X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jajaga nie chce wprowadzac Cie w blad ale z tego co kiedys czytalam i jesli dobrze pamietam to wartosci miedzy 1 a 2 oznaczaja, ze pecherzyk byl i prawdopodobnie pekl tylko nie doszlo do zaplodnienia

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa no to i taka jest nawet możliwość....?
    Tu nie chodzi o to, że chcę sobie wmówić ciążę i się jej w tym słabym wyniku doszukuję... Tylko z ciekawości zrobiłam sama sobie B-hcg, żeby spr co się u mnie dzieje....byłam ost u mega dobrego profesora, który potwierdził tylko, że nasze wyniki są świetne i są tak szczegółowe, że nie ma się już czego doszukiwać, tylko czekać.

    Ale pomyślałam, że skoro jest u nas OK, to może do zapłodnienia zachodzi, tylko później coś dzieje się nie tak.... ( tylko z kolei skoro mam hormony prawidłowe w różnych dniach cyklu, to czemu miałoby być nie tak?...) Dlatego zrobiłam bete,żeby spr no i sama nie wiem...

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jajaga u nas to samo... mowia, ze swietne wyniki i tylko zachodzic, moze chodzi o to , ze nie trafiamy w dzien, ze jestesmy zbyt spieci, moze jeszcze cos innego... chyba powinnismy wrzucic na luz choc to baaardzo trudne

    ja cos czuje ze swoja bete zobacze dopiero jutro, chociaz miala byc dzis wieczorem, bo wchodze, wchodze i nie ma nic... eh... no i znowu to napiecie, zaloze sie ze jak dzis nie bedzie wynikow to jutro znow zrobie testy...

    no tak a wyzej pisalam o wrzuceniu na luz ;) chyba taka nasza natura, natura starajacych sie dlugo ;)

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jestem nawet już po jednej inseminacji, jak widać nieudana....i właśnie po niej zluzowaliśmy....tak jakoś nam się smutno zrobiło po tej inseminacji.

    Pewnie się pogniewasz, ale może nie rób tych testów... :) poczekaj :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Agaa17 Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie, czy robić już betę?

    d3fd425d1e462f55ea6b2561921ed123.png

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że beta powinna już coś pokazać :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, we wtorek 9.06. moja beta wynosiła 1,2 a dziś powtórzyłam i wynosi 3,83. Wiem, że to mało i może świadczyć o "niezdrowej ciąży". Dziś przypuszczalnie byłby ok 13 dzień od potencjalnego zagnieżdżenia. Wiem, że nie mogę się cieszyć.... :(

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta poniżej 5 nie świadczy o ciąży (chyba, że labo ma innej normy). Generalnie takie skoki się zdarzają. Najlepiej powtórz betę po 48h i sprawdź czy przyrasta.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga wrote:
    Dziewczyny, we wtorek 9.06. moja beta wynosiła 1,2 a dziś powtórzyłam i wynosi 3,83. Wiem, że to mało i może świadczyć o "niezdrowej ciąży". Dziś przypuszczalnie byłby ok 13 dzień od potencjalnego zagnieżdżenia. Wiem, że nie mogę się cieszyć.... :(
    zrób w poniedziałek. Zagnieżdżenie może być nawet w 12 dniu po owu. Także u ciebie to może być po prostu bardzo młoda ciąża. A patrząc tylko po wartościach to beta wzrosła 3 krotnie i gdyby nie były to tak malutkie wartości to już być się mogła cieszyć. Trzymam bardzo mocno kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 09:41

    JaJaga lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ... nie to kliknęłam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 09:41

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK, napisałam sms do pani doktor i też prosiła o powtórzenie badania, bo na dzień dzisiejszy możemy tylko gdybać. To mam jeszcze jednp pytanie....może "mało inteligentne" :P czy bhcg powinno wzrastać o jaką wartość przy następnym badaniiu? O tą pierwsza 1,2? Czy ostatni wynik 3,83 powinien się wzrosnąć 2 razy (czyli mógłby być wartości ok 10-11)?

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin

    czyli jeśli to 3,8 jest z piątku, to z poniedziałku powinno być koło 13

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 12:15

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Cynamonowa Ekspertka
    Postów: 245 79

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coffee wrote:
    dziewczyny ktoras z Was robila bete w alab? Ile kosztowala? :)

    Byłam dziś w Alab na Poznańskiej w Warszawie, cena 41 zł.

    qb3ckqi1kauxi3zl.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin

    czyli jeśli to 3,8 jest z piątku, to z poniedziałku powinno być koło 13


    Dzięki, wolałam się upewnić, żeby niepotrzebnie się nie nastawiać :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coffee wrote:

    ja cos czuje ze swoja bete zobacze dopiero jutro, chociaz miala byc dzis wieczorem, bo wchodze, wchodze i nie ma nic... eh... no i znowu to napiecie, zaloze sie ze jak dzis nie bedzie wynikow to jutro znow zrobie testy...


    I jak Twoje wyniki? 3mam kciuki za wysokie :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, No i chyba nie mam po co powtarzać bety, wczoraj w 31dc przeszedł @. Hmmmm a gdzieś tam głęboko głęboko w środku z wielkimi wyrzutami i obawami, żeby niepotrzebnie się nie cieszyć, tliła się nadzieja....

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga :( :(

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :/ przykro mi.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic.... chwila smutku i życie toczy się dalej :) Najważniejsze w naszej sytuacji jest pozytywne myślenie. Kiedyś mój lekarz ogólny homeopata powiedział, że w leczeniu pozytywne myślenie i radość ducha to 60-70% sukcesu :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się na tym wątku, bo jeszcze na nim nie byłam:) A własnie odebrałam betę i wyszło 34,47...Jak myślicie- dobra na 11-12 dzień po owulacji? Wiem, wiem, przyrost wazniejszy- w piątek powtarzam betę:)

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ