X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta hcg a ovitrelle zastrzyk
Odpowiedz

Beta hcg a ovitrelle zastrzyk

Oceń ten wątek:
  • Ola_staraczka Autorytet
    Postów: 283 154

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jak ktoś chce zobaczyć dwie kreski na teście to zrobić go zaraz po zastrzyku ovitrelle? Wybaczcie dziewczyny, to taki śmiech przez łzy, tak bardzo bym chciała, żeby się w końcu udało, że świruje 😂😭

    Gusiia lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2021
    On: wszystkie badania w normie

    Ona:
    Brak naturalnego cyklu po odstawieniu ah.
    1x cs CLO ✖️ owu
    3x cs AROMEK ✅ owu, ✖️
    10.2022 - ponowny brak owu, przerwa w staraniach, badania hormonalne
    Ft3, ft4, TSH - w normie
    Anty-TPO - 255,98 (norma do 5)
    USG tarczycy - obraz prawidłowy

    Brak pomysłu na diagnozę 😔💔
    Wznowienie starań prawdopodobnie w 2023

    8.12 > naturalny cud ⏸
    12.12 > 1231 b-HCG
    14.12 > 3134 b-HCG
    19.12 > 14803 b-HCG
    23.12 > pierwsze USG 🙏🙏
  • Gusiia Koleżanka
    Postów: 102 8

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Powtórz może odbije jeszcze
    Na pewno zrobię, a progesteron 23,70

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 101 9

    Wysłany: 25 października 2022, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam chciałam się wyżalić 13 października lekarz przepisał mi zastrzyk ovitrelle wspolzylam ten sam dzień po wstrzyknięciu i 3 kolejne dni czułam kłucia a dziś postanowiłam zrobić bete i wyszła <2,30 więc nie ma co robić sobie nadziei

  • Tika Przyjaciółka
    Postów: 147 28

    Wysłany: 29 października 2022, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    14 dnia miałam zrobiony zastrzyk ovitrele. 26dnia byłam na kontroli i beta wyszła 500. W 29 dni zrobiłam sobie test płytkowy i nie wyszedł. Czy to wg możliwe? Czy wynik bety może być zafałszowany po zastrzyku. W pon chce iść ponowić bete.

    1. Lametta
    2. Lametta + ovitrelle
    3. Lametta + ovitrelle
    4. Lametta + ovitrelle + bemfola
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ