X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • CarolFeather Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 8 lipca 2022, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Dzisiaj robiłam test i już sama nie wiem. Dodam, że na żywo kreska lekko bardziej widoczna i wchodząca w delikatny róż.
    Testy są z allegro i w poprzednich cyklach też doszukiwałam się 2 kreski po 30 min np.
    Dzisiaj pojawiła się po 3 min.
    Widzicie coś czy wariuję?

    https://imagizer.imageshack.com/img924/7475/VNqsx0.jpg
    https://imagizer.imageshack.com/img923/7067/XfTuX8.jpg

  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 8 lipca 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarolFeather wrote:
    Cześć,
    Dzisiaj robiłam test i już sama nie wiem. Dodam, że na żywo kreska lekko bardziej widoczna i wchodząca w delikatny róż.
    Testy są z allegro i w poprzednich cyklach też doszukiwałam się 2 kreski po 30 min np.
    Dzisiaj pojawiła się po 3 min.
    Widzicie coś czy wariuję?

    https://imagizer.imageshack.com/img924/7475/VNqsx0.jpg
    https://imagizer.imageshack.com/img923/7067/XfTuX8.jpg
    Na pierwszym jak się mocno skupię to coś widzę 🧐😅

    Ile jesteś dpo?

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • CarolFeather Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 8 lipca 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Na pierwszym jak się mocno skupię to coś widzę 🧐😅

    Ile jesteś dpo?

    Mniej więcej 9-11 dpo

  • Aypis Autorytet
    Postów: 786 913

    Wysłany: 8 lipca 2022, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze dość wcześnie ale też wydaje mi się, że widzę coś na tym drugim zdjęciu :) powtórzyłabym jutro rano.

    💊 udało się w 1 cyklu stymulowanym clo

    ⏸ 8.06
    ❌ 23.08 - podejrzenie monosomii chromosomu X (nifty pro)
    💗 8.09 - amniopunkcja wykluczyła zespół Turnera - zdrowa Łucja! 👧🏼

    ☀️ 27.01.23 - Lusia już z nami! 37+2 / 2750g / 55cm
    age.png
  • CarolFeather Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 8 lipca 2022, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aypis wrote:
    Jeszcze dość wcześnie ale też wydaje mi się, że widzę coś na tym drugim zdjęciu :) powtórzyłabym jutro rano.

    Myślisz, że jutro? Może poczekać do poniedziałku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2022, 11:14

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 8 lipca 2022, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarolFeather wrote:
    Myślisz, że jutro? Może poczekać do poniedziałku?
    Powtórz w dniu spodziewanej miesiączki lub idź na betę :)

  • CarolFeather Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 9 lipca 2022, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj powtórzyłam test innej marki i pusto. Zwariuje kiedyś przez te testy 😅

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 9 lipca 2022, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarolFeather wrote:
    Dzisiaj powtórzyłam test innej marki i pusto. Zwariuje kiedyś przez te testy 😅
    Kiedy ma 🐵 przyjść? :)

  • CarolFeather Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 10 lipca 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Kiedy ma 🐵 przyjść? :)
    Szczerze mówiąc to nie wiem. Bez stymulacji miałam i 40 DC i 54 DC. Na stymulacji pełnej z ovitrelle 25dc 27 DC.
    Teraz miałam lamette, ale bez ovitrelle.

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 10 lipca 2022, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarolFeather wrote:
    Cześć,
    Dzisiaj robiłam test i już sama nie wiem. Dodam, że na żywo kreska lekko bardziej widoczna i wchodząca w delikatny róż.
    Testy są z allegro i w poprzednich cyklach też doszukiwałam się 2 kreski po 30 min np.
    Dzisiaj pojawiła się po 3 min.
    Widzicie coś czy wariuję?

    https://imagizer.imageshack.com/img924/7475/VNqsx0.jpg
    https://imagizer.imageshack.com/img923/7067/XfTuX8.jpg

    Ja tutaj widzę kreskę

  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 10 lipca 2022, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @CarolFeather - powtarzałaś test?

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • CarolFeather Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 10 lipca 2022, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    @CarolFeather - powtarzałaś test?
    Tak, napisałam wyżej.

  • ania1995 Koleżanka
    Postów: 42 38

    Wysłany: 10 lipca 2022, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarolFeather wrote:
    Dzisiaj powtórzyłam test innej marki i pusto. Zwariuje kiedyś przez te testy 😅

    To na spokojnie powtórz za kilka dni albo zrób bete i progesteron, trzymam kciuki ❤️✊🏽

  • Tinka96 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej poswiruje trochę u was bo mam 4 dni do okresu i mam cichą nadzieję że coś się udało zdziałać w tym miesiącu. Dzisiaj w pracy wieczorem tak mnie zaczal boleć prawy jajnik że myślałem że nie wystoje... Dzisiaj mam 11dpo teoretycznie chodź mam wrażenie że owi była później niż wyznaczyła mi aplikacja jeszcze byłam na wakacjach i okres się przesunął więc niczego nie jestem pewna. zrobiłam test teraz po pracy i moja głowa już wyobraża sobie tak druga kreskę czy wy też to widzicie ?

    https://naforum.zapodaj.net/33040ebf1f12.jpg.html

  • Truskawkowa_M Koleżanka
    Postów: 46 17

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinka96 wrote:
    Hej poswiruje trochę u was bo mam 4 dni do okresu i mam cichą nadzieję że coś się udało zdziałać w tym miesiącu. Dzisiaj w pracy wieczorem tak mnie zaczal boleć prawy jajnik że myślałem że nie wystoje... Dzisiaj mam 11dpo teoretycznie chodź mam wrażenie że owi była później niż wyznaczyła mi aplikacja jeszcze byłam na wakacjach i okres się przesunął więc niczego nie jestem pewna. zrobiłam test teraz po pracy i moja głowa już wyobraża sobie tak druga kreskę czy wy też to widzicie ?

    https://naforum.zapodaj.net/33040ebf1f12.jpg.html

    Włączyłam, rozjaśniłam na Maks telefon i ja niestety nic nie widzę 😓

    Ona i On

    Czekają na 🤰🏻
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinka96 wrote:
    Hej poswiruje trochę u was bo mam 4 dni do okresu i mam cichą nadzieję że coś się udało zdziałać w tym miesiącu. Dzisiaj w pracy wieczorem tak mnie zaczal boleć prawy jajnik że myślałem że nie wystoje... Dzisiaj mam 11dpo teoretycznie chodź mam wrażenie że owi była później niż wyznaczyła mi aplikacja jeszcze byłam na wakacjach i okres się przesunął więc niczego nie jestem pewna. zrobiłam test teraz po pracy i moja głowa już wyobraża sobie tak druga kreskę czy wy też to widzicie ?

    https://naforum.zapodaj.net/33040ebf1f12.jpg.html
    Ja tez rozjaśniłam na maxa i nic nie widzę 😞

  • Tinka96 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sproboje może za dwa dni zobaczymy co będzie 😔

  • Madziuchna93 Przyjaciółka
    Postów: 87 25

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chciałam Was zapytać, co myślicie... A mianowicie przedwczoraj wieczorem (10dpo) zrobiłam pierwszy test. Wyszedł jakby cien. Ale stwierdziłam, że rano (11dpo) sprawdze jak się sprawy mają, czy kreska będzie ciemniejsza czy jak. No i rano przed zrobieniem testu zauważyłam, że jest na nim juz delikatnie widoczna kreska testowa,no ale zrobiłam z myślą, że jak coś, to będzie ciemniejsza. No i nie była. Dodam że te dwa testy były o czułości 10. Po dwóch godzinach zrobiłam kolejny, innej marki o czułości 25. I wyszła praktycznie odrazu druga kreska. Po kolejnych 3 h, zrobiłam kolejny, Digital i pokazał się plusik. Czyli juz ewidentnie jest coś na rzeczy. Ucieszyłam się bardzo jak potwierdziłam ten poprzedni pozytywny. Dzisiaj rano (12dpo) z kolei zrobiłam kolejny, znów innej marki o czulosci 20. I znów delikatny tylko bladzioszek. Co o tym myślicie? Miała ktoras z Was tak? To trochę dziwne, że te z pierwszego moczu, o wiekszej czułości wychodzą słabsze od tych z mniejszą czułością.

    https://naforum.zapodaj.net/4f14ce659cb3.jpg.html

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuchna93 wrote:
    Hej dziewczyny, chciałam Was zapytać, co myślicie... A mianowicie przedwczoraj wieczorem (10dpo) zrobiłam pierwszy test. Wyszedł jakby cien. Ale stwierdziłam, że rano (11dpo) sprawdze jak się sprawy mają, czy kreska będzie ciemniejsza czy jak. No i rano przed zrobieniem testu zauważyłam, że jest na nim juz delikatnie widoczna kreska testowa,no ale zrobiłam z myślą, że jak coś, to będzie ciemniejsza. No i nie była. Dodam że te dwa testy były o czułości 10. Po dwóch godzinach zrobiłam kolejny, innej marki o czułości 25. I wyszła praktycznie odrazu druga kreska. Po kolejnych 3 h, zrobiłam kolejny, Digital i pokazał się plusik. Czyli juz ewidentnie jest coś na rzeczy. Ucieszyłam się bardzo jak potwierdziłam ten poprzedni pozytywny. Dzisiaj rano (12dpo) z kolei zrobiłam kolejny, znów innej marki o czulosci 20. I znów delikatny tylko bladzioszek. Co o tym myślicie? Miała ktoras z Was tak? To trochę dziwne, że te z pierwszego moczu, o wiekszej czułości wychodzą słabsze od tych z mniejszą czułością.

    https://naforum.zapodaj.net/4f14ce659cb3.jpg.html

    Hej. No tak, jest to dziwne i miałam tak również, ale spotkałam się ze stwierdzeniem, że to są testy jakościowe, a nie ilościowe, czyli grunt, że jest kreska i wykazuje obecność hormonu, a nie czy ciemnieje. Napewno lepiej by było żebyś ewentualnie porównywała ze sobą testy tej samej firmy i czułości, a spokojniej byłoby gdybyś wykonała sobie badanie beta hcg z krwi i powtórzyła po 48h. Wtedy widziałabyś ilościowo czy hormon przyrasta.

    Madziuchna93 lubi tę wiadomość

  • Madziuchna93 Przyjaciółka
    Postów: 87 25

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Hej. No tak, jest to dziwne i miałam tak również, ale spotkałam się ze stwierdzeniem, że to są testy jakościowe, a nie ilościowe, czyli grunt, że jest kreska i wykazuje obecność hormonu, a nie czy ciemnieje. Napewno lepiej by było żebyś ewentualnie porównywała ze sobą testy tej samej firmy i czułości, a spokojniej byłoby gdybyś wykonała sobie badanie beta hcg z krwi i powtórzyła po 48h. Wtedy widziałabyś ilościowo czy hormon przyrasta.


    Mam jeszcze jeden test clearblue, moze spróbuję sprawdzić. Z badaniem krwi będzie ciężko, jestem za granicą a tutaj wyprosić sie na własne życzenie o badanie krwi graniczy z cudem. Ew. poszukam prywatnego labo i spróbuję. Z umawianiem wizyty u gin wstrzymam się do terminu @. A piszesz, że też tak miałaś... czy to było dobre zakończenie?

‹‹ 286 287 288 289 290 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ