X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Łezka2 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 24 maja 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiecie jak się cieszę.. Ale z drugiej strony boję się cieszyć zbyt mocno.. Cały czas się boję żeby nie skończyło się jak w lutym.. Ale muszę być dobrej myśli bo inaczej zwariuje

    Majkamajka96 lubi tę wiadomość

    Łezka
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 25 maja 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej łezka. Wszystko będzie dobrze, wiem, że się martwisz ale nie myśl tak non stop. Ja też się martwiłam i myślałam, że zgłupieję i mnie wezmą do wariatkowa. Przestałam myśleć i uważałam, że co będzie to będzie :)
    Dziś mam 5- letnią córeczkę i obecnie staramy się o drugiego dzidziusia. Pozdrawiam :)

  • Łezka2 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 26 maja 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska2112 wrote:
    Hej łezka. Wszystko będzie dobrze, wiem, że się martwisz ale nie myśl tak non stop. Ja też się martwiłam i myślałam, że zgłupieję i mnie wezmą do wariatkowa. Przestałam myśleć i uważałam, że co będzie to będzie :)
    Dziś mam 5- letnią córeczkę i obecnie staramy się o drugiego dzidziusia. Pozdrawiam :)


    Staram trochę przystosować z tym myśleniem.. To fakt i tak ono nic nie zmieni i co ma być to i tak będzie... :)

    Łezka
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 26 maja 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego się nie da się przystopować do końca :). Całą ciążę będziesz się martwić o maleństwo, a później całe życie.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 26 maja 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, ale martwienie się nie pomoże. Jeśli jest martwienie to jest stres, a jak wiadomo stres źle wpływa na dzieciątko, które jest w nas. Niestety ja miałam dużo stresu w ciąży i niestety skutki są do dnia dzisiejszego. Trzymam kciuki i życzę wszystkiego najlepszego. :)

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 26 maja 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem jest jeśli poza normalnym zdrowym martwieniem się o nasze skarby zaistnieją jakieś poważne zewnętrzne problemy, czy to w związku czy finansowe :(. Przewlekły stres wyniszcza i odbija się na dzieciątku

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 27 maja 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh. Dziewczyny normalnie nie wyrabiam. Cykle mam 29-30, ostatni okres 10-15.05
    Owulacja jakoś 24-25.05 od czasu owulacji mam ciągle bóle podbrzusza. Dziś zauważyłam lekki różowy papier i niteczkę krwi po sikaniu. Nie wiem co już myśleć,no bo przecież na implantację zarodka to za wczesnie. Plamienie owulacyjne też nie może być, ponieważ wiem kiedy miałam owulację- śluz i potężne kłucie w jajniku.
    Co dziewczyny o tym myślicie???

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 28 maja 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogła być spóźniona owulacja. Bez monitoringu tak naprawdę nie masz 100% pewności :). Mogła też być wcześniejsza owulacja i implantacja. Albo mogłaś coś obetrzeć przy zabawie z TŻ. Albo jakaś nadżerka się przytrafiła, zdarza się że hormony szwankują. Dużo rzeczy może powodować takie plamienie. Najlepiej poczekaj do terminu miesiączki i testuj, nie martw się i nie nakręcaj. Zobacz jak będzie wyglądał następny cykl. Ja przy pco każdy cykl miałam inny i za każdym razem się nakręcałam :D.

    maryska2112 lubi tę wiadomość

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 28 maja 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Glass, chyba jednak to zapalenie cewnika moczowego. 8 czerwca czekam na @ :(
    Jest nadzieja, ale to chyba taka maleńka, że może się jeszcze udać.

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 28 maja 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak Ci tak z cewki leci to do lekarza migusiem, ale przy tym to powinno piec. Jak masz ZUM to wiesz lepiej się dolecz zawczasu, to bardzo szkodzi ciąży, moja chrześnica przez to nie ma jednej nereczki. Gadam jak na pielęgniarę przystało :/.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 28 maja 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie trochę mnie piecze-szczypie tylko na samym końcu :/

    Jutro pójdę do lekarza, dziś kupiłam tylko żuravit forte i pije dużo wody z cytryną. Czytałam, że dużo leków na ZUM nie można w 1 trymestrze. Dziś rozmawiałam z panią w aptece i mówiła mi, żeby lepiej nie brać, choć jeszcze nawet na zagnieżdżenia nie było.

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 28 maja 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przy końcu boli to już raczej zapalenie pęcherza. A na to, to się bierze antybiotyk. Lepsze są leki niż infekcja, ale lekarz będzie wiedział co robić :). Najlepiej to by było siuśki odrazu zanieść z rana na badanie, ale to może lekarz zleci.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • Majkamajka96 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 28 maja 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Czytam was od dawna i nareszcie postanowiłam napisać. Otóż mam pytanie, czy ktoras z was miala cos takiego. Cykle now zawsze regularne tzn 30-37 dniowe. 24 maja test domowy pozytywny. 26 maja beta- tylko 31,55... jutro mam zamiar powtorzyc. Powinnam sie łudzić na cokolwiek? Ostatni a miesiaczka zaczela sie 18 kwietnia. Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 23:58

    Majeczka96
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 29 maja 2018, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta "tylko" 31? :D Moja pierwsza była 19,1 i cieszyłam się jak głupia.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 29 maja 2018, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majkamajka96 beta- 31.55 to już ciąża. Osoby , które nie są w ciąży wynik bety mają do 5. Proponowałbym ci ponowić betę za 48 godzin aby sprawdzić czy ładnie rośnie :)
    No i oczywiście gratuluję :)

  • Majkamajka96 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 29 maja 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam za odpowiedź i pocieszenie.. martwię sie dlatego, że taka beta wyszla w 39dc. Wczoraj nie dalam rady ale dzisiaj powtarzam na pewno to będzie po upływie 72h. Pozdrawiam

    Majeczka96
  • Majkamajka96 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 29 maja 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Tobie GLASS ile dni po spodziewanej miesiączce wyszla taka beta?

    Majeczka96
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 29 maja 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9-10 dni po stwierdzonej owulacji,bo ja w ogóle nie miałam miesiączki :). Pamiętaj, że owulacja może się przesuwać, a zarodek implantować w 12 dniu nawet. Daj znać ile przyrosło. U mnie po dwóch dniach było 65 a po dwóch kolejnych 218. Na początku te bety mogą być malutkie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 11:11

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • Majkamajka96 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 29 maja 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znac jak bede cos wiedziała. Na bete jade ok 16. Oby rosla:-)

    Majeczka96
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki nawet u stóp.
    A ja dziś nie byłam u lekarza :(
    Wczoraj w ostatniej chwili przypomniałam sobie, że córka dziś ma EEG.
    Więc jutro po zajęciach młodej pewnie już pójdę. No muszę

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ