X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie A dzisiaj - kto wytestował (wysikła lub wykrwawił) coś ciekawego?:)
Odpowiedz

A dzisiaj - kto wytestował (wysikła lub wykrwawił) coś ciekawego?:)

Oceń ten wątek:
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 14 marca 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako, że u mnie rozpoczęło się wielkie odliczanie od testowania, ale jestem zaraz po owulacji, to zapowiada się czas mega niecierpliwości. Więc w tzw. międzyczasie chciałabym poczytać o Waszych kreseczkach i betach - trochę niech nas to wszystkie pozytywnie nakręci, zajmie umysły, dostarczy dobrych emocji na ten czas czekania... Biegam często po wątkach i szukam kto to miał w danym dniu testować - może pozgłaszacie się tutaj, żeby łatwiej było byc na bieżąco z najgorętszymi niusami z forum?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 12:24

    Athia lubi tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, robiłam test, trochę za wcześnie wiem, ale zżera mnie ciekawość. Wyszły dwie kreski, ta druga wyraźna gołym okiem i zaczęła blednąć aż znikła całkiem po wyschnięciu testu. Co o tym sądzić?

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Detta, a ile dni po owulacji jesteś? z tego co wiem, to zazwyczaj bywa odwrotnie - ewentualna 'watpliwa" kreska pojawia się dopiero po jakims czasie. Generalnie na każdym teście podany jest czas, w jakim powinnismy go odczytywać, potem interpretacja moze byc zaburzona. Zdarzają się też wadliwe testy, więc chyba musisz powtórzyć zanim Ci pogratulujemy;)

    DettaWalker lubi tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tu mam problem z oceną kiedy była owulacja, według pierwszych objawów w 11 dc,a według wykresu 14 dc, teraz jestem w 20 dc. Wiem, że to dość wcześnie jak na test ale z ciekawości zrobiłam i tu taki "zonk". Nigdy się z czymś takim nie zetknęłam. Poza tym ok 16 dnia cyklu miałam dość dokuczliwe bóle lewego jajnika promieniujące potem wymiotowałam i miałam biegunkę trwało to jeden dzień i podejrzewam, ze mogło właśnie to podrażnić jelita stąd ta przypadłość. Od tego czasu czuje też dziwny ucisk w dole brzucha,pojedyncze pokłuwania 2-3 razy dziennie ale nie bolesne, jest mi słabo, ciągle chce się spać i mam wrażliwsze piersi. Dodam, że z taką intensywnością objawów jeszcze nie miałam do czynienia a obserwuje swoje cykle od dłuższego czasu,ale objawowo, nie mierzę temperatury. Dodam, że jest to pierwszy miesiąc starań o ciążę i dlatego też taka kumulacja mnie dziwi.

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, no to i ja się dołączę do tego wątku ;)

    Jestem 3 dni przed terminem @ i dziś z sikańca wyszła blada druga kreska. 4 dni wcześniej nie wytrzymałam i zrobiłam betę, która wyszła negatywna. I teraz się głowię, czy betę zrobiłam za wcześnie, czy sikaniec się pomylił ;) Jutro rano kolejna próba, więc trochę się obawiam rozczarowania...

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogło być tak, że jeszcze 4 dni temu nie wyszła beta z powodu małego stężenia. Ale jesteś już blisko terminu @, więc wytrwasz i się dowiesz czym ta blada kreseczka jest spowodowana. Z tego co wiem, jeśli ta kreska jest (i nie znika jak u mnie ha ha bo to nie wiem co znaczy pewnie wadliwy test) to i ciąża może być.

    Trzymam kciuki żeby tak było :*

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Detta ja za Ciebie też trzymam!!! Oby nam się udało :D Powtarzasz jutro sikańca czy czekasz?

    DettaWalker lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ledwo w 20 dc ale mam test, więc siknę :P

    Dziś mój pies zaczął mi śmierdzieć na odległość, mimo że mąż mówi, że zapach ma jak zwykle ha ha już nie wiem sama :D W tym cyklu od dobrego tygodnia jest wszystko takie zintensyfikowane i ciężko się usprawiedliwić, że sobie wmawiam, szczególnie to plamienie, które miałam - no ciężko je wmówić :P

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia rano! :)

    U mnie objawów nie ma wiele, poza ciągnięciem jajnika i bólem burzcha od kilku dni. Mam też powiększone piersi, ale to równie dobrze może być znak nadchodzącego okresu. Staram się nie nakręcać, ale nadzieję mam wielką...

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który to miesiąc starań?

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero drugi planowy, choć wczesniej niebardzo się zabezpieczaliśmy więc też się przytrafić mogło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie u mnie pierwszy wcześniej zabezpieczenia ale od ok 2 lat nie biorę hormonalnej, więc jest ok organizm na pewno się zregenerował po tym.
    Ciężko się wstrzelić chyba w odpowiedni moment.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień cienia cienia wyszedł, ale to pewnie moje halucynacje są :)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 15 marca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Detta super, na pewno nie, chyba, że jadłas grzybki halucynogenne;) albo dawaj zdjęcie testu;)

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 15 marca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to ja się przyłączam, do terminu @ jeszcze jakieś 5 dni, a mnie niecierpliwość chwyta :) dziś temperatura strzeliła w górę, ale od wczoraj walczę z przeziębieniem, więc przyczyna wzrostu nieznana.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dokładnie to samo ;p Test koszu już nie chwytam się ulotnej nadziei, że tak napiszę :) Dziś byłam u internisty w związku z piątkową biegunką i wymiotami (trwało to jeden dzień aż się p. doktor zdziwiła) i miałam idealne ciśnienie co u mnie zawsze jest za wysokie, zawsze :) Na co Pani doktor : "U kobiet ciężarnych ciśnienie jest obniżone" - to mi narobiła nadziei :)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Detta to ciekawe co piszesz :) ja opowiadalam koleżance co mi sie ostatnio działo ze bolal mnie brzuch pochwa szyjka macicy jelita wszystko na raz potem mialan drgawki z zimną i tak przez 20 minut to mi zaczela zaszywac ze jej koleżanka takie cos njala jak zaszla w ciaze i ze Podejrzewa implantacje. Szkoda tylko ze to bylo dzien po owu haha

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałas potwierdzoną tą owulację?

    Kurde u mnie to był szał w ten piątek bo nie dotrzymałam nawet i wracając od lekarza wymiotowałam...coś takiego to się rzadko zdarza, no i ta biegunka... zaczęło się dzień wcześniej od bólu lewego jajnika/dołu brzucha.

  • lola1 Przyjaciółka
    Postów: 108 47

    Wysłany: 23 marca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś ten wątek szybko ucichł.

    Robiłyście już testy?
    Ja czekam do piątku ale od wczoraj nie mogę przestać o tym myśleć.

    Ten ostatni miesiąc to jeden wielki spontan. Po 8 miesiącach starań zrobiliśmy sobie przerwę. Bez testów, monitoringu i obserwacji...
    Nie mam żadnych objawów ciąży ale czuję się inaczej.

    oar83e3ku4iy5lvz.png
  • Jasna91 Koleżanka
    Postów: 38 25

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostało mi 5 dni do @. Wczoraj testowałam, w 10 DPO i tylko jedna kreska.
    Mam wrażenie, że zwariuję.

    Przez ostatnie 12 miesięcy stosowałam kalendarz owulacji tylko antykoncpecyjnie. Ciekawe czy zadziała w drugą stronę :D

    f2w3rjjg9cpyojg9.png
    9 DPO- 10,5/14 DPO- 261 /16 DPO- 701/ 21 DPO-4785
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ