X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zioła ojca Sroki nr3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr3

Oceń ten wątek:
  • Madzia123 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 13 maja 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 wrote:
    Dziewczyny, myślicie że te ziola moglyby wyregulowac/obniżyć poziom prolaktyny przy wyniku 31.5, norma 35...
    a ile stosowałaś?

  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 13 maja 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia123 wrote:
    a ile stosowałaś?

    Dopiero się zastanawiam czy zacząć...

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pije te ziółka pierwszy cykl, po owulacji się je odstawia? Mam dziwne wrażenie że jakby oba jajniki w tym cyklu kłują, zawsze czuje tylko jeden. Ogólnie czuje się dobrze, smakują mi i pijemy z mężem razem, leków nie biorę żadnych bo dopiero się zacznę badać jeśli tym razem nie wyjdzie. Miałam przedwczoraj wieczorem jakby pozytywny owulak, później rano wczoraj był jeszcze dużo mocniejszy, wieczorem nagle zbladlo, a dziś znów rano pozytyw. Nie wiem co o tym myśleć, czy możliwe ze dwie owulacje

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2668 4257

    Wysłany: 17 maja 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piję cały cykl te ziółka
    właśnie zaczynam drugi cykl
    mi też smakują

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ