X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Wczesna owulacja
Odpowiedz

Wczesna owulacja

Oceń ten wątek:
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki !
    Spójrzcie na mój wykres, 6dc miałam ostatnie lekkie plamienie po @ , 7dc szyjka stwardniala i się zamknęła ,a dzisiaj 8dc zaobserwowałam cały dzień mega rozpulchnioną szyjkę, nawet bardziej niż pod koniec @,szeroko otwartą i uniesioną wyżej...mialyscie tak kiedyś? Bo ja jeszcze nigdy czyżby już zbliżala się owu? Dodam ,że w poprzednich cyklach owulke miewalam między 15 a 17 dc, a i od 3 dni czuję ćmienie w podbrzuszu i pracujące jajniki szczególnie lewy

    02a5ea9ef75d968ed359a40d57d35b62.png

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 8 września 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Jestem tu od niedawna i to mój pierwszy cykl zapisywania temperatur.
    Wcześniej też nie obserwowałam swojego ciała.

    Jednak...
    Jestem w 8 dniu cyklu- jeszcze plamie bo mam długie i obfite @.

    Z obserwacji jednak wynika, że już mnie boli jajnik jak na owulacje.
    Czy to możliwe aby miec dni płodne zaraz po miesiaczce?

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 17 września 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam wrażenie że w tym cyklu moje dni plodne rozpoczely sie juz w pierwszy dzien po @ i tego dnia tez serduszkowalismy zastanawiam sie czy jest mozliwosc zeby sie udało?

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Elwira1989 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 maja 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Mam pytanie.
    Dzien owulacji przypadal mi na 13 maja br.
    1. Czy jezeli jak uprawialam sex w nocy z 13 na 14 maja jest szansa na to ze zajde w ciaze ktorej tak bardzo pragne ?
    Razem z moim mezczyzna bardzo pragniemy dziecka.
    2. Czy w ten wlasnie sposob byla szansa na to ze zajde w ciaze ?
    Prosze o szybka odpowiedz i pozdrawiam.
    3. Jak dlugo trwa owulacja ?
    Jezeli 13 przypadal na dzien owulacji to jak dlugo ona trwa i jaki byl czas na zaplodnienie jajeczka ?

    Elwira1989
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ