X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Wiesiołek wydłuża cykl?
Odpowiedz

Wiesiołek wydłuża cykl?

Oceń ten wątek:
  • Janet Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brałam wiesiołek nic nie pomógł.Wydłużył mi sie cyk do 35 dni z 28 :O brałam clo dostałam po nim torbieli. Wiec to wszystko poszło w diabły do odstawienia ostatni znalazłam femi fertil i oto moje spostrzeżenia po pierwszym opakowania
    plus za
    * poprawe śluzu
    * większą chęć na przytulanie
    * piekny test owulacyjny
    minus za
    * mdłosci ( musze brac na noc)
    * słaba dostępność tylko przez internet
    Ale mam nadzieję ze pomoże

  • agt Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi wiesiołek także wydłużył cykl o przeszło tydzień, po jednym opakowaniu zrezygnowałam z niego...

  • karo_lina Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 września 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczęłam brać wiesiołek (z firmy Gal 3x dziennie 2 kapsułki do owulacji)na poprawę śluzu, bo niestety mam go mało.
    Pierwszy cykl z ovu miałam standardowy jak na siebie, czyli 31 dni. W kolejnym zaczęłam brać wiesiołek i wydłużył mi się do 38 dni! Myślałam, że to przez stresy itp, ale brałam też w tym cyklu na początku a potem odstawiłam, bo bolało mnie podbrzusze i ogólnie źle się czułam (niekoniecznie po wiesiołku, ale na wszelki wypadek odstawiłam) i widzę, że drugi cykl z wiesiołkiem jest wydłużony.

    karo_lina
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 2 września 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi cyklu nie wydłuzył, za to miałam po nim piękny sluz :-)

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Katie87 Autorytet
    Postów: 391 220

    Wysłany: 6 września 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę wiesiołek w kapsułkach Oeparol od 1dc do 10dc. Cykle mam regularne, co 27 dni. Dodatkowo, rano naczczo piję siemie lniane (dwie łyżeczki nasion zalewam wrzątkiem i po 30 min. wypijam). W tym cyklu śluz jak malowany i zero bóli przy serduszkowaniu, co do tej pory często mi się zdarzało.

    "Wychodź z domu każdego dnia. Cuda tylko czekają, aż je odkryjesz" <3

    2011 - początek starań
    HASHIMOTO, NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY, ENDOMETRIOZA, dwie laparoskopie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczynam w tym cyklu swoja przygodę z wiesiołkiem . Mam nadzieję, że ulepszy mój śluz i żołnierzom mojego męża pomoże dotrzeć tam gdzie trzeba, przy moim tyło zgięciu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 17:23

  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 4 października 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam olej z wiesiołka w porzednim cyklu. Ciąży z tego nie było ale na szczęście długość cyklu się nie zmieniła :) W tym miesiącu testuje inne wspomagacze oprócz wiesiołka

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 19:34

  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 21 października 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też brałam w tym cyklu Oeparol 6 kaps dziennie do 10 dc i wg mnie poprawił mi śluz. Ale bardzo bolało przy serduszkowaniach

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam w tym cyklu od 1dc do ok 11dc. Teraz jest mój 19 dc a owulki brak... może wydluzyl i jeszcze będzie później?
    Edit
    O wpisalam dzisiejsza tempke i wyznaczył mi owulacje... na podstawie 3 wyższej tempki. Trochę mu nie ufam, ale śluz plodny był...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2016, 08:03

  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Oeparol, w pierwszym cyklu śluz bez zmian w drugim też tyle że cykl z 28 wydłużył mi się do 36! Może to zbieg okoliczności bo trzeci cykl już bez Oeparolu 32dniowy. W tym cyklu biorę wiesiołek firmy Gal i czekam na efekty...zobaczymy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wiesiołek wydłuzyl cykl o pięć dni za to genialnie pomógł ma pms. Znacznie zlagodzil przykre objawy.

  • niezgodna Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wiesiołek nic nie pomaga, dalej sucho :( Może macie jakieś inne sposoby na lepszy śluz?

    W oczekiwaniu na cud <3
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można pić len albo olej lniany,podobno też pomaga, ja biorę pierwszy cykl więc na razie efektów nie widać a wiesiołek mi też nie pomaga chociaż biorę go już trzeci cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam teraz drugi cykl z wiesiołkiem firmy GAL. Chyba wydłużył mi cykl, normalnie @ powinnam dostać w 31dc a dostałam w 33dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jednak nie wydłużył ;) ten pierwszy cykl tylko może troszkę, bo później miałam owulke, teraz bralam 3 cykl i nawet dzień wcześniej @przyszla niż planowo miała ;) za to śluz jest lepsiejszy i mniej bola piersi :)

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 7 marca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja zażywam olej z wiesiolka czwarty cykl. Taki w formie płynu, oleju. Jest smaczny i podobno lepiej przyswajany niż w tabletkach. Zauważyłam poprawę śluzu i to że łagodnej przechodzę okres. Nie mam praktycznie żadnych bóli miesiączkowych. Nie wpłynął w żaden sposób na długość cyklu.

  • maschka72 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzie kupić femifertil? nigdzie nie mogę znależć, może ktoś podać link do strony?

    maschka
  • maschka72 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janet wrote:
    brałam wiesiołek nic nie pomógł.Wydłużył mi sie cyk do 35 dni z 28 :O brałam clo dostałam po nim torbieli. Wiec to wszystko poszło w diabły do odstawienia ostatni znalazłam femi fertil i oto moje spostrzeżenia po pierwszym opakowania
    plus za
    * poprawe śluzu
    * większą chęć na przytulanie
    * piekny test owulacyjny
    minus za
    * mdłosci ( musze brac na noc)
    * słaba dostępność tylko przez internet
    Ale mam nadzieję ze pomoże

    gdzie konkretnie kupiłaś FEMIFERTIL?

    maschka
  • Weroneczka Koleżanka
    Postów: 48 38

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy u mnie wiesiołek wydłuży cykl, ale na to się zapowiada. Dziś 16dc a na owulację nawet się nie zapowiada. Zwykle owulację miałam w 14dc a tu temperatura niska i jajnik nie boli. Myślę, że to przez wiesiołek. To mój pierwszy cykl z nim, ale ostatni, bo śluz poprawił minimalnie.


    c06810e03d69c63a211f68c5564778f7.png

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ