X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 2 blada kreska po czasie!!!
Odpowiedz

2 blada kreska po czasie!!!

Oceń ten wątek:
  • palyna Autorytet
    Postów: 1302 819

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo ...3 testy bobo-test , na 3 po czasie wyrazna druga kreska... no ale po czasie , wiec staram sie podchodzic racjonalnie ze to reakcja chemiczna.... a z drugiej strony w zyciu zrobilam juz wiele testow i nawet jak robilam rano , a wieczorem na niego spogladalam to nie mialamt akiej sytuacji zeby pojawila sie druga wyrazna kreska...

    palyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:11

  • palyna Autorytet
    Postów: 1302 819

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Bobo potrafią niestety oszukiwać. Najlepiej beta z krwi będzie wszystko jasne.
    Nie no jasna sprawa , z tymże zdziwiło mnie to bo zawsze robię te testy i nigdy tak nie miałam :)

    palyna
  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 23 listopada 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jest ktos jeszcze na tym wątku?

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 23 listopada 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opisze sytuacje, a moze akurat ktos sie znajdzie by odpowiedziec.

    To nasz 1. cykl staran. Mierzylam temperature, badalam sluz, robilam testy owu wszystko fajnie. Cykle mam niby mniej wiecej co miesiac ale z poslizgami pare dni. W dni plodne kochalismy sie co 2 dni. Ale do rzeczy-testy:
    przedwczoraj podeszlam do drogerii i zrobilam test. Wyszedl negatywny ale po 1,5-2 godzinach zauwazylam, ze pojawila sie druga kreseczka. Blada, cińsza ale mozna bylo ja zobaczyc pod kazdym kątem.
    Wczoraj kupilam znowu test i zrobilam i ta sama sytuacja po ok 1-2 godzinach...z tym, ze nie bylo najpierw cienkiej tylko od razu grubosci testowej ale rowniez baardzo bladziusia. 15.11 niby mialqm owu a wczoraj (22.11) czyli dokladnie 7 dni po okolo 14.00 mialam silny napad bolu podbrzusza (moge go opisac jak poerwszy dzien miesiaczki tylko wiele gorzej). Bol trwal 15 minut i przeszlo. Dzis rano zrobilam test ale jakis wielopak z amazona i niczego nie moge dojrzec ani nic nie wychodzi po czasie. Wiem, ze nie powinnam po czasie odczytywac ale sytuacja sie powtorzyla dwa dni z rzedu.

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 23 listopada 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie potrafie sobie sama odpowiedziec, zebym szla na bete albo powtorzyla test za kilka dni, ale chetnie poslucham Waszych doswiadczen. :) Nie wiem kiedy @ raczy przyjsc, przyszly tydzien na 99% ale ktory dzien to dokladnie nie wiem bo mam obsuwy takze nie wiem ile dni jestem przed @. Aplikacja pokazuje mi, ze jestem 3 dni przed @. Robilam testy wiele razy w przeszlosci (w tym te co teraz) i nigdy nawet na drugi dzien nie bylo sladu.

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 23 listopada 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina92 wrote:
    Generalnie potrafie sobie sama odpowiedziec, zebym szla na bete albo powtorzyla test za kilka dni, ale chetnie poslucham Waszych doswiadczen. :) Nie wiem kiedy @ raczy przyjsc, przyszly tydzien na 99% ale ktory dzien to dokladnie nie wiem bo mam obsuwy takze nie wiem ile dni jestem przed @. Aplikacja pokazuje mi, ze jestem 3 dni przed @. Robilam testy wiele razy w przeszlosci (w tym te co teraz) i nigdy nawet na drugi dzien nie bylo sladu.

    Chyba za wcześnie na test jak 7dpo! Proponowałbym bym 12dpo lub 14dpo zrobić! A testy u mnie też taki cień wychodził ale tyle tysięcy razy robiłam te testy i wiem że one oklamuja! Najlepiej żeby ta kreska miała kolor delikatny to wiadomo że coś jest na rzeczy! Może poczekaj i w następnym tygodniu zrób betę lub test! Trzymam kciuki mocno aby się udało ✊❤️🌹❤️✊

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 23 listopada 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Chyba za wcześnie na test jak 7dpo! Proponowałbym bym 12dpo lub 14dpo zrobić! A testy u mnie też taki cień wychodził ale tyle tysięcy razy robiłam te testy i wiem że one oklamuja! Najlepiej żeby ta kreska miała kolor delikatny to wiadomo że coś jest na rzeczy! Może poczekaj i w następnym tygodniu zrób betę lub test! Trzymam kciuki mocno aby się udało ✊❤️🌹❤️✊


    wiem, ze za wczesnie i to jest najgorsze...ze wiem ale ze nie potrafie ogarnac umyslu i wmawiania sobie. 🙈🤣
    p.s. dzisiaj zrobilqm clear blue ten co mozna 6 dni przed @. w pracy o 15.30 robilam i nic a o 18.30 zajrzqlqm i jest cien cienia. taki maalo widoczny ale jednak nie musze brac lupy ani 10 minut sie gapic zeby dojrzec. wystarczy skupic wzrok i cos tam niby jest...
    mieszkam w Niemczech nie wiem jak tu z betą ale pon mam wolny i podejde do swojego rodzinnego zapytac jak to wyglada w razie czego.

    dzieki za odpowiedz. nikomu nic o tym nie mowie, mezowi tez nie bo nie chce go nakrecac wiec wie ciesze juz samym faktem ze komus w ogolw przedatawilam sytuacje i jest jakis odzew. bo tak to tylko tocze rozmowy sama ze soba w glowie 🤣🤣🤣

    dzieki i dam znac jesli aytuacja sie wyjasni ❤

    justyna_95 lubi tę wiadomość

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 23 listopada 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina92 wrote:
    wiem, ze za wczesnie i to jest najgorsze...ze wiem ale ze nie potrafie ogarnac umyslu i wmawiania sobie. 🙈🤣
    p.s. dzisiaj zrobilqm clear blue ten co mozna 6 dni przed @. w pracy o 15.30 robilam i nic a o 18.30 zajrzqlqm i jest cien cienia. taki maalo widoczny ale jednak nie musze brac lupy ani 10 minut sie gapic zeby dojrzec. wystarczy skupic wzrok i cos tam niby jest...
    mieszkam w Niemczech nie wiem jak tu z betą ale pon mam wolny i podejde do swojego rodzinnego zapytac jak to wyglada w razie czego.

    dzieki za odpowiedz. nikomu nic o tym nie mowie, mezowi tez nie bo nie chce go nakrecac wiec wie ciesze juz samym faktem ze komus w ogolw przedatawilam sytuacje i jest jakis odzew. bo tak to tylko tocze rozmowy sama ze soba w glowie 🤣🤣🤣

    dzieki i dam znac jesli aytuacja sie wyjasni ❤

    Tak bym chciała aby nam wszystkim się udało ❤️ trzymam mocno mocno kciuki! Ja też zawsze mówię sobie ze nie zrobię wcześniej testów ale jednak robię! Zostało czekać 🙂 powodzenia ✊ a jakieś objawy może masz?

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Tak bym chciała aby nam wszystkim się udało ❤️ trzymam mocno mocno kciuki! Ja też zawsze mówię sobie ze nie zrobię wcześniej testów ale jednak robię! Zostało czekać 🙂 powodzenia ✊ a jakieś objawy może masz?

    Nie wiem czy 9-10 dni po owulacji (mialam ja albo 14.11 albo 15.11) mozna mowic o jakichs objawach kurcze...mam jakies tam ale nie wiem czy to kwestia placebo czy tego, ze przed staraniami nie zwracalam uwagi.

    temperatura juz tydzien utrzymuje mi sie wyzsza, w 7 dniu (niby jak mialoby byc zagniezdzenie) mialam w pracy tak silny 20-minutowy bol podbrzusza, ze jeszcze chwila a dzwonilabym po karetke. ale po 20 minutach przeszlo. czuje od czasu do czasu pobolewanie na dole, jestem ciagle wzdeta i piersi nie wieksze ale chyba twardsze. ale tak jak mowie, moze to byc rownie dobrze na @. nigdy nie mialam w sumie nic co by mi zwiastowalo miesiaczke. zawsze zaskoczenie (cykle mam roznej dlugosci ale nie jakos diametralnie). juz 3 testy mi pokazaly druga kreske lekką ale jak wspominalam - po dluzszym czasie ok 2 godzin). wczoraj clear blue po 2 godzinach pokazalo blada, ale widac ja golym okiem.

    to dopiero nasz 1 cykl staran byl. kochalismy sie 1, 3 i 5 dni przed owu (wczesniej tez ale te byly najblizej owu).

    nic tylko czekac teraz. :)

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie widze tu opcji dodawania zdjec bo wkleilabym zdj testow i ewentualnie wykres temperatury :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy że klikniesz opcję, by wszyscy mogli widzieć Twój wykres.
    Moim zdaniem najlepiej jest wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. Po pierwsze test będzie najbardziej miarodajny, a po drugie jeśli coś pójdzie nie tak, to będzie te kilka dni mniej stresu

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 25 listopada 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Wystarczy że klikniesz opcję, by wszyscy mogli widzieć Twój wykres.
    Moim zdaniem najlepiej jest wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. Po pierwsze test będzie najbardziej miarodajny, a po drugie jeśli coś pójdzie nie tak, to będzie te kilka dni mniej stresu

    Tez tak uwazam, wiecej testow nie robie. Zrobie dopiero w przyszly weekend czyli spokojnie sie teraz musze jakies 6 dni cyms zajac 😊

    Pokombinuje z tymi opcjami :)

    justyna_95 lubi tę wiadomość

  • justyna_95 Ekspertka
    Postów: 173 100

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina92 wrote:
    Tez tak uwazam, wiecej testow nie robie. Zrobie dopiero w przyszly weekend czyli spokojnie sie teraz musze jakies 6 dni cyms zajac 😊

    Pokombinuje z tymi opcjami :)


    Kochana jak tam u Ciebie sytuacja ?? Mam podobną i interesuje mnie ten wątek czy u Ciebie faktycznie pokazywał ciążę?

  • Moniaaa123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 marca 2020, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu nowa i mam pytanie staram się z mężem o dzidziusia ponad rok wczoraj zrobiłam test z porannego moczu i wyszła mi bladziutka kreseczka rozowa ledwo widoczna ale dopiero po czasie cykle mam co 25 dni i nie wiem co mam o tym myśleć

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chcialam dac znac, ze u mnie ra kreska nie oznaczala ciązy. Albo moze i oznaczala ale sie nie uttzymala bo w tym cyklu w koncu sie dostalam do gina (w Niemczech nie jest to takie hop siup) i okazalo sie, ze musze brac progesteron. Doatalam Utrogest (chyba odpowiednik luteiny). jak bylam u gina to powiedzial, ze moj pecheryk ma 21mm i zaraz pekni i mamy dzialac wiec szialalismy 3 dni z rzedu. no i czekam. okres po niedziela/poniedzialek dopiero wiec z testem musze poczekac. mam pewne jakies objawy ale chyba jak co miesiac. przede wszystkim zawsze faza litealna to u mnie max 36.8 stopni a teraz 37 sie utrzymuje juz 10 dzien. dzisiaj temp mi spadla do 36.8 i zaczely mocno bolec sutki. co prawda zrobilam test 10mIU ale o 16 i dopiero po godzinie/dwoch wyszla kreska gruba jak testowa ale nie potrafie koloru odroznic. 🤷‍♀️ do weekendu musze sie czyms zajac i zatestowac. dajcie znac co u Was 😁

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaaa123 wrote:
    Witam. Jestem tu nowa i mam pytanie staram się z mężem o dzidziusia ponad rok wczoraj zrobiłam test z porannego moczu i wyszła mi bladziutka kreseczka rozowa ledwo widoczna ale dopiero po czasie cykle mam co 25 dni i nie wiem co mam o tym myśleć


    Moniaaa123 i jak z tym testem co sie okazalo? Tak jak pisalam wyzej, mi dzisiaj wyszla po godzinie/dwoch tez kreska ale co to oznacza to nie wiem. jestem 10-11 dni po owulacji (byla 20 lub 21 marca wg USG) i testowac bede pewnie w piatek najszybciej jesli @ wczesniej nie przyjdzie (:

  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy ktos tu jeszcze zagląda ale tak jak mowiłam 20 marca byla owulacja (USG), od 21 marca (wg zalecen mokego lekarza) biore luteine dopochwowo 2×2 rano i wieczorem dwie kapsulki dopochwowo. Dzisiaj 11 kwietnia mam 21-szy dzień wyżych temperatur (36.9-37). Od wczoraj mam plamienia a raczej brudzenia i bardzo malutko. Ale nie jest to jak zaczynający się okres tylko jakby koniec albo jeszcze dziwniejszy. Wczesniej poczatek u mnie to byly plamienia brązowe zmieniajace sie w rozowe w kazdym razie o takiej cieplej barwie a od wczoraj mam takie szaro brazowe z "paproszkami" malymi jakby troche popiolu ktos wrzucil nie wiem ale bardziej przypomina ostatnie dni okresu niz poczatek.
    Jest duzo wątków o luteinie ale dziewczyny pisza ,ze biora 10-12 dni i odstawiaja a mi gin kazal brac do oporu az przyjdzie @ a jak nie przyjdze to test i do niego wrocic po dalszs instrukcje w razie pozytywu. Test robilam 3-4 dni temu ale negatyw. Dzisiaj 21 dni wyzszych temperatur i dwa dni lekkich plamien tylko. Moze ktos sie wypowie ? Bo to moj poerwszy cykl na luteinie.

  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test, będzie jasne. Jeśli jesteś 15/16 dpo to raczej już będzie wiarygodny.
    A luteina może opóźnić okres

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • karolina92 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niercierpliwa v2.0 wrote:
    Powtórz test, będzie jasne. Jeśli jesteś 15/16 dpo to raczej już będzie wiarygodny.
    A luteina może opóźnić okres


    lekkie plamienia sie rozkrecily wiec uznalam, ze testu nie zrobie. wczoraj bylo tak srednio obficie ale krew prawie ze czarna a dzisiaj juz tylko wkładka bo tak skąpo. 🤷‍♀️ testu nie mam, wszystko pozamykane dzisiaj i jutro wiec do wtorku musze czekac. albo sie cos rozkreci, albo skonczy ale podejrzewam, ze ten dziwny i akąpy okres to chyba od luteiny. temperatura za to utrzymuje sie dalej wysoka 36.9. skrzepy wczoraj byly wiec nie wiem o co tu chodzi :)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Idealna laktacja - kiedy, jak powstaje mleko i dlaczego warto kupić laktator?

Czy idealna laktacja istnieje? Tak! Ale czasami wymaga wsparcia. Są kobiety, dla których karmienie piersią jest zupełnie bezproblemowe. Wiele jednak świeżo upieczonych mam zmaga się z  problemami na początku swojej drogi laktacyjnej: zbyt mała produkcja pokarmu, nieefektywne ssanie przez dziecko, trudności z przystawianiem... O ile trudności z przystawieniem warto skonsultować z położną lub doradczynią, to problem ze zbyt małą ilością pokarmu można rozwiązać samodzielnie, wspomagając się laktatorem. O idealnej laktacji - kiedy i jak powstaje mleko w piersiach oraz czy warto kupić laktator i na co zwrócić uwagę przy wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ