X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 2 raz w ciąży
Odpowiedz

2 raz w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane, nie wiem czy nie powielam postu-jeśli tak jak można proszę o link do stonki.:)
    Nurtuje mnie od wczoraj pytanie, ponieważ jestem już mamą( w ciąży co prawda byłam 7 lat temu)zastanawia mnie fakt, czy kobietki,które były już w ciąży, zachodząc w nią drugi raz szybciej wyczuwają objawy? czy są może jeszcze słabsze, a może jak mówią każda ciąża jest inna i trudno coś wróżyć:)wdzięczna za wszelkie odpowiedzi:):)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ja drugą ciąże wyczułam bardzo szybko :-) około tydzień przed terminem @.A to dlatego,że już wiedziałam co oznacza ogromna senność w ciągu dnia,a nie znoszę spać w dzień :-) Za to w 1 ciąży nie miałam długo mdłości,nie odrzuciło mnie od kawy ani od papierosów przed @.Za to w 2 ciąży od razu odrzuciło mnie od kawy.No ale to może też zależy od płci,z 1 jest chłopiec,z 2 dziewczynka

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sir tak wlasnie zastanawiam bo jestem 3-4 dni przed @ a strasznie od dzis boli mnie glowa i mam takie dziwne mdlosci,nie na wmioty ale takie mulenie:-) nie pamietam jak to bylo za 1 razem ,wymiotowalam ale dopiero w 7 tyg.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży przed terminem @ byłam:
    - senna,
    -tydzień przed terminem @ cały dzień mnie mdliło ( może w dzień zagnieżdżenia )
    - 4 dni przed terminem @ miałam rewelacje jelitowe, które trwały jeszcze nawet po zrobieniu testu ciążowego ( chyba wynik wyższego progesteronu)
    -wzdęcia ( takie, że aż wstyd)
    -temp 37,4-ale zmierzona wyrywkowo, chyba w terminie @ i to pod pachą ;-) z ciekawości( wtedy nie wiedziałam o co chodzi z mierzeniem temp, bo udało się w 1 cyklu starań). Pamiętam dokładnie, bo pisałam o tym na forum a teraz skopiowałam :-)

    teraz jest tak:
    -7 dni przed terminem @ biegunka
    -7 dni przed terminem @ mdłości
    -5 dni przed terminem @ senność trwająca 1 dzień
    -wzdęcia;-)



    zobaczymy co z tego będzie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 19:03

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekanie jest najgorsze ....

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam jeszcze, że przed @ jakieś 5 dni zrobiłam test, bo czułam się jak by mnie łapało jakieś przeziębienie, a bałam się wziąć tabletek, wyszedł negatywny, dzień po @ wyszedł pozytywny-druga kreska blada..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 19:04

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi testami to faktycznie roznie wychodzą, jeden dzien róznicy i juz inny wynik ,ja zatestuje w czwartek bedzie to 12 dpo,albo poczekam do piatku bo wtedy najpozniej moge dostac @

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciazy pamietam wymiotowalam i mialam biegunke ok.7 tyg. Eylądowalam w szpitalu z lekkim odwodnieniem,dzis i wczoraj mdłosci ale nie takie na wymiotowanie tylko takie mulenie i pusty ale nagazowany brzuch,

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży, bo nie planowana. Nie widziałam żadnych objawów albo nie zwracalam na nie uwagi. Pewnej nocy, miałam sny ze jestem w ciąży. I rano pierwsze co zrobiłam, wstałam i pojechałam po Test i odrazu dwie kreseczki ;-) to było jakoś 3 dni przed@. Więc u mnie instynkt skusil mnie zrobić Test :-)


  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w tym m-cu na słupie przed domem siedział bocian, koleżanka się śmiała, żebym uważała :-) ( ona nic nie wie o staraniach ) he he ;-), żeby to bocian przynosił dzidzie to ja już w tym cyklu bym miała :-) ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 22:03

    pasia27 lubi tę wiadomość

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym bocianem to podobno tak jest:-) ja ostatnio tez mialam sytuacje jeżdżąc autem w pracy ,4 razy widzialam bociana:-)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciała bym żeby to był dobry znak :-) jula, kiedy testujesz?

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do piąku dzis testowalam w 11 dpo i neg.w czwartek lb piatek powinna przyjsc@, jesli nie to zatestuje ale dzis bola mnie plecy i troche brzuch wiec chyba d...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i bocian chyba zostawił mi prezent :-) Dzisiaj zrobiłam test i wyszła druga kreska-blada, cień cienia, ale jest :-)

    Co do objawów, to okazały się ciążowe, także bardzo podobne do tych z pierwszej ciąży :-)

    pasia27, Wiki81, moremi lubią tę wiadomość

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluj serdecznie, ja obecnie czekam na testowanie. Powinnam mieć za tydzień. Nie mam jednak żadnych objawów. Najbardziej się martwię, że nic nie czuję na piersiach.
    No mam jeden objaw - spanie. Dawno juz nie spałam w dzień, a w tym tyg codziennie sobie drzemkę ucinam popołudniową. Znowu właśnie spałam. Ale to traktuję ze zmęczenia.

    Jeszcze raz gratuluję. Pewnie miałaś cudowne święta.

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki moze tu do Was sie dolacze?

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maly ma 8mc a ja miesiaczkuje juz 2miesiace ale troche w caly swiat..zaczynam znow obserwowac sie ale jeszcze.nie staramy sie tak konkretnie hehe jak bedzie to bedzie :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj pasia27, a karmisz piersią? Może to jest powodem nieregularnych @?

    Wiki81, to trzymam kciuki, żeby się udało.

    Ja ten cykl prawie spisałam na straty, byłam przeziębiona, program przesuwał mi owulację dwa razy ( choć ja myślę że mi źle wyznaczył) na dodatek temp najniższa z cykli w których mierzyłam. Wzrosła dopiero w dzień w którym zrobiłam test :-) Objawy miałam, ale nie byłam pewna czy może organizm płata mi figla :-) Także do końca trzeba mieć nadzieję, dzisiaj powtórzyłam test i kreseczka ciemniejsza :-)

    6d931d02bbe8196bb92d12ee3d3b133d.png

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy też uważacie, że z drugim, jeszcze jak się planuje to jest trudniej. Pierwsza ciąża była zaskoczeniem, a drugiej nie mogę się doczekać... ehh A jak bym juz była to bym się strasznie martwiła co zrobię z pracą. Mam wrażenie że zawiodłabym wiele osób w pracy. Nie macie takich dylematów?

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurka wrote:
    Witaj pasia27, a karmisz piersią? Może to jest powodem nieregularnych @?

    Wiki81, to trzymam kciuki, żeby się udało.

    Ja ten cykl prawie spisałam na straty, byłam przeziębiona, program przesuwał mi owulację dwa razy ( choć ja myślę że mi źle wyznaczył) na dodatek temp najniższa z cykli w których mierzyłam. Wzrosła dopiero w dzień w którym zrobiłam test :-) Objawy miałam, ale nie byłam pewna czy może organizm płata mi figla :-) Także do końca trzeba mieć nadzieję, dzisiaj powtórzyłam test i kreseczka ciemniejsza :-)

    6d931d02bbe8196bb92d12ee3d3b133d.png
    Tak karmie jeszcze..najgorzej jest z tempka bo nocy calych nke przesypia maly o 4tej je .zazwyczaj o 6,30wstaje ja nie wyspana jak mierze to dzika tempka wiec nawet nie wpisuje do wykresu hehe jedyne co to zaczelam znow odczuwac bol ovuulacyjny w jajnikach..2dni..no ale sluz wodnisty he.no musze dalej sie obserwowac :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ