Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Kokoroko Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 lipca, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Bardzo proszę o poradę. Cykl mam 30 dniowy, dzisiaj jestem w 28 dniu cyklu, miesiączka mam dostać za 3 dni. Do zbliżenia doszło w dniu, kiedy szansa na zajście w ciążę była najwyższa (4 dni). 3 dni temu, dostałam „lżejszą” formę miesiączki, plamienie skończyło się dzisiaj. Dziś zrobiłam betę, wyszła <2,30. Zrobiona za wcześnie, czy nie mam się co łudzić?

  • MagdaMA Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 20 lipca, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokoroko wrote:
    Hej! Bardzo proszę o poradę. Cykl mam 30 dniowy, dzisiaj jestem w 28 dniu cyklu, miesiączka mam dostać za 3 dni. Do zbliżenia doszło w dniu, kiedy szansa na zajście w ciążę była najwyższa (4 dni). 3 dni temu, dostałam „lżejszą” formę miesiączki, plamienie skończyło się dzisiaj. Dziś zrobiłam betę, wyszła <2,30. Zrobiona za wcześnie, czy nie mam się co łudzić?

    Ciężko powiedzieć, mogło to być plamienie implantacyjne lub plamienie przed miesiączką w wyniku zaburzeń hormonalnych. Beta raczej za niska, ale jeśli nie możesz się doczekać to powtorz za 48h, wszystko będzie jasne. Teraz widzę (kolejny cykl bez powodzenia) że nie ma sensu się mocno nakręcać i raczej to bierz na chłodno... jak nie ten cykl to może uda się w kolejnym, powodzenia ;)

    33l

    Od 02.2024 zioła O.Sroki na owulacje
    cynk, magneB6, inozytol, olej z wiesiołka+E+A do owulacji
    Pueria uno

    Cykle ~38dni
    Owulacje w 24dc

    3.2024 TSH 1
    6.2024 TSH 3,46 FT4 0,88
    AntyTG 496 IU/ml HASHIMOTO
    letrox 25
    7.2024 ciąża biochemiczna
  • SaniaW Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 22 lipca, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym zasięgła porady czy ktoś z was miał tak? Bo już nic nie wiem właśnie jestem w szpitalu, miał być zabieg łyżeczkowania bo pusty pęcherzyk ale bthcg bardzo rosło wolno od mojego pierwszego badania czyli 4.07 4200 już zaokrąglając potem bardzo słabe przyrosty 4500 4700 itd ostatnia badana 17.07 miała 6712 dokładnie, poza pęcherzykiem nic nie mogla zobaczyć lekarka może z powodu otyłości ? A może nie, nie wiem już sama.
    Dziś w szpitalu powtórzyli wynik i po kilku dniach mam ponad 12000 nie zgodzili się na zabieg mimo, że w tym pęcherzyku nadal nic nie widać i teraz nie wiem już co myśleć jeśli byłoby pusto mogło to urosnąć do takiego
    wyniku? Poza macicą nic nie ma więc wszystko tam
    jest ok poza brakiem jakiegolokwiek krwawienia nie
    mam innych objawów. Może ktoś miał podobnie bo do jutra to ja tutaj oszaleje. Już byłam pogodzona z faktem ze kolejny raz nic z tego a tutaj nagle taką informacja.

  • Wicia🙂🙂 Znajoma
    Postów: 19 23

    Wysłany: 22 lipca, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ostatnio pisałam post o teście pozytywnym w 7dpo dziś kolejne dni i testy z rana pozytywne byłam dziś na becie i zobaczymy co będzie ☺️

    Kat., Wisienka95 lubią tę wiadomość

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 23 lipca, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wicia🙂🙂 wrote:
    Dziewczyny ostatnio pisałam post o teście pozytywnym w 7dpo dziś kolejne dni i testy z rana pozytywne byłam dziś na becie i zobaczymy co będzie ☺️

    Gratulacje!❤️ daj znać jak beta

    M93 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Klauudzia Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 29 lipca, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałabym się was podpytać. Ostatnia miesiączka 30 czerwca, owulacja 14/15 lipca. 26 lipca zrobiłam betę wynik 20,92, testy ciążowe pozytywne. Dziś 29 lipca zrobiłam drugi raz betę. Powiedzcie mi proszę czy jak na 27 dc, a 12 dpo wynik 20,92 jest dobry?

  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 583 1124

    Wysłany: 29 lipca, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudzia wrote:
    Cześć dziewczyny, chciałabym się was podpytać. Ostatnia miesiączka 30 czerwca, owulacja 14/15 lipca. 26 lipca zrobiłam betę wynik 20,92, testy ciążowe pozytywne. Dziś 29 lipca zrobiłam drugi raz betę. Powiedzcie mi proszę czy jak na 27 dc, a 12 dpo wynik 20,92 jest dobry?
    Sama wartość nie ma znaczenia, liczy się przyrost.
    Druga beta po 48h musi być min 66% większa od pierwszej

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Klauudzia Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 29 lipca, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Sama wartość nie ma znaczenia, liczy się przyrost.
    Druga beta po 48h musi być min 66% większa od pierwszej

    Właśnie przyszedł mi drugi wynik - 195, 73 miu/ml

    SailorMoon lubi tę wiadomość

  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 583 1124

    Wysłany: 29 lipca, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudzia wrote:
    Właśnie przyszedł mi drugi wynik - 195, 73 miu/ml
    Bardzo ładny przyrost :) trzymam kciuki 🤞

    Klauudzia lubi tę wiadomość

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Saferka Ekspertka
    Postów: 173 142

    Wysłany: 31 lipca, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wicia🙂🙂 wrote:
    Dziewczyny ostatnio pisałam post o teście pozytywnym w 7dpo dziś kolejne dni i testy z rana pozytywne byłam dziś na becie i zobaczymy co będzie ☺️
    I jak sytuacja? :)

    Starania o pierwsze bobo 2024r. 🍀
    👩🏽27 🧔🏽‍♂️30 🐶 3
    ❤️2021r.
    💊 kwas foliowy

    ✅ TSH, cytologia, progesteron 7dpo - 20,90 ng/ml, estradiol - 164,00 pg/ml, morfologia.
  • Mała.mi 93 Ekspertka
    Postów: 294 98

    Wysłany: 1 sierpnia, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inhabituel wrote:
    Hej, po wczorajszym teście ciążowym który był pozytywy zrobiłam betę
    I w sobotę jeszcze <2.3
    A dziś 38.30 więc jestem szczęśliwa, że się udało 🥹💗

    Hej :) u mnie też taka beta 2,3 czy z tego może się jeszcze coś urodzić ?

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 2 sierpnia, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Hej :) u mnie też taka beta 2,3 czy z tego może się jeszcze coś urodzić ?
    Może, zrób jeszcze raz i będziesz wiedziała 😊

    preg.png
  • Mała.mi 93 Ekspertka
    Postów: 294 98

    Wysłany: 3 sierpnia, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Może, zrób jeszcze raz i będziesz wiedziała 😊

    Właśnie dziś byłam na becie. Czekam na wyniki. Minęło 48h

  • Wisienka95 Koleżanka
    Postów: 54 14

    Wysłany: 3 sierpnia, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Właśnie dziś byłam na becie. Czekam na wyniki. Minęło 48h

    Są już wyniki? 🙂

  • Mała.mi 93 Ekspertka
    Postów: 294 98

    Wysłany: 3 sierpnia, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka95 wrote:
    Są już wyniki? 🙂
    Tak, ciągle utrzymuje się 2.30 nic się nie zmieniło

  • Saferka Ekspertka
    Postów: 173 142

    Wysłany: 3 sierpnia, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Tak, ciągle utrzymuje się 2.30 nic się nie zmieniło
    Trzymam kciuki!

    Starania o pierwsze bobo 2024r. 🍀
    👩🏽27 🧔🏽‍♂️30 🐶 3
    ❤️2021r.
    💊 kwas foliowy

    ✅ TSH, cytologia, progesteron 7dpo - 20,90 ng/ml, estradiol - 164,00 pg/ml, morfologia.
  • Mała.mi 93 Ekspertka
    Postów: 294 98

    Wysłany: 3 sierpnia, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saferka wrote:
    Trzymam kciuki!

    To chyba już koniec. Po 48h taki sam wynik, nic się nie zmieniło. Czy się mylę ?

  • Pala Przyjaciółka
    Postów: 127 20

    Wysłany: 4 sierpnia, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 11 dniach po transferze betz 585 jak myslicie nie martwić się bo dopiero w piotek mam USG i betę a objaw nie mam wcale

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 4 sierpnia, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    To chyba już koniec. Po 48h taki sam wynik, nic się nie zmieniło. Czy się mylę ?
    Myśle, ze niestety tak, gdyby była ciąża beta powinna już wzrosnąć. Przytulam i trzymam kciuki za kolejne cykle ❤️

    preg.png
  • samixx Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 14 sierpnia, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo Was proszę o pomoc jako starsze i doswiadczone koleżanki :( Ja trochę z innej beczki, ponieważ strasznie świruje że mogę być w ciązy a jestem jeszcze mloda. Uprawialam petting z moim chlopakiem dwa miesiace temu, jednak on mial na sobie caly czas bielizne. Zrobiłam 3 badania beta hcg z krwi (15, 38 i 60 dni po stosunku), wszystkie wyszły negatywnie. Do tego normalnie tez dostaje okres, trwa 5 dni i zawiera skrzepy. Czy mimo tego moge byc jednak w ciazy, czy moge ja wykluczyc w 200%? Mam wrazenie ze czesciej chodze siku i mam troche wiekszy brzuch.

‹‹ 228 229 230 231 232
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ