X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Nagana Przyjaciółka
    Postów: 154 36

    Wysłany: 13 lipca 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy moga sciemniac a moga nie sciemniac, wiec koniecznie daj znac jak beta wyszla :)
    Nawet jesli byl to biochem to masz wazna iformacje ze jestes plodna i bez problemu zachodzisz w ciaze :D
    Ja normalnie to bym jeszcze poczekala kilka dni z tym testowaniem ale od tego cyklu biore duphaston i teraz nie wiem czy mam go przestac przyjmowac :/ i tak juz go dluzej biore niz powinnam. jak jutro znow wyjdzie taki bladzioch to testy chyba mnie klamia.
    a na bete nie mam opcji, mieszkam za granica i tutaj to troche inaczej jest :/

    poczatek staran - 02.2018
    06.2019 - 9 tc [*]
    02.2020 - 5 tc [*]
    30.04.21 - 16tc [*]
  • Muszka05 Autorytet
    Postów: 603 256

    Wysłany: 13 lipca 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nagana wrote:
    Testy moga sciemniac a moga nie sciemniac, wiec koniecznie daj znac jak beta wyszla :)
    Nawet jesli byl to biochem to masz wazna iformacje ze jestes plodna i bez problemu zachodzisz w ciaze :D
    Ja normalnie to bym jeszcze poczekala kilka dni z tym testowaniem ale od tego cyklu biore duphaston i teraz nie wiem czy mam go przestac przyjmowac :/ i tak juz go dluzej biore niz powinnam. jak jutro znow wyjdzie taki bladzioch to testy chyba mnie klamia.
    a na bete nie mam opcji, mieszkam za granica i tutaj to troche inaczej jest :/

    Już przewinęłam i doczytałam jak dla mnie jest krecha bo różowa ! Codziennie masz takie same?

    https://zapodaj.net/22684fcf9c24e.jpg.html
    To mój, tez się wkurzam 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️



    Robiłaś różne testy ? Ja nie wiem na Bobo już widzę blada różowa a na Pink z porannego nic może te bobi są zakłamane 😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2020, 17:49

    Lipiec 2020 cb, luty 2021 cb

    Mama trójki dzieci z ogonami🐶

    Zoi ❤️ 36+5, 1900g
  • Nagana Przyjaciółka
    Postów: 154 36

    Wysłany: 13 lipca 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak patrze na te testy to mam wrazenie ze jestem daltonistka :P nie widze jaki ma to kolor. Ale skoro mowisz ze widzisz róż to ciesze sie :) moze cos z tego bedzie jeszcze.
    W sobote zrobilam test z allegro (11dpo) - po godzinie wyszedl bladzioch (niepowinno sie liczyc)
    W niedziele (12dpo) - allegro bladzioch nad bladziochy po 5 minutach.
    Poniedzialek 13dpo - allegro bladzioch po 5 minutach, ale naprawde ciezko mi okreslic czy sciemnialo w porownaniu z niedziela czy nie.
    Chociaz jak patrze na zdjecie z niedzieli to tam nie widac nic, a na dzisiejszym zdjeciu jak sama mowisz, juz cos widac :)
    Robilam jeszcze PINK superczuly w niedziele - i jak mocno wytezylam wzrok to mozliwe zo cos tam bylo, ale zdecydowanie mniej widoczne niz na tych z allegro. Ale tobie PINK tez nic nie pokazal a na Bobo juz cos widac.
    Bo na zdjeciu co wyslalas widze kreseczke :)
    Kilka dni i bedzie wiadomo ktory z tych testow ma racje :)
    Ale w wiekszosci testy klamia w druga strone, czyli wychodza negatywy gdy ciaza jest. Jak jest kreska to skads ona jednak sie wziela :)
    To twoj 9dpo? to i tak bardzo wczesnie na testy. Tak jak przegladalam internety to dziewczynom najwczesniej 10dpo wychodzily testy.
    A jak wyznaczasz owu? Temperatura, testy, monitoring ?

    poczatek staran - 02.2018
    06.2019 - 9 tc [*]
    02.2020 - 5 tc [*]
    30.04.21 - 16tc [*]
  • Muszka05 Autorytet
    Postów: 603 256

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nagana wrote:
    Ja jak patrze na te testy to mam wrazenie ze jestem daltonistka :P nie widze jaki ma to kolor. Ale skoro mowisz ze widzisz róż to ciesze sie :) moze cos z tego bedzie jeszcze.
    W sobote zrobilam test z allegro (11dpo) - po godzinie wyszedl bladzioch (niepowinno sie liczyc)
    W niedziele (12dpo) - allegro bladzioch nad bladziochy po 5 minutach.
    Poniedzialek 13dpo - allegro bladzioch po 5 minutach, ale naprawde ciezko mi okreslic czy sciemnialo w porownaniu z niedziela czy nie.
    Chociaz jak patrze na zdjecie z niedzieli to tam nie widac nic, a na dzisiejszym zdjeciu jak sama mowisz, juz cos widac :)
    Robilam jeszcze PINK superczuly w niedziele - i jak mocno wytezylam wzrok to mozliwe zo cos tam bylo, ale zdecydowanie mniej widoczne niz na tych z allegro. Ale tobie PINK tez nic nie pokazal a na Bobo juz cos widac.
    Bo na zdjeciu co wyslalas widze kreseczke :)
    Kilka dni i bedzie wiadomo ktory z tych testow ma racje :)
    Ale w wiekszosci testy klamia w druga strone, czyli wychodza negatywy gdy ciaza jest. Jak jest kreska to skads ona jednak sie wziela :)
    To twoj 9dpo? to i tak bardzo wczesnie na testy. Tak jak przegladalam internety to dziewczynom najwczesniej 10dpo wychodzily testy.
    A jak wyznaczasz owu? Temperatura, testy, monitoring ?

    Tak, 9dpo, wczoraj był 10dpo i Pink negatywny , podobno one słabo się wybarwiaja ale nie wiem .. wczoraj cały dzień jajniki mnie bolały, dzisiaj plecy , jajniki to dokuczają od owulacji. U mnie ona ma tendencje żeby się przesunąć, flo wyznaczyło mi na 13dc a była 4 dni później- ból i śluz i tylko to mi pomaga zlokalizować kiedy jest. Testów już nie robię bo się boje 🙈🙈 poczekam czy dostanę okres ale wg aplikacji ma być za dwa dni ale wiem ze będzie 4 dni później chyba ze faza lutealna się skróci. Jak masz fotki swoich testów to wyślij. Ja po 10
    Min wyrzucam te testy żeby nie wariować
    Jesteś doslownie kilka dni przede mną w cyklu wiec dawaj znać 😃❤️

    Lipiec 2020 cb, luty 2021 cb

    Mama trójki dzieci z ogonami🐶

    Zoi ❤️ 36+5, 1900g
  • Naganna Ekspertka
    Postów: 162 114

    Wysłany: 14 lipca 2020, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. tu Nagana. zalozylam kolejne konto zeby wykres moc tu robic :)
    wczesne objawy potafia byc bardzo zludne. ja mam ich zawsze milion :p a w udanych cyklach pamietam ze jakos nieszczegolnie jakies objawy mialam. najczesciej objawy pojawiaja sie po terminie @.
    takze cierpliwosc. powtorz test za jakis czas. najlepiej po terminie @ (tej przesunietej).
    trzymam kciuki z pozytywny rozwoj sytuacji :)
    dlugo sie juz staracie?
    ja dzisiaj zrobilam test i znowy nie wiem. nie ciemnieje ta kreska.
    to dzisiejsze zdjecie

    https://zapodaj.net/887b5c9840ce3.jpg.html

    na zywo wygladalo lepiej (bo wogole), ale swiatlo dzisiaj zle do zdjec mialam bo strasznie pochmurno i ciemno :/
    a moj wykres iscie ciazowy, ale to moze by efekt dupastonu (chociaz nie mam pojecia). dzisiaj juz go nie wzielam. wiec jutro powinna temp zaczac spadac. zobaczymy
    47c6be1fa069a6ea886c496c46817aa9.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2020, 12:15

    Starania od - luty 2018
    czerwiec 2019 -9t [*]
    luty 2020 - 4t [*]
    kwiecien 2021 - 16t [*]

    IVF-
    16.11.2021 transfer 4aa, hcg<5
    zamrozone: 4aa,4aa,4aa,4ab+3ab

    grudzien 2021 - naturals i II kreski :)
    1.07.2022 - 30tc - Eliza :)

    luty (6+1 - bicie serduszka) marzec 2023 zarodek zniknal - 9t [*]
    czerwiec 2023 - II kreski
  • Naganna Ekspertka
    Postów: 162 114

    Wysłany: 14 lipca 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaka wrote:
    No jest kreseczka nie cien, widoczna od razu:) moja kuzynka mowila, ze dopiero 2 tyg po dacie spodziewanej @ pojawila sie u niej konkretna kreska...

    Tak, ja myslalam ze moglam miec pozna owulacje i implantacje i dlatego zamiast okresu wypatrywalam brazowego plamienia. Albo jasnorozowego, ktore nie konczy sie @

    Tez czytalam, ze kilka dziewczyn mialo brazowe plamienie w czasie kiedy mialy miec okres a juz byly 🤰

    Ok, to robie bete. A ty kiedy planujesz zrobic z krwi?
    Kasiaka,
    i jak wyniki bety?

    Starania od - luty 2018
    czerwiec 2019 -9t [*]
    luty 2020 - 4t [*]
    kwiecien 2021 - 16t [*]

    IVF-
    16.11.2021 transfer 4aa, hcg<5
    zamrozone: 4aa,4aa,4aa,4ab+3ab

    grudzien 2021 - naturals i II kreski :)
    1.07.2022 - 30tc - Eliza :)

    luty (6+1 - bicie serduszka) marzec 2023 zarodek zniknal - 9t [*]
    czerwiec 2023 - II kreski
  • Muszka05 Autorytet
    Postów: 603 256

    Wysłany: 14 lipca 2020, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naganna wrote:
    Hej. tu Nagana. zalozylam kolejne konto zeby wykres moc tu robic :)
    wczesne objawy potafia byc bardzo zludne. ja mam ich zawsze milion :p a w udanych cyklach pamietam ze jakos nieszczegolnie jakies objawy mialam. najczesciej objawy pojawiaja sie po terminie @.
    takze cierpliwosc. powtorz test za jakis czas. najlepiej po terminie @ (tej przesunietej).
    trzymam kciuki z pozytywny rozwoj sytuacji :)
    dlugo sie juz staracie?
    ja dzisiaj zrobilam test i znowy nie wiem. nie ciemnieje ta kreska.
    to dzisiejsze zdjecie

    https://zapodaj.net/887b5c9840ce3.jpg.html

    na zywo wygladalo lepiej (bo wogole), ale swiatlo dzisiaj zle do zdjec mialam bo strasznie pochmurno i ciemno :/
    a moj wykres iscie ciazowy, ale to moze by efekt dupastonu (chociaz nie mam pojecia). dzisiaj juz go nie wzielam. wiec jutro powinna temp zaczac spadac. zobaczymy
    47c6be1fa069a6ea886c496c46817aa9.png

    Zmień test na jakiś inny. Ja nie robię 🙈 wczoraj mega mnie bolało, dzisiaj lędźwie tak ze ledwo chodzę i jedynie co to zakłulo mnie tak na spotkaniu ze musiałam zacisnąć zeby 😂 mam
    Nadzieje ze nic mi się nie doczepilo typu jakieś zapalenie

    Lipiec 2020 cb, luty 2021 cb

    Mama trójki dzieci z ogonami🐶

    Zoi ❤️ 36+5, 1900g
  • Kasiaka Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 14 lipca 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naganna wrote:
    Kasiaka,
    i jak wyniki bety?

    Jeszcze nie bylam... ide jutro i na wizyte u gina, troche sie u mnie porobilo. Okazalo sie, ze u meza wyszedl polpasiec.. pierwsze objawy mial w dniu kiedy dostalam okres.. mam wrazenie, ze mialo to wplyw na mnie, dzien przed byly przytulanki..

    Musze sie dowiedziec czy bedziemy mogli sie starac jak bedzie owulacja czy lepiej przeczekac ten cykl. 😪

    Daj znac jak u Ciebie jutro temperatura.

  • Muszka05 Autorytet
    Postów: 603 256

    Wysłany: 15 lipca 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wasze testy?? Naganna? Robiłaś ?

    Lipiec 2020 cb, luty 2021 cb

    Mama trójki dzieci z ogonami🐶

    Zoi ❤️ 36+5, 1900g
  • Naganna Ekspertka
    Postów: 162 114

    Wysłany: 16 lipca 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura spadla, wiec szykuje sie na kolejny cykl

    Starania od - luty 2018
    czerwiec 2019 -9t [*]
    luty 2020 - 4t [*]
    kwiecien 2021 - 16t [*]

    IVF-
    16.11.2021 transfer 4aa, hcg<5
    zamrozone: 4aa,4aa,4aa,4ab+3ab

    grudzien 2021 - naturals i II kreski :)
    1.07.2022 - 30tc - Eliza :)

    luty (6+1 - bicie serduszka) marzec 2023 zarodek zniknal - 9t [*]
    czerwiec 2023 - II kreski
  • Kasiaka Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 16 lipca 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ten cykl musze przeczekac. Gin kazal odpuscic ten cykl ze wzgledu na wirusa. Pozostaje mi na razie sledzic Wasze postepy :) trzymam kciuki, naganna mam nadzieje ze @ jednak nie przyjdzie 🤞a Ty Muszka jak tam?:)

  • Muszka05 Autorytet
    Postów: 603 256

    Wysłany: 16 lipca 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie takie wiadomości nie powinny tu być 😒😒😒
    Może jeszcze nic straconego.

    Ja nie wiem 🙈 testów nie robię, czekam , okres za około 1-2 dni , nie chce już się stresować niby kreskami

    Lipiec 2020 cb, luty 2021 cb

    Mama trójki dzieci z ogonami🐶

    Zoi ❤️ 36+5, 1900g
  • Bella28 Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 16 lipca 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 😊 Jestem tu nowa.
    Ostatni okres miałam 16.06 cykle mam około 33 dniowe.
    20dc miałam kłucie jajnika i wtedy tez było przytulanko z finiszem w środku. na drugi dzień, czułam ciepło w środku. Od tego 20dc codziennie kluje mnie w jajnikach. Czasami cos w podbrzuszu. 28 dc pojawil sie śluz bardzo przypominający sluz plodny, tylko lekko podbarwiony na zółto, na drugi dzien byl juz mniej gęsty, taki mleczny. Ostatnio padam o 21 co dla mnie nie normalne, czesciej boli mnie glowa, mam zawroty... Nie wiem czy sama sobie wkrecam, ale moje przypuszczenia nieco potwierdzil test choc nie do konca. Wiem, ze zrobilam duzo za wczesnie bo pierwszy rowny tydzien przed spodziewana miesiaczka o czulosci 10. Dodam ze test nie byl wykonany z porannego moczu. Nic nie wykazal, ale na drugi dzien zrobil sie ledwo widoczny cien kreski. Po kolejnym dniu widac juz ja golym okiem choc tez jest slaba. 2 test robiony 2 dni pozniej o czulosci 25 (tylko taki mialam) tez nic nie wykazal, ale cien kreski rowniez pokazal sie w kolejnym dniu i byla juz szybciej i bardziej widoczna choc nadal slabo ja widac. Kolejne testy juz negatywne 😭😭😭 do okresu jeszcze 3 dni ale juz stracilam nadzieje 😭 choc dzisiaj wydawalo mi sie mialam lekkie plamienie, bole brzucha myslalam juz ze okres idzie ale nie. Mozliwe ze zarodek dopiero sie zagniezdza 12 dpo? Ale pewnie gdyby tak bylo to testy by coa pokazaly skoro na wczesniejszych bylo cos widac a pozniej juz nic 😪

    w4sqs65g0skpkmwx.png
  • Bella28 Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 16 lipca 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa9a200e2cfe.jpg

    w4sqs65g0skpkmwx.png
  • Muszka05 Autorytet
    Postów: 603 256

    Wysłany: 16 lipca 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella28 wrote:
    Hejka 😊 Jestem tu nowa.
    Ostatni okres miałam 16.06 cykle mam około 33 dniowe.
    20dc miałam kłucie jajnika i wtedy tez było przytulanko z finiszem w środku. na drugi dzień, czułam ciepło w środku. Od tego 20dc codziennie kluje mnie w jajnikach. Czasami cos w podbrzuszu. 28 dc pojawil sie śluz bardzo przypominający sluz plodny, tylko lekko podbarwiony na zółto, na drugi dzien byl juz mniej gęsty, taki mleczny. Ostatnio padam o 21 co dla mnie nie normalne, czesciej boli mnie glowa, mam zawroty... Nie wiem czy sama sobie wkrecam, ale moje przypuszczenia nieco potwierdzil test choc nie do konca. Wiem, ze zrobilam duzo za wczesnie bo pierwszy rowny tydzien przed spodziewana miesiaczka o czulosci 10. Dodam ze test nie byl wykonany z porannego moczu. Nic nie wykazal, ale na drugi dzien zrobil sie ledwo widoczny cien kreski. Po kolejnym dniu widac juz ja golym okiem choc tez jest slaba. 2 test robiony 2 dni pozniej o czulosci 25 (tylko taki mialam) tez nic nie wykazal, ale cien kreski rowniez pokazal sie w kolejnym dniu i byla juz szybciej i bardziej widoczna choc nadal slabo ja widac. Kolejne testy juz negatywne 😭😭😭 do okresu jeszcze 3 dni ale juz stracilam nadzieje 😭 choc dzisiaj wydawalo mi sie mialam lekkie plamienie, bole brzucha myslalam juz ze okres idzie ale nie. Mozliwe ze zarodek dopiero sie zagniezdza 12 dpo? Ale pewnie gdyby tak bylo to testy by coa pokazaly skoro na wczesniejszych bylo cos widac a pozniej juz nic 😪

    Oczywiście ze test mógł jeszcze nie wykazać, czasem zagnieżdżenie wypada w okolicy okresu nawet , niektóre maja 7dpo a inne myla okres z krwawieniem implantacyjnym także jeszcze wszystko jest możliwe, nie stresuj się już innymi testami, poczekaj na okres jak się spóźni to wtedy już test pokaże prawdę (chociaż czasem tez po dziewczynom blade kreski wychodzą 😅) dopiero od implantacji po ponad dobie znajduje się porządne hcg z moczu żeby test wykrył. Z tego co czytałam samo zapłodnione jajeczko produkuje na swoje potrzeby niewielka ilość hcg i może twój test to wykrył, ja jestem w takiej samej sytuacji, tez miałam taka kreskę jakoś 10dpo później na drugi dzień negatywny i dałam spokój. Ale dopiero dwa dni temu jajniki mi się uspokoiły i będę spokojnie czekać bo mam dosyć fiksowania z testami. Tez nie wiadomo co do owu bo czasem jest szybciej albo się przesuwa wiec ciężko stwierdzić ile dpo

    Lipiec 2020 cb, luty 2021 cb

    Mama trójki dzieci z ogonami🐶

    Zoi ❤️ 36+5, 1900g
  • Naganna Ekspertka
    Postów: 162 114

    Wysłany: 17 lipca 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ przyszla wczoraj wieczorem :/
    ale chyba pierwszy raz sie tym wogole nie zalamuje :) byl bladzioch wiec cos sie przynajmniej zadzialo :)
    Bella28, badziochy po czasie z bardzo wielu testow wychodza niestety :( musisz troche uzbroic sie w cierpliwosc. i bez stresow, bo jesli fasolka juz u ciebie zagoscila to raczej jej te nerwy nie służą :D
    objawy przedokresowe czasem do zludzenia wydaja sie ciazowymi.
    ale zycze ci zeby takimi byly :)
    Kasiaka, mam nadzieje ze mezu szybko wyzdrowieje i juz niebawem starania beda owocne :)
    Muszka, a jak u ciebie rozwija sie sytuacja?

    Kasiaka lubi tę wiadomość

    Starania od - luty 2018
    czerwiec 2019 -9t [*]
    luty 2020 - 4t [*]
    kwiecien 2021 - 16t [*]

    IVF-
    16.11.2021 transfer 4aa, hcg<5
    zamrozone: 4aa,4aa,4aa,4ab+3ab

    grudzien 2021 - naturals i II kreski :)
    1.07.2022 - 30tc - Eliza :)

    luty (6+1 - bicie serduszka) marzec 2023 zarodek zniknal - 9t [*]
    czerwiec 2023 - II kreski
  • Muszka05 Autorytet
    Postów: 603 256

    Wysłany: 17 lipca 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naganna wrote:
    @ przyszla wczoraj wieczorem :/
    ale chyba pierwszy raz sie tym wogole nie zalamuje :) byl bladzioch wiec cos sie przynajmniej zadzialo :)
    Bella28, badziochy po czasie z bardzo wielu testow wychodza niestety :( musisz troche uzbroic sie w cierpliwosc. i bez stresow, bo jesli fasolka juz u ciebie zagoscila to raczej jej te nerwy nie służą :D
    objawy przedokresowe czasem do zludzenia wydaja sie ciazowymi.
    ale zycze ci zeby takimi byly :)
    Kasiaka, mam nadzieje ze mezu szybko wyzdrowieje i juz niebawem starania beda owocne :)
    Muszka, a jak u ciebie rozwija sie sytuacja?

    Mi się owu przesunęła wiec obliczyłam ze jutro albo niedziela okres. Ja sobie poczekam na spokojnie , tak jak ty bez rozpaczy. Tyle ze mąż wyjeżdża i teraz dobre 2 miesiące nie trafimy na owulacje 😅 wiec szykują się w sumie spokojne miesiące bez spekulacji 😅

    Naganna który masz cs

    Lipiec 2020 cb, luty 2021 cb

    Mama trójki dzieci z ogonami🐶

    Zoi ❤️ 36+5, 1900g
  • Naganna Ekspertka
    Postów: 162 114

    Wysłany: 17 lipca 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka05 wrote:
    Mi się owu przesunęła wiec obliczyłam ze jutro albo niedziela okres. Ja sobie poczekam na spokojnie , tak jak ty bez rozpaczy. Tyle ze mąż wyjeżdża i teraz dobre 2 miesiące nie trafimy na owulacje 😅 wiec szykują się w sumie spokojne miesiące bez spekulacji 😅

    Naganna który masz cs
    No to trzymam kciuki ze nie przyjdzie tym razem :)
    Niedobrze ze wyjezdza :/ bedziesz go widziec w miedzyczasie? bo pamietaj ze plemniczki moga naprawde dlugo poczekac :D
    Ja staram sie od II 2018. odliczajac zaciazone cykle to jakis 27 sc. i nie bylo nawet cyklow bezstaraniowych. nie wiem jak moj chlop jeszcze daje rade :D masakra ten czas leci :/

    Starania od - luty 2018
    czerwiec 2019 -9t [*]
    luty 2020 - 4t [*]
    kwiecien 2021 - 16t [*]

    IVF-
    16.11.2021 transfer 4aa, hcg<5
    zamrozone: 4aa,4aa,4aa,4ab+3ab

    grudzien 2021 - naturals i II kreski :)
    1.07.2022 - 30tc - Eliza :)

    luty (6+1 - bicie serduszka) marzec 2023 zarodek zniknal - 9t [*]
    czerwiec 2023 - II kreski
  • Bella28 Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 17 lipca 2020, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b07412c7c075.jpg

    Wywaliłam te testy ale dzisiaj cos mnie natchło wyciaglam je a tam widoczna znow kreska tyle ze juz golym okiem... Ja zwariuje chyba... Moze rzeczywiscie po jakims czasie mimo braku ciazy na tych testach sie cos pojawia... A ja glupia sobie robie nadzieje. Choc dzisiaj wymioty mi do gardla podeszly jak sie schylilam, ale nie chce znow szukac objawow bo znow sie rozczaruje 😪 zrobilam przed chwila kolejny test z niecierpliwosci no ale nic nie wskazuje... Niestety mieszkam za granica i testy sa z actiona moze sa jakies ciulowe ja nie wiem...

    w4sqs65g0skpkmwx.png
  • Bella28 Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 17 lipca 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawa sie chyba rozwiazala 😪 Gdzies wyczytalam, zeby sprawdzic czy ta kreska to nie po prostu miejsce w ktorym mial byc barwnik, trzeba test jeszcze raz zamoczyc tym razem w wodzie. No i niestety po kresce nie ma juz sladu 😪

    w4sqs65g0skpkmwx.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ