X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie beta HCG 11 dpo
Odpowiedz

beta HCG 11 dpo

Oceń ten wątek:
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 12 lutego 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna wrote:
    wczoraj, w 11dpo robiłam betę, wynik <1,2. Negatywny negatyw.
    Lunk_o, to moż eu mnie jeszcze nie wszystko pozamiatane ?? :)
    Powtarzam jak mantrę-
    ja miałam betę 25 17 dpo. Może się zle zarodek rozwijał, ale stawiam na bardzo pozne zagniezdzenie. (jakies trzy dni wczesniej).W terminie @ testy ciążowe nawet nie drgnęły.
    Kto to wie, kiedy się tą owulację rzeczywiście ma?

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • Agatkai27 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Chciałabym żeby ktoś mi doradził. Okres spóźnia mi sie 5 dziń testy ciążowe wychodzą negatywne bądż ta druga kreseczka jest bardo mało widoczna. Z wczorajszego badania krwi wyszło mi beta hch 11 mlU/ml. Dzisiaj rano zaczęłam lekko plamić na brązowo. Czy to świadczy o ciąży czy jej braku?

    Pozdrawiam

    czekam....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatkai27 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Chciałabym żeby ktoś mi doradził. Okres spóźnia mi sie 5 dziń testy ciążowe wychodzą negatywne bądż ta druga kreseczka jest bardo mało widoczna. Z wczorajszego badania krwi wyszło mi beta hch 11 mlU/ml. Dzisiaj rano zaczęłam lekko plamić na brązowo. Czy to świadczy o ciąży czy jej braku?

    Pozdrawiam
    Wynik świadczy o ciąży, ale powinnaś powtórzyć badanie po 48 h

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2017, 23:59

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • wikulka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 lipca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wynik bety w 24 dc - 9,51
    Czy już mogę się cieszyć ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powtórz za dwa dni,ale wyglada na to,że tak :)

    aiwlys lubi tę wiadomość

  • Paróweczka Koleżanka
    Postów: 58 33

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzielę sie wiec i moimi doświadczeniami dla powiększenia materiału ;). Właściwie to wynik beta hcg to dla mnie zagadka i ciezko stwierdzić jakie ma "standardy"... najwyraźniej każda ciaza inna ot po prostu...

    1 ciaza - bezzarodkowa, nie pamietam od kiedy wynik dodatni, na początku niby super a potem nagle słabe przyrosty az w koncu kiedy osiągnęła juz cos ok. 13000, zaczela spadać...

    2 ciaza - wynik 0,17 w 7dpo który o ciazy niby nie świadczy ale zawsze miałam <0,1 wiec wiedziałam ze cos sie swieci, dwa dni pózniej w 9dpo wynik 28. Słowem bardzo szybko było cos wiadomo i wszystko zakończyło sie dobrze

    3 ciaza - długo długo nic az w koncu jak siknelam to cień cienia kreski (lub moja fatamorgana), No ale w ten dzien tj. 19dpo wynik 14 czyli niby ciaza a dwa dni pózniej @ :(

    Słowem, przynajmniej u mnie, totalna niewiadoma w zakresie "kiedy robić" i kiedy "zacząć sie cieszyć"

  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam bete 12 dpo 2,5
    13dpo 10,8
    14 dpo 22,3
    Wiec jak widac pozno sie rozkrecilo

    dagella lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odebrałam w piątek betę w 11 dpo i wynik 4,7, ale mam plamienia i bardzo się boję, ze w poniedziałek się mocno rozczaruję

    Marudaruda, pluszka lubią tę wiadomość

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 23 lipca 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie:
    11dpo beta 66
    13dpo beta 240
    15dpo beta 640

    Przy 2 ciazach biochemiczych ok.12 dpo beta byla mizerna ok.12. Choc oczywiście niski poczatkowy wynik o niczym złym świadczyć nie musi :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ,

    Odebrałam dziś wyniki bety , 9 dni po IUI wynosi 4,33 , ale chyba szansy na ciążę nie ma , jak sądzicie?

    palyna
  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna zrób powtórkę pojutrze.... lekarz powiedział żeby zrobić tak wcześnie?
    szanse są trzymam kciuki

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amb83 wrote:
    palyna zrób powtórkę pojutrze.... lekarz powiedział żeby zrobić tak wcześnie?
    szanse są trzymam kciuki
    Pewnie , że nie mówił żeby tak szybko zrobić , ale nie mogłam już wytrzymać :)

    palyna
  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaa no to teraz masz babo placek..... ja obstawiam że Ci się udało.... jak koszt bety masz nieduży i blisko to pewnie będąc na Twoim miejscu zrobiłabym też jutro hihi bo też niecierpliwa jestem. napisz jaka decyzja i jakie wyniki a ja trzymam kciuki.

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amb83 wrote:
    taaa no to teraz masz babo placek..... ja obstawiam że Ci się udało.... jak koszt bety masz nieduży i blisko to pewnie będąc na Twoim miejscu zrobiłabym też jutro hihi bo też niecierpliwa jestem. napisz jaka decyzja i jakie wyniki a ja trzymam kciuki.
    Dzięki bardzo , dałaś mi cień nadziei :)
    Oczywista sprawa , że jutro lecę znowu na betę :)

    amb83 lubi tę wiadomość

    palyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna: teoretycznie wynik negatywny, jednak mogło dopiero dojść do zagnieżdżenia. Mi w ostatniej ciąży 11dpo beta wyszła ledwo 14, więc gdybym zrobiła wcześniej to pewnie wynik były negatywny. Trzymam kciuki za piękny przyrost bety :) Ale najlepiej powtórz pojutrze.

  • Jeanette654 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam wczoraj 9do bete <0,1 :( wiec szans nie ma :( ale od 4,33 do 5 juz niewiele brakuje! Trzymam kciuki ;)

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh dziewczyny za szybko poszłam na tą betę i teraz mam 100 tysięcy myśli i scenariuszy na minutę :)

    Oliwka91 lubi tę wiadomość

    palyna
  • Jeanette654 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palyna wiem ze to trudne, ale nie stresuj sie. A co jesli Dzidzius sie wlasnie implantuje? Taki stres mu na pewno nie pomoze ;)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ