X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 11 lutego 2021, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malwaxxx28 wrote:
    Paulini, a z ciekawości zapytam iludniowe masz cykle?[/QUOTE

    25 dniowe. Nie wytrzymałam i zrobiłam kolejny test i niestety już żadnego cienia nie ma, wiec teraz poczekam z testowaniem kilka dni, chyba ze wcześniej pojawi się @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 15:44

  • malwaxxx28 Ekspertka
    Postów: 226 360

    Wysłany: 11 lutego 2021, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulini wrote:
    malwaxxx28 wrote:
    Paulini, a z ciekawości zapytam iludniowe masz cykle?[/QUOTE

    25 dniowe. Nie wytrzymałam i zrobiłam kolejny test i niestety już żadnego cienia nie ma, wiec teraz poczekam z testowaniem kilka dni, chyba ze wcześniej pojawi się @.

    Trzymam kciuki w takim razie i za Ciebie. Jestem w podobnej sytuacji. Dziś 10dpo - test negatywny. Wiem, że nie ma sensu tak wcześnie testować, ale cały czas mam nadzieję na jakiegoś bladziocha :/

    uwo9s65glp7vwet1.png

    25.10.2020 poronienie zatrzymane (9 tydz)
    3.03.2021 ⏸ 😍
    5.03 beta 75 -> 9.03 670 -> 19.03 31 890
    24.03 0,82cm szczęścia, FHR+ 🍀
    28.04 prenatalne 6 cm szczęścia, FHR 156 ♥️
  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 11 lutego 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malwaxxx28 wrote:
    Trzymam kciuki w takim razie i za Ciebie. Jestem w podobnej sytuacji. Dziś 10dpo - test negatywny. Wiem, że nie ma sensu tak wcześnie testować, ale cały czas mam nadzieję na jakiegoś bladziocha :/



    Ja tez trzymam kciuki za Ciebie :) za kilka dni napisze jak kolejny test

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 11 lutego 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulini siknij z rana :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Eminemi Koleżanka
    Postów: 55 10

    Wysłany: 11 lutego 2021, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki, u mnie beta dokładnie taka sama jak wczoraj więc juz nie ma się co łudzić ...

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 12 lutego 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eminemi wrote:
    Hej babeczki, u mnie beta dokładnie taka sama jak wczoraj więc juz nie ma się co łudzić ...


    Kochana Betę się powtarza po 48h więc się nie schizuj tylko zrób jutro....

    Martuśka82 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Eminemi Koleżanka
    Postów: 55 10

    Wysłany: 13 lutego 2021, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dziś beta już tylko 6 .Dwa dni temu progesteron miał 40nmol czyli przeliczając jest to ok 12ng czyli w sumie dolna granica i zawsze mam mniej więcej tyle tydzień po owulacji. Czy to nie jest za mało? Zastanawiam się czy to mogło być przyczyną ale lekarz nigdy nie zaleca brania duphastonu itd. Do tego TSH 3,5. A jeszcze dwa miesiące temu było 0 a miesiąc temu 2.5 i tak sobie skacze jak chce ehh

    Czy po takiej biochemicznej po prostu będzie zwykła miesiączka? Ile to może potrwać? I czy trzeba wybrać się do lekarza jeśli nic mi nie dolega?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2021, 01:35

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 13 lutego 2021, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eminemi wrote:
    Niestety dziś beta już tylko 6 .Dwa dni temu progesteron miał 40nmol czyli przeliczając jest to ok 12ng czyli w sumie dolna granica i zawsze mam mniej więcej tyle tydzień po owulacji. Czy to nie jest za mało? Zastanawiam się czy to mogło być przyczyną ale lekarz nigdy nie zaleca brania duphastonu itd. Do tego TSH 3,5. A jeszcze dwa miesiące temu było 0 a miesiąc temu 2.5 i tak sobie skacze jak chce ehh

    Czy po takiej biochemicznej po prostu będzie zwykła miesiączka? Ile to może potrwać? I czy trzeba wybrać się do lekarza jeśli nic mi nie dolega?


    Okres po biochemicznej na pewno się spozni chwilkę, będzie bardziej obfity i bardziej bolesny,
    Ja okres po biochemicznej miałam 12 dni 😯 i do tego straszne skurcze podbrzusza..... Jakby nie patrzeć to jest mikro poronienie więc musi tak wyglądać

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • LenaMi Znajoma
    Postów: 21 12

    Wysłany: 13 lutego 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    to nasz trzeci cykl starań i mój pierwszy wpis tutaj. Jestem 12dpo (31dc), mam nieregularne cykle. Dzisiaj nie wytrzymalam i zrobiłam test, wyszedł bladzioch, wybarwil się po około 2 minutach. Co myślicie?
    https://zapodaj.net/9808dd1ea8236.jpg.html

    👩 26l
    Cynk, olej z wiesiołka (I faza cyklu), siemię lniane, magnez, kwas foliowy, witamina d

    👨 29l
    Magnez,cynk

    3 cs 💔 (cb)
    obecnie 4 cs
  • malwaxxx28 Ekspertka
    Postów: 226 360

    Wysłany: 13 lutego 2021, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaMi wrote:
    Hej dziewczyny,
    to nasz trzeci cykl starań i mój pierwszy wpis tutaj. Jestem 12dpo (31dc), mam nieregularne cykle. Dzisiaj nie wytrzymalam i zrobiłam test, wyszedł bladzioch, wybarwil się po około 2 minutach. Co myślicie?
    https://zapodaj.net/9808dd1ea8236.jpg.html

    Będzie dzidziuś :) powtórz jutro, ale myślę, że możemy gratulować 😌

    uwo9s65glp7vwet1.png

    25.10.2020 poronienie zatrzymane (9 tydz)
    3.03.2021 ⏸ 😍
    5.03 beta 75 -> 9.03 670 -> 19.03 31 890
    24.03 0,82cm szczęścia, FHR+ 🍀
    28.04 prenatalne 6 cm szczęścia, FHR 156 ♥️
  • LenaMi Znajoma
    Postów: 21 12

    Wysłany: 13 lutego 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślałam, że nic nie będę miała dla męża na walentynki 😂😂😂 jutro powtarzam, jeśli będzie wyraźny lecę w tym tygodniu na betę 😘

    👩 26l
    Cynk, olej z wiesiołka (I faza cyklu), siemię lniane, magnez, kwas foliowy, witamina d

    👨 29l
    Magnez,cynk

    3 cs 💔 (cb)
    obecnie 4 cs
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 13 lutego 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaMi wrote:
    A myślałam, że nic nie będę miała dla męża na walentynki 😂😂😂 jutro powtarzam, jeśli będzie wyraźny lecę w tym tygodniu na betę 😘

    Rób jutro z Rana drugi, powinna być konkretna krecha, i kup innej firmy bo z tego co wiem to bobo testy źle się wybarwiają, na innym pewnie będzie dużo lepiej widać :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2021, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 13:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 13:57

  • Mała_mm Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 14 lutego 2021, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dziś robiłam pierwszy test w 25 dniu cyklu, 9 dni po teoretycznej owulacji (wychodziła owulacja wg testów owulacyjnych w 15-16 dniu cyklu). Dzis wyszlo cuś takiego na teście ciążowym. Co o tym myślicie? Umawiać się na betę?
    https://zapodaj.net/cc23e842b3cba.jpg.html

  • LenaMi Znajoma
    Postów: 21 12

    Wysłany: 14 lutego 2021, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_mm wrote:
    Hej dziewczyny. Dziś robiłam pierwszy test w 25 dniu cyklu, 9 dni po teoretycznej owulacji (wychodziła owulacja wg testów owulacyjnych w 15-16 dniu cyklu). Dzis wyszlo cuś takiego na teście ciążowym. Co o tym myślicie? Umawiać się na betę?
    https://zapodaj.net/cc23e842b3cba.jpg.html
    Moim zdaniem wyraźny pozytyw 😍

    Mała_mm lubi tę wiadomość

    👩 26l
    Cynk, olej z wiesiołka (I faza cyklu), siemię lniane, magnez, kwas foliowy, witamina d

    👨 29l
    Magnez,cynk

    3 cs 💔 (cb)
    obecnie 4 cs
  • Mała_mm Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 14 lutego 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaMi wrote:
    Moim zdaniem wyraźny pozytyw 😍
    W takim razie jutro zrobię betę :)
    Już kilka dni temu czułam, że coś może się 'święcić', nie jestem w stanie dotknąć mocniej piersi .. Co prawda jestem jeszcze przed @ no ale skoro na teście wyszła jakaś kreseczka to beta powinna wyjść tym bardziej:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2021, 18:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 13:57

    Mała_mm lubi tę wiadomość

  • Mała_mm Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 14 lutego 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka82 wrote:
    To nie jest bladzioch, to jest pozytywny test ciążowy. Kreska jest dużo jaśniejsza, bo jesteś przed terminem miesiączki, ale jest wyraźna.
    Gratulacje.
    Iść na betę warto, zwłaszcza jeśli masz przykre doświadczenia typu poronienia. Wtedy warto zrobić poziom hcg i po dwóch dniach powtórzyć, by sprawdzić przyrost.
    Pięknie dziękuję! Umówiłam się na pobranie krwi. Otrzymałam tydzień temu skierowanie od endo, bo dziwnie podskoczylo mi w tamtym tygodniu TSH. Wtedy jeszcze było za szybko na jakiekolwiek testy.
    Liczę na to, że wszystko będzie dobrze :)

  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 149 22

    Wysłany: 14 lutego 2021, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała jak na tym teście taka ładna kreska to zdecydowanie ciąża! Gratulacje!

    U mnie dziewczyna ani kreski, ani okresu. Cykl zaczął się 12 stycznia i tak się ciągnie. Zobaczymy co przyniesie.

    Mała_mm lubi tę wiadomość

‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ