X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Miamonia Autorytet
    Postów: 317 391

    Wysłany: 16 lipca 2021, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElSo wrote:
    Zrobiłam betę - wynik 21
    Najwcześniej dam radę powtórzyć dopiero w poniedziałek niestety, bo jutro biorę ślub 😁😁😁
    Zaczynałam z identycznym wynikiem bety :D❤️
    Powodzenia jutro, nie denerwujcie się i cieszcie dniem, bo strasznie szybko mija 😭
    Wszystkiego dobrego dla Was i uważaj na siebie 💚💚💚

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • ElSo Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 16 lipca 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miamonia wrote:
    Zaczynałam z identycznym wynikiem bety :D❤️
    Powodzenia jutro, nie denerwujcie się i cieszcie dniem, bo strasznie szybko mija 😭
    Wszystkiego dobrego dla Was i uważaj na siebie 💚💚💚

    Dzięki ❤️

  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 16 lipca 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elso, odpoczywaj teraz i dawaj znać co i jak teraz. Niech beta teraz pięknie przyrasta.

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
  • Kapkunka Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 16 lipca 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    walczymy dalej! 💪🏻 Tez trzymam kciuki za Ciebie!
    karolaEM wrote:
    No nie wiem co się dzieje, beta ujemna <0,2mlU/ml. Kurczę na tym pink teście miałam takie dwie wyraźne krechy, a taka beta... no byłam pewna, że jestem w ciąży. Miała tak ktoras z Was?

    karolaEM lubi tę wiadomość

  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 16 lipca 2021, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapkunka wrote:
    walczymy dalej! 💪🏻 Tez trzymam kciuki za Ciebie!

    Tak właśnie, nie poddajemy się. Dziękuję za kciuki. 😘

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 17 lipca 2021, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaEM wrote:
    Tak właśnie, nie poddajemy się. Dziękuję za kciuki. 😘
    Kochana, robiłaś może jeszcze jakiś inny test?
    Ja miałam taka sytuacje, ze testy wychodziły mi juz mocno pozytywne, elektroniczny pokazał 2-3, pojechałam na betę z nastawieniem ze to tylko kwestia cyferek, jak odebrałam wynik zamurowało mnie. Wynik 10. Przepłakałam cała noc, cały weekend chodziłam jak tykająca bomba, czekałam tylko na poniedziałek, aby powtórzyć
    Pojechałam na samo otwarcie, czekałam aż otworzą i przebierałam nogami. Powtórny wynik 889
    Okazało się, ze piątkowa próbka została złe zbadana. Błąd w laboratorium. Przebadali ja jeszcze raz i okazało się ze wynik nie był 10 a 198
    Mam nadzieje, ze u ciebie będzie powtórka z rozrywki z pozytywnym zakończeniem! Trzymam kciuki
    U mnie szczęście nie trwało długo, bo 12 tygodni, ale obecnie jestem 7dpo i przed chwila czułam straszne skurcze z prawej strony, okolice jajnika z którego byla owulacja. Zobaczy, może w końcu jakieś pozytywne wieści nas zaskoczą 😘😘

  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 17 lipca 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Kochana, robiłaś może jeszcze jakiś inny test?
    Ja miałam taka sytuacje, ze testy wychodziły mi juz mocno pozytywne, elektroniczny pokazał 2-3, pojechałam na betę z nastawieniem ze to tylko kwestia cyferek, jak odebrałam wynik zamurowało mnie. Wynik 10. Przepłakałam cała noc, cały weekend chodziłam jak tykająca bomba, czekałam tylko na poniedziałek, aby powtórzyć
    Pojechałam na samo otwarcie, czekałam aż otworzą i przebierałam nogami. Powtórny wynik 889
    Okazało się, ze piątkowa próbka została złe zbadana. Błąd w laboratorium. Przebadali ja jeszcze raz i okazało się ze wynik nie był 10 a 198
    Mam nadzieje, ze u ciebie będzie powtórka z rozrywki z pozytywnym zakończeniem! Trzymam kciuki
    U mnie szczęście nie trwało długo, bo 12 tygodni, ale obecnie jestem 7dpo i przed chwila czułam straszne skurcze z prawej strony, okolice jajnika z którego byla owulacja. Zobaczy, może w końcu jakieś pozytywne wieści nas zaskoczą 😘😘


    Kochana dziękuję za pocieszenie, ale u mnie był wynik poniżej normy co definitywnie wyklucza ciążę. Ja miałam wynik <0,2mlU/ml.

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 17 lipca 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaEM wrote:
    Kochana dziękuję za pocieszenie, ale u mnie był wynik poniżej normy co definitywnie wyklucza ciążę. Ja miałam wynik <0,2mlU/ml.
    Testy pink dość często oszukują, ale to bardziej tyczy się cieni, a u ciebie wyszła naprawdę ładna ta kreska, coś tu naprawdę nie gra 😖 może spróbuj kochana zrobić jeszcze jeden test innej firmy?

  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 17 lipca 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Testy pink dość często oszukują, ale to bardziej tyczy się cieni, a u ciebie wyszła naprawdę ładna ta kreska, coś tu naprawdę nie gra 😖 może spróbuj kochana zrobić jeszcze jeden test innej firmy?


    No właśnie to mnie zastanawia, dlaczego wyszła taka krecha różowa, a beta ujemna? Nie rozumiem. Co innego jeśli krecha byłaby szara takiej samej grubości. A ona była różowa. I nadal jest. Nie odbarwia się. Specjalnie sobie ten test zostawiłam. Nie wiem co się dzieje. Myślę żeby zaraz pojechać do Rossmanna do Żagania po facelle, bo najbliżej do Rosska mam właśnie tam. Jakieś 25 km muszę jechać. Do @ zostało 7 dni. Według kalendarzyka ovu jestem 10 dpo dzisiaj. Wczoraj dostam jakiegoś dziwnego bólu prawego jajnika promieniojucego aż do pachwin. Nie miałam tak nawet podczas @. Jednak niepokoją mnie moje wahania temperatur, co wskazuje na cykl bezowulacyjny. Ale to też może być przez to że miałam ciulowy termometr. Teraz kupiłam sobie taki typowo owulacyjny więc widzę że już temp tak nie skacze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2021, 09:31

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
  • Kapkunka Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 17 lipca 2021, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie wszystko stracone, dopóki nie ma @ można mieć nadzieję 💪🏻
    karolaEM wrote:
    No właśnie to mnie zastanawia, dlaczego wyszła taka krecha różowa, a beta ujemna? Nie rozumiem. Co innego jeśli krecha byłaby szara takiej samej grubości. A ona była różowa. I nadal jest. Nie odbarwia się. Specjalnie sobie ten test zostawiłam. Nie wiem co się dzieje. Myślę żeby zaraz pojechać do Rossmanna do Żagania po facelle, bo najbliżej do Rosska mam właśnie tam. Jakieś 25 km muszę jechać. Do @ zostało 7 dni. Według kalendarzyka ovu jestem 10 dpo dzisiaj. Wczoraj dostam jakiegoś dziwnego bólu prawego jajnika promieniojucego aż do pachwin. Nie miałam tak nawet podczas @. Jednak niepokoją mnie moje wahania temperatur, co wskazuje na cykl bezowulacyjny. Ale to też może być przez to że miałam ciulowy termometr. Teraz kupiłam sobie taki typowo owulacyjny więc widzę że już temp tak nie skacze.

    karolaEM lubi tę wiadomość

  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 18 lipca 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapkunka wrote:
    jeszcze nie wszystko stracone, dopóki nie ma @ można mieć nadzieję 💪🏻

    Mam nadzieję. Nic innego mi nie pozostaje. A jak tam u Ciebie?

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 18 lipca 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaEM wrote:
    No właśnie to mnie zastanawia, dlaczego wyszła taka krecha różowa, a beta ujemna? Nie rozumiem. Co innego jeśli krecha byłaby szara takiej samej grubości. A ona była różowa. I nadal jest. Nie odbarwia się. Specjalnie sobie ten test zostawiłam. Nie wiem co się dzieje. Myślę żeby zaraz pojechać do Rossmanna do Żagania po facelle, bo najbliżej do Rosska mam właśnie tam. Jakieś 25 km muszę jechać. Do @ zostało 7 dni. Według kalendarzyka ovu jestem 10 dpo dzisiaj. Wczoraj dostam jakiegoś dziwnego bólu prawego jajnika promieniojucego aż do pachwin. Nie miałam tak nawet podczas @. Jednak niepokoją mnie moje wahania temperatur, co wskazuje na cykl bezowulacyjny. Ale to też może być przez to że miałam ciulowy termometr. Teraz kupiłam sobie taki typowo owulacyjny więc widzę że już temp tak nie skacze.

    Kochana, może faktycznie powtórz jakiś inny test, bo ta kreska jest naprawdę taka „prawdziwa” ja bym już chyba była w 100% pewna, ze jestem w ciąży, jakbym taka zobaczyła
    Trzymam strasznie mocno kciuki i czekam na dalsze wiadomości ❤️❤️

    karolaEM lubi tę wiadomość

  • Kapkunka Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 18 lipca 2021, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na koniec @
    Testy owu przygotowane i kolejny raz to samo 😃
    Daj znać, czy u Ciebie coś się wyklarowało ☺️
    karolaEM wrote:
    Mam nadzieję. Nic innego mi nie pozostaje. A jak tam u Ciebie?

    karolaEM lubi tę wiadomość

  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 19 lipca 2021, 03:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapkunka wrote:
    Czekam na koniec @
    Testy owu przygotowane i kolejny raz to samo 😃
    Daj znać, czy u Ciebie coś się wyklarowało ☺️

    Trzymam Kciuki za Was dziewczyny. I w sumie za mnie samą też. Oczywiście dam znać. Choć boję się robić kolejny test. Chyba boję się rozczarowania. 😶😬🙄 No ale będzie co będzie.

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 19 lipca 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaEM wrote:
    Trzymam Kciuki za Was dziewczyny. I w sumie za mnie samą też. Oczywiście dam znać. Choć boję się robić kolejny test. Chyba boję się rozczarowania. 😶😬🙄 No ale będzie co będzie.
    Będzie dobrze kochana, wierze w Was i w to, ze nawet jak nie teraz, to niebawem zobaczysz swoje upragnione dwie kreseczki! Trzeba tylko dużo siły I wiary❤️❤️ Czego ci bardzo życzę

    karolaEM lubi tę wiadomość

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 19 lipca 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie sytuacja chyba nabrała trochę tempa, w marcu poronienie, 12 tc malutkiej zatrzymało się samoistnie serduszko, do tego moja beznadziejna wada anatomiczna macicy, masa lekow, badań, wiecznie ręka na pulsie, monitoringi, stymulacje, już miałam dość, bo psychika zaczela niesamowicie na tym cierpieć, od kolejnego cyklu chciałam wyrzucić wszystko, nie brać ani jednego leku, zyc chwila, cieszyć się z życia, wychodzić ze znajomymi, w końcu się porządnie napic, żeby zapomnieć na chwile o wszystkim, zresetować głowę i co? I dziś 10 dzien po owulacji, a na 3 różnych testach kreseczki, jeszcze nie krwiste, ale raczej nie pozostawiające złudzeń
    Teraz chyba zacznie się prawdziwy stres i walka o każdy dzien
    Walczcie o Siebie i swoje marzenia, jesteście wspaniałymi kobietami! Nikt nie jest w stanie znieść tyle ile Wy, Jesteście niesamowite, pamiętajcie o tym!!


    1e7f7607c7a3.jpg

    63a8896ec7ba.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2021, 11:06

    karolaEM, Kapkunka, sara9555 lubią tę wiadomość

  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 19 lipca 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Dziewczyny u mnie sytuacja chyba nabrała trochę tempa, w marcu poronienie, 12 tc malutkiej zatrzymało się samoistnie serduszko, do tego moja beznadziejna wada anatomiczna macicy, masa lekow, badań, wiecznie ręka na pulsie, monitoringi, stymulacje, już miałam dość, bo psychika zaczela niesamowicie na tym cierpieć, od kolejnego cyklu chciałam wyrzucić wszystko, nie brać ani jednego leku, zyc chwila, cieszyć się z życia, wychodzić ze znajomymi, w końcu się porządnie napic, żeby zapomnieć na chwile o wszystkim, zresetować głowę i co? I dziś 10 dzien po owulacji, a na 3 różnych testach kreseczki, jeszcze nie krwiste, ale raczej nie pozostawiające złudzeń
    Teraz chyba zacznie się prawdziwy stres i walka o każdy dzien
    Walczcie o Siebie i swoje marzenia, jesteście wspaniałymi kobietami! Nikt nie jest w stanie znieść tyle ile Wy, Jesteście niesamowite, pamiętajcie o tym!!


    1e7f7607c7a3.jpg

    63a8896ec7ba.jpg


    Kochana widać bladzioszki, zrób bete. Trzymam kciuki z całego ❤.

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 19 lipca 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam dziewczyny dla świętego spokoju test czułość 25mlU i negatyw. Teraz już jestem spokojna. Wiem na czym stoję chociaż. Bo naprawdę ten Pink Test mimo tej ujemnej bety, nie dawał mi spokoju 😂🙈 No ale już jestem wyluzowna. Nie spinam się już. Czekam spokojnie na 🐒 i biorę się za badania moich hormonków 😜 Nie mogę się już doczekać aż dostanę okres, bym mogła zacząć robić badania. Najbardziej mnie zastanawia monitoring owu bo nigdy nie miałam robionego🤷‍♀️ Nawet nie wiem jak to wygląda. No ale wszystko przede mną. Trochę boję się jakie będę miała wyniki. Ale nawet jak będą zle to przynajmniej będę wiedzieć co trzeba "naprawić" 😋

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
  • ElSo Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 20 lipca 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaEM wrote:
    Elso, odpoczywaj teraz i dawaj znać co i jak teraz. Niech beta teraz pięknie przyrasta.
    Miamonia wrote:
    Zaczynałam z identycznym wynikiem bety :D❤️
    Powodzenia jutro, nie denerwujcie się i cieszcie dniem, bo strasznie szybko mija 😭
    Wszystkiego dobrego dla Was i uważaj na siebie 💚💚💚

    Niestety… dziś po połusniu zaczęło się krwawienie i bóle podbrzusza :(
    Wielka szkoda :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2021, 14:24

  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 20 lipca 2021, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElSo wrote:
    Niestety… dziś po połusniu zaczęło się krwawienie i bóle podbrzusza :(
    Wielka szkoda :(

    O nieee ... 😔 Może to nic poważnego.

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ