X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale martwi mnie to ze to moj 35 dzien cyklu a beta 56,33. Nie za malo??

    :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!
    Nie ma "za mało" :) Liczy się przyrost, jeśli będzie prawidłowy, to się nie przejmuj tylko idź do lekarza :)
    Być może miałaś spóźnioną owulację, skoro to 35 dc i beta 56, to wygląda na to, że zarodek dopiero co się zagnieździł, owulację mogłaś mieć jakieś 14 dni temu, koło 20 dnia cyklu - to jeszcze nie świadczy o niczym złym :) Robiłaś też test w dniu spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny - jak dla mnie to po prostu w tym cyklu miałaś później owulację :)
    trzymam kciuki <3

  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To by sie zgadzalo bo wspolzylam w tym miesiacu bardzo bardzo malo bo aby 4,5 i 12 wiec 12 marca pasuje jak ulał do Twojej wypowiedzi z ta owulacyja.We wtorek ide na bete znow :)

    :)
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 26 marca 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To, że współżyliście w tym dniu jeszcze nei oznacza, że do zapłodnienia doszło właśnie wtedy. Plemniki mogły czekać na owulację, więc to mogło być nawet później niż 12 marca.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 27 marca 2015, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ja mowie ze tego dnia doszlo do zaplodnienia tylko ze ten termin jest najblizszy owulacji! Bo chyba od 4 marca plemniki nie czekaly !

    :)
  • Tygrysica Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny,nie wiem czy bylo ale moze podpowiecie kiedy wykonac mozna test b hcg z krwi przy nieregularnych cyklach,ile dni po owulacji najlepiej?

    ,,Jeśli sam nie doświadczasz cudu, bądź cudem dla innych "
    Nick Vujicic
    zyak299oxzy7tkrp.png
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 28 marca 2015, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj test hcg robilam gdzis 14 po owulacji i jak widac mam niska bete jeszcze. Mysle ze tak od 12 dnia chyba bedzie najpewniej.

    :)
  • Tygrysica Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn dzięki za odpowiedz ;)

    ,,Jeśli sam nie doświadczasz cudu, bądź cudem dla innych "
    Nick Vujicic
    zyak299oxzy7tkrp.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a co powiecie na sytuację beta wczoraj ok 13 wyniosła 30 a dziś o 7 rano 0. robione w różnych lab. błąd któregoś bo jakby miała spadać to nie tak szybko

    iv09i09katk65tr1.png
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 28 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj robiłam bete ok 8 rano. Już mam wyniki !

    98,54 - 31dc , 16dpo

    Co o tym myślicie?

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a, dziwna sytuacja. Koniecznie powtórz badanie, na tę chwilę ciężko coś powiedzieć.
    Chichibi, moim zdaniem jest okej, powtórz w poniedziałek i zobaczysz, czy dobrze przyrasta, trzymam kciuki <3

  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 28 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia__ wrote:
    Lunk_a, dziwna sytuacja. Koniecznie powtórz badanie, na tę chwilę ciężko coś powiedzieć.
    Chichibi, moim zdaniem jest okej, powtórz w poniedziałek i zobaczysz, czy dobrze przyrasta, trzymam kciuki <3

    A o ile ma przyrastać? bo ja zielona w tych sprawach.. :/

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chichibi w ciągu 48h powinna się podwoić.

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 28 marca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna i dr powiedział dziś na wizycie ze to niemożliwe. Po usg raczej miesiaczka idzie wiec ciaza biochemiczna. widocznie tak miało być. W pon powtarzam bete, odstawiem luteinę i zaczynam kolejny cykl.

    iv09i09katk65tr1.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 28 marca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Min 66% po 48 h.
    Na ovu jest kalkulator do liczenia prawidłowego przyrostu.

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 29 marca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test juz pozytywny :) jeszcze nie tak intensywnie ale widac goltm okiem ;) robiony wieczorem :) wiec beta rosnie . Juz nie moge sie doczekac wtorkowej powtorki z badania :D

    :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pięknie, na pewno wszystko będzie ok! <3

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny prosze o rade moje cykle sa ok 32 dniowe dzis powinnam dostać @ wczoraj zrobiłam test i jeden wyszedł z cieniem drugi mocno pozytywny a ostatni negatywny wiec pobieglam na bete i wynik =2 gdzie norma ponizej 2 wynik ujemny . Według moich obliczeń owu mialam ok 21dc czyli wczoraj bylo 10 dni po czy myślicie powtarzać jeszcze bete czy sobie darować :-) temp caly czas w granicach 37.3-37.5 proszę o radę

    Kiara12006
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś tu jeszcze zagląda

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara, jeśli test ciążowy wyszedł pozytywny, to beta z krwi musi coś pokazać...
    Gdzieś jest błąd - zrób test sikany z porannego moczu, a potem biegnij na betę.

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ