X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kraszixp wrote:
    Cześć dziewczyny gratuluję tym, które swoje dwie kreseczki już mają reszcie życzę owocnych starań :) moja beta dziś 301,800 pytanie o witaminki, brać jakieś? Lekarz stwierdził, że póki co mam brać tylko kwas foliowy i zrobić drugie beta hcg. Miłego popołudnia wszystkim ☺️
    Mi też tylko kwas foliowy kazał brać :)

    Kraszixp lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Ali Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ali wrote:
    Cześć,jestem tu nowa. Pół roku temu poroniłam i teraz po pół roku walki o kolejną ciążę znowu to nie wygląda kolorowo.
    11 dpo - 10, 95 beta
    13 dpo- 23,27 beta
    16 dpo- 46, 87 beta
    Brzuch od wczorajszej bety pobolewa, jutro wizyta u lekarza I się zastanawiam czy jest jest sens się łudzić, że będzie jeszcze wszystko dobrze...
    18 dpo- 145 beta.
    Według lekarza na wynik z 16 dpo mogło mieć wpływ np to,że przed oddaniem krwi wypiłam 2 herbaty i krew była rzadsza. Na razie przyrosty są w normie chociaż dla niego wyniki wyglądają jakby owulacja była później niż faktycznie była.

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ali wrote:
    18 dpo- 145 beta.
    Według lekarza na wynik z 16 dpo mogło mieć wpływ np to,że przed oddaniem krwi wypiłam 2 herbaty i krew była rzadsza. Na razie przyrosty są w normie chociaż dla niego wyniki wyglądają jakby owulacja była później niż faktycznie była.
    To tak jak u mnie. W 5t ciąży beta 345 raptem a na usg tylko ciałko żółte, więc prawdopodobnie jest z tydzień młodsza ta ciąża niż liczyłam

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Ali Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    To tak jak u mnie. W 5t ciąży beta 345 raptem a na usg tylko ciałko żółte, więc prawdopodobnie jest z tydzień młodsza ta ciąża niż liczyłam
    Jak tam u Ciebie?

    Ja dzisiaj 22 dpo i beta 607. Przyrost 80%. Jest w normie a mimo to ciągle się martwię, że leniwie rośnie :(

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    22.12 w 13 dniu cyklu miałam IUI, pęcherzyk na obrazie cały. 23.12 miałam ogromny ból brzucha wiec liczę to jako dzień owu. 27.12 już na obrazie miałam ciałko żółtej. Beta zrobiona 5.01 <0,200, czyli to już koniec ?

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • AniaAnulka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 03:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem nowa

    Mam bardzo słabą pracę pod względem finansowym jak i psychicznym :( bardzo chce ją zmienić, ale...

    25.12 dotykałam mojego partnera po przyrodzeniu. Potem odrazu zaczęłam pieścić siebie. Nie pamiętam, aby przy dotyku był on mokry. Ja też byłam sucha, bo to początek pieszczot. Zagapiłam się...

    17.12 miałam okres. Do 22.12. cykle co ok. 30 dni, ten trwał 5 dni. Dni płodne miałam mieć 28.12-03.01. owulacja 02.01

    Powiedzcie, jest szansa na ciążę?

    Jedynie mam mrowienie piersi... albo miałam przez kilka dni, teraz już bardzo rzadko

    Jutro idę na bete z krwii... będzie już w razie "w" coś wiadomo?

    Pozdrawiam dziewczyny

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAnulka wrote:
    Cześć, jestem nowa

    Mam bardzo słabą pracę pod względem finansowym jak i psychicznym :( bardzo chce ją zmienić, ale...

    25.12 dotykałam mojego partnera po przyrodzeniu. Potem odrazu zaczęłam pieścić siebie. Nie pamiętam, aby przy dotyku był on mokry. Ja też byłam sucha, bo to początek pieszczot. Zagapiłam się...

    17.12 miałam okres. Do 22.12. cykle co ok. 30 dni, ten trwał 5 dni. Dni płodne miałam mieć 28.12-03.01. owulacja 02.01

    Powiedzcie, jest szansa na ciążę?

    Jedynie mam mrowienie piersi... albo miałam przez kilka dni, teraz już bardzo rzadko

    Jutro idę na bete z krwii... będzie już w razie "w" coś wiadomo?

    Pozdrawiam dziewczyny

    Yyy, ale uprawialiście seks czy nie bardzo?

    Ciri87 lubi tę wiadomość

  • spona86 Przyjaciółka
    Postów: 120 24

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja z pytaniem .... historii swojej nie piszę .bo za długa aktualnie tak 30 dzień cyklu beta z krwi 27,6 34 dzień czyli dziś 110,1 przyrost niby dobry w 30 dniu lekkie plamienie włączona luteina .....czy ktoś miał tak leniwy przyrost i jest dobrze ? Zawsze robiłam betę dużo później i nie miałam czym się martwić teraz się martwię ....choć przyrost niby ten 308% dajcie znać plisss

  • spona86 Przyjaciółka
    Postów: 120 24

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny to znowu ja ....teraz ze 110,1 z 7.06 godz 9 ...jest 316,1 godz 19 .niby w kalkulatorze jest ok jakieś 139%% ale jakoś to mało ....34 dzień cyklu owu jakoś ok 16 .Strasznie się boje po śmierci Frania w 18 TC to już odchodzę od zmysłów .....zawsze robiłam betę ok 2 tyg po terminie miesiączki....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2022, 22:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spona86 wrote:
    Hej dziewczyny to znowu ja ....teraz ze 110,1 z 7.06 godz 9 ...jest 316,1 godz 19 .niby w kalkulatorze jest ok jakieś 139%% ale jakoś to mało ....34 dzień cyklu owu jakoś ok 16 .Strasznie się boje po śmierci Frania w 18 TC to już odchodzę od zmysłów .....zawsze robiłam betę ok 2 tyg po terminie miesiączki....

    Hej. Jak na 20 dzień po ovu to bardzo dobra beta 😀. Ładnie ci przyrasta, momentami może troszkę wolniej rosnąć ale później nadrabia. I u ciebie też tak jest. W 32 dniu wychodzi ciut mniejsza ale później w 36 dniu cyklu jest wzrost o 139% czyli nadrobiła. Później będą te wzrosty większe i może stąd takie odczucie, że wolno beta przyrasta. Wszystko jest w porządku ❤️. Obserwuj ją i za kilka dni do ginka można pójść. Pęcherzyk ciążowy powinno być już wtedy widać ❤️. Współczuję straty synka ❤️. A co się stało jeśli mogę wiedzieć, że tak tragicznie ciąża zakonczona?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirowa wrote:
    Hej,
    22.12 w 13 dniu cyklu miałam IUI, pęcherzyk na obrazie cały. 23.12 miałam ogromny ból brzucha wiec liczę to jako dzień owu. 27.12 już na obrazie miałam ciałko żółtej. Beta zrobiona 5.01 <0,200, czyli to już koniec ?

    Imbirowa brzuch może boleć nawet kilka dni przed ovu. Więc możliwe, że miałaś ją albo tego dnia albo kilka dni później. Ciałko żółte tworzy się od 24 do 36 godzin po owulacji i utrzymuje przez około 12 dni. Nie wiem ile dni miałaś ciałko żółte, gdy miałaś wizytę u gina ale jeśli powstało dopiero co to owulacja mogła być 25. Gdy robiłaś betę to by mógł być dopiero 11 dzień po owulce. Możliwe, że implantacja jeszcze się wtedy nie zakończyła, a po implantacji beta jest produkowana dopiero po 48 h. Więc myślę, że spokojnie możesz jutro powtórzyć betę albo zrobić sikany test. Trzymam kciuki, żeby ci się udało w tym cyklu z dzieciątkiem ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ali wrote:
    Jak tam u Ciebie?

    Ja dzisiaj 22 dpo i beta 607. Przyrost 80%. Jest w normie a mimo to ciągle się martwię, że leniwie rośnie :(

    Hej Ali. I jak u ciebie, jak beta ? ❤️

  • spona86 Przyjaciółka
    Postów: 120 24

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Hej. Jak na 20 dzień po ovu to bardzo dobra beta 😀. Ładnie ci przyrasta, momentami może troszkę wolniej rosnąć ale później nadrabia. I u ciebie też tak jest. W 32 dniu wychodzi ciut mniejsza ale później w 36 dniu cyklu jest wzrost o 139% czyli nadrobiła. Później będą te wzrosty większe i może stąd takie odczucie, że wolno beta przyrasta. Wszystko jest w porządku ❤️. Obserwuj ją i za kilka dni do ginka można pójść. Pęcherzyk ciążowy powinno być już wtedy widać ❤️. Współczuję straty synka ❤️. A co się stało jeśli mogę wiedzieć, że tak tragicznie ciąża zakonczona?
    Natka .....infekcja wewnątrz maciczna ....mamy córcię 11 lat. ,Franio trafił się po 10 latach . Moja Doktor pominęła zapalenie układu moczowego olała ....i tak doszło do tragedii .w hipat ostre zapalenie kosmówki odpowiedź autoimmunologiczna płodu i matki ...To moja 5 ciąża ....normalnie skałabym pod księżyc a tak to tylko strach .Ja mam niewydolność fazy lutealnej i to zagnieżdżenie mogło być bardzo późno.moze dopiero co betę uchwycialam
    Po pt wyniku w środę miałam powtórzyć wynik ale nie wytrzymałam ....także do środy .Dziękuję że się odezwałaś ....❤️ Ściskam

  • Ali Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Hej Ali. I jak u ciebie, jak beta ? ❤️
    24 dpo( środa)- beta 845 czyli przyrost około 35%.
    W środę mam zaplanowaną wizytę u lekarza cały czas przyjmuje leki, niestety nic więcej nie można zrobić. Nie powtarzam więcej bety aby się nie stresować. Dzisiaj zaczyna mnie pobolewać brzuch, chyba już nie mam nadziei na szczęśliwe zakończenie.

  • spona86 Przyjaciółka
    Postów: 120 24

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ali wrote:
    24 dpo( środa)- beta 845 czyli przyrost około 35%.
    W środę mam zaplanowaną wizytę u lekarza cały czas przyjmuje leki, niestety nic więcej nie można zrobić. Nie powtarzam więcej bety aby się nie stresować. Dzisiaj zaczyna mnie pobolewać brzuch, chyba już nie mam nadziei na szczęśliwe zakończenie.

    Ali nie wiem czy Cię pocieszę ale mnie brzuch pobolewa cały czas ,z synkiem też tak miałam .tylko chyba z 1 ,2 ciążą nic nie czułam .....może faktycznie się nie stresuj .Ja też się bardzo martwię .nie jesteś sama ....A jakie miałaś przyrosty wcześniej ?

  • Ali Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spona86 wrote:
    Ali nie wiem czy Cię pocieszę ale mnie brzuch pobolewa cały czas ,z synkiem też tak miałam .tylko chyba z 1 ,2 ciążą nic nie czułam .....może faktycznie się nie stresuj .Ja też się bardzo martwię .nie jesteś sama ....A jakie miałaś przyrosty wcześniej ?
    11 dpo - 10, 95 beta
    13 dpo- 23,27 beta
    16 dpo- 46, 87 beta
    18 dpo- 145 beta
    22 dpo- 607 beta
    24 dpo- 818 beta

    Tak to wygląda. Ja już jestem po jednym poronieniu gdzie beta rosla jak szalona i nagle stanęła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2022, 13:04

  • spona86 Przyjaciółka
    Postów: 120 24

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ali wrote:
    11 dpo - 10, 95 beta
    13 dpo- 23,27 beta
    16 dpo- 46, 87 beta
    18 dpo- 145 beta
    22 dpo- 607 beta
    24 dpo- 818 beta

    Tak to wygląda. Ja już jestem po jednym poronieniu gdzie beta rosla jak szalona i nagle stanęła.

    To jest moja 5 ciąża....z tych ciąż mam 1 córkę i Frania na cmentarzu . U nich betę jak poszłam 2 tyg po terminie miesiączki beta już w tysiącach .....tu też odchodzę od zmysłów .u mnie
    14 dpo -27,6
    16dpo-110,1
    18dpo-316,1 ale wynik robiony o 19 reszta ok 10

  • Madziulka24 Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Może któraś miała podobną sytuację. 20.12.2021 miałam transfer 2 blastocyst 4.1.1. pierwszą betę zrobiłam 13 dni po transferze i wyszła 354. Kolejną 4.01 wynik 870. Kolejna była robiona 10.01 i jej wynik to 4900. Czy te wyniki według Was nie są za niskie? I chyba ten przyrost po 6 dniach jest niski. Na USG idę we wtorek. Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spona86 wrote:
    Natka .....infekcja wewnątrz maciczna ....mamy córcię 11 lat. ,Franio trafił się po 10 latach . Moja Doktor pominęła zapalenie układu moczowego olała ....i tak doszło do tragedii .w hipat ostre zapalenie kosmówki odpowiedź autoimmunologiczna płodu i matki ...To moja 5 ciąża ....normalnie skałabym pod księżyc a tak to tylko strach .Ja mam niewydolność fazy lutealnej i to zagnieżdżenie mogło być bardzo późno.moze dopiero co betę uchwycialam
    Po pt wyniku w środę miałam powtórzyć wynik ale nie wytrzymałam ....także do środy .Dziękuję że się odezwałaś ....❤️ Ściskam

    Spona tutaj to ewidentnie wina lekarza. A teraz ta sama doktor cię prowadzi czy inna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2022, 12:09

  • spona86 Przyjaciółka
    Postów: 120 24

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Spona tutaj to ewidentnie wina lekarza. A teraz ta sama doktor cię prowadzi czy inna?

    W życiu ....inna .Jutro powtarzam betę .maskara .piersi liche w porównaniu do wcześniejszych ciąż .Strasznie się boje

‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ