X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Problem ze śluzem i endometrium
Odpowiedz

Problem ze śluzem i endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    macie jakieś sprawdzone lub godne polecenia sposoby na pojawienie się śluzu ( ja go praktycznie nie mam ) i zwiększenie endometrium ( moje dochodzi max do 8 mm - często jest mniejsze ) więc szanse na zagnieżdżenie mam z założenia słabiutkie...

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wiesiołek do owulacji pomaga nie wszystkim (mi wi pierwszym miesiącu łykanie nie pomógl ale w drugim leje się ze mnie jak z wiaderka ) ale pomaga na śluz :)

    Muffinka lubi tę wiadomość

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki zwyczajny wiesiołek dostępny w aptece?? Są jakieś specjalne dawki większe lub mniejsze albo lepsze bądź gorsze firmy??

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uzywam olej z wiesiołka firmy gal. ale szczerze w moim przypadku bardzo słabo pomaga, teraz mam zamiar jeszcze siemie lniane pic.

    Muffinka lubi tę wiadomość

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cóż nie pozostaje nic innego jak spróbować - może wreszcie poczuję się jak naprawdę "podniecona kobieta " ;)))

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołek Naturkaps ja łykam ten a dawkowanie to w tamtym miesiącu rano i wieczorem po jednej a w tym rano dwa wieczorem jedna i sa efekty chociaż na ulotce jest napisane dorośli: 1-2 kapsułki 3 razy na dobę.

    Muffinka lubi tę wiadomość

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro na pewno lecę po niego ;)

    Miriam lubi tę wiadomość

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana tylko pamiętaj wiesiołek łykaj do owulacji tylko później wywołuje skurcze macicy wiec może zaszkodzić w ewentualnej ciąży wiec łykamy go tylko do ovu :)

    Muffinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore 3 razy dziennie po 2 tabletki. to jest najwieksza zalecana dawka i jakos srednio mi pomaga... nie wiem czemu

    Muffinka lubi tę wiadomość

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za rady ! Jutro nr 1 to zakup wiesiołka! Potrzebuje jeszcze cos na endometrium bo przy 5-6 mm to i tak nic się nie "zostawi" .

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a może firme zmienić ? na inna może właśnie ten naturkaps ci pomoże ewentualnie olej taki nie w tabletkach tylko do picia kup nie dobry ale może lepiej zadziała na Ciebie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wzrost endomterium dobre są orzechy, czerwone wino, ryby i migdały. Można też łykać kompleks wit.B, magnez i wiesiołka (ale pamiętaj wiesiołka tylko do owulacji).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedawno kupiłam nowe opakowanie, musze je zuzyc dopiero pomysle o innym, a moze wkrotce nie bedzie mi potrzebny?

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby kochana nie był potrzeby tego Ci życzę z całego serca <3

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Muffinka Znajoma
    Postów: 20 23

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    Nie było mnie trochę ale niestety pewnie cykl na straty. Z temperatura na przeciwbólówkach niewiele zaobserwuje w tym cyklu. Pakuje się do wyrka i tylko mogę pomarzyć o staraniach.

    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie tak, by udało ci się to osiągnąć.
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Muffinka jeżeli masz słaby sluz i cienkie endometrium najprawdopodobniej problem jest z ESTRADIOLEM zbadaj poziom tego hormonu między 3-5 dc.

    eweline
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estradiol buduje endometrium jesli jest go za mało lub jesli nie przyrasta prawidłowo endo jest za cienkie hormon ten odpowiada równiez za wydzielanie sluzu typu płodnego.

    eweline
  • mala_czarna Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niby estradiol mam w normie, a endo bardzo cienkie. Maksymalnie miałam 7 mm :( Winko, migdały, orzechy czy buraki - nie pomagają. Już sama nie wiem jak temu zaradzić. W tym cyklu ze wspomaganiem Duphastonu. Jeżeli tym razem się nie uda, idę do gina i bez "czegoś" na poprawę endo już w pierwszej fazie cyklu, nie wychodzę :D


    f3fb1f749b9b81ca89a7a4d2fd3efe2d.png

    Aniołek 15.03.2014 (6 tc.)

    hchyvfxmamvdg9ye.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat miałam odwrotną sytuację, moje endo było za grube. Dostawałam zastrzyki, co miesiąc chodziłam na kontrolne usg i endo grzecznie unormowało się tak jak chciał mój gin.

    To moja historia, ale podczas moich przygód z endo poznałam dziewczynę, która miała za cienkie endometrium i problemy z zajściem w ciążę, lub jej donoszeniem. Też coś dostała i też przychodziła na kontrole. Po kilku miesiącach spotkałyśmy się na korytarzu u naszego lekarza i była już w 3 miesiącu ciąży.

    Także polecam wizytę u lekarza, by dowiedzieć się jakie są możliwości walki z tym robiącym co chce u każdej z nas endometrium :-) Szkoda chyba czasu na domowe sposoby, które jak większość powyżej pisze im nie pomagają :-(

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wiesiolka efekty mogą być widoczne nawet po 3 mies więc to że po 1 cyklu brania nie ma rezultatów to najwidoczniej trzeba jeszcze poczekać ;)

    relgio4pk3pt9z4w.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ