X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Wczesna owulacja
Odpowiedz

Wczesna owulacja

Oceń ten wątek:
  • Justin Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 2 listopada 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    Mam mały problem. 25 października dostałam miesiączkę.
    Wyglądała ona trochę inaczej niż zazwyczaj. Tzn wraz z krwią pojawiał się śluz typu płodnego. Dwa dni temu skończył mi się okres. W dniu dzisiejszym zaobserwowałam piękny rozciągliwy śluz. Temperatura również dziwnie się zachowuje. zazwyczaj w 1 fazie cyklu 36,3-36,4, natomiast teraz 36,6-36,7.
    Czy któraś z Was miała podobnie?
    Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
    Na chwilę obecną nie bardzo wiem, czego dalej spodziewać się w tym cyklu

    https://ovufriend.pl/graph/d11c2b24b086f86491a2357b23f258a3

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 2 listopada 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justin owulacja to jeszcze nie jest, spróbuj może testów owulacyjnych

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • Justin Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 2 listopada 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem, moje pytanie bardziej brzmi, czy możliwe, żeby po miesiączce nastąpiły od razu dni płodne? I czy ktoś miał taka sytuacje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam po @ śluz płodny który trwa tydzień czasu a później owulka :)

    Justin lubi tę wiadomość

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 3 listopada 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że śluz płodny pojawił się u Ciebie 7dc, to normalne. U mnie pojawia się nawet 6dc, a owulacje mam ok. 13

    Justin lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, mój obecny cykl jest klasycznym przykładem wczesnej owulacji. Temperaturę mierze dopiero drugi cykl wiec nie umiem stwierdzić jak czesto zdarzają mi sie takie cykle z wczesna owulacja. Nie znam sie, nie wiem czy w cyklu kiedy owulacja jest tak wcześnie jest szansa na udane zapłodnienie... Moze znacie takie przypadki?

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 3 listopada 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam na forum kilka takich zafasolkowanych wykresów, więc nie ma się czym martwić, dziwne tylko, że testy LH wychodziły Ci negatywne, może idż do gina na usg by zobaczyć czy jest ciałko żółte. Taka wizyta jak nie byłaś przed owu nie da 100% pewności, ale przynajmniej będziesz pewna że nie ma już dojrzewających pęcherzyków, bo tak ciężko powiedzieć. Owu czasem się myli, czytałam gdzieś, że temperatura może podnosić się ze stresu np.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2013, 16:53

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • magda35 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 4 listopada 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,ja byłam u ginekologa w 7 dc i pęcherzyk miał 23.Sluz płodny jak nigdy.Temp.nie mierze .odpuściłam w tym cyklu. Jutro ide znów do gin. to napisze czy owulka była.

    magda
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 4 listopada 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie dziewczyny, ktos tu napisal ,ze ovu sie myli.
    ja jestem po porodzie i mierze tempke od 6 tyg po porodzie i niestety 2 dni nie zmierzylam tempki i pojawilo sie krwawienie i mialam tylko jedna wyzsza temperature i brakuje mi tych 2 pomiarow i nie wiem czy bylo to krwawienie srodcykliczne czy co?ciezko po porodzie jest z ta obserwacja.wzielam wiec to krwawienie za miesiaczke i ovu friend wyznaczyl na poczatku owulacje na 14-17 dzien cyklu ,a jak doszlam do tego momentu ,to napisal ,ze ovu wystapila 12 dnia cyklu -niby po skoku temperatury to wykryl, wiec lepiej obserwowac sie samemu niz ufac temu co mowi ovu.
    i mam pytanie, bo w czasie gdy ovu wyznaczyl mi owulacje nie mialam zadnego sluzu wrecz sucho bylo.tempka moza zaburzona- no ale 3 pomiary zaburzine?bo jednak ufam sluzowi wiele.i tym sposobem nie wiem cz mialam juz owulacje czy jeszcze w ogole u mnie nie wystapila .co myslicie?

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 4 listopada 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

    t moj wykres gdyby ktos mi mogl pomoc :-)

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • Justin Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 5 listopada 2013, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za pomoc! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patti wrote:
    no wlasnie dziewczyny, ktos tu napisal ,ze ovu sie myli.
    ja jestem po porodzie i mierze tempke od 6 tyg po porodzie i niestety 2 dni nie zmierzylam tempki i pojawilo sie krwawienie i mialam tylko jedna wyzsza temperature i brakuje mi tych 2 pomiarow i nie wiem czy bylo to krwawienie srodcykliczne czy co?ciezko po porodzie jest z ta obserwacja.wzielam wiec to krwawienie za miesiaczke i ovu friend wyznaczyl na poczatku owulacje na 14-17 dzien cyklu ,a jak doszlam do tego momentu ,to napisal ,ze ovu wystapila 12 dnia cyklu -niby po skoku temperatury to wykryl, wiec lepiej obserwowac sie samemu niz ufac temu co mowi ovu.
    i mam pytanie, bo w czasie gdy ovu wyznaczyl mi owulacje nie mialam zadnego sluzu wrecz sucho bylo.tempka moza zaburzona- no ale 3 pomiary zaburzine?bo jednak ufam sluzowi wiele.i tym sposobem nie wiem cz mialam juz owulacje czy jeszcze w ogole u mnie nie wystapila .co myslicie?

    patti - ja bym polemizowała czy to była miesiączka, u mnie po porodzie nawet 3 miesiące utrzymywały się krwawienia poporodowe (po cc), wydaje mi się że powinnaś sobie dac jeszcze z miesiąc czasu na rozkręcenie..
    Po porodzie hormony u kobiety tak szaleją... 6 tyg to mało czasu na unormowanie się gospodarki hormonalnej
    ale tak jak zaznaczyłam - to tylko moja opinia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2013, 09:48

  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 5 listopada 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an be ,dzieki,jestem juz 12 tyg po porodzie :-)od 6 mierze tempke
    no wlasnie, dzis ovu zmienilo znowu zdanie.najpierw ,ze niby byla owulacja 30 pazdziernika (nie potwierdzoan sluzem itp) a teraz po spadku tempki znowu wyznacza,ze owulacja dopiero nadejdzie

    an be tez mialam cc,karmilas wylacznie piersia?kiedy dostalas miesiaczki?

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patti, no to po 12 tyg można już się jak najbardziej spodziewać miesiączki aczkolwiek hormony pewnie i tak jeszcze dochodzą do siebie :)

    ja karmiłam piersią do 12 miesiąca, pokarm miałam od razu po porodzie. Miesięczkę dostałam jakoś po 4 miesiącach, przez 2 cykle strasznie nieregularnie to przebiegało, ale póżniej się już unormowało. :)

    patti lubi tę wiadomość

  • magda35 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 6 listopada 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisałam wcześniej,

    " Witam,ja byłam u ginekologa w 7 dc i pęcherzyk miał 23.Sluz płodny jak nigdy.Temp.nie mierze .odpuściłam w tym cyklu. Jutro ide znów do gin. to napisze czy owulka była.'

    Byłam wczoraj u gin. i owulka była.Tak więc nigdy nic nie wiadomo...
    U mnie od razu po @ nastąpiły dni płodne.Dobrze jest robic monitoring.
    Pozdrawiam.

    magda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pocieszające co piszesz :) ja w tym cyklu tradycyjnie śluzu rozciągliwego nie miałam, ale za to ból owulacyjny był tak silny jak nigdy... :)
    powodzenia!

  • misia00 Ekspertka
    Postów: 126 164

    Wysłany: 6 listopada 2013, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kolezanki :)

    Takie wczesne owulacje sie zdarzaja i ja rowniez jestem tego przykladem :)
    W ostatnim dniu miesiaczki czyli 5dc zauwazylam u mnie sluz plodny,w 7 i 8 dc testy owulacyjne pozytywne,moja gin powiedziala,ze nie ma sie czym martwic bo cykle czasami plataja figle:)

    kjmnzbmhvsv5f1xk.png

    201509116847.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia00 wrote:
    Witam kolezanki :)

    Takie wczesne owulacje sie zdarzaja i ja rowniez jestem tego przykladem :)
    W ostatnim dniu miesiaczki czyli 5dc zauwazylam u mnie sluz plodny,w 7 i 8 dc testy owulacyjne pozytywne,moja gin powiedziala,ze nie ma sie czym martwic bo cykle czasami plataja figle:)

    No tak, zdarzają się - tylko pytanie podstawowe i najważniejsze czy nie są one przeszkodą do zafasolkowania? Czy udaje się mimo takich wczesnych owulacji zagnieździć zarodkowi.. jak ma sie wtedy endometrium..?

    Kamelja lubi tę wiadomość

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 7 listopada 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe zobacz sobie na wykresach jest sporo takich cykli gdzie udaje się przy wczesnej owulce, wszystko zależy jakie naprawdę jest to endometrium:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wykupiłam abonemantu premium wiec nie moge sobie przefiltrować :) a przeglądać wszystkich to mi się nie chceeee ;) ale cieszy mnie, że zdarzają się takie cykle :)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ