X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 1 marca 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie dotyczące aplikacji. Najpierw (po tescie) aplikacja wskazywała owulację.
    Dziś, kiedy mam spóźniającą się kilka dni @ i lekkie plamienie, aplikacja nie wskazuje owulacji. Tak, jakby jej nie było. W efekcie wszystkie dane niby nie są w stanie wskazać objawów ciąży itd. "Detektor"
    Czy coś wpisałam źle , czy to wina braku@? Zaznaczone mam cykle 28 dni najdluzsze. Ten ma 33.

  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 1 marca 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam , że dziś zaczęło mnie boleć podbrzusze i plecy jak na okres.
    Także cykl raczej bez zaciążenia...

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 1 marca 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaG wrote:
    Mam pytanie dotyczące aplikacji. Najpierw (po tescie) aplikacja wskazywała owulację.
    Dziś, kiedy mam spóźniającą się kilka dni @ i lekkie plamienie, aplikacja nie wskazuje owulacji. Tak, jakby jej nie było. W efekcie wszystkie dane niby nie są w stanie wskazać objawów ciąży itd. "Detektor"
    Czy coś wpisałam źle , czy to wina braku@? Zaznaczone mam cykle 28 dni najdluzsze. Ten ma 33.
    Ja się podepnę, bo też mi nieraz takie psikusy robi,że nie może wykryc owulacji 🤔

  • moncia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 2 marca 2023, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zgłupiałam 😭
    Według monitora Clearblue peeku jeszcze nie było. Proszę zerknijcie na testy z dzisiaj. Myślicie ze te testy są pozytywne? 🙈

    https://files.fm/u/c38nw4enh

  • PyziaOla Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 2 marca 2023, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyglądają na pozytywne

    moncia lubi tę wiadomość

  • Andzia93 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 5 marca 2023, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moncia wrote:
    Dziewczyny zgłupiałam 😭
    Według monitora Clearblue peeku jeszcze nie było. Proszę zerknijcie na testy z dzisiaj. Myślicie ze te testy są pozytywne? 🙈

    https://files.fm/u/c38nw4enh

    Wg mnie pozytywne :)

    moncia lubi tę wiadomość

    👩🏼 29 l.
    👱🏻‍♂️ 30 l.

    💘10.2018

    Cykle +/- 35 dni
    Starania od 09/2022

    NAC
    Zioła Ojca Sroki nr 3
    Olej z wiesiołka
    Ovarin
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 6 marca 2023, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moncia wrote:
    Dziewczyny zgłupiałam 😭
    Według monitora Clearblue peeku jeszcze nie było. Proszę zerknijcie na testy z dzisiaj. Myślicie ze te testy są pozytywne? 🙈

    https://files.fm/u/c38nw4enh
    Ostatni jest pozytywny :)

    moncia lubi tę wiadomość

  • Kajetanka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 marca 2023, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dodać tu załącznik ze zdjęciem?

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 6 marca 2023, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    www.zapodaj.net tam i skopiuj link :)

  • Bloombloo Koleżanka
    Postów: 77 14

    Wysłany: 6 marca 2023, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie mi rozjaśnić sytuację, który test jest pozytywny bo mam zagwozdkę. Czy ten z 13DC bo kreska testowa jest taka sama jak kontrolna czy 16DC bo jest wyraźnie ciemniejsza?

    https://zapodaj.net/a2e00fc02d62c.jpg.html

    38 lat
    Starania od 2021
    2022 laparoskopia
    Endometrioza IV stopnia
    Jajowody drożne
    💊Cyclogest - na niski progesteron
    💊Dostinex: prolaktyna z 30ng na 10ng
    LDN, Acard, Avamina, Sanprobi, suple
    I owulacja prawidłowa, II leczenie stanu zapalnego
    III niepęknięty pęcherzyk, IV niedojrzałe pęcherzyki, IV ovitrelle, V stres, VI ovitrelle
    VII zabieg z kontrastem olejowym
  • Incognitka Autorytet
    Postów: 449 563

    Wysłany: 6 marca 2023, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloombloo wrote:
    Możecie mi rozjaśnić sytuację, który test jest pozytywny bo mam zagwozdkę. Czy ten z 13DC bo kreska testowa jest taka sama jak kontrolna czy 16DC bo jest wyraźnie ciemniejsza?

    https://zapodaj.net/a2e00fc02d62c.jpg.html
    Według mnie ten z 16
    Ściągnij aplikacje Premom i zaznacz pierwszy dzień.
    I później dodawaj po kolei zdjęcie testów i zobacz jak wykazuje poziom Lh

    18.03.2023⏸️➡️04.2023 8/9tc💔19.08.23⏸️18.12.2023 19+6tc💔
    Mój Maleńki wraz z Tobą odeszła część Nas
    Nie umiem przestać o Tobie myśleć😭😭
    Tak bardzo czekaliśmy na spotkanie z Tobą💔
    Tak bardzo chcieliśmy żebyś z Nami został👣
    Mam nadzieję, że czułeś jak bardzo Cię kochaliśmy❤️
    Kiedyś Cię przytulę😍
  • moncia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 6 marca 2023, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloombloo wrote:
    Możecie mi rozjaśnić sytuację, który test jest pozytywny bo mam zagwozdkę. Czy ten z 13DC bo kreska testowa jest taka sama jak kontrolna czy 16DC bo jest wyraźnie ciemniejsza?

    https://zapodaj.net/a2e00fc02d62c.jpg.html

    Jak dla mnie tez z 16dc ☺️

  • Bloombloo Koleżanka
    Postów: 77 14

    Wysłany: 6 marca 2023, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi 🙂 W Premom oczywiscie pik 16DC. Gdzieś trafiłam na forum, że test owulacyjny robi się do pierwszego pozytywu (kreski takie same lub testowa ciemniejsza) a później już nie i od tego dnia się już liczy pik więc stąd było moje pytanie bo nie miałam pewności czy dobrze je stosuje.

    moncia lubi tę wiadomość

    38 lat
    Starania od 2021
    2022 laparoskopia
    Endometrioza IV stopnia
    Jajowody drożne
    💊Cyclogest - na niski progesteron
    💊Dostinex: prolaktyna z 30ng na 10ng
    LDN, Acard, Avamina, Sanprobi, suple
    I owulacja prawidłowa, II leczenie stanu zapalnego
    III niepęknięty pęcherzyk, IV niedojrzałe pęcherzyki, IV ovitrelle, V stres, VI ovitrelle
    VII zabieg z kontrastem olejowym
  • san95 Autorytet
    Postów: 750 822

    Wysłany: 9 marca 2023, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Staramy się z partnerem o dziecko, co prawda dopiero 2 cykl, ale bywa to strasznie frustrujace.. Robię testy owulacyjne aczkolwiek zaczynam głupieć. Jestem świeżo po miesiączce cykl trwał 31 dni, dziś z ciekawości zrobiłam test:
    https://zapodaj.net/01d9813c9a969.jpg.html
    Co myślicie? Bo patrząc na wynik wyglada na to, że to pik lh albo pik jest blisko. Teoretycznie owulacje powinnam mieć 18/19 DC. Sama już nie wiem co myśleć… 😫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2023, 13:33

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 9 marca 2023, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    san95 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Staramy się z partnerem o dziecko, co prawda dopiero 2 cykl, ale bywa to strasznie frustrujace.. Robię testy owulacyjne aczkolwiek zaczynam głupieć. Jestem świeżo po miesiączce cykl trwał 31 dni, dziś z ciekawości zrobiłam test:
    https://zapodaj.net/01d9813c9a969.jpg.html
    Co myślicie? Bo patrząc na wynik wyglada na to, że to pik lh albo pik jest blisko. Teoretycznie owulacje powinnam mieć 18/19 DC. Sama już nie wiem co myśleć… 😫
    To prawda, kreska jest dosyć mocna, zrob jeszcze test wieczorem ok 21 i zobaczysz co pokaze

  • san95 Autorytet
    Postów: 750 822

    Wysłany: 9 marca 2023, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    To prawda, kreska jest dosyć mocna, zrob jeszcze test wieczorem ok 21 i zobaczysz co pokaze

    Tak zrobię, wszystkie aplikacje do monitorowania ovu pokazują zupełnie coś innego. OvuFriend pokazuje mi, że prognozowana ovu wypada na 14.03 w teorii więc dziś zaczynają mi się dni płodne, ale wcale tego nie czuje. Inna aplikacja natomiast wskazuje na 19.03. No cóż.. Najlepiej będzie powtarzać testy codziennie rano i wieczorem i czekać na cud

  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1975 1002

    Wysłany: 9 marca 2023, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2023, 08:24

    👩‍🦳🧔‍♂️ 36l.
    👦🏻 16 l.
    03.2023 ⏸️
    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 9 marca 2023, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    san95 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Staramy się z partnerem o dziecko, co prawda dopiero 2 cykl, ale bywa to strasznie frustrujace.. Robię testy owulacyjne aczkolwiek zaczynam głupieć. Jestem świeżo po miesiączce cykl trwał 31 dni, dziś z ciekawości zrobiłam test:
    https://zapodaj.net/01d9813c9a969.jpg.html
    Co myślicie? Bo patrząc na wynik wyglada na to, że to pik lh albo pik jest blisko. Teoretycznie owulacje powinnam mieć 18/19 DC. Sama już nie wiem co myśleć… 😫

    Miałam podobnie w poprzednim cyklu. Mało tego. Powinien trwać 28 dni, trwal 33.
    Teraz jestem 9 dzień po @ , w teorii pierwszy dzień płodny ... (wg apki) a już mnie bolą piersi ostro.. zastanawiałam się czy zrobić test. Poczekam do jutra...

  • san95 Autorytet
    Postów: 750 822

    Wysłany: 9 marca 2023, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaG wrote:
    Miałam podobnie w poprzednim cyklu. Mało tego. Powinien trwać 28 dni, trwal 33.
    Teraz jestem 9 dzień po @ , w teorii pierwszy dzień płodny ... (wg apki) a już mnie bolą piersi ostro.. zastanawiałam się czy zrobić test. Poczekam do jutra...

    Mój cykl 32 dni od 1-7 teoretycznie 2 dni po i podobno zaczęły mi się płodne, ale w ogóle tego nie czuje. Zero bólu piersi czy śluzu płodnego, ale mam dziwne uczucie ciągłej mokrości…. Test rano kreska mocna, Ok 21 słaba… Cóż testuje dalej i mam nadzieje, że coś się wydarzy. Daj znać co Ci wyszło, trzymam kciuki za ⏸️

  • san95 Autorytet
    Postów: 750 822

    Wysłany: 10 marca 2023, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórka z rozrywki dziś z 11:

    https://zapodaj.net/d084fd8275e36.jpg.html

    Mam wrażenie, że cały czas rośnie, ale te wieczorne dla odmiany są bladziochy 😞 Liczę na to, że na dniach będzie piękny pik.. 01.04 mam urodziny, a to byłby najpiękniejszy prezent na świecie.

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ