X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 2 blada kreska po czasie!!!
Odpowiedz

2 blada kreska po czasie!!!

Oceń ten wątek:
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo ...3 testy bobo-test , na 3 po czasie wyrazna druga kreska... no ale po czasie , wiec staram sie podchodzic racjonalnie ze to reakcja chemiczna.... a z drugiej strony w zyciu zrobilam juz wiele testow i nawet jak robilam rano , a wieczorem na niego spogladalam to nie mialamt akiej sytuacji zeby pojawila sie druga wyrazna kreska...

    palyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:11

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Bobo potrafią niestety oszukiwać. Najlepiej beta z krwi będzie wszystko jasne.
    Nie no jasna sprawa , z tymże zdziwiło mnie to bo zawsze robię te testy i nigdy tak nie miałam :)

    palyna
  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 23 listopada 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jest ktos jeszcze na tym wątku?

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 23 listopada 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opisze sytuacje, a moze akurat ktos sie znajdzie by odpowiedziec.

    To nasz 1. cykl staran. Mierzylam temperature, badalam sluz, robilam testy owu wszystko fajnie. Cykle mam niby mniej wiecej co miesiac ale z poslizgami pare dni. W dni plodne kochalismy sie co 2 dni. Ale do rzeczy-testy:
    przedwczoraj podeszlam do drogerii i zrobilam test. Wyszedl negatywny ale po 1,5-2 godzinach zauwazylam, ze pojawila sie druga kreseczka. Blada, cińsza ale mozna bylo ja zobaczyc pod kazdym kątem.
    Wczoraj kupilam znowu test i zrobilam i ta sama sytuacja po ok 1-2 godzinach...z tym, ze nie bylo najpierw cienkiej tylko od razu grubosci testowej ale rowniez baardzo bladziusia. 15.11 niby mialqm owu a wczoraj (22.11) czyli dokladnie 7 dni po okolo 14.00 mialam silny napad bolu podbrzusza (moge go opisac jak poerwszy dzien miesiaczki tylko wiele gorzej). Bol trwal 15 minut i przeszlo. Dzis rano zrobilam test ale jakis wielopak z amazona i niczego nie moge dojrzec ani nic nie wychodzi po czasie. Wiem, ze nie powinnam po czasie odczytywac ale sytuacja sie powtorzyla dwa dni z rzedu.

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 23 listopada 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie potrafie sobie sama odpowiedziec, zebym szla na bete albo powtorzyla test za kilka dni, ale chetnie poslucham Waszych doswiadczen. :) Nie wiem kiedy @ raczy przyjsc, przyszly tydzien na 99% ale ktory dzien to dokladnie nie wiem bo mam obsuwy takze nie wiem ile dni jestem przed @. Aplikacja pokazuje mi, ze jestem 3 dni przed @. Robilam testy wiele razy w przeszlosci (w tym te co teraz) i nigdy nawet na drugi dzien nie bylo sladu.

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 23 listopada 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina92 wrote:
    Generalnie potrafie sobie sama odpowiedziec, zebym szla na bete albo powtorzyla test za kilka dni, ale chetnie poslucham Waszych doswiadczen. :) Nie wiem kiedy @ raczy przyjsc, przyszly tydzien na 99% ale ktory dzien to dokladnie nie wiem bo mam obsuwy takze nie wiem ile dni jestem przed @. Aplikacja pokazuje mi, ze jestem 3 dni przed @. Robilam testy wiele razy w przeszlosci (w tym te co teraz) i nigdy nawet na drugi dzien nie bylo sladu.

    Chyba za wcześnie na test jak 7dpo! Proponowałbym bym 12dpo lub 14dpo zrobić! A testy u mnie też taki cień wychodził ale tyle tysięcy razy robiłam te testy i wiem że one oklamuja! Najlepiej żeby ta kreska miała kolor delikatny to wiadomo że coś jest na rzeczy! Może poczekaj i w następnym tygodniu zrób betę lub test! Trzymam kciuki mocno aby się udało ✊❤️🌹❤️✊

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 23 listopada 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Chyba za wcześnie na test jak 7dpo! Proponowałbym bym 12dpo lub 14dpo zrobić! A testy u mnie też taki cień wychodził ale tyle tysięcy razy robiłam te testy i wiem że one oklamuja! Najlepiej żeby ta kreska miała kolor delikatny to wiadomo że coś jest na rzeczy! Może poczekaj i w następnym tygodniu zrób betę lub test! Trzymam kciuki mocno aby się udało ✊❤️🌹❤️✊


    wiem, ze za wczesnie i to jest najgorsze...ze wiem ale ze nie potrafie ogarnac umyslu i wmawiania sobie. 🙈🤣
    p.s. dzisiaj zrobilqm clear blue ten co mozna 6 dni przed @. w pracy o 15.30 robilam i nic a o 18.30 zajrzqlqm i jest cien cienia. taki maalo widoczny ale jednak nie musze brac lupy ani 10 minut sie gapic zeby dojrzec. wystarczy skupic wzrok i cos tam niby jest...
    mieszkam w Niemczech nie wiem jak tu z betą ale pon mam wolny i podejde do swojego rodzinnego zapytac jak to wyglada w razie czego.

    dzieki za odpowiedz. nikomu nic o tym nie mowie, mezowi tez nie bo nie chce go nakrecac wiec wie ciesze juz samym faktem ze komus w ogolw przedatawilam sytuacje i jest jakis odzew. bo tak to tylko tocze rozmowy sama ze soba w glowie 🤣🤣🤣

    dzieki i dam znac jesli aytuacja sie wyjasni ❤

    justyna_95 lubi tę wiadomość

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 23 listopada 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina92 wrote:
    wiem, ze za wczesnie i to jest najgorsze...ze wiem ale ze nie potrafie ogarnac umyslu i wmawiania sobie. 🙈🤣
    p.s. dzisiaj zrobilqm clear blue ten co mozna 6 dni przed @. w pracy o 15.30 robilam i nic a o 18.30 zajrzqlqm i jest cien cienia. taki maalo widoczny ale jednak nie musze brac lupy ani 10 minut sie gapic zeby dojrzec. wystarczy skupic wzrok i cos tam niby jest...
    mieszkam w Niemczech nie wiem jak tu z betą ale pon mam wolny i podejde do swojego rodzinnego zapytac jak to wyglada w razie czego.

    dzieki za odpowiedz. nikomu nic o tym nie mowie, mezowi tez nie bo nie chce go nakrecac wiec wie ciesze juz samym faktem ze komus w ogolw przedatawilam sytuacje i jest jakis odzew. bo tak to tylko tocze rozmowy sama ze soba w glowie 🤣🤣🤣

    dzieki i dam znac jesli aytuacja sie wyjasni ❤

    Tak bym chciała aby nam wszystkim się udało ❤️ trzymam mocno mocno kciuki! Ja też zawsze mówię sobie ze nie zrobię wcześniej testów ale jednak robię! Zostało czekać 🙂 powodzenia ✊ a jakieś objawy może masz?

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Tak bym chciała aby nam wszystkim się udało ❤️ trzymam mocno mocno kciuki! Ja też zawsze mówię sobie ze nie zrobię wcześniej testów ale jednak robię! Zostało czekać 🙂 powodzenia ✊ a jakieś objawy może masz?

    Nie wiem czy 9-10 dni po owulacji (mialam ja albo 14.11 albo 15.11) mozna mowic o jakichs objawach kurcze...mam jakies tam ale nie wiem czy to kwestia placebo czy tego, ze przed staraniami nie zwracalam uwagi.

    temperatura juz tydzien utrzymuje mi sie wyzsza, w 7 dniu (niby jak mialoby byc zagniezdzenie) mialam w pracy tak silny 20-minutowy bol podbrzusza, ze jeszcze chwila a dzwonilabym po karetke. ale po 20 minutach przeszlo. czuje od czasu do czasu pobolewanie na dole, jestem ciagle wzdeta i piersi nie wieksze ale chyba twardsze. ale tak jak mowie, moze to byc rownie dobrze na @. nigdy nie mialam w sumie nic co by mi zwiastowalo miesiaczke. zawsze zaskoczenie (cykle mam roznej dlugosci ale nie jakos diametralnie). juz 3 testy mi pokazaly druga kreske lekką ale jak wspominalam - po dluzszym czasie ok 2 godzin). wczoraj clear blue po 2 godzinach pokazalo blada, ale widac ja golym okiem.

    to dopiero nasz 1 cykl staran byl. kochalismy sie 1, 3 i 5 dni przed owu (wczesniej tez ale te byly najblizej owu).

    nic tylko czekac teraz. :)

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie widze tu opcji dodawania zdjec bo wkleilabym zdj testow i ewentualnie wykres temperatury :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy że klikniesz opcję, by wszyscy mogli widzieć Twój wykres.
    Moim zdaniem najlepiej jest wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. Po pierwsze test będzie najbardziej miarodajny, a po drugie jeśli coś pójdzie nie tak, to będzie te kilka dni mniej stresu

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 25 listopada 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Wystarczy że klikniesz opcję, by wszyscy mogli widzieć Twój wykres.
    Moim zdaniem najlepiej jest wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. Po pierwsze test będzie najbardziej miarodajny, a po drugie jeśli coś pójdzie nie tak, to będzie te kilka dni mniej stresu

    Tez tak uwazam, wiecej testow nie robie. Zrobie dopiero w przyszly weekend czyli spokojnie sie teraz musze jakies 6 dni cyms zajac 😊

    Pokombinuje z tymi opcjami :)

    justyna_95 lubi tę wiadomość

  • justyna_95 Ekspertka
    Postów: 173 100

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina92 wrote:
    Tez tak uwazam, wiecej testow nie robie. Zrobie dopiero w przyszly weekend czyli spokojnie sie teraz musze jakies 6 dni cyms zajac 😊

    Pokombinuje z tymi opcjami :)


    Kochana jak tam u Ciebie sytuacja ?? Mam podobną i interesuje mnie ten wątek czy u Ciebie faktycznie pokazywał ciążę?

  • Moniaaa123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 marca 2020, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu nowa i mam pytanie staram się z mężem o dzidziusia ponad rok wczoraj zrobiłam test z porannego moczu i wyszła mi bladziutka kreseczka rozowa ledwo widoczna ale dopiero po czasie cykle mam co 25 dni i nie wiem co mam o tym myśleć

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chcialam dac znac, ze u mnie ra kreska nie oznaczala ciązy. Albo moze i oznaczala ale sie nie uttzymala bo w tym cyklu w koncu sie dostalam do gina (w Niemczech nie jest to takie hop siup) i okazalo sie, ze musze brac progesteron. Doatalam Utrogest (chyba odpowiednik luteiny). jak bylam u gina to powiedzial, ze moj pecheryk ma 21mm i zaraz pekni i mamy dzialac wiec szialalismy 3 dni z rzedu. no i czekam. okres po niedziela/poniedzialek dopiero wiec z testem musze poczekac. mam pewne jakies objawy ale chyba jak co miesiac. przede wszystkim zawsze faza litealna to u mnie max 36.8 stopni a teraz 37 sie utrzymuje juz 10 dzien. dzisiaj temp mi spadla do 36.8 i zaczely mocno bolec sutki. co prawda zrobilam test 10mIU ale o 16 i dopiero po godzinie/dwoch wyszla kreska gruba jak testowa ale nie potrafie koloru odroznic. 🤷‍♀️ do weekendu musze sie czyms zajac i zatestowac. dajcie znac co u Was 😁

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaaa123 wrote:
    Witam. Jestem tu nowa i mam pytanie staram się z mężem o dzidziusia ponad rok wczoraj zrobiłam test z porannego moczu i wyszła mi bladziutka kreseczka rozowa ledwo widoczna ale dopiero po czasie cykle mam co 25 dni i nie wiem co mam o tym myśleć


    Moniaaa123 i jak z tym testem co sie okazalo? Tak jak pisalam wyzej, mi dzisiaj wyszla po godzinie/dwoch tez kreska ale co to oznacza to nie wiem. jestem 10-11 dni po owulacji (byla 20 lub 21 marca wg USG) i testowac bede pewnie w piatek najszybciej jesli @ wczesniej nie przyjdzie (:

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy ktos tu jeszcze zagląda ale tak jak mowiłam 20 marca byla owulacja (USG), od 21 marca (wg zalecen mokego lekarza) biore luteine dopochwowo 2×2 rano i wieczorem dwie kapsulki dopochwowo. Dzisiaj 11 kwietnia mam 21-szy dzień wyżych temperatur (36.9-37). Od wczoraj mam plamienia a raczej brudzenia i bardzo malutko. Ale nie jest to jak zaczynający się okres tylko jakby koniec albo jeszcze dziwniejszy. Wczesniej poczatek u mnie to byly plamienia brązowe zmieniajace sie w rozowe w kazdym razie o takiej cieplej barwie a od wczoraj mam takie szaro brazowe z "paproszkami" malymi jakby troche popiolu ktos wrzucil nie wiem ale bardziej przypomina ostatnie dni okresu niz poczatek.
    Jest duzo wątków o luteinie ale dziewczyny pisza ,ze biora 10-12 dni i odstawiaja a mi gin kazal brac do oporu az przyjdzie @ a jak nie przyjdze to test i do niego wrocic po dalszs instrukcje w razie pozytywu. Test robilam 3-4 dni temu ale negatyw. Dzisiaj 21 dni wyzszych temperatur i dwa dni lekkich plamien tylko. Moze ktos sie wypowie ? Bo to moj poerwszy cykl na luteinie.

  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test, będzie jasne. Jeśli jesteś 15/16 dpo to raczej już będzie wiarygodny.
    A luteina może opóźnić okres

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niercierpliwa v2.0 wrote:
    Powtórz test, będzie jasne. Jeśli jesteś 15/16 dpo to raczej już będzie wiarygodny.
    A luteina może opóźnić okres


    lekkie plamienia sie rozkrecily wiec uznalam, ze testu nie zrobie. wczoraj bylo tak srednio obficie ale krew prawie ze czarna a dzisiaj juz tylko wkładka bo tak skąpo. 🤷‍♀️ testu nie mam, wszystko pozamykane dzisiaj i jutro wiec do wtorku musze czekac. albo sie cos rozkreci, albo skonczy ale podejrzewam, ze ten dziwny i akąpy okres to chyba od luteiny. temperatura za to utrzymuje sie dalej wysoka 36.9. skrzepy wczoraj byly wiec nie wiem o co tu chodzi :)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ