X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja a eurhyrox
Odpowiedz

Owulacja a eurhyrox

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 29 lipca 2022, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia35 wrote:
    Tak lekarka zaleciła kontynuację glucophage w ciąży. Widzę że tutaj na forum część osób z lubuskiego patrząc po nazwiskach lekarzy 😁 ja też 🙈 jestem pod opieką doktor Iwony Staszak z Zielonej Góry jeżeli chodzi o endokrynologa, doktor Bandrowskiej jeżeli chodzi o ginekologię, a dzisiaj ten monitoring wykonała Doktor Teler. Dodatkowo poszerzyłam diagnostykę w Poznaniu w klinice art med w Poznaniu pod okiem doktora Bręborowicza.
    Gratuluję okruszka i mam nadzieję, że i mi owu wróci i też się doczekam ❤️😪
    Ja poszłam w styczniu do dr Labera bo jest ginem i endo, i on postawił mi diagnozę, dostałam leki I w lutym już byłam ciężarówka 😁 polecam go jeśli chodzi o niepłodność i trudne przypadki ciążowe, u niego również prowadzę ciążę 😁
    Jeśli chodzi o teler to odradzam, moja koleżanka u niej prowadziła ciążę i kiedy zaczęły się komplikacje to nie umiała pomóc tylko sugerowala wyjazd za granicę. Przepisała się Labera i uratował sytuację :)
    Niestety od telerowej coraz więcej pacjentek ucieka 😏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2022, 22:13

  • Dominisia35 Autorytet
    Postów: 376 318

    Wysłany: 29 lipca 2022, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Ja poszłam w styczniu do dr Labera bo jest ginem i endo, i on postawił mi diagnozę, dostałam leki I w lutym już byłam ciężarówka 😁 polecam go jeśli chodzi o niepłodność i trudne przypadki ciążowe, u niego również prowadzę ciążę 😁
    Jeśli chodzi o teler to odradzam, moja koleżanka u niej prowadziła ciążę i kiedy zaczęły się komplikacje to nie umiała pomóc tylko sugerowala wyjazd za granicę. Przepisała się Labera i uratował sytuację :)
    Niestety od telerowej coraz więcej pacjentek ucieka 😏

    U doktor Teler byłam tylko i wyłącznie zrobić wymaz który potrzebuje do Poznania, bo do swojej doktor się nie dostałam (pierwszy możliwy termin na wrzesień) Zazdroszczę że leki tak szybko podziałały, obserwuję ten cykl do końca może wystąpi późna owu bo jajnik mnie tak naparza prawy, szyjka miękka wysoka ale jeszcze nie otwarta, postaram się nie nakręcać i zobaczę jak będzie wyglądać następny cykl. Nie omieszkałam również napisać do endo SMS z info o tym cyklu i poprzednim, zobaczę co mi odpowie.

    👱‍♀️ - 27 lat
    🍀 - Starania od 08.2021
    ✔️ - podstawowe badania
    💊 - Ona: FertilCare, Inofem, Euthyrox 25 On:
    FertilMan
    💔 - 6 cs - ciąża biochemiczna
    ⏸ - 7 cs (10 dpo) --> 👼 7tc/9tc
    ❌ - Hashimoto, IO, PAI 1 4G/5G
    ⏸ - 8 cs (10 dpo)
    👶 - 19.06.2023 godz. 8.33 👑 Pola 3200g 52 cm SN (39+0)

    event.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ