X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 2 sierpnia, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No wydaje mi się że jest to już jakoś wzrost bo już chyba miałaś na poziomie 36,4 jakoś tak? Więc w sumie jest wyższa. No ciekawe co kolejne dni pokażą.

    Nie , jak na razie cisza. Co chwilę jestem w łazience i patrze czy to już 🫣pewnie przyjdzie wredna wieczorem albo rano najpóźniej... Dalej czuje ten ból w pachwinach a wieczorem wczoraj jak usypialam to był jeszcze mocniejszy...


    No ja już obmyślam plan na kolejny cykl, myślę ,że pójdę na wizytę do ginekologa ,żeby przegadać plan działania , co daje robić bo czas leci w tu nic się nie dzieje...eh już brak mi sił... Pewnie jak przyjdzie małpa to puszcza mi nerwy i rykne...

    Liczę za rano wstanę i będzie spory skok bo inaczej bardzo się zdenerwuje 😅🤬

    Myślę że to dobry pomysł, tym bardziej że u Was te starania regularne są już od dłuższego czasu i nigdy nic nie zaskoczyło, nawet biochem..
    Może powinnaś zbadać się od strony immunologicznej, na testdna można zamówić i nawet samodzielnie wykonać takie badanie, może masz jakieś nieprawidlowosci które uniemożliwiają implantacji zarodka i powinnaś włączyć odpowiednie leki już od dnia owulacji. Ja się za bardzo na tym nie znam ale tutaj dziewczyny na wątkach miesięcznych mają dużą wiedzę więc na pewno by Ci doradziły. 😊

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 2 sierpnia, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, zaczęłam plamić przed chwilą.. ciekawe co się rozkreci z tego 🫤 a cały dzień mnie brzuch bolał i plecy no ale nie spodziewałam się kompletnie 🤷‍♀️

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Saferka Ekspertka
    Postów: 178 156

    Wysłany: 2 sierpnia, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Super, zaczęłam plamić przed chwilą.. ciekawe co się rozkreci z tego 🫤 a cały dzień mnie brzuch bolał i plecy no ale nie spodziewałam się kompletnie 🤷‍♀️
    A który to DC?

    Starania o pierwsze bobo 2024r. 🍀
    👩🏽27 🧔🏽‍♂️30 🐶 3
    ❤️2021r.
    💊 kwas foliowy

    ✅ TSH, cytologia, progesteron 7dpo - 20,90 ng/ml, estradiol - 164,00 pg/ml, morfologia.
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 2 sierpnia, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saferka wrote:
    A który to DC?

    33 dc ale po braku wzrostu temperatury stwierdziłam że nie było owulacji 🤷‍♀️
    Nigdy nie miałam plamień w środku cyklu. Nie jest to wielkie plamienie, bardziej taka krew wymieszana ze sluzem, w niewielkiej ilości.

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 2 sierpnia, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    33 dc ale po braku wzrostu temperatury stwierdziłam że nie było owulacji 🤷‍♀️
    Nigdy nie miałam plamień w środku cyklu. Nie jest to wielkie plamienie, bardziej taka krew wymieszana ze sluzem, w niewielkiej ilości.

    O kurcze... 🫣
    No opcji jest kilka.. albo to plamienie około owulacyjne , albo zaczyna się okres i może był cykl bezowulacyjny stąd ten mały wzrost temperatury, albo plamienie implantacyjne ? 🤔 Wiesz jakis tam skok mały miałaś więc kto wie , różne wykresy się widziało. Tak na prawdę pozostaje czekać i obserwować co się dalej wydarzy i jak rozwinie się ta dziwna sytuacja..

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 3 sierpnia, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    O kurcze... 🫣
    No opcji jest kilka.. albo to plamienie około owulacyjne , albo zaczyna się okres i może był cykl bezowulacyjny stąd ten mały wzrost temperatury, albo plamienie implantacyjne ? 🤔 Wiesz jakis tam skok mały miałaś więc kto wie , różne wykresy się widziało. Tak na prawdę pozostaje czekać i obserwować co się dalej wydarzy i jak rozwinie się ta dziwna sytuacja..

    No i temperatura ani drgnęła. Myślę że jest to cykl bezowulacyjny. Czytałam że wtedy mogą występować takie plamienia. Odkąd dostałam pierwszy okres to nigdy nie miałam żadnych plamień no i proszę 😅
    Niech się ten cykl już kończy 😪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia, 07:01

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 3 sierpnia, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    No i temperatura ani drgnęła. Myślę że jest to cykl bezowulacyjny. Czytałam że wtedy mogą występować takie plamienia. Odkąd dostałam pierwszy okres to nigdy nie miałam żadnych plamień no i proszę 😅
    Niech się ten cykl już kończy 😪

    A rozkręciło się to plamienie ?

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 3 sierpnia, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    A rozkręciło się to plamienie ?

    Dalej mam plamienia ale takie że w zasadzie tylko w toalecie na papierze jest widoczne, na wkładce nie ma praktycznie nic, a tam przy szyjce w środku jest tej krwi więcej.. więc nie wiem 🤷‍♀️ i nic mnie nie boli. Eh.

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 3 sierpnia, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Dalej mam plamienia ale takie że w zasadzie tylko w toalecie na papierze jest widoczne, na wkładce nie ma praktycznie nic, a tam przy szyjce w środku jest tej krwi więcej.. więc nie wiem 🤷‍♀️ i nic mnie nie boli. Eh.

    No nic muszisz czekać cierpliwie czy się rozkręci czy nie..🤷 ja na Twoim miejscu gdyby się nie rozkręciło, wiem ,że to głupio brzmi... Ale zrobiłabym pomimo wszystko test ciążowy bo może to plamienie implantacyjne 🤔

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 3 sierpnia, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No nic muszisz czekać cierpliwie czy się rozkręci czy nie..🤷 ja na Twoim miejscu gdyby się nie rozkręciło, wiem ,że to głupio brzmi... Ale zrobiłabym pomimo wszystko test ciążowy bo może to plamienie implantacyjne 🤔

    Nie no ciąże to można wykluczyć, nie było skoku temperatury więc nie było owulacji 🤷‍♀️
    Wydaje mi się że się troszkę ruszyło, coś już na wkładce jest i zaczyna brzuch tak boleć przedokresowo więc może jakoś się rozrusza pomału 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 3 sierpnia, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Nie no ciąże to można wykluczyć, nie było skoku temperatury więc nie było owulacji 🤷‍♀️
    Wydaje mi się że się troszkę ruszyło, coś już na wkładce jest i zaczyna brzuch tak boleć przedokresowo więc może jakoś się rozrusza pomału 😅

    Aha no to dobrze ,że w takim razie zaczynasz nowy cykl ,przynajmniej sprawa jasna.

    U mnie też okres przyszedł.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 3 sierpnia, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Aha no to dobrze ,że w takim razie zaczynasz nowy cykl ,przynajmniej sprawa jasna.

    U mnie też okres przyszedł.

    Eh myślałam że coś się ruszy a tu nic, jak było tak jest, brzuch nie boli jedynie prawy jajnik czuje od czasu do czasu.
    Czytałam że takie plamienie/krwawienie nie poprzedzone skokiem temperatury jest uznawane za krwawienie śródcykliczne i jest to potencjalnie czas płodny w którym może wystąpić owulacja. Czyli po prostu cykl się nie kończy. Chyba wszystko zależy od tego co będzie w następnych dniach.

    Przykro mi że się nie udało 😢 kiedy planujesz iść do ginekologa? Masz już termin?

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 4 sierpnia, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Eh myślałam że coś się ruszy a tu nic, jak było tak jest, brzuch nie boli jedynie prawy jajnik czuje od czasu do czasu.
    Czytałam że takie plamienie/krwawienie nie poprzedzone skokiem temperatury jest uznawane za krwawienie śródcykliczne i jest to potencjalnie czas płodny w którym może wystąpić owulacja. Czyli po prostu cykl się nie kończy. Chyba wszystko zależy od tego co będzie w następnych dniach.

    Przykro mi że się nie udało 😢 kiedy planujesz iść do ginekologa? Masz już termin?

    I jak sytuacja ? Rozkręciło się czy dalej bez zmian ?

    Myślę ,że pójdę w okolicy owulacji, przy okazji może uda się podejrzeć czy jest pęcherzyk ale jak na razie szukam jakiegoś sensownego lekarza.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 4 sierpnia, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    I jak sytuacja ? Rozkręciło się czy dalej bez zmian ?

    Myślę ,że pójdę w okolicy owulacji, przy okazji może uda się podejrzeć czy jest pęcherzyk ale jak na razie szukam jakiegoś sensownego lekarza.

    Mam takie lekkie krwawienie, bez bólów i wzdętego brzucha. Teraz ciekawe kiedy będzie owulka, czy szybciej czy normalnie.. ten wcześniejszy okres rozwala cały mój wakacyjny plan 🤣
    W ogóle ja zawsze ustalając sobie jakieś wyjazdy to liczyłam ze nawet jak się owulka przesunie to jeszcze mam te 2 tygodnie zanim będzie okres, myslalam ze musi byc te dwa tygodnie wyzszych temperatur a tutaj się moja teoria rozmyła bo bez fazy wyższych temperatur też można okres dostać 🤣🤣

    A u Ciebie jak okres przebiega? No warto sprawdzić te pęcherzyki chociaż u Ciebie tutaj problemu raczej nie ma 😊 przydałby się jakiś konkretny lekarz który wiedziałby co sprawdzic, gdzie szukać problemu.

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Olcia1987 Ekspertka
    Postów: 190 95

    Wysłany: 4 sierpnia, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Dalej mam plamienia ale takie że w zasadzie tylko w toalecie na papierze jest widoczne, na wkładce nie ma praktycznie nic, a tam przy szyjce w środku jest tej krwi więcej.. więc nie wiem 🤷‍♀️ i nic mnie nie boli. Eh.

    Może implantacyjne!

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013

    Myo inostol + wiesiołek + Wit E + omega
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 4 sierpnia, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Mam takie lekkie krwawienie, bez bólów i wzdętego brzucha. Teraz ciekawe kiedy będzie owulka, czy szybciej czy normalnie.. ten wcześniejszy okres rozwala cały mój wakacyjny plan 🤣
    W ogóle ja zawsze ustalając sobie jakieś wyjazdy to liczyłam ze nawet jak się owulka przesunie to jeszcze mam te 2 tygodnie zanim będzie okres, myslalam ze musi byc te dwa tygodnie wyzszych temperatur a tutaj się moja teoria rozmyła bo bez fazy wyższych temperatur też można okres dostać 🤣🤣

    A u Ciebie jak okres przebiega? No warto sprawdzić te pęcherzyki chociaż u Ciebie tutaj problemu raczej nie ma 😊 przydałby się jakiś konkretny lekarz który wiedziałby co sprawdzic, gdzie szukać problemu.

    Być moze to był cykl bezowulacyjny stad brak wzrostu temperatury a z tego co wiem to w takim cyklach okres i tak przychodzi normalnie.
    No ale ciężko stwierdzić jak będzie wyglądał ten kolejny cykl więc teraz to loteria co przytrafi Ci się na wyjeździe tak na prawdę..🫣😅

    U mnie intensywnie i boleśnie.. o dziwo jajniki mi jakoś dokuczają i ogólnie kiepsko się czuję bo ale oby szybko się skończył..

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 4 sierpnia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Być moze to był cykl bezowulacyjny stad brak wzrostu temperatury a z tego co wiem to w takim cyklach okres i tak przychodzi normalnie.
    No ale ciężko stwierdzić jak będzie wyglądał ten kolejny cykl więc teraz to loteria co przytrafi Ci się na wyjeździe tak na prawdę..🫣😅

    U mnie intensywnie i boleśnie.. o dziwo jajniki mi jakoś dokuczają i ogólnie kiepsko się czuję bo ale oby szybko się skończył..

    Właśnie jeżeli chodzi o okres po bezowulacyjnym to jest to różnie, potrafi przyjść zarówno wcześniej jak u mnie lub wydłużyć się na tyle że trzeba go w końcu wywoływać tabletkami więc z dwojga złego lepsza ta pierwsza wersja 😊 jeżeli mój kolejny cykl będzie wyglądał normalnie to ok, owulka najwcześniej wypadnie na końcówce miesiąca ale jak znów będzie bezowulacyjny to lipa 🫤 choc myślę że dwa bezowulacyjne z rzędu się chyba nie przytrafią..
    Pamiętam że początkiem tamtego roku też miałam taki krótszy cykl, trwał dokładnie 30 dni, aż się zdziwiłam jak okres dostałam. Też mógł być bezowulacyjny tylko nie mierzyłam temperatury więc nie wiem 🤷‍♀️ ale następny był już normalny jak zawsze.

    Ty masz takie intensywne okresy zawsze? Współczuję tego bólu 😢 ja się ciesze że choć raz mam bezbolesny.. U mnie też się już rozchulał jeżeli chodzi o intensywność. Oby nam się szybko skończył. 👍

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 4 sierpnia, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Właśnie jeżeli chodzi o okres po bezowulacyjnym to jest to różnie, potrafi przyjść zarówno wcześniej jak u mnie lub wydłużyć się na tyle że trzeba go w końcu wywoływać tabletkami więc z dwojga złego lepsza ta pierwsza wersja 😊 jeżeli mój kolejny cykl będzie wyglądał normalnie to ok, owulka najwcześniej wypadnie na końcówce miesiąca ale jak znów będzie bezowulacyjny to lipa 🫤 choc myślę że dwa bezowulacyjne z rzędu się chyba nie przytrafią..
    Pamiętam że początkiem tamtego roku też miałam taki krótszy cykl, trwał dokładnie 30 dni, aż się zdziwiłam jak okres dostałam. Też mógł być bezowulacyjny tylko nie mierzyłam temperatury więc nie wiem 🤷‍♀️ ale następny był już normalny jak zawsze.

    Ty masz takie intensywne okresy zawsze? Współczuję tego bólu 😢 ja się ciesze że choć raz mam bezbolesny.. U mnie też się już rozchulał jeżeli chodzi o intensywność. Oby nam się szybko skończył. 👍

    No wydaje mi się ,że dwa z rzędu to raczej mało prawdopodobne więc trzeba być dobrej myśli ,że wszystko wróci na właściwe tory i kolejny cykl będzie prawidlowy 😊

    Nie ogólnie nie mam bolesnych , wiadomo pierwszy dzień boli podbrzusze ale nie umieram z bólu itp ale dziś jest dość obfity a do tego cały dzień boli mnie głowa i tak ogólnie jakieś takie marne samopoczucie i tym sposobem przeleniłam się cały dzień 😅

    No dokładnie nie się kończy ten okres szybko i owulki niech przychodzą 😁 u mnie planowo wypada na 14 sierpnia tak więc jeszcze na koniec miesiąca będę testować 🫣🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 6 sierpnia, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No wydaje mi się ,że dwa z rzędu to raczej mało prawdopodobne więc trzeba być dobrej myśli ,że wszystko wróci na właściwe tory i kolejny cykl będzie prawidlowy 😊

    Nie ogólnie nie mam bolesnych , wiadomo pierwszy dzień boli podbrzusze ale nie umieram z bólu itp ale dziś jest dość obfity a do tego cały dzień boli mnie głowa i tak ogólnie jakieś takie marne samopoczucie i tym sposobem przeleniłam się cały dzień 😅

    No dokładnie nie się kończy ten okres szybko i owulki niech przychodzą 😁 u mnie planowo wypada na 14 sierpnia tak więc jeszcze na koniec miesiąca będę testować 🫣🤣

    U mnie narazie wygląda ten okres bardzo zbliżony do normalnego, jedynie mam wrażenie że jest bardziej wodnisty 🤷‍♀️ ja chyba muszę nowy termometr kupić. Zmierzyłam rano, było 36.38 ale mnie zdziwiła tak niska temperatura i mierze drugi raz i wyszło 36.48 🫤 jak tu jest taka różnica przy dwóch pomiarach to niewiadomo czego się trzymać. A ten termometr znowu nie kosztuje niewiadomo ile więc chyba zainwestuje w nowy 🤣

    Jak ja Ci zazdroszczę tych krótkich cyklów. Zaczynasz pomału testować 2x w miesiącu 🤣🤣🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 6 sierpnia, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    U mnie narazie wygląda ten okres bardzo zbliżony do normalnego, jedynie mam wrażenie że jest bardziej wodnisty 🤷‍♀️ ja chyba muszę nowy termometr kupić. Zmierzyłam rano, było 36.38 ale mnie zdziwiła tak niska temperatura i mierze drugi raz i wyszło 36.48 🫤 jak tu jest taka różnica przy dwóch pomiarach to niewiadomo czego się trzymać. A ten termometr znowu nie kosztuje niewiadomo ile więc chyba zainwestuje w nowy 🤣

    Jak ja Ci zazdroszczę tych krótkich cyklów. Zaczynasz pomału testować 2x w miesiącu 🤣🤣🤣


    Ja myślę ,że taka różnica może wynikać jeżeli np termometr miałaś na półce i był on zimny i jak zmierzyłas już ten drugi raz to ta temperatura będzie na pewno wyższa. Kiedyś czytałam ,że przed pomiarem powinno się lekko ogrzac termometr chociażby w dłoniach.

    U mnie tym razem zdecydowanie bardziej skąpy okres , drugiego dnia było sporo ale za to już wczoraj 3 dnia krwawienie miałam w ciągu dnia ale już po południu prawie nic i dziś od rana jak na razie sucho tak więc zdecydowanie jestem miło zaskoczona ,oby to już był koniec 😁

    Ja poniedziałek mam umówionego lekarza ,będzie to wtedy 10 DC więc przed samą owulaka. Będę chciała na pewno poruszyć temat badania drożności jajowodów , no i zobaczymy co mi więcej powie.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ