X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 2 blada kreska po czasie!!!
Odpowiedz

2 blada kreska po czasie!!!

Oceń ten wątek:
  • ewelina1991 Przyjaciółka
    Postów: 88 28

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy bobo-test w standardzie pokazuje jakąś drugą bladą kreskę? Wiem że niektóre testy mają to do siebie, że ta kreska jest zawsze niezależnie od wyniku.

    17.07. 2017-> 2 cs z clo
    19.08.2017-> cykl bez stymulacji
    30.09.2017 - > 3 cykl z clo bez owulacji
    26.10.2017 - 4 cykl z clo

    W 2017-2018 - stymulacje cykli + dwie inseminacje

    2018- 2020 starania naturalne

    2020 - nieudane stymulacje + propozycja in vitro od lekarza
    01.2021 - stymulacja do IVF
    02.2021 - punkcja, transfer odroczony
    Transfer 1 - nieudany
    Transfer 2 - poronienie zatrzymane w 10tc
    Transfer 3 - ciąża biochemiczna
    Transfer 4 - nieudany
  • Aaliyah Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina1991 wrote:
    Cześć dziewczyny, czy bobo-test w standardzie pokazuje jakąś drugą bladą kreskę? Wiem że niektóre testy mają to do siebie, że ta kreska jest zawsze niezależnie od wyniku.
    Ja robiłam bobo test trzy razy i były negatywne, ale nie wyrzuciłam ich od razu i potem zapomniałam o nich. Znalazłam je po paru dniach i na jednym miałam bladą kreskę, która pojawiła się po czasie, bo wcześniej jej nie było, a na drugim było tylko "miejsce" na drugą kreskę, ale nie była podbarwiona na różowo. W ciąży nie byłam

  • Aaliyah Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A trzeci to już wyrzuciłam od razu po zrobieniu.

  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 1 lipca 2020, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina92 wrote:
    Nie wiem czy ktos tu jeszcze zagląda ale tak jak mowiłam 20 marca byla owulacja (USG), od 21 marca (wg zalecen mokego lekarza) biore luteine dopochwowo 2×2 rano i wieczorem dwie kapsulki dopochwowo. Dzisiaj 11 kwietnia mam 21-szy dzień wyżych temperatur (36.9-37). Od wczoraj mam plamienia a raczej brudzenia i bardzo malutko. Ale nie jest to jak zaczynający się okres tylko jakby koniec albo jeszcze dziwniejszy. Wczesniej poczatek u mnie to byly plamienia brązowe zmieniajace sie w rozowe w kazdym razie o takiej cieplej barwie a od wczoraj mam takie szaro brazowe z "paproszkami" malymi jakby troche popiolu ktos wrzucil nie wiem ale bardziej przypomina ostatnie dni okresu niz poczatek.
    Jest duzo wątków o luteinie ale dziewczyny pisza ,ze biora 10-12 dni i odstawiaja a mi gin kazal brac do oporu az przyjdzie @ a jak nie przyjdze to test i do niego wrocic po dalszs instrukcje w razie pozytywu. Test robilam 3-4 dni temu ale negatyw. Dzisiaj 21 dni wyzszych temperatur i dwa dni lekkich plamien tylko. Moze ktos sie wypowie ? Bo to moj poerwszy cykl na luteinie.
    dziwbe ze lekarz kazał ci brać proga do oporu:/ z reguły zaprzestanie wywoła miesiączkę a tak się powstrzymuje krwawienie wciąż przyjmując progesteron . i stąd te plamienia pewnie

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Yria84 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 13 maja 2022, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Czy jeśli na teście 4 dni przed @po 10 minutach wyszły 2 mocne kreski, to można domniemać ciążę?
    Wczoraj też mi wyszła po ok 10 minutach jaśniejsza, dziś mocno różowa. Testy o czułości 10 mlu. 11 dpo. Producent zaleca do 5 minut, ale za każdym razem wychodziły dooiero równo po 10.
    Pytanie, zbieg okoliczności czy dobra wróżba w piątek trzynastego 🤣
    7440d2ca7e1b.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2022, 11:28

  • Pyska 2609 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 czerwca 2022, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich ostatnia @ miałam 6 czerwca dzisiaj zrobiłam test 4 dni przed @ i po 5 minutach pojawiła się druga bardzo blada kreska a po następnych 5 minutach kreska zrobiła się mocniejszą fakt ta kreseczka jest bardzo cieniutka ale jest i nie wiem czy to może być ciąża czy hormony ponieważ odstawiłam tabletki antykoncepcyjne

  • Ewqa1234 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 lipca 2022, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny chcialabym sie podzielic doswiadczeniem z bladziochami. Jestem w trakcie staran o 2 dziecko, corka 3.5 roku.
    Odstawilam tabsy, 1 okres z odstawienia cykl 1 bez staran, okres po 40 dniach cykl 2 ze staraniami bez rezultatu okres po 26 dniach. Wczesniej cykle 28 dniowe.
    1. Robilam testy owu od 10 do 17 dc nigdy nie bylo takiej ciemnej maksymalnie krechy.
    2. Ostatnia miesiaczka 4.07 - przytulanko 8, 10,11,13,15 dc
    3. 21-24 dc sennosc popoludniu godzina drzemki
    4. 25dc test domowy z krwi bladzioch po czasie
    5. 26dc cien cienia i to po czasie z testu z moczu
    6. 27dc czyli dzien spodziewanej miesiaczki dwa testy z moczu jest na obu druga krecha
    7. W 25dc w nocy czulam jakies dziwne zapachy bardzo intensywnie

    Dzisiaj ide na bete
    Zadnych bolacych piersi, troche klucie w brzuchu jak na okres, ale od 20dc chodzilam dobre 15-20x dziennie siusiu chociaz jakos wiecej nie pilam.
    24-25dc straszne bole i zawroty glowy.
    Wydaje mi sie ze w 25dc widzialam kapke na bieliznie koloru brunatnego ale nie dam sobie reki uciac 😁

    Czyli te po czasie ale rozowe moga byc oznaka bardzo wczesnej ciazy - przynajmniej u mnie tak bylo.

    Btw. W poprzedniej ciazy 10 dni od „tego” stosunku porzadna krecha i odrzucilo mnie od zapachu w lodowce wiec jak widac ciaza ciazy nie rowna :)

  • Ewqa1234 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 lipca 2022, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yria84 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Czy jeśli na teście 4 dni przed @po 10 minutach wyszły 2 mocne kreski, to można domniemać ciążę?
    Wczoraj też mi wyszła po ok 10 minutach jaśniejsza, dziś mocno różowa. Testy o czułości 10 mlu. 11 dpo. Producent zaleca do 5 minut, ale za każdym razem wychodziły dooiero równo po 10.
    Pytanie, zbieg okoliczności czy dobra wróżba w piątek trzynastego 🤣
    7440d2ca7e1b.jpg

    Mialam to samo, tylko ze u mnie to byly meeeega bladziochy po 10 min. Okazalo sie ze z kazdym dniem przybieraja na sile 💪

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie wiem czy któraś tu jeszcze zagłada ale napisze.

    Staramy się o 2 dzidzie już prawie rok. Dzisiaj mam 38dc. Cykle mam po ok. 41dni. Do rzeczy:
    Zrobiłam chyba z 8 testów, na 5 z nich po na pewno dłuższym czasie niż na ulotce pokazała się druga kreska w kolorze różowym... wiem,że się nie odczytuje wyniku po czasie, ale ta która się dlugo starała wie jak to jest i chciałoby się te dwie kreski upragnione zobaczyc. Dzisiaj miałam też akurat wizytę kontrolna u ginekolog i dala mi na betę Dzisiaj i w piątek. Dzisiaj już zrobiłam, ale wynik dopiero jutro .
    Pytanie, czy ktoś z was miała podobna sytuację? Czy to możliwe, że na 5 testach różnych firm pokazała się druga kreska po powiedzmy ok. Godzinie?
    Wstawię zdjęcia, trochę słabo na nich widać ale coś widać

    https://zapodaj.net/de66d7b5d22ee.jpg.html

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Cześć dziewczyny, nie wiem czy któraś tu jeszcze zagłada ale napisze.

    Staramy się o 2 dzidzie już prawie rok. Dzisiaj mam 38dc. Cykle mam po ok. 41dni. Do rzeczy:
    Zrobiłam chyba z 8 testów, na 5 z nich po na pewno dłuższym czasie niż na ulotce pokazała się druga kreska w kolorze różowym... wiem,że się nie odczytuje wyniku po czasie, ale ta która się dlugo starała wie jak to jest i chciałoby się te dwie kreski upragnione zobaczyc. Dzisiaj miałam też akurat wizytę kontrolna u ginekolog i dala mi na betę Dzisiaj i w piątek. Dzisiaj już zrobiłam, ale wynik dopiero jutro .
    Pytanie, czy ktoś z was miała podobna sytuację? Czy to możliwe, że na 5 testach różnych firm pokazała się druga kreska po powiedzmy ok. Godzinie?
    Wstawię zdjęcia, trochę słabo na nich widać ale coś widać

    https://zapodaj.net/de66d7b5d22ee.jpg.html
    Coś tam widać, ale po godzinie to wynik nie ważny. Zobaczysz co z bety wyjdzie, ona da Ci 100% pewności:)

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 19 lipca 2023, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob betahcg, wynik kolo 1000 może 1500 - wtedy już powinno być coś widać w badaniu usg, wiec po badaniu wizyta u lekarza i on zleci dalej jakie badania robić:) przyjmij oczywiście kwas foliowy i wszystkie inne suplementy ciążowe:)
    Od siebie daję namiar na przychodnię w Niepołomicach, do której można zapisać się na wizytę do ginekologa https://rcmniepolomice.pl/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2023, 11:20

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ