X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • karola Autorytet
    Postów: 1019 969

    Wysłany: 25 listopada 2021, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Przecież jak byk widać, że jest ciąża. Idź zrób betę 😉 plamienia implantacyjnego doświadcza niewielki procent kobiet. Jego nie musi być wcale, żebyś mogła być w ciąży. A może było tak znikome, że nie zauważyłaś niteczki krwi w śluzie

    nie chce mi się wierzyć nawet ze mogę być w ciąży! Jestem na wakacjach (tak wiem, dziwna pora :p) i nie mam jak zrobić bety ale powtórzę Nordtest w sob rano a betę najwyżej zrobię w poniedziałek jak już będę w PL.

    Karcix lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 25 listopada 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja nie miałam żadnego plamienia implantacyjnego a w ciazy jestem:) a kreska widoczna na kilometr, powtórz rano :)

    karola, Hania123 lubią tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola wrote:
    hejka, ja się tu zapowiadałam na testowanie ok 25dc.
    No i dziś jest 11-12 dpo, zrobiłam test i jest coś takiego - blada leciutko różowa kreska… po jakiejś minucie, może dwóch. Nie ściemniała później jak grzebałam w koszu :D
    Nordtest płytkowy.
    Producent zaleca powtórzyć po 48 h ale nie wiem czy wytrzymam:p

    Martwi mnie było żadnego plamienia, które mogło być implementacyjne… :/

    pobolewa mnie też brzuch trochę jak na okres, i w sumie ten test zrobiłam bardziej dla formalności bo biorę Duphaston i skończyłam opakowanie. Gine zaleciła zrobić test i w razie pozytywnego wyniku kontynuować Dupka.


    BD4-BFAEB-8-A22-495-A-A1-AF-1-E2274-E21699.jpg
    portal upload
    Ja tutaj widzę kreskę,ale powtórz jutro test no i po wakacjach koniecznie beta🥰

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia90 wrote:
    Dziewczyny pomocy 😁

    Zrobiłam przed chwilą sobie test...automatycznie, nawet nie po 5 minutach pokazało mi się coś takiego

    https://zapodaj.net/d1eb63df4d6fa.jpg.html

    Co sądzicie?
    Test powtórzony??😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc

    Dzisiaj 13 dpo zrobilam rano test. Nie wiem czy moj mozg juz plata figle czy jednak faktycznie jest tam cien drugiej kreseczki

    https://ibb.co/RpCqXDN

    Skorpionka91, golonat lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionka91 wrote:
    Test powtórzony??😊

    Widac zarys drugiej kreski ;)

  • karola Autorytet
    Postów: 1019 969

    Wysłany: 25 listopada 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika29 wrote:
    Czesc

    Dzisiaj 13 dpo zrobilam rano test. Nie wiem czy moj mozg juz plata figle czy jednak faktycznie jest tam cien drugiej kreseczki

    https://ibb.co/RpCqXDN


    A jaki to test i jaka czułość? Bardzo niewiele niestety widać na tym zdjęciu (nie wiem jak w rzeczywistości). Z tego co dziewczyny tu piszą, kreska powinna być minimalnie różowa bardziej niż szara (bo szara to może być prześwit z pod spodu).

    Skorpionka91 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2747 2951

    Wysłany: 25 listopada 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola śliczna kreseczka!

    Nika… chciałabym powiedzieć, że wow jest super kreska. Ale niestety jedyne co widze to szarą fabryczną zołze 😕 chyba, że aparat nie wychwycił różu

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika29 wrote:
    Czesc

    Dzisiaj 13 dpo zrobilam rano test. Nie wiem czy moj mozg juz plata figle czy jednak faktycznie jest tam cien drugiej kreseczki

    https://ibb.co/RpCqXDN
    Witaj ja nic nie widzę zrób jeszcze jeden test!

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 25 listopada 2021, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam teraz takie szaleństwo z cyklem, nie wiem co to się podziało.. ale dzisiaj się bardzo zdziwiłam..

    Ostatni okres 19.10
    Z racji, że mój mąż pracuje za granicą mamy ograniczone możliwości, więc serduszko było tylko 5.11 i teraz przed jego wyjazdem 20.11
    Od 10-12.11 miałam plamienie brązowe niewielkie- myślałam, że to implantacja. Zrobilam kilka testów, wszędzie cienie drugich kresek.
    15.11 poszłam na betę i wyszła negatywna. Tam norma chyba była 0.2 także było bardzo wykluczone.
    Potem za dwa dni zrobiłam test. Biel Vizira. Następnego dnia też zrobiłam i biel. Uznałam, że nic nie ma widocznie na rzeczy, ale męczyło mnie kilka następnych dni, że nie wiem co to było to plamienie, czy to może był jakiś dziwny okres mimo wszystko.
    Kupiłam około 20ego testy owulacyjne z nadzieją na następne starania.
    Uznałam, że może mi pokażą, czy jestem w jakiejś okolicy owulacyjnej czy kompletnie nie. Zrobilam w domu jeden taki test wyszła czerwona kreska słabsza od tej testowej. Następnego dnia znów zrobiłam i była jeszcze słabsza. Zinterpretowałam to tak, że owulacja była niedawno i uznalam serduszko z 20ego za jakąś nadzieję może się tym razem uda. Zostały mi 2 testy ciążowe i chyba jestem uzależniona od testowania haha. Wiedziałam, że byłoby za wcześnie i nic nie wyjdzie, ale uznałam, że ten 1 zrobię, a 2 zrobię za tydzień.
    No i jakieś było moje zdziwienie, kiedy z drugiego moczu wyszła mi druga jasno różowa kreska praktycznie od razu.
    Kto mi wyjaśni co tu się stało, bo ja nie wiem :D
    Planuję w sobotę zrobić drugi test, a w poniedziałek iść na betę. Chyba, że mnie ktoś z was odwiedzie od tego pomysłu :)

    https://naforum.zapodaj.net/1a22f8a42587.jpg.html

    karola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2021, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    Karola śliczna kreseczka!

    Nika… chciałabym powiedzieć, że wow jest super kreska. Ale niestety jedyne co widze to szarą fabryczną zołze 😕 chyba, że aparat nie wychwycił różu

    Aparat nie podolal🙈 chociaz to bardziej fiolet🤔 rozebralam 3 testy na czesci pierwsze i na każdym ten sam zarys wiec poszłam na bete żeby sie nie katowac domyslami😅

    sara9555, kasha86, karola, Karcix lubią tę wiadomość

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 25 listopada 2021, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika29 wrote:
    Aparat nie podolal🙈 chociaz to bardziej fiolet🤔 rozebralam 3 testy na czesci pierwsze i na każdym ten sam zarys wiec poszłam na bete żeby sie nie katowac domyslami😅
    Kiedy będziesz mieć wynik?

    Skorpionka91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika29 wrote:
    Aparat nie podolal🙈 chociaz to bardziej fiolet🤔 rozebralam 3 testy na czesci pierwsze i na każdym ten sam zarys wiec poszłam na bete żeby sie nie katowac domyslami😅
    Kiedy będziesz miała wyniki?? Czekamy

  • karola Autorytet
    Postów: 1019 969

    Wysłany: 25 listopada 2021, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Ja miałam teraz takie szaleństwo z cyklem, nie wiem co to się podziało.. ale dzisiaj się bardzo zdziwiłam..

    Ostatni okres 19.10
    Z racji, że mój mąż pracuje za granicą mamy ograniczone możliwości, więc serduszko było tylko 5.11 i teraz przed jego wyjazdem 20.11
    Od 10-12.11 miałam plamienie brązowe niewielkie- myślałam, że to implantacja. Zrobilam kilka testów, wszędzie cienie drugich kresek.
    15.11 poszłam na betę i wyszła negatywna. Tam norma chyba była 0.2 także było bardzo wykluczone.
    Potem za dwa dni zrobiłam test. Biel Vizira. Następnego dnia też zrobiłam i biel. Uznałam, że nic nie ma widocznie na rzeczy, ale męczyło mnie kilka następnych dni, że nie wiem co to było to plamienie, czy to może był jakiś dziwny okres mimo wszystko.
    Kupiłam około 20ego testy owulacyjne z nadzieją na następne starania.
    Uznałam, że może mi pokażą, czy jestem w jakiejś okolicy owulacyjnej czy kompletnie nie. Zrobilam w domu jeden taki test wyszła czerwona kreska słabsza od tej testowej. Następnego dnia znów zrobiłam i była jeszcze słabsza. Zinterpretowałam to tak, że owulacja była niedawno i uznalam serduszko z 20ego za jakąś nadzieję może się tym razem uda. Zostały mi 2 testy ciążowe i chyba jestem uzależniona od testowania haha. Wiedziałam, że byłoby za wcześnie i nic nie wyjdzie, ale uznałam, że ten 1 zrobię, a 2 zrobię za tydzień.
    No i jakieś było moje zdziwienie, kiedy z drugiego moczu wyszła mi druga jasno różowa kreska praktycznie od razu.
    Kto mi wyjaśni co tu się stało, bo ja nie wiem :D
    Planuję w sobotę zrobić drugi test, a w poniedziałek iść na betę. Chyba, że mnie ktoś z was odwiedzie od tego pomysłu :)

    https://naforum.zapodaj.net/1a22f8a42587.jpg.html

    to masz taka kreseczkę jak ja. Tez zamierzam w sob rano powtórzyć test także jest nas dwie ;)

    sara9555 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionka91 wrote:
    Kiedy będziesz miała wyniki?? Czekamy

    Za moment chyba dostane bana za ilosc logowan na strone laboratorium 😅wszystko wskazuje ze chyba jutro rano bo nadal nie ma :/

    Skorpionka91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika29 wrote:
    Za moment chyba dostane bana za ilosc logowan na strone laboratorium 😅wszystko wskazuje ze chyba jutro rano bo nadal nie ma :/
    No jeżeli nie będzie do 22 to na pewno będą rano to zależy wszystko od laboratorium ja miałam o 18 wyniki zawsze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2021, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam!!!!!

    https://zapodaj.net/a3e1420bbb3c4.png.html

    kasha86, Felinka94, golonat, karola, Karcix, Hania123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2021, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli moj allegrowy test z czuloscia 10, okazal sie nieco dziadowy pokazujac mikro blada poświatę niewidzialna na zdjęciach :/

    Skorpionka91 lubi tę wiadomość

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 25 listopada 2021, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika29 wrote:
    Mam!!!!!

    https://zapodaj.net/a3e1420bbb3c4.png.html

    Super gratuluję, teraz powtórka za 48h sprawdzić przyrost:)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2021, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika29 wrote:
    Czyli moj allegrowy test z czuloscia 10, okazal sie nieco dziadowy pokazujac mikro blada poświatę niewidzialna na zdjęciach :/
    Gratulacje. W poniedziałek powtórz będę.😊❤️

‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ