X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie beta HCG 11 dpo
Odpowiedz

beta HCG 11 dpo

Oceń ten wątek:
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteina z tego co mi wiadomo wpływa na wynik (chyba trzeba odczekać min 12h aby nie miała wpływu?). Chyba w tak wczesnej ciąży koło 20 to nie jest zły wynik. Ja co prawda 7dpo miałam 22. Ale moja dr mówiła,że te 20 na początek jest bezpiecznym poziomem. Skonsultuj się z ginem :)

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • gilmoregirl Ekspertka
    Postów: 152 348

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    11 dni po owulacji miałas bete 11.1 ? bo ja mam 15,97 w 11 lub 12 dpo i dziewczyny mi pisza ze mała beta jak na 12dpo

    Tak, miałam tyle 11 dni po owulacji. Beta mi pięknie przyrastała od tego momentu, to przyrosty są najważniejsze ;)

    Pierwsze dziecko - córka - sierpień 2018
    Druga ciąża - 24.03 (11 dpo) beta 45, przewidywany TP 3.12.2020
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super :) gratuluje

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 4 maja 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    106,86 mIU/ml[0-3,1]H; 30.03 661.92 po 96godz. Dzisiaj mialam taki wynik :) chyba jest ok:)

    gilmoregirl lubi tę wiadomość

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    106,86 mIU/ml[0-3,1]H; 30.03 661.92 po 96godz. Dzisiaj mialam taki wynik :) chyba jest ok:)
    Kiedy robiłaś ten progesteron?

  • maybe_mama Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,
    dzisiaj robiłam bete, 11 dni PO -wynik 256. Chciałabym zapytać na ile prawidłowy jest to wynik, tych bardziej doświadczonych :). Oczywiście do lekarza też zajrze ale nie chce do niej dzwonić 3 raz z tej radości

  • Czokonusa Koleżanka
    Postów: 44 12

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maybe_mama wrote:
    witam,
    dzisiaj robiłam bete, 11 dni PO -wynik 256. Chciałabym zapytać na ile prawidłowy jest to wynik, tych bardziej doświadczonych :). Oczywiście do lekarza też zajrze ale nie chce do niej dzwonić 3 raz z tej radości

    Wynik jest ładny... implantacja musiała być dość szybko :) powtórz za kilka dni - najważniejszy jest przyrost.

    svchhqvkl4g8fqeb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiedzcie czy wystarczy 2 razy zrobić betę? 1.06 miałam 75, 120h później 525. Sprawdzać dalej?

  • maybe_mama Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w czwartek, j.w. wspomniałam był wynik bety 256, w piątek dnia następnego było 416. Chyba nieźle. Wiem, że bete powinno się robić co min 2 doby, ale w sobotę miałam wizytę rano u lekarza i chciałam się upewnić. Pan doktor na usg widział plamkę 2 mm ale nie chciał na razie potwierdzać czy to ciąża (oczywiście rozumiem, było to dzień przed spodziewaną miesiączką). NAstępną wizytę mam 18 i już nie mogę się doczekać.

    Pisałam, że wynik 216 był 11 dni PO, ale nie jest to pewne ponieważ miała miejsce stymulacja i były 2 pęcherzyki. Jeden pękł sam ok.22-23 maja (był większy), drugi natomiast był mniejszy i do niego wzięlam zastrzyk 24 maja(zwyczajowo nie pękają mi pęcherzyki, ten pierwszy był dla mnie i lekarki sporym zdziwieniem), więc pękł pewnie około 25-26 maja. Miesiączka miała miejsce 11 maja tak dla ścisłości :). Teraz czekamy z którego jajeczka się udało :D i czy będzie dobrze :), historie mam kiepską, ale nadzieje są duże. Biore duphaston, luteine, accard, pregna start i kwas foliowy

  • maybe_mama Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiaj już 2043 beta:)

  • Mikoshi Ekspertka
    Postów: 183 119

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie. Zrobiłam dziś bhcg... Teoretycznie 10dpo choc przypuszczam że może być 9.
    Wynik to 3.30
    Powtorzyc jutro?
    Jutro już powinno być powyżej 5 jeżeli to ciaza?

    05/03/2021 Szymon <3
    13/10/2022 Aniela <3
  • Justa29 Ekspertka
    Postów: 248 132

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej jest sprawdzić po 48h. Może przyrosnąć ale nie musi do tego przyrost sprawdza się Ci dwa dni.

  • Mikoshi Ekspertka
    Postów: 183 119

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że co dwa dni. Ale jutro jest piątek, a w sobotę i niedzielę nie robią badań. A lekarz kazał mi w razie pozytywnego cyklu od razu rozpocząć ponowne branie duphastonu w podwójnej dawce. A wczoraj był mój ostatni dzień z tym lekiem i tak się teraz boję go nie brać, bo jak coś tam jest a ja przez to że nie będę brała przez cały weekend do poniedziałku prawie włącznie spowoduje że coś się stanie to chyba sobie nie wybacze...
    I tak już dziś nie wzięłam go bo to 27 dc... I tylko zaprzatam sobie głowę.

    05/03/2021 Szymon <3
    13/10/2022 Aniela <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie ja bym robiła jutro. I zobaczyła czy coś drgnęło. Powodzenia.!

  • Justa29 Ekspertka
    Postów: 248 132

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikoshi wrote:
    Wiem że co dwa dni. Ale jutro jest piątek, a w sobotę i niedzielę nie robią badań. A lekarz kazał mi w razie pozytywnego cyklu od razu rozpocząć ponowne branie duphastonu w podwójnej dawce. A wczoraj był mój ostatni dzień z tym lekiem i tak się teraz boję go nie brać, bo jak coś tam jest a ja przez to że nie będę brała przez cały weekend do poniedziałku prawie włącznie spowoduje że coś się stanie to chyba sobie nie wybacze...
    I tak już dziś nie wzięłam go bo to 27 dc... I tylko zaprzatam sobie głowę.
    I jak tam? Sprawdziłeś bete ponownie?

  • Moniqa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Piszę, bo mam taki mętlik w głowie, że zwariuję chyba. Zrobiłam w zeszły czwartek test ciążowy. Wynik- blada druga kreska. W piątek wizyta u ginekologa, nie widac ciąży, pecherzyk domin. Graafa 12mm, cienkie endometrium. W piątek test bhcg- wynik 60. Ostatnia miesiaczka 24marca, potem plamienia z dwoma dniami krwawienia od 14 kwietnia- w końcu nie wiem czy to była miesiaczka, czy plamienie implant. Kolejny test bhcg dzisiaj po 72h- wynik 42:(. Czy to znaczy, że poronię ? Skąd ginekolog wypatrzyl wtedy pecherzyk w jajniku? Nic z tego nie rozumiem. Staram się o ciążę od lutego...

  • Justa29 Ekspertka
    Postów: 248 132

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli beta spadła to już nic z tego nie niestety nie będzie 😖 jeśli @ się nie pojawiła może błąd laboratorium. Ciężko jest stwierdzić.

  • Moniqa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna sprawa... najbardziej dziwi mnie ten wynik usg z piątku i widoczność pęcherzyka , który powinien teoretycznie pęknąć jutro. Mam nadzieje, że nic złego się za tym nie kryje. Zbadam jeszcze w czwartek bhcg żeby wykluczyć błąd laboratorium...

  • Moniqa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Update- niestety doszło do poronienia mojej ciąży:(.

  • Mariianna Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy jest tu ktoś kto może mi mądrze odpisać ?
    Jestem 11 dni po owulacji.
    Dziś cień cienia.
    Beta 12.
    Cykle mam 32 dniowe.

    Niby jest ... Ale czy nie jest za mała ??
    Bardzo się boje bo jestem po ostrych przejściach
    ( Samoistne dwie pozamaciczne, obumarła ).

    Dr mogę mieć dopiero 8.7
    12. 7 jedziemy na wakacje za granicę.

    Pobolewa mnie brzuch jak na @ nie takie cmienie tylko pobolewanie.
    I zaczynam panikować.

    Czy ktoś miał tak tez?

    Miałam już kiedyś betę 13 po dniu @ i nie mam dobrego doświadczenia.

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ