X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Przyczyny późnej owulacji - help!
Odpowiedz

Przyczyny późnej owulacji - help!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 10 maja 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Dzieki i wzajemnie...szczerze to.nawet chyba juz wiem czemu tak ostatnio nie wychodzilo...testy negatywne do 15 dnia cyklu i potem je rzucalam w kąt z nerwow...i tak samo z seksem...pare razy do 12 dnia cyklu a potem nic...moze dlatgo sie.nie udawalo... a ja.myślałam ze owu.nie.mam
    i sie udało :) czyli tak jak mówiłam :D pozna owulacja bo na granicy 17-18 dzień cyklu przy 28-30 dniach...

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że się udało, gratulacje :-) Ja nadal walczę...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ