Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz owulacyjny
Odpowiedz

Śluz owulacyjny

Oceń ten wątek:
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 7 lutego 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też był około 17-18 dnia ... co za pech :( "Pegi" może wiosna przyniesie nam dobre wieści hmm:>??:**

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 23

    Wysłany: 15 lutego 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Jaguś chyba miałaś rację..wiosna coś nam chyba przyniesie bo zrobiłam właśnie test, trzy dni przed @ 12dni po ovu i pozytyw czyli wynika z tego że ten śluz po prostu olać trzeba, czekam teraz na dobre wieści od Ciebie, prędzej czy później już wiadomo że Ci się uda, wszystkim dziewczynom się uda..

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 15 lutego 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli, że udało wam się ?? :)))))))))))

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 23

    Wysłany: 15 lutego 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak! Zrobiłam dwa różne testy i oba piękne pozytywne..Jaga jesteś czarownicaą :) teraz tylko patrzeć jak u Ciebie test będzie pozytywny. Ja w ogóle na ten cykl nie liczyłam bo zawsze owulacja późno i zaczęłam w tym cyklu robić testy owulacji od 12 dnia cyklu a tu wszystkie negatywny a do tego ovu mi pokazuje że owulacja była 12 a ja ciągle latałam do łazienki po przytulanku, poza tym śluzu też nie było tylko taki mleczny i o konsystencji wody więc sobie myślę że tym razem nic z tego a tu taka niespodzianka :)

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezuu jak ja się ciesze ! naprawde :*** wiedzialam,wiedziałam, że Ci się uda :* jestem z Tobą i będę chciała od Ciebie jak najświeższe wiadomości :>!

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 23

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga najgorsze jest to że ja myślę że to pomógł ten luz w dniach płodnych które ja uważałam za niepłodne..a tak naturalnie to w dni kiedy wiedziałam że jest owulacja to zawsze była spina..

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 15 lutego 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mówisz? kurcze, w sumie to wiesz może masz rację... stres i spina to najgorzej i wtedy nie zajdzie się w ciąże... ale ty już możesz się cieszyć hm?:>

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 23

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No serio albo to luz w łóżku był powodem albo to że M pierwszy miesiąc brał witaminę C 1000, salfazin i kwas foliowy, sama nie wiem co się stało ale najważniejsze że w końcu się udało..Tobie też się uda, trochę cierpliwości, wszystkim dziewczynom tego życzę z całego serca żeby w końcu mogły się tak cieszyć jak ja teraz..

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 16 lutego 2016, 05:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz, naprawdę :(

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 16 lutego 2016, 05:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedy wybierasz sie do lekarza?

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 23

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę tak za dwa tygodnie,chciałabym żeby lekarz od razu założył mi kartę a czytałam gdzieś że jak nie widać serduszka to że lekarz jeszcze nie zakłada karty..

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa no tak :** pisz jak sie dowiesz czegoś więcej :> ♡ !

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 23

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok..mam nadzieję że dzięki mojemu przypadkowi dziewczyny uwierzą w to że nie trzeba mieć przezroczystego rozciągliwego śluzu żeby zajść w ciążę :) i nie ma co winić siebie za brak ciąży bo dzisiaj wiele młodych mężczyzn ma problemy z nasieniem a przecież na starcie się nie badamy, więc bierzcie to pod uwagę i skoro wy coś bierzecie to niech i oni biorą, nie zaszkodzi bo to tylko witaminy a mogą skrócić wasze oczekiwania..ja się śmieje że plemniki mojego M dzięki tym witaminom nabrały siły i przebiły mój niepłodny śluz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 08:49

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 17 lutego 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanie. 13 stycznia wzięłam ostatnią tabletkę duphastona, kalendarz mi @ wyliczył na 20 lutego. Wczorajszy wieczorny test owu był pozytywny. Więc przytulanie było obowiązkowe;) Gdy potem byłam odwiedzić toaletę to zauważyłam krew na papierze i nie tylko. Brzuch mnie na dole bolał jak do @. Czy to jest normalne? Pozytywny test owy i krew? Przepraszam jeśli pytanie jest dla Was banalne- ja dopiero zaczynam obserwować swój organizm :) Pozdrawia

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 23

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może @ przyszła wcześniej? Który masz dzień cyklu?

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się tak wydaje, że @ mogła przyjść prędzej ... Ja tak po duphastonie zazwyczaj mam . Nic się nie martw :)

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Pegi" skoro mówisz, że ta witaminka C twoim zdaniem pomogła to będę musiała też się w nią zaopatrzyć :*

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jest 29 dc. Zwykle okres przychodzi później. No i krwawienie nie jest takie jak przy @. No ale może faktycznie..

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 23

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cykle zawsze co 28 dni a tu nagle 36, to wszystko normalne a cykl 29 dni jest przecież normalny więc nie ma się czym martwić. Jaguś witamina C 1000, salfazin i kwas foliowy, nie wiem czy to pomogło i to po miesiącu Ale trzeba się chwytać wszystkiego żeby nie mieć potem wyrzutów sumienia ze nic się nie zrobiło..

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie :)) jutro pędze do apteki i kupuje :** oby pomogło, a w pt mam jeszcze wizytę u ginekologa :(

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ