X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • agata91 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robilam 4 tygodnie po stosunku, wiec juz by sie zdazylo zagniezdzic..... wiec ciaze raczej moge wykluczyc ? Z reszat to juz diweczyny pisaly, mysle ze w tym wypadku sprawa jest dosc oczywista- ciazy brak.
    tak jak piszesz skoro piersi reaguja na hormony to moze faktycznie zwiazane z owulacja, tylko brzuch mnie bardzo boli, a wczesniej nigdy na owulacje mnie tak nie bolal jedynie prawy/lewy jajnik.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 16:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko może się zmienić.
    Dawniej owulka mnie nie bolała, a teraz bardzo.
    Piersi mam bolesne jak progesteron podrośnie, ale są cykle, że ich tak nie czuję.
    A w samą owulkę dawniej piersi nie oblały, a teraz czasem tak.

    Dlatego wszystko może być objawem i nic może nie być objawem ;)
    Pozytywna beta i płód z bijącym sercem na miejscu to jedyny gwarant.

  • agata91 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja dziekuje za odpwoiedz. ja chyba bety powtarzala nie bede, skoro po takim czasie wyszla <1,20 to raczej nie ma sensu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym nie powtarzala.
    Z beta mam prosta zasade - ide wtedy, kiedy nie mam @ albo sa ku temu mocne powody, np. choroba i koniecznosc wziecia antybiotyku tuz przed samym terminem @. Mimo, ze biore w czasie miesiaczki leki, ktorych nie mozna stosowac w ciazy, ufam samemu testowi w 13/14dpo. W wiekszosci przypadkow przynajmniej cien kreski pokaze, jesli ciaza bedzie.

    Nie dajmy sie zwariowac :)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy mogę iść na bete jutro?

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • jane Autorytet
    Postów: 345 472

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś już o tym pisałam, ale może komuś się przyda :) Ja miałam bete 1,3 8 dni po owulacji i lekarka kazała mi powtórzyć badanie po 48h, bo dla niej wynik był niejednoznaczny - mimo, że norma laboratorium, to ciąża powyżej 5. Po 48h wyszło już 18 z tego co pamiętam :) Jestem teraz w 22 tc :) A betę robiłam tak wcześnie ze względu na branie leków.

    kark, Foto_Anna, Flowwer lubią tę wiadomość

    kochana córeczka 16.06.2016 :)
  • ann1109 Autorytet
    Postów: 694 328

    Wysłany: 27 lutego 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Nie wiem czy uzyskam tu odpowiedź ale co mi szkodzi. Dziewczyny 16 lutego (14 DC) miałam owulację, cykle mam zazwyczaj 29-30 dniowe. Czy beta zrobiona 29 lutego da wiarygodny wynik? Pytam, gdyż biorę dostinex na obniżenie prolaktyny (1 tabl co 10 dni) i akurat następny termin wzięcia tabletki wypada właśnie 29 lutego. A z tego co czytalam dostinexu nie powinno się brać w ewentualnej ciąży.

    bl9cdf9h7ig7cn2w.png

    0d1y3e3kell4i8z5.png


    Aniołek (*) 7 tc 23.06.2019
    Cb 12.2019
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 27 lutego 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jesteś pewna owulacji tego dnia, to jeśli jest ciąża - beta powinna wyjść podwyższona już choć trochę, nawet jeśli doszło później troszke później do implanatacji;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • ann1109 Autorytet
    Postów: 694 328

    Wysłany: 28 lutego 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline dziękuje za odpowiedź. Cykl był monitorowany także co do owulacji jestem pewna. W takim razie jutro się wybiorę na badanie.

    bl9cdf9h7ig7cn2w.png

    0d1y3e3kell4i8z5.png


    Aniołek (*) 7 tc 23.06.2019
    Cb 12.2019
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 1 marca 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    Mam pytanie odnośnie podawanie przez laboratorium norm bHCG, chodzi mi o tygodnie ciąży.
    Czy podają licząc od ostatniej @, czy od owulacji?
    Nie wiem jak mam interpretować mój wynik 7,05, robiony w 13 dniu po owulacji :( W normie podają3 tydzień 5-71, jednak nie wiem czy od owulacji czy od miesiączki? Robiłam w Diagnostyce badanie.
    Pozdrawiam :)

  • rozka Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 4 marca 2016, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    norme podaja od ostatniej @ najlepiej powtórzyć bete czy bedzie rosła w tedy bedziesz miec pewnosc 100%

    dam23 lubi tę wiadomość

    aniołek
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 9 marca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane wrote:
    Kiedyś już o tym pisałam, ale może komuś się przyda :) Ja miałam bete 1,3 8 dni po owulacji i lekarka kazała mi powtórzyć badanie po 48h, bo dla niej wynik był niejednoznaczny - mimo, że norma laboratorium, to ciąża powyżej 5. Po 48h wyszło już 18 z tego co pamiętam :) Jestem teraz w 22 tc :) A betę robiłam tak wcześnie ze względu na branie leków.
    Tez bym tak chciała. . Mnie wyszło 2.8.. 5 dni przed okresem... I zastanawiam się czy iść czy sobie odpuścić. .

    Brychta
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 9 marca 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiony i oczywiście negatywny.. jutro termin @ i czuje go już po kościach. . Do kitu

    Brychta
  • Gusiamama Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 19 marca 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc drogie staraczki ootrzebuje jakiejś podpowiedzi jestem w 24dc w 14dc dostałam zastrzyk na pękanie jajeczek. Dzieś wykonałam test beta hcg wynik 2,39miu/ml cykle mam srednio 30dniowe czy jest jaka kolwiek nadzieja ze to wczesa ciąża?

    W oczekiwaniu nadzieji pełna
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 21 marca 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że jest. Powtórz za 2 dni ;) Trzymam kciuki :)

    Gusiamama lubi tę wiadomość

    szczęśliwa łac. beatum
  • Gusiamama Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 21 marca 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro ide ☺ bedziemy sprawdzac oby poszla do gory ☺☺ dzieki za podtrzymanie na duchu ☺☺☺☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2016, 16:41

    s1985 lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu nadzieji pełna
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 21 marca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekam na dobre wieści :)

    szczęśliwa łac. beatum
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 21 marca 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) jestem w 11 dpo i poszlam na bete bo wydawalo mi sie, ze cień kreski (po odpowiednio dlugim ogladaniu pod swiatlo) jednak jest i wyszla mi 4,8.. I nie wiem czy ta granica odciecia tak celowo na 5 jest bo serio male szaszanse, ze cos ponizej to ciąża czy może jednak mogę się cieszyć:) piersi mnie bolą jak nigdy dotąd, czy to możliwe, że jeśli to ciąża, to że piersi tak szybko reagują?

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem po piersiach najszybciej można poznać , że jest sie w ciąży :)

    88 lubi tę wiadomość

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ