X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Wrześniowe owulacje :)
Odpowiedz

Wrześniowe owulacje :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hyhyhy, nie kumam tego. Wczoraj miałam wyznaczoną na 14 dc. Dzisiaj tempka jeszcze bardziej skoczyła do góry i przesunął mi owy na 17 dc. A ginekolożka mówiła że owu niet :). Jest zabawnie... ;)

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 30 września 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio pisałam ze zapowiada sie dlugie oczekiwanie na ovulacje..tymczasem dzis gin mi oznajmil ze wyglada na to ze juz jest po..testy ovu wszystkie negatywne..z tym ze jednego dnia byl mocniejszy,az sie bardzo ucieszyłam i tez wtedy podziałalismy:)czułam tez wtedy jajniki i podbrzusze..dzis 17dc i zaczełam progesteron na dziesiec dni..zobaczymy bo dzis tempka spadla o 3 stopnie..a co jutro bedzie to sie okaze:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 września 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika1987, może przegapiłaś skok LH. Czasami on może być bardzo krótki i ciężko go uchwycić.
    Ja w poprzednim cyklu gdybym robiła o stałej porze, to też bym miała same negatywne. Raz, kiedy jajniki bardzo bolały, skusiłam się zrobić test wcześniej niż zwykle i były dwie takie same kreski, czyli pozytyw. Tego samego dnia zrobiłam o stałej porze i już był wynik negatywny.
    Gdyby mnie coś nie tknęło, to też bym nie uchwyciła tego momentu.
    Kiedy druga kreska robi się intensywniejsza, warto robić test dwa razy dziennie :)
    Z tego co słyszałam, to tempka może spaść, byleby nie sadła do poziomu sprzed owu.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kokolina Znajoma
    Postów: 26 55

    Wysłany: 1 października 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pomożecie? Wczoraj 25dc test owulacyjny pozytywny,ból jajników itp. praktycznie wszystko się zgadza gdyby nie fakt że to już drugi raz w tym miesiącu! 18dc było to samo, też ból, pozytywny test! Zwariuje! Czy któraś z Was tak miała? Dodam tylko że temperatury nie mierze ze względu na moją pracę nie ma jak. O co chodzi? Który dzień jest owulacja? Cykle zazwyczaj 33 dni.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 1 października 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokolina, ciężko powiedzieć.
    Czytałam kiedyś o dziewczynie, która miała potwierdzone dwie owulacje w jednym cyklu, ale jest to chyba tak rzadkie, że raczej bym nie brała pod uwagę.
    Z drugiej strony też czytałam, że przed samą miesiączką testy owu mogą być pozytywne, ale też nie wiem czy to prawda, bo nie doświadczyłam.
    Może to nie ból owu tylko na @? A może ciąża? ;) Wtedy testy owu też mogą być pozytywne.
    Jak widzisz, hipotez jest dużo ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • anet90 Przyjaciółka
    Postów: 104 170

    Wysłany: 1 października 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. TO bedzie nasz pierwszy cykl staran. na razie nie testuje kiedy owulacja. bedzie na oko . na pewno nie bedziemy sie starac w owulke i po ;) moze wy mi doradzicie . 22 wrzesnia dostalam @ . jestem 3 dni po . dzis sluz jest wodnisty . i pobolewa mnie podbrzusze , jajnik lewy . zazwyczaj cylke mialam 31 dni . w tym miesiacu bylo to az 36 za sprawą zmiany klimatu (urlop) jak myslicie kiedy zaczac staranka ?:)

    f2w3rjjg2qu7b2qf.png

    qq873e5ekqw6f851.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 października 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet90 a dlaczego nie będziecie się starać w owulkę i po?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po owulacji to tak trochę po ptakach ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie ogólnie spadek tempki i znowu w górę, więc już trochę głupieję czy ja jakoś źle mierzę czy co...

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 3 października 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli patrzeć, że owulacja to moment uwolnienia jajeczka, które potem żyje jeszcze kilka/kilkanaście godzin, to niekoniecznie jest to po ptakach ;)

    A mierzysz tempkę zawsze o tej samej porze, bez wstawania?
    U mnie też ona skacze, ale nie spada do poziomu sprzed owu.

    U mnie testy negatywne a @ dziś nie przyszła,pewnie przyjdzie jutro albo po jutrze. To najgorszy moment w całym cyklu, jest mi bardzo źle :(

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie spokojnie, nie ten to kolejny :). Mierzę zawsze o tej samej porze i bez wstawania, ale ostatnio mam jakoś tak, że się budzę koło 3 i potem nie mogę jakoś zasnąć przez jakiś czas. I zastanawiam się czy to nie wpływa.

    A co do komórki to plemniki żyją zdecydowanie dłużej niż ona więc lepiej przed niż po ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2016, 08:51

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 października 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że nie ten to kolejny, ale rozczarowanie jest. Ja z tych niecierpliwych, to mi jest trudniej ;)

    Być może Twoje przebudzenie w nocy ma wpływ na temperaturę. Niektóre źródła podają, że ma być 3h godziny nieprzerwanego snu, inne że aż 6h, więc może to być powodem.

    Jasne, że lepiej przed owu, ale po też jest szansa :)

    Jeszcze @ nie przyszła, ale dziś tempka znacząco spadła, więc pewnie jutro...

    Czy tylko my dwie jesteśmy na tym wątku? ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwidoczniej... ale może dlatego że to już październik? :D U mnie tempka skacze sobie jak żaba na łące więc jakoś się niespecjalnie nastawiam. @ w teorii powinna być za 3 dni, ale cholera wie jak to będzie bo już sama nie wiem czy owu była czy nie, a jeśli tak to kiedy, a jeśli nie to ile będzie się ciągnęło. Więc se czekam aż przyczłapie.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 października 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, czyli teraz powinnyśmy się przenieść na październikowe owulki ;)

    Do mnie @ dziś przyszła, dwa dni później niż wyznaczył OviFriend, ale z długości cyklu jestem zadowolona - 26 dni.
    Owulacja teoretycznie przypadałaby teraz na 15-go października ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja chyba czekam na @ też. Niestety. Tempka idzie w dól więc pewnie nic z tego.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 października 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda. Jak tam, tempka dalej idzie w dół? Kiedy się spodziewasz @?

    A u mnie ten cykl zaczął się wiele wyższymi temperaturami niż poprzedni. W zasadzie mam takie tempki jak poprzednio po skoku.
    To dopiero drugi cykl, gdzie mierzę temperatury, więc nie jestem jeszcze obeznana z tematem.
    Wiesz może czy to jest prawidłowe?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Anaitat Ekspertka
    Postów: 126 58

    Wysłany: 9 października 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, mam pytanie do was. Jak to wyglada z owulacja dokladnie?11,12,13,14 dzien cyklu mialam przezroczysty sluz przy czym 13 byl bardzo wodnisty. 15 dnia cyklu juz nie bylo sluzu wogole. Moje pytanie kiedy mogla nastapic owulacja? Dzien po zakonczeniu sluzu czy dzien przed

    j5rbj48alrszyhj9.pnghchyqqmz0pvs21f2.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ