Forum W oczekiwaniu na testowanie beta HCG 11 dpo
Odpowiedz

beta HCG 11 dpo

Oceń ten wątek:
  • MamaFilipka Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2016, 11:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna wrote:
    wczoraj, w 11dpo robiłam betę, wynik <1,2. Negatywny negatyw.
    Lunk_o, to moż eu mnie jeszcze nie wszystko pozamiatane ?? :)
    Powtarzam jak mantrę-
    ja miałam betę 25 17 dpo. Może się zle zarodek rozwijał, ale stawiam na bardzo pozne zagniezdzenie. (jakies trzy dni wczesniej).W terminie @ testy ciążowe nawet nie drgnęły.
    Kto to wie, kiedy się tą owulację rzeczywiście ma?

Foto_Anna lubi tę wiadomość

letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • Agatkai27 Nowa

Wysłany: 22 czerwca 2017, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Chciałabym żeby ktoś mi doradził. Okres spóźnia mi sie 5 dziń testy ciążowe wychodzą negatywne bądż ta druga kreseczka jest bardo mało widoczna. Z wczorajszego badania krwi wyszło mi beta hch 11 mlU/ml. Dzisiaj rano zaczęłam lekko plamić na brązowo. Czy to świadczy o ciąży czy jej braku?

Pozdrawiam

czekam....
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 czerwca 2017, 18:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatkai27 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Chciałabym żeby ktoś mi doradził. Okres spóźnia mi sie 5 dziń testy ciążowe wychodzą negatywne bądż ta druga kreseczka jest bardo mało widoczna. Z wczorajszego badania krwi wyszło mi beta hch 11 mlU/ml. Dzisiaj rano zaczęłam lekko plamić na brązowo. Czy to świadczy o ciąży czy jej braku?

Pozdrawiam
    Wynik świadczy o ciąży, ale powinnaś powtórzyć badanie po 48 h

• Sarrrra Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2017, 23:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2017, 23:59

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2017, 23:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • wikulka Nowa

Wysłany: 6 lipca 2017, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wynik bety w 24 dc - 9,51
    Czy już mogę się cieszyć ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 lipca 2017, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    powtórz za dwa dni,ale wyglada na to,że tak :)

aiwlys lubi tę wiadomość

• Paróweczka Koleżanka

Wysłany: 9 lipca 2017, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzielę sie wiec i moimi doświadczeniami dla powiększenia materiału ;). Właściwie to wynik beta hcg to dla mnie zagadka i ciezko stwierdzić jakie ma "standardy"... najwyraźniej każda ciaza inna ot po prostu...

1 ciaza - bezzarodkowa, nie pamietam od kiedy wynik dodatni, na początku niby super a potem nagle słabe przyrosty az w koncu kiedy osiągnęła juz cos ok. 13000, zaczela spadać...

2 ciaza - wynik 0,17 w 7dpo który o ciazy niby nie świadczy ale zawsze miałam <0,1 wiec wiedziałam ze cos sie swieci, dwa dni pózniej w 9dpo wynik 28. Słowem bardzo szybko było cos wiadomo i wszystko zakończyło sie dobrze

3 ciaza - długo długo nic az w koncu jak siknelam to cień cienia kreski (lub moja fatamorgana), No ale w ten dzien tj. 19dpo wynik 14 czyli niby ciaza a dwa dni pózniej @ :(

Słowem, przynajmniej u mnie, totalna niewiadoma w zakresie "kiedy robić" i kiedy "zacząć sie cieszyć"

• Różowepaznokcie Ekspertka

Wysłany: 9 lipca 2017, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam bete 12 dpo 2,5
    13dpo 10,8
    14 dpo 22,3
    Wiec jak widac pozno sie rozkrecilo

dagella lubi tę wiadomość

• Lena21 Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2017, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odebrałam w piątek betę w 11 dpo i wynik 4,7, ale mam plamienia i bardzo się boję, ze w poniedziałek się mocno rozczaruję

Marudaruda, pluszka lubią tę wiadomość

• Zuza_22 Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 17:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie:
    11dpo beta 66
    13dpo beta 240
    15dpo beta 640

Przy 2 ciazach biochemiczych ok.12 dpo beta byla mizerna ok.12. Choc oczywiście niski poczatkowy wynik o niczym złym świadczyć nie musi :)

fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • palyna Autorytet

Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ,

Odebrałam dziś wyniki bety , 9 dni po IUI wynosi 4,33 , ale chyba szansy na ciążę nie ma , jak sądzicie?

palyna
  • amb83 Ekspertka

Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna zrób powtórkę pojutrze.... lekarz powiedział żeby zrobić tak wcześnie?
    szanse są trzymam kciuki

34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • palyna Autorytet

Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    amb83 wrote:
    palyna zrób powtórkę pojutrze.... lekarz powiedział żeby zrobić tak wcześnie?
    szanse są trzymam kciuki
    Pewnie , że nie mówił żeby tak szybko zrobić , ale nie mogłam już wytrzymać :)

palyna
  • amb83 Ekspertka

Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaa no to teraz masz babo placek..... ja obstawiam że Ci się udało.... jak koszt bety masz nieduży i blisko to pewnie będąc na Twoim miejscu zrobiłabym też jutro hihi bo też niecierpliwa jestem. napisz jaka decyzja i jakie wyniki a ja trzymam kciuki.

34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • palyna Autorytet

Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    amb83 wrote:
    taaa no to teraz masz babo placek..... ja obstawiam że Ci się udało.... jak koszt bety masz nieduży i blisko to pewnie będąc na Twoim miejscu zrobiłabym też jutro hihi bo też niecierpliwa jestem. napisz jaka decyzja i jakie wyniki a ja trzymam kciuki.
    Dzięki bardzo , dałaś mi cień nadziei :)
    Oczywista sprawa , że jutro lecę znowu na betę :)

amb83 lubi tę wiadomość

palyna
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna: teoretycznie wynik negatywny, jednak mogło dopiero dojść do zagnieżdżenia. Mi w ostatniej ciąży 11dpo beta wyszła ledwo 14, więc gdybym zrobiła wcześniej to pewnie wynik były negatywny. Trzymam kciuki za piękny przyrost bety :) Ale najlepiej powtórz pojutrze.

• Jeanette654 Znajoma

Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam wczoraj 9do bete <0,1 :( wiec szans nie ma :( ale od 4,33 do 5 juz niewiele brakuje! Trzymam kciuki ;)

• palyna Autorytet

Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh dziewczyny za szybko poszłam na tą betę i teraz mam 100 tysięcy myśli i scenariuszy na minutę :)

palyna
  • Jeanette654 Znajoma

Wysłany: 17 stycznia 2018, 16:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palyna wiem ze to trudne, ale nie stresuj sie. A co jesli Dzidzius sie wlasnie implantuje? Taki stres mu na pewno nie pomoze ;)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego