X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie A dzisiaj - kto wytestował (wysikła lub wykrwawił) coś ciekawego?:)
Odpowiedz

A dzisiaj - kto wytestował (wysikła lub wykrwawił) coś ciekawego?:)

Oceń ten wątek:
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 14 marca 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako, że u mnie rozpoczęło się wielkie odliczanie od testowania, ale jestem zaraz po owulacji, to zapowiada się czas mega niecierpliwości. Więc w tzw. międzyczasie chciałabym poczytać o Waszych kreseczkach i betach - trochę niech nas to wszystkie pozytywnie nakręci, zajmie umysły, dostarczy dobrych emocji na ten czas czekania... Biegam często po wątkach i szukam kto to miał w danym dniu testować - może pozgłaszacie się tutaj, żeby łatwiej było byc na bieżąco z najgorętszymi niusami z forum?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 12:24

    Athia lubi tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, robiłam test, trochę za wcześnie wiem, ale zżera mnie ciekawość. Wyszły dwie kreski, ta druga wyraźna gołym okiem i zaczęła blednąć aż znikła całkiem po wyschnięciu testu. Co o tym sądzić?

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Detta, a ile dni po owulacji jesteś? z tego co wiem, to zazwyczaj bywa odwrotnie - ewentualna 'watpliwa" kreska pojawia się dopiero po jakims czasie. Generalnie na każdym teście podany jest czas, w jakim powinnismy go odczytywać, potem interpretacja moze byc zaburzona. Zdarzają się też wadliwe testy, więc chyba musisz powtórzyć zanim Ci pogratulujemy;)

    DettaWalker lubi tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tu mam problem z oceną kiedy była owulacja, według pierwszych objawów w 11 dc,a według wykresu 14 dc, teraz jestem w 20 dc. Wiem, że to dość wcześnie jak na test ale z ciekawości zrobiłam i tu taki "zonk". Nigdy się z czymś takim nie zetknęłam. Poza tym ok 16 dnia cyklu miałam dość dokuczliwe bóle lewego jajnika promieniujące potem wymiotowałam i miałam biegunkę trwało to jeden dzień i podejrzewam, ze mogło właśnie to podrażnić jelita stąd ta przypadłość. Od tego czasu czuje też dziwny ucisk w dole brzucha,pojedyncze pokłuwania 2-3 razy dziennie ale nie bolesne, jest mi słabo, ciągle chce się spać i mam wrażliwsze piersi. Dodam, że z taką intensywnością objawów jeszcze nie miałam do czynienia a obserwuje swoje cykle od dłuższego czasu,ale objawowo, nie mierzę temperatury. Dodam, że jest to pierwszy miesiąc starań o ciążę i dlatego też taka kumulacja mnie dziwi.

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, no to i ja się dołączę do tego wątku ;)

    Jestem 3 dni przed terminem @ i dziś z sikańca wyszła blada druga kreska. 4 dni wcześniej nie wytrzymałam i zrobiłam betę, która wyszła negatywna. I teraz się głowię, czy betę zrobiłam za wcześnie, czy sikaniec się pomylił ;) Jutro rano kolejna próba, więc trochę się obawiam rozczarowania...

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogło być tak, że jeszcze 4 dni temu nie wyszła beta z powodu małego stężenia. Ale jesteś już blisko terminu @, więc wytrwasz i się dowiesz czym ta blada kreseczka jest spowodowana. Z tego co wiem, jeśli ta kreska jest (i nie znika jak u mnie ha ha bo to nie wiem co znaczy pewnie wadliwy test) to i ciąża może być.

    Trzymam kciuki żeby tak było :*

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Detta ja za Ciebie też trzymam!!! Oby nam się udało :D Powtarzasz jutro sikańca czy czekasz?

    DettaWalker lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ledwo w 20 dc ale mam test, więc siknę :P

    Dziś mój pies zaczął mi śmierdzieć na odległość, mimo że mąż mówi, że zapach ma jak zwykle ha ha już nie wiem sama :D W tym cyklu od dobrego tygodnia jest wszystko takie zintensyfikowane i ciężko się usprawiedliwić, że sobie wmawiam, szczególnie to plamienie, które miałam - no ciężko je wmówić :P

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia rano! :)

    U mnie objawów nie ma wiele, poza ciągnięciem jajnika i bólem burzcha od kilku dni. Mam też powiększone piersi, ale to równie dobrze może być znak nadchodzącego okresu. Staram się nie nakręcać, ale nadzieję mam wielką...

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który to miesiąc starań?

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero drugi planowy, choć wczesniej niebardzo się zabezpieczaliśmy więc też się przytrafić mogło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie u mnie pierwszy wcześniej zabezpieczenia ale od ok 2 lat nie biorę hormonalnej, więc jest ok organizm na pewno się zregenerował po tym.
    Ciężko się wstrzelić chyba w odpowiedni moment.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień cienia cienia wyszedł, ale to pewnie moje halucynacje są :)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 15 marca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Detta super, na pewno nie, chyba, że jadłas grzybki halucynogenne;) albo dawaj zdjęcie testu;)

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 15 marca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to ja się przyłączam, do terminu @ jeszcze jakieś 5 dni, a mnie niecierpliwość chwyta :) dziś temperatura strzeliła w górę, ale od wczoraj walczę z przeziębieniem, więc przyczyna wzrostu nieznana.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dokładnie to samo ;p Test koszu już nie chwytam się ulotnej nadziei, że tak napiszę :) Dziś byłam u internisty w związku z piątkową biegunką i wymiotami (trwało to jeden dzień aż się p. doktor zdziwiła) i miałam idealne ciśnienie co u mnie zawsze jest za wysokie, zawsze :) Na co Pani doktor : "U kobiet ciężarnych ciśnienie jest obniżone" - to mi narobiła nadziei :)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Detta to ciekawe co piszesz :) ja opowiadalam koleżance co mi sie ostatnio działo ze bolal mnie brzuch pochwa szyjka macicy jelita wszystko na raz potem mialan drgawki z zimną i tak przez 20 minut to mi zaczela zaszywac ze jej koleżanka takie cos njala jak zaszla w ciaze i ze Podejrzewa implantacje. Szkoda tylko ze to bylo dzien po owu haha

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałas potwierdzoną tą owulację?

    Kurde u mnie to był szał w ten piątek bo nie dotrzymałam nawet i wracając od lekarza wymiotowałam...coś takiego to się rzadko zdarza, no i ta biegunka... zaczęło się dzień wcześniej od bólu lewego jajnika/dołu brzucha.

  • lola1 Przyjaciółka
    Postów: 108 47

    Wysłany: 23 marca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś ten wątek szybko ucichł.

    Robiłyście już testy?
    Ja czekam do piątku ale od wczoraj nie mogę przestać o tym myśleć.

    Ten ostatni miesiąc to jeden wielki spontan. Po 8 miesiącach starań zrobiliśmy sobie przerwę. Bez testów, monitoringu i obserwacji...
    Nie mam żadnych objawów ciąży ale czuję się inaczej.

    oar83e3ku4iy5lvz.png
  • Jasna91 Koleżanka
    Postów: 38 25

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostało mi 5 dni do @. Wczoraj testowałam, w 10 DPO i tylko jedna kreska.
    Mam wrażenie, że zwariuję.

    Przez ostatnie 12 miesięcy stosowałam kalendarz owulacji tylko antykoncpecyjnie. Ciekawe czy zadziała w drugą stronę :D

    f2w3rjjg9cpyojg9.png
    9 DPO- 10,5/14 DPO- 261 /16 DPO- 701/ 21 DPO-4785
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ