X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta hcg a ovitrelle zastrzyk
Odpowiedz

Beta hcg a ovitrelle zastrzyk

Oceń ten wątek:
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w środę 14dc pierwszy raz dostałam zastrzyk orvittelle gdyż po ostatnich monitoringch cyklu wyszło na to ze pecherzyki normalnie mi rosną jedynie nie chcą jakoś pękać i powstają torbiele proste. Staram się z mężem o dziecko od około 5 miesięcy. 13dc miałam pęcherzyk dominujący ok 18-19mm. Po kilku dniach poszłam na usg i widoczne było ciałko żółte czyli owulacja była, endometrium 12,5cm. Dzisiaj czyli 12 dni po zastrzyku (26dc) zrobiłam beta hcg z krwi i wynik wyszedł 8,21 (wartość dla 3 tygodnia ciąży 5,8-71,2). Na ulotce jest zapisane ze może fałszować wynik testu ciążowego do 10dni po zastrzyku. Czy może to być pozostałość po zastrzyku czy mogę powoli się cieszyć? Czy zastrzyk fałszuje tylko test z moczu czy z krwi tez ponieważ w zastrzyku jest frakcja alfa a we krwi oznacza się frakcje beta

    Bardzo proszę napiszcie mi co o tym sądzicie nie chce się nakręcać ale nie potrafię nie zacząć myśleć ze wkncu się udało :)

    961l20mmezoojidp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovitrelle fałszuje wyniki testów z moczu i krwi.
    Kiedy powinnaś dostać okres?

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnam dostać około środa czwartek czyli jutro pojutrze

    961l20mmezoojidp.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz czekac...

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czy mogę mieć nadzieje ze się udało? Po pracy idę powtórzyć beta hcg ale strasznie się denerwuje. 12 dni po zastrzyku chyba nie powinno już być po nim śladu? Albo przynajmniej na niższym poziomie np 2-3

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta hcg 18,4, progesteron 25,6 !! :-)

    Przyrost bety o ponad 100% !!

    Olga_89, olik321, Abcia lubią tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • Lisek94 Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 16 lutego 2020, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    3 lutego (13dc) dostałam zastrzyk z ovitrelle. Czy jeżeli zrobię test po 14 dniach od zastrzyku czyli jutro, bezie on wiarygodny?

    To czekanie mnie wykończy

    staramy_się lubi tę wiadomość

  • staramy_się Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 17 lutego 2020, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisek94 wrote:
    Hej!
    3 lutego (13dc) dostałam zastrzyk z ovitrelle. Czy jeżeli zrobię test po 14 dniach od zastrzyku czyli jutro, bezie on wiarygodny?

    To czekanie mnie wykończy
    Witaj, ja wzięłam dzień później zastrzyk ☺️ i również to czekanie mnie męczy, mimo że jestem do tego przyzwyczajona. Ale nie wiem czy na coś liczyć.. Boli mnie podbrzusze, piersi, głowa... Czuję że to tylko pms.. Ja też mam ochotę zrobić wcześniej test ale czuję że tylko na marne się uciesze. Z bólem czekam do czwartku na betę. Czekajmy razem ☺️❤️

    Lisek94 lubi tę wiadomość

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 17 lutego 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po zastrzyku najlepiej zaopatrzyc sie w duża ilosc testów.Ja kupowalam tanio na allegro po 30-40 szt i sikac juz wczesniej.Wtedy mozna ewentualnie wyłapac czy kreska ciemnieje.Bo faktycznie jak sie zrobi 1 to nic nie wiemy czy to zastrzyk czy ciąza

    staramy_się lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • staramy_się Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 17 lutego 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Dziewczyny po zastrzyku najlepiej zaopatrzyc sie w duża ilosc testów.Ja kupowalam tanio na allegro po 30-40 szt i sikac juz wczesniej.Wtedy mozna ewentualnie wyłapac czy kreska ciemnieje.Bo faktycznie jak sie zrobi 1 to nic nie wiemy czy to zastrzyk czy ciąza

    Dzięki za radę 😘 zrobię tak od następnego cyklu, bo na pewno też dostanę zastrzyk. A teraz czekam na bete w czwartek, ale mam już takie bóle okresowe że już przestałam się łudzić że to ciąża 😔 do okresu mam jeszcze 6 dni więc nie robię testu czekam do czwartku, i od początku znów wszystko 😢

  • Lisek94 Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Dziękuję za odpowiedzi!
    Ja nie wytrzymałam i zrobiłam i niestety nie potrzebnie bo wyszedł negatywny. Cała nadzieja prysła :(
    @staramy_się
    Trzymam za Nas kciuki! 😘

    staramy_się lubi tę wiadomość

  • staramy_się Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisek94 wrote:
    Hej!
    Dziękuję za odpowiedzi!
    Ja nie wytrzymałam i zrobiłam i niestety nie potrzebnie bo wyszedł negatywny. Cała nadzieja prysła :(
    @staramy_się
    Trzymam za Nas kciuki! 😘
    Przykro mi 😢 więc czekamy na @ i walczymy razem kolejny cykl ☺️ bo też czuję coraz bardziej że jest blisko.

  • Lisek94 Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staramy_się wrote:
    Przykro mi 😢 więc czekamy na @ i walczymy razem kolejny cykl ☺️ bo też czuję coraz bardziej że jest blisko.

    Dziękuję! Razem raźniej :)

  • staramy_się Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 17 lutego 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisek94 wrote:
    Dziękuję! Razem raźniej :)
    Ale u mnie po 2 latach nie udanych prób dopiero wyszło niedawno że problem być może tkwi w za późno pękających pecherzykach czyli mamy podobnie. Myślałam że 1 zastrzyk pomoże ale nic, teraz się martwię że może być inny problem 😢😢 choć wszystkie badania zrobione i reszta ok.

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 17 lutego 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staramy_się wrote:
    Ale u mnie po 2 latach nie udanych prób dopiero wyszło niedawno że problem być może tkwi w za późno pękających pecherzykach czyli mamy podobnie. Myślałam że 1 zastrzyk pomoże ale nic, teraz się martwię że może być inny problem 😢😢 choć wszystkie badania zrobione i reszta ok.
    Nie znamy sie ale tez troche przeszlam...Przy jakiej wielkosci pecherzyku dostajesz zastrzyk?I jakie duze pękają?

    staramy_się lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Lisek94 Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 17 lutego 2020, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staramy_się wrote:
    Ale u mnie po 2 latach nie udanych prób dopiero wyszło niedawno że problem być może tkwi w za późno pękających pecherzykach czyli mamy podobnie. Myślałam że 1 zastrzyk pomoże ale nic, teraz się martwię że może być inny problem 😢😢 choć wszystkie badania zrobione i reszta ok.

    U mnie podobnie, my z mężem też prawie dwa lata staramy się o bobasa, wyniki i po mojej i po jego stronie książkowe. Jedyny problem to długość moich cykli (najdłuższy 63dni) i prawdopodobieństwo, że są one bezowulacyjne. Pomóc miała stymulacja owulacji, to była 3 próba, pierwsza z zastrzykiem.
    Wiem, że pewnie tak jak ja myślisz tylko o tym czy „teraz” się udało, wiem też jak ciężko przestać o tym myśleć gdy całe życie podporządkowane jestem temu... trzymam za nas kciuki i za wszystkiego starające się pary. Mocno ściskam.

  • staramy_się Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 18 lutego 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisek94 wrote:
    U mnie podobnie, my z mężem też prawie dwa lata staramy się o bobasa, wyniki i po mojej i po jego stronie książkowe. Jedyny problem to długość moich cykli (najdłuższy 63dni) i prawdopodobieństwo, że są one bezowulacyjne. Pomóc miała stymulacja owulacji, to była 3 próba, pierwsza z zastrzykiem.
    Wiem, że pewnie tak jak ja myślisz tylko o tym czy „teraz” się udało, wiem też jak ciężko przestać o tym myśleć gdy całe życie podporządkowane jestem temu... trzymam za nas kciuki i za wszystkiego starające się pary. Mocno ściskam.

    Ja 2 cykl z Clo a 1 z zastrzykiem. U nas tak samo, wszystko książkowo. Mój jest optymistą, pociesza mnie mówi że będzie ok, że są sposoby, że się w końcu uda. Ale mnie to po prostu w środku boli. Tez myślę o tym cały czas, + koszty czasem jedna wypłata szła na badania i wizyty. Teraz badania z głowy i mniej wizyt, w tym cyklu miałam 3 monitoringi.
    Ale gdy chodziłam na nfz to była porażka, teraz w klinice mam dobrego, miłego lekarza z podejściem. Ściskam mocno, i dawaj znać 😊 ja będę tu zaglądać 😘❤️

  • staramy_się Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 18 lutego 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Nie znamy sie ale tez troche przeszlam...Przy jakiej wielkosci pecherzyku dostajesz zastrzyk?I jakie duze pękają?
    W tym cyklu jak jeden miał 20, drugi 21. I pewnie około tyle jak pękły bo2 dni temu już nie było ich więc pomogło. Wcześniej nie kazał brać dopiero jak na monitoringu wyjdzie ok 20 mm. W poprzednim cyklu jeden miał przeszło 3 cm, wchlonal się do okresu. Więc dlatego 1 cykl z zastrzykiem próbowaliśmy. W następnym pewnie tak samo. U mnie jest tak że za późno pękają, więc jest problem z zagnieżdżaniem, zanim dojdzie do macicy ona już jest nie gotowa. Zbyt wysoki progesteron. A u Ciebie jak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 09:20

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 18 lutego 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staramy_się wrote:
    W tym cyklu jak jeden miał 20, drugi 21. I pewnie około tyle jak pękły bo2 dni temu już nie było ich więc pomogło. Wcześniej nie kazał brać dopiero jak na monitoringu wyjdzie ok 20 mm. W poprzednim cyklu jeden miał przeszło 3 cm, wchlonal się do okresu. Więc dlatego 1 cykl z zastrzykiem próbowaliśmy. W następnym pewnie tak samo. U mnie jest tak że za późno pękają, więc jest problem z zagnieżdżaniem, zanim dojdzie do macicy ona już jest nie gotowa. Zbyt wysoki progesteron. A u Ciebie jak?

    Chyba zbyt niski progesteron?

    staramy_się lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • staramy_się Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 18 lutego 2020, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Chyba zbyt niski progesteron?
    Lekarz powiedział że zbyt wysoki przed samą owulacja. Wtedy był 2,910 co nie pękły, a w tym cyklu miałam podany zastrzyk gdy był 0,200 lekarz mówi że ten wynik jest prawidłowy, wcześniejszy za wysoki.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ