Forum W oczekiwaniu na owulację test owulacyjny pozytywny czy nie?
Odpowiedz

test owulacyjny pozytywny czy nie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 25 lutego 2014, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytaj pytaj :) tak zdobywa sie wiedzę :) i poczytaj sobie na spokojnie porady na temat NPR zobaczysz że to proste :)
    https://ovufriend.pl/pamietnik/mialo-byc-tak-pieknie,446.html
    Wystarczy wiedzieć kiedy jest dzień szczytu śluzu bo wokół tego się wszystko kręci :)

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • jolka Koleżanka

Wysłany: 25 lutego 2014, 22:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    linia podstawowa musi być wyznaczona w dniu szczytu śluzu? czyli 36,3 stopnie? mam rozumieć że dni płodne miałam od 10-16 dc? czy z racji tego że te dwie pierwsze po szczycie były niskie to liczyć od 10-17 dc?

Jolka1928
  • karolcia22 Znajoma

Wysłany: 25 lutego 2014, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Co sadzicie o styczniowym moim wykresie poniewaz wykazalo mi owulacje na tescie nie wiem czy wogole do niej doszlo jak myslicie ?

4e7439ba33888d48819d93ba5151b64d.png

Bardzo dziekuje za komentarze

• jolka Koleżanka

Wysłany: 25 lutego 2014, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa pisze że linia podstawowa to linia przeprowadzona przez najwyższy punkt 6 poprzednich temperatur... czyli u mnie to będzie 36,5? a nie 36,3? a co do tych dni płodnych to tak jak pisałam wcześniej? 10-16, 10-17 dzień?

Jolka1928
  • jolka Koleżanka

Wysłany: 25 lutego 2014, 22:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia22 niestety Ci nie pomogę... sama dopiero się uczę :)

Jolka1928
  • jolka Koleżanka

Wysłany: 25 lutego 2014, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    juuuuuuuż wiem! linia podstawowa u mnie to 36,45 ?? :D

Jolka1928
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego