X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że po 4 dniach się zagnieździ ale to mało spotykane. Niby średnia wynosi 7 dni, ale czy to prawda ?

  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska2112 wrote:
    Że po 4 dniach się zagnieździ ale to mało spotykane. Niby średnia wynosi 7 dni, ale czy to prawda ?
    22maja test owulacyjny wyszedl mi wlasnie pozytywny... tak bardzo juz bym chciala... dziekuje Maryska2112 :* :) :)

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • Łezka2 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... Wczoraj pojechałam na oddział bo dostałam dziwnych plamień.. Strasznie się przestraszyłam. Przypisany mi luteina 3x2 dziennie. Na usg było narazie widać dopiero pęcherzyk 0,66 cm.

    Łezka
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimika85 wrote:
    A w tym cyklu wogole wszystko mi sie po przestawialo.. staram sie dzialac choc brak mi sil;) a kuruje sie naturalnym srodkami jakby co;) dzieki Glass za wsparcie, fajnie miec taka pozytywna duszyczke. I sama sie kuruj;)
    Czasem dobrze jak się poprzestawia :). Życie nie może być nudne. Wspieramy się nawzajem w tych trudnych chwilach. Ani starania ani sama ciąża nie są łatwe dla kobiety.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska2112 wrote:
    Że po 4 dniach się zagnieździ ale to mało spotykane. Niby średnia wynosi 7 dni, ale czy to prawda ?
    U mnie 6-7 dni po owulacji był bardzo blady test o czułości 10, ale to chyba rzadkość i może być po ovitrelle, kto wie.
    Łezka, o ile nie boli jak na okres i nie ma silnego krwawienia to nie stresuj się i bierz luteinę. Silny zarodek sam się obroni. Ja też brałam luteinę 3 razy dziennie do 16 tygodnia (dowcipna luteina jest bardzo niefajna). Plamienia też miałam, ale bardzo małe i po stosunku.

    MałaMała lubi tę wiadomość

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • Łezka2 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na szczęście teraz po luteinie plamienie ustalo. Boleć nie boli ale strach jest. A myślicie że pęcherzyk wielkości 0.66 cm w 5 tygodniu i 5 dniu ciąży jest ok. Bardzo zmartwilam sie ze nie widać jeszcze nic więcej

    Łezka
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 29 maja 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze za wcześnie żeby było widać coś więcej :). Kto wie kiedy się złapał. Skoro lekarz nic nie mówił to wszystko póki co jest w normie.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • Majkamajka96 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 29 maja 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to sie tak poprzestawialo że zaszlam w teoretycznie dni nieplodne;-)
    Zawsze odczuwalam jednodniowy bol okoloowulacyjny ktory jak tak teraz mysle wystąpił tydzień później..

    Majeczka96
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 30 maja 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małamała to bardzo szybko wynik. A miałaś 2 kreski takiej samej barwy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 08:17

  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza. ZUM jak nic.
    Chciał mi dać furagine ale poinformowałam to, że staram się o dziecko i w 1 trymestrze Nie można go zażywać. Stwierdził, że jeśli do @ zostało mi 9 dni to się nic nie stanie bo wcześniej skończę leczenie. Przepisał mi inny lek, kurczę zapomniałam jak się nazywa bo receptę oddałam do apteki. Oni mi zamówią lek i będę go mieć na godzinę 18

  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze jedna sprawa. Lekarz mi powiedział, że nie warto jeść żurawiny, lepiej kupić ta w tabletkach.A nie jeść bo żeby coś pomógło, to trzeba by było zjeść jej codziennie pół kilo. A tyle nie można jeść bo można się nabawić cukrzycy.

  • mimika85 Autorytet
    Postów: 414 108

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na zapalenie pecherza zawsze kupowalam 100% soku z zurawiny bez cukru i pilam cala butelke i mi zapalenie odpuszczalo. Moze sprobuj;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 10:48

    Starania od 2013
    1cykl z Clo od 03.2018
    04.2018 CB
    12/2018 1 inseminacja:(
    02/2019 2 inseminacja, ciąża biochemiczna
    03/2019 3 inseminacja:(
    Nasienie Męża ok
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 30 maja 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to ciekawe,dzięki Mimika. choć czytałam gdzieś, że soków nie można pić jak się ma ZUM. No cóż poczekam do tej 18 i polecę do tej apteki.
    Dalej zastanawiają mnie brązowe nitki.
    A i dziś śluz biały, gęsty i ciągnący. :)

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 30 maja 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo wody pij :). Bo leki na ZUM mogą odwadniać.
    Jezu co za noc miałam, z bólu po ścianach chodziłam. Dobrze, że wczoraj zaczęłam brać antybiotyk na te ucho, bo dziś by była powtórka z rozrywki, a tak jest nadzieja, że będzie lepiej. 1g paracetamonu co 6 godzin zdecydowanie nie wystarcza, ból mnie obudził po 1,5 godziny od wzięcia, ale przecież nic innego nie wolno :(.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 30 maja 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedactwo :(
    Tulę mocno. A nie masz czasem takiego kwiatka co wsadza się do ucha? On bardzo pomaga. Wszystko co złe to wyciąga z ucha. Geranium się nazywa. Wystarczy lekko zgnieźć lub zmiażdżyć świeże liście aby puściły sok i zrobić okład

    Glass lubi tę wiadomość

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 30 maja 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nic nie mam, bo ja się nie znam na takich sposobach. Mama pielęgniarka, ja też pielęgniarka, więc mam wiedzę trochę bardziej szpitalną.
    Chyba antybiotyk już pomału działa, bo jakoś mi lepiej. O dziwo przykładanie lodu bardzo pomogło. Mąż mi mówił, że po pół minuty zasnęłam mimo, że mi spadło. Biedny też nie spał tylko mi ten lód poprawiał, a dzisiaj do pracy. Przez całe życie może raz mnie ucho bolało, to musi być przez ciążę :).

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 30 maja 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może, choć też nie wiadomo. Może po kąpieli Cię przewiało, albo po basenie itp
    Ja po myciu włosów zalałam sobie ucho, a później wyszłam na dwór. Oj też lekko nie było

  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 31 maja 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny lekarstwo to furazek zwany także furagina. Normalnie już po jednej tabletce poczułam ulgę <3 :)

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 31 maja 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Takich dolegliwości nie można ignorować. Raz, że to niezdrowe, a dwa że upierdliwe.Mi jak byłam w Holandii dali jakiś antybiotyk którego pochodną jest właśnie furagina :). Zadziałało świetnie.
    Ja w nocy znowu nie spałam najlepiej więc sobie teraz nadrabiam. Jeszcze miesiąc został, a już pomału mam dość przez te upały.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • mimika85 Autorytet
    Postów: 414 108

    Wysłany: 31 maja 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny. Dobrze Marysiu ze juz dolegliwosci troche puszczaja. Glass dalej sie bidulka meczysz, dobrze ze mozesz w ciagu dnia odpoczac. Nie dziwie Ci sie ze masz dosc takie upaly sa meczace szczegolnie w Twoim stanie, ale nie obejrzysz sie jak ten miesiac szybko minie i bedziecie wszyscy razem;) sciskam Was mocno i zycze przede wszystkim zdrowka i milego popoludnia.

    Starania od 2013
    1cykl z Clo od 03.2018
    04.2018 CB
    12/2018 1 inseminacja:(
    02/2019 2 inseminacja, ciąża biochemiczna
    03/2019 3 inseminacja:(
    Nasienie Męża ok
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ