Forum W oczekiwaniu na owulację Przyczyny późnej owulacji - help!
Odpowiedz

Przyczyny późnej owulacji - help!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Agulaa30 Autorytet

Wysłany: 10 maja 2018, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Dzieki i wzajemnie...szczerze to.nawet chyba juz wiem czemu tak ostatnio nie wychodzilo...testy negatywne do 15 dnia cyklu i potem je rzucalam w kąt z nerwow...i tak samo z seksem...pare razy do 12 dnia cyklu a potem nic...moze dlatgo sie.nie udawalo... a ja.myślałam ze owu.nie.mam
    i sie udało :) czyli tak jak mówiłam :D pozna owulacja bo na granicy 17-18 dzień cyklu przy 28-30 dniach...

w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 maja 2018, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że się udało, gratulacje :-) Ja nadal walczę...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.