X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Eminemi Koleżanka
    Postów: 55 10

    Wysłany: 9 lutego 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro lecę na betę! Tak się cieszę nadal nie wierzę w to

  • Eminemi Koleżanka
    Postów: 55 10

    Wysłany: 9 lutego 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka u ciebie też widać mega! Jejku dziewczyny dziękuję za wsparcie sama bym szyba oszalała a mąż jeszcze w pracy

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 9 lutego 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Marienn piękna kreseczka! Gratulacje! A jaka różnica na teście z allegro i teście aptecznym szok. Na aptecznym już taka konkretna krecha.

    Eminemi ale super! Widać kreseczkę. Kiedy na betę idziesz?

    U mnie dzisiaj tak:

    https://zapodaj.net/7b0fdf8902862.jpg.html

    https://zapodaj.net/184196955a419.jpg.html

    Jak to ciąża to chyba nie uwierze bo lekarz w tym cyklu szans nie dawał.
    Czemu nie dawał szans ? Może właśnie z tego powodu odpuściłaś i się udało?

    mkwia
  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 149 22

    Wysłany: 9 lutego 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ika bo w ogóle nie było pęcherzyków.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 13:57

  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 149 22

    Wysłany: 10 lutego 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka ja nigdy więcej tych testów nie kupie. Wczoraj normalnie ładna super krecha. Dużo ciemniejsza niż wcześniej, a dzisiaj rano ledwo co. Masakra. Czekam do soboty i pójdę chyba na betę jak okres nie przyjdzie bo testom już nie wierze.

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 10 lutego 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Martuśka ja nigdy więcej tych testów nie kupie. Wczoraj normalnie ładna super krecha. Dużo ciemniejsza niż wcześniej, a dzisiaj rano ledwo co. Masakra. Czekam do soboty i pójdę chyba na betę jak okres nie przyjdzie bo testom już nie wierze.


    Idź najlepiej kup jakiś test z apteki.. albo beta....
    No chyba że przytrafiła ci się biochemiczna...

    Miasa lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Eminemi Koleżanka
    Postów: 55 10

    Wysłany: 10 lutego 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie wczoraj super kreski a dziś ledwo widoczna też i beta tylko 10 więc myślę że już spada... Dycha to bardzo mało jak na ok 13 dpo prawda?

  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 149 22

    Wysłany: 10 lutego 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eminemi wrote:
    No u mnie wczoraj super kreski a dziś ledwo widoczna też i beta tylko 10 więc myślę że już spada... Dycha to bardzo mało jak na ok 13 dpo prawda?
    Może to zależy od testu? Robiłaś ten sam ? Ja poszłam w ostatnim cyklu za szybko i miałam wynik 2. Poszłam za dwa dni i było już 10 (14dpo) a za dwa dni już 84. Niestety doszło do 300 i zaczęło spadać.

    Eminemi lubi tę wiadomość

  • Eminemi Koleżanka
    Postów: 55 10

    Wysłany: 10 lutego 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ten sam. Ten bez kreski po prawej to z wczoraj i jest widocznie mocniejszy. Dobrze że tak mówisz może jest jeszcze mikro nadzieja. Lekarz kazał iść w piątek na powtórkę ale pójdę jutro bo nie wytrzymam...

    https://zapodaj.net/d1c16fd88d352.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2021, 14:37

  • Eminemi Koleżanka
    Postów: 55 10

    Wysłany: 10 lutego 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty kiedy nie chcesz pójść na badanie?

  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 149 22

    Wysłany: 10 lutego 2021, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eminemi nie idź jutro bo lekarz po 48 godzinach chce sprawdzić jaki jest przyrost, żeby zobaczyć czy wszystko jest ok. A tak dwa dni z rzędu będziesz musiała robić.
    Ja po ostatniej mojej przygodzie, która ciągnęła się od października to dałam sobie spokój. Na badania bety wydałam 1000zł łącznie a ciąża stracona. Wychodzę z założenia, że jak ma coś być to będzie.
    Ja pamiętam jak zobaczyłam w pracy wynik 10 bety to normalnie nie mogłam się skupić i myśleć normalnie bo myślałam, że u nas nigdy się nie uda, a tu wynik pierwszy raz w życiu pozytywny. Także bądź w dobrej myśli i się nie stresuj bo to najgorsze co możesz teraz robić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2021, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 13:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2021, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 13:57

  • Eminemi Koleżanka
    Postów: 55 10

    Wysłany: 10 lutego 2021, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Eminemi nie idź jutro bo lekarz po 48 godzinach chce sprawdzić jaki jest przyrost, żeby zobaczyć czy wszystko jest ok. A tak dwa dni z rzędu będziesz musiała robić.
    Ja po ostatniej mojej przygodzie, która ciągnęła się od października to dałam sobie spokój. Na badania bety wydałam 1000zł łącznie a ciąża stracona. Wychodzę z założenia, że jak ma coś być to będzie.
    Ja pamiętam jak zobaczyłam w pracy wynik 10 bety to normalnie nie mogłam się skupić i myśleć normalnie bo myślałam, że u nas nigdy się nie uda, a tu wynik pierwszy raz w życiu pozytywny. Także bądź w dobrej myśli i się nie stresuj bo to najgorsze co możesz teraz robić.

    Zuduarineczka straszne przeżycia miałaś, bardzo ci współczuję, to musi być coś strasznego kiedy już się nastawiasz i już niby wszystko potwierdzone a tu jednak się nie udaje... Ciężkie jest to wszystko.

    Dzięki, macie rację, nie ma co się stresować i będzie co ma być. I tak się cieszę że jest jakikolwiek progres że w ogóle zaskoczyło cokolwiek po ponad roku.

    Martuska potwierdzam, testy facelle mi się mega sprawdziły tak samo pink strumieniowy, on właściwie wykrył u mnie betę najwcześniej bo cień cienia miałam już w poniedziałek a dziś beta dopiero 10 więc musiało tego być bardzo malutko.

    Martuśka82 lubi tę wiadomość

  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 11 lutego 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem 6 dni przed miesiączka ale nie czując w ogóle objawów zbliżającej się miesiączki postanowiłam zrobić test. No i wyszedł blady ale widoczny cień. Czy mogę mieć jakakolwiek nadzieje ze faktycznie jestem w ciąży ?

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 11 lutego 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam... 6 dni przed malpa bladzioch , dzis jestem 2 dni przed @ i juz lepiej widac... ale jeszcze nie jest mocny.

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2021, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 13:57

  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 11 lutego 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nastawiam się za bardzo. Test robiłam po południu, jutro powtórzę rano. I jeszcze kilka dni do miesiączki...

  • malwaxxx28 Ekspertka
    Postów: 226 360

    Wysłany: 11 lutego 2021, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulini wrote:
    Witam. Jestem 6 dni przed miesiączka ale nie czując w ogóle objawów zbliżającej się miesiączki postanowiłam zrobić test. No i wyszedł blady ale widoczny cień. Czy mogę mieć jakakolwiek nadzieje ze faktycznie jestem w ciąży ?

    Paulini, a z ciekawości zapytam iludniowe masz cykle?

    uwo9s65glp7vwet1.png

    25.10.2020 poronienie zatrzymane (9 tydz)
    3.03.2021 ⏸ 😍
    5.03 beta 75 -> 9.03 670 -> 19.03 31 890
    24.03 0,82cm szczęścia, FHR+ 🍀
    28.04 prenatalne 6 cm szczęścia, FHR 156 ♥️
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ