X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 2 blada kreska po czasie!!!
Odpowiedz

2 blada kreska po czasie!!!

Oceń ten wątek:
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 1 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam to samo i zastanawiam się co będzie... wczoraj test po południu - po ok.2-3 minutach baaardzo słaba cieniutka kreseczka ale widoczna jak najbardziej. Dzisiaj rano po przebudzeniu dokładnie to samo i teraz z godzinę temu trzeci test i w dalszym ciągu cień się pojawia delikatny. Zwariować można... Trzy testy pokazały dokładnie to samo. Dzisiaj mam termin @ której nie dostałam. Czekam na jutro, pojutrze..ehh trzymajcie kciuki!!! Ponoć coś tą kreskę musi "pchnąć"...

    Pola_27, magg, Harszka, aeniołek lubią tę wiadomość

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 2 marca 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme wrote:
    dziewczyny mam to samo i zastanawiam się co będzie... wczoraj test po południu - po ok.2-3 minutach baaardzo słaba cieniutka kreseczka ale widoczna jak najbardziej. Dzisiaj rano po przebudzeniu dokładnie to samo i teraz z godzinę temu trzeci test i w dalszym ciągu cień się pojawia delikatny. Zwariować można... Trzy testy pokazały dokładnie to samo. Dzisiaj mam termin @ której nie dostałam. Czekam na jutro, pojutrze..ehh trzymajcie kciuki!!! Ponoć coś tą kreskę musi "pchnąć"...

    Mozna Ci juz po cichutku gratulowac ;) Ja do jutra chyba zwariuje, chcialam dzisiaj zrobic kolejny test, ale to nie ma sensu, bo hcg podnosi sie co kilkanascie godzin. Jutro testuje znowu. Mam nadzieje, ze beda juz dwie grube krechy!


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • MW26 Autorytet
    Postów: 537 355

    Wysłany: 5 marca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wyszła blada kreska w dniu spodziewanej@ . Jutro powtórka z samego rana.

    n59yvcqgpqmxp37y.png
  • NerVusek Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mialam to same , blade kreseczki i cienie kresek ... dzis zjawil sie okres , byc moze to jakies zmiany hormonalne ?

  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja z niecierpliwości dzisiaj testowałam a jestem 3 dni przed @. Wiec troche za wcześnie co?
    Niestety tylko się zdołowałam.
    Trzymam kciuki za Was żeby wszystko było ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Witajcie.U mnie ten sam problem ,test zrobiłam kilka dni przed @ ,po 5 minutach negatyw:(.
    Test odłożyłam i po godzinie patrzę a tam druga cieniutka kreska .Dziś zrobiłam rano test paskowy z Rossmana ale ten wyszedł mi negatywny ,nawet kreska kontrolna ledwo widoczna.
    Mam chyba pecha bo jakiś czas temu trafiłam na felerny test i wskazywał na ciążę,której jednak nie było.
    Wspomnę,że test na którym po czasie pojawiła się druga kreska to to Pink test kupiony w Rosssmanie.
    Nie wiem co o tym myśleć...Nie mam już cierpliwości :(



    679324cd879397a6f202c26130f614a4.png


    Michałek [*] 04.06.2014 (20 tc)

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 8 września 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podnoszę.
    Jestem przed okresem, we wtorek po południu zrobiłam test. Negatywny. Potem po kilku godzinach dopatrzyłam się bladej kreski, no ale wiem, że po czasie się nie liczy. Wczoraj wieczorem zrobiłam kolejny innej firmy. Negatywny. Rano schodzę, a tam kreska testowa wyraźna różowa. A test z porannego negatywny ;/ sama nie wiem co myśleć, niby wiem, że nie liczy sie po czasie, ale jednak nadzieja się mi zrodziła ;/ czy u którejś tak było ? Kreska po czasie oznaczła ciążę?

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Nora90 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 8 września 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może poczekaj do dnia okresu, czasem jak test wyschnie to pojawia się ta druga kreska, czasem pojawia się od razu druga biała (tam gdzie powinna się pojawić druga różowa) i nic to nie oznacza. Wiem, bo zrobiłam na prawdę sporo takich testów... :(

    A w szczęśliwym miesiącu druga kreska była blado różowa, ale pojawiła się w przeciągu minuty... ciemniała z każdym dniem :)

    Misia78, Starania2021❤️ lubią tę wiadomość

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 10 września 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy pozytywne i to coraz mocniejsze :) takze u mnie po czasie cos zwiastowaly :)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • mk85 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 września 2016, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-) Robiłam test w 11dp i też po kilku godzinach druga kreseczka słaba :-) 10dp był cień cienia, zobaczymy jak się to rozwinie...
    dam znać :-)

    Magda K
  • mk85 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 września 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny test czyli w 12 śp pokazuje jedną kreseczkę także czekam na @ :-(

    Magda K
  • mk85 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 września 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało być oczywiście w 12 dp...

    Magda K
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 20 września 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja w pierwszej ciąży testowałam dopiero w 1 dzień po spodziewanej @ i wyszły dwie grubaśne krechy. Teraz staramy się o kolejne dziecko, nie robię sobie zbyt dużych nadziei, o Jasia staraliśmy się 2 lata ... Ale gdy w tym cyklu po wieczornych starankach na następny dzień rano sprawdziłam szyjkę i była ewidentnie otwarta to od razu wiedziałam, że się uda. No i tak od tamtej pory czekam ... miałam test pepino z auchana czułość 10, wysikałam wszystkie trzy ... na wszystkich w przepisowym czasie pokazywał się cień cienia, po czym znikał ... po czasie już nic nie mogłam zobaczyć. Myślę sobie - jakieś badziewne te testy ... To kupiłam w aptece Amil płytkowy, co prawda sikany koło południa, ale też coś się pokazało, ten już ma czułość 20 ... i sama już nie wiem ... Czy to możliwe, żeby wszystkie były jakieś wadliwe? Czy to normalne, że na miejscu drugiej kreski pojawia się jakiś ślad, cień? Może to jakiś odczyn chemiczny? Masakra ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 13:17

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 22 września 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dzisiaj znowu testowalam, 15 dpo, test firmy Amil czulosc 20, w instrukcji opis ze do 5 minut test reaguje, do 30 minut nalezy sie upewnic czy napewno jest negatywny ... Po 5 minutach nic, nawet cienia nie bylo ... Zdenerwowalam sie juz na te wszystkie testy i go odlozylam. Po pol godziny mniej wiecej mowie a zobacze jeszcze raz czy znowu jakis cieni nie ma a tam druga krecha! Golym okiem ja widac! Zaden cien, i to w dodatku w kolorze rozowym, grubosci tej drugiej kontrolnej. Teoretycznie jutro termin @ , teoretycznie poniewaz cykle jeszcze sie nie wyregulowaly po 16-miesiecznym karmieniu piersia synusia :) Jutro z rana zrobie innej marki test i moze juz ostetecznie sie wyjasni ... Mk85 i jak tam z @ ? Przylazla?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 13:36

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Karolina :* Autorytet
    Postów: 497 204

    Wysłany: 3 października 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test pozytywny po czasie zwiastował ciążę :) PO kilku dniach juz widoczne 2 grube tłuste krechy :P

    parenka, ♥️Wiolka♥️ lubią tę wiadomość

    f2wlo7esqzuxwfsr.png
    zem3e6ydilxbgffb.png
  • Olutek4949 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 lutego 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jest tu jeszcze ktoś po takim długim czasie?
    Dziś robiłam test paskowy, niestety nie z pierwszego moczu. @ powinna być 13-14.02.
    Od wczoraj mam brązowe planienia, myślałam że to początek wredoty..
    Jednak ... dalej cisza.
    Wracając so testu, na instrukcji napisane jest aby po upływie 20-30min upewnić się co do wyniku i po upływie 30min wyrzucić test.
    Na początku nic, żadnego choćby cienia, odłożyłam wróciłam za 15-20min aby wyrzucić testy.. Jednak był tam cień, zarys czerwonawej grubej kreski, po kolejnych 20-30min prawieże znikł.

    Póki co plamienia ustały, ból jakby na okres choć baaaardzo delikatny.
    Czekam niecierpliwie..
    Dodam że dwa wczesniejsze testy z tej samej firmy nawet po 20-30min nie pokazywały choćby cienia.

  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 11 lutego 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olutek4949 wrote:
    Hej! Jest tu jeszcze ktoś po takim długim czasie?
    Dziś robiłam test paskowy, niestety nie z pierwszego moczu. @ powinna być 13-14.02.
    Od wczoraj mam brązowe planienia, myślałam że to początek wredoty..
    Jednak ... dalej cisza.
    Wracając so testu, na instrukcji napisane jest aby po upływie 20-30min upewnić się co do wyniku i po upływie 30min wyrzucić test.
    Na początku nic, żadnego choćby cienia, odłożyłam wróciłam za 15-20min aby wyrzucić testy.. Jednak był tam cień, zarys czerwonawej grubej kreski, po kolejnych 20-30min prawieże znikł.

    Póki co plamienia ustały, ból jakby na okres choć baaaardzo delikatny.
    Czekam niecierpliwie..
    Dodam że dwa wczesniejsze testy z tej samej firmy nawet po 20-30min nie pokazywały choćby cienia.
    jak sytuacja? Powtarzałaś test? betę? plamienia wskazują że jeśli to ciąża to potrzebujesz luteiny

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • Olutek4949 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 lutego 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buba123 wrote:
    jak sytuacja? Powtarzałaś test? betę? plamienia wskazują że jeśli to ciąża to potrzebujesz luteiny

    Ból nie jest jednostajny, czasem boli później zupełnie przestaje, tępy, bardziej po stronie prawego jajnika..
    Dziś z godzinę temu znów zaczęłam plamić, jednak już nie na brązowo.
    Sądzę, że wredota się zaczyna rozkręcać

  • Olutek4949 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 lutego 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buba123 wrote:
    jak sytuacja? Powtarzałaś test? betę? plamienia wskazują że jeśli to ciąża to potrzebujesz luteiny

    Krwawię, piersi bolą dalej, brzuch boli albo nawet pobolewa, nigdy tak lekko mnie nie bolał w pierwszy dzień.. Jednak tabletka rano przed pracą o 6:00 i nie boli do tej pory a jest już 18:00. Bardziej ciągnie mnie sam jajnik.. Zazwyczaj w pierwszy dzień @ mdleje, czasem wymiotuje z bólu, nie mogę się wyprostować ani siedzieć..
    Teraz to przy tym pikuś.. Krwawienie jest dosyć mocne ale bywało o wiele silniejsze, nie ma ciemnych skrzepów krwi.
    A co do bety, nie mieszkam w Polsce, to tu nie jest takie proste :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2019, 17:57

  • anushka.xz Znajoma
    Postów: 29 0

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj 24 dc..blada kreska widoczna ale baaardzo blada i to po czasie... test o wrażliwości 25.. oczywiście serce mocniej zabiło..ale jednak po czasie, więc chyba się nie liczy, więc nie do końca wiarygodny..dzisiaj 26dc z porannego moczu druga kreska już bladoróżowa, widoczna ewidentnie, ale też po czasie... lecę po inne testy bo od tych nie miałam instrukcji, dodam, że od tygodnia bolą mnie piersi, raz mocniej, raz słabiej i od tygodnia czas czuje w okolicy jajników jakbym miała dostać okres... obawiam się, że to mój umysł płata mi figla, i nad interpretuje swoje objawy...

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ