X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie A dzisiaj - kto wytestował (wysikła lub wykrwawił) coś ciekawego?:)
Odpowiedz

A dzisiaj - kto wytestował (wysikła lub wykrwawił) coś ciekawego?:)

Oceń ten wątek:
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    I już coś masz?? :)

    Wianna- a który dzień po owulce, że teścik wyszedł? :-)
    Ujemna niestety... chyba ze za wczesnie tylko to mi już zostalo

    Brychta
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Brycha dziewczyny dobrze mówią. Spójrz na to z tej strony: jeśli implantacja następuje 7-10 dni po owulce to ew. zagnieżdzony zarodek zaczyna produkowac hcg po około 3 dniach czyli wykrywalny w testach będzie dopiero w 13dc. Nie jest to regułą ale tak bywa. Cierpliwie czekamy z Toba do planowej @ i wtedy możesz sie wkurzać ale póki co chillout :)
    Dziękuję za dobę słowo. Mię mam już siły. Następny cykl odpuszczam musze odpocząć bo mam już dosc

    Brychta
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który to Twoja cykl?? Ta niemoc jest najgorsza... Że to wszystko odbywa się poza naszą kontrolą i nie mamy na to wplywu... Moje pierwsze cykle były dramatyczne, glowiłam się, dlaczego nie wyszło? Jak to MI nie wyszło?!! Osobie która ma zawsze wszystko pod kontrolą, osiąga to czego chce i dąży do celu i go osiąga... A tu bach, negatywy, potem ta ciąża biochemiczna...
    Ale dziewczyny co nas nie zabije, to nas wzmocni!!

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wianna :) ja staram sie od pazdziernika... w lutym bylam w ciazy w 4 tyg samoistne poronienie. mialam doslownie okres ale taki dziwny... w poniedxzialek przed testem gwaltownie wstalam z lozka i zgielo mnie w pol z bolu. mowie do meza jutro zrobie test... wtorek test pozytywny a byl to juz 5 dzien krwawienia plamenia (wtedy wg mnie normalnego okresu)i pozytywny .. w 8 dniu beta 39.8 ...i w nastepny wtorek poronienie mimo ze bralam du[haston ... i tak mysle teraz ze testy wtedy wykryly ciaze z blada druga krecha w 5 dniu plamienia przy moich 24 dn cyklach.. to moze teraz w 10 dpo zrobilam bete za wczesnie ... sama ni wiem .. odechciewa mi sie normalnie az piwo pije z tej niemocy a lzy same sie cisna.. mam dosc. a i najwazniejsze mam synka kochanego 6 lat:) i zalaczylo mi sie parcie na 2 to mam...

    Brychta
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie poprzedni cykl też zakonczony samoporonieniem. Robiłam wtedy betę przed terminem @ i miałam 20, a potem spadła na 4,8. Z tymże dostałam obfitego krwawienia i boli brzucha, okres mialam bardziej intensywny niż zwykle.

    Teraz na to wygląda że znów zaskoczyło, ale też się obawiam... staram się nie myśleć, ale nie da... Masz synka... Znasz to szczęście, pozazdrościć.
    Pozostaje nam czekać cierpliwie, będzie dooobrze, trzeba w to wierzyć ;)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wianna- a masz jakieś uczucie, czy może przeczucie "że zaskoczyło" czy tylko test ?;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wianna, czujesz, że się udało i boisz się? Bierzesz coś na fazę lutealna? Może trzeba pomóc Maluszkowi? :) W końcu od tego są mamusie ;)

    szczęśliwa łac. beatum
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ DZIEWCZYNY:) A MNIE PO WCZORAJSZYM NEGATYWNYM BETA HCG MINELY WSZYSTKIE UROJONE OBJAWY.... COZ CHORY MAM ŁEB;D

    Brychta
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    HEJ DZIEWCZYNY:) A MNIE PO WCZORAJSZYM NEGATYWNYM BETA HCG MINELY WSZYSTKIE UROJONE OBJAWY.... COZ CHORY MAM ŁEB;D

    Hahahaha :) dobra jesteś. Ale zdradzę Ci po cichu, że ja też tak mam. Normalnie jak ręką odjął ;) obity to jednak dziwne som :):):)

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Hahahaha :) dobra jesteś. Ale zdradzę Ci po cichu, że ja też tak mam. Normalnie jak ręką odjął ;) obity to jednak dziwne som :):):)
    stwierdzam tylko fakt:)) dzisiaj boli mnie zoladek i jak cos podnosze to kluje mnie jajnik to z pewnoscia na ciaze ;p.. za 2 dni planowany @.. coz chory łeb ;d

    Brychta
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ