X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Problem ze śluzem i endometrium
Odpowiedz

Problem ze śluzem i endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    macie jakieś sprawdzone lub godne polecenia sposoby na pojawienie się śluzu ( ja go praktycznie nie mam ) i zwiększenie endometrium ( moje dochodzi max do 8 mm - często jest mniejsze ) więc szanse na zagnieżdżenie mam z założenia słabiutkie...

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wiesiołek do owulacji pomaga nie wszystkim (mi wi pierwszym miesiącu łykanie nie pomógl ale w drugim leje się ze mnie jak z wiaderka ) ale pomaga na śluz :)

    Muffinka lubi tę wiadomość

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki zwyczajny wiesiołek dostępny w aptece?? Są jakieś specjalne dawki większe lub mniejsze albo lepsze bądź gorsze firmy??

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uzywam olej z wiesiołka firmy gal. ale szczerze w moim przypadku bardzo słabo pomaga, teraz mam zamiar jeszcze siemie lniane pic.

    Muffinka lubi tę wiadomość

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cóż nie pozostaje nic innego jak spróbować - może wreszcie poczuję się jak naprawdę "podniecona kobieta " ;)))

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołek Naturkaps ja łykam ten a dawkowanie to w tamtym miesiącu rano i wieczorem po jednej a w tym rano dwa wieczorem jedna i sa efekty chociaż na ulotce jest napisane dorośli: 1-2 kapsułki 3 razy na dobę.

    Muffinka lubi tę wiadomość

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro na pewno lecę po niego ;)

    Miriam lubi tę wiadomość

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana tylko pamiętaj wiesiołek łykaj do owulacji tylko później wywołuje skurcze macicy wiec może zaszkodzić w ewentualnej ciąży wiec łykamy go tylko do ovu :)

    Muffinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore 3 razy dziennie po 2 tabletki. to jest najwieksza zalecana dawka i jakos srednio mi pomaga... nie wiem czemu

    Muffinka lubi tę wiadomość

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za rady ! Jutro nr 1 to zakup wiesiołka! Potrzebuje jeszcze cos na endometrium bo przy 5-6 mm to i tak nic się nie "zostawi" .

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a może firme zmienić ? na inna może właśnie ten naturkaps ci pomoże ewentualnie olej taki nie w tabletkach tylko do picia kup nie dobry ale może lepiej zadziała na Ciebie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wzrost endomterium dobre są orzechy, czerwone wino, ryby i migdały. Można też łykać kompleks wit.B, magnez i wiesiołka (ale pamiętaj wiesiołka tylko do owulacji).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedawno kupiłam nowe opakowanie, musze je zuzyc dopiero pomysle o innym, a moze wkrotce nie bedzie mi potrzebny?

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby kochana nie był potrzeby tego Ci życzę z całego serca <3

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    Nie było mnie trochę ale niestety pewnie cykl na straty. Z temperatura na przeciwbólówkach niewiele zaobserwuje w tym cyklu. Pakuje się do wyrka i tylko mogę pomarzyć o staraniach.

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Muffinka jeżeli masz słaby sluz i cienkie endometrium najprawdopodobniej problem jest z ESTRADIOLEM zbadaj poziom tego hormonu między 3-5 dc.

    eweline
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estradiol buduje endometrium jesli jest go za mało lub jesli nie przyrasta prawidłowo endo jest za cienkie hormon ten odpowiada równiez za wydzielanie sluzu typu płodnego.

    eweline
  • mala_czarna Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niby estradiol mam w normie, a endo bardzo cienkie. Maksymalnie miałam 7 mm :( Winko, migdały, orzechy czy buraki - nie pomagają. Już sama nie wiem jak temu zaradzić. W tym cyklu ze wspomaganiem Duphastonu. Jeżeli tym razem się nie uda, idę do gina i bez "czegoś" na poprawę endo już w pierwszej fazie cyklu, nie wychodzę :D


    f3fb1f749b9b81ca89a7a4d2fd3efe2d.png

    Aniołek 15.03.2014 (6 tc.)

    hchyvfxmamvdg9ye.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat miałam odwrotną sytuację, moje endo było za grube. Dostawałam zastrzyki, co miesiąc chodziłam na kontrolne usg i endo grzecznie unormowało się tak jak chciał mój gin.

    To moja historia, ale podczas moich przygód z endo poznałam dziewczynę, która miała za cienkie endometrium i problemy z zajściem w ciążę, lub jej donoszeniem. Też coś dostała i też przychodziła na kontrole. Po kilku miesiącach spotkałyśmy się na korytarzu u naszego lekarza i była już w 3 miesiącu ciąży.

    Także polecam wizytę u lekarza, by dowiedzieć się jakie są możliwości walki z tym robiącym co chce u każdej z nas endometrium :-) Szkoda chyba czasu na domowe sposoby, które jak większość powyżej pisze im nie pomagają :-(

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wiesiolka efekty mogą być widoczne nawet po 3 mies więc to że po 1 cyklu brania nie ma rezultatów to najwidoczniej trzeba jeszcze poczekać ;)

    relgio4pk3pt9z4w.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ