X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulli88 wrote:
    ja nie wytrzymałam dziś wedle testów ovu i objawów 10dpo . i coś mi tam mający. wyszło po minucie i już nie znika

    https://naforum.zapodaj.net/9e6fdc32904d.jpg.html

    widzi to ktoś poza mna?

    Mój taki bladzioch ma dziś 17 tygodni w brzuszku :)
    Gratulację,powtórz jutro, ja już miałam na drugi dzień wyraźniejszą kreskę :)

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na będę dzisiaj biegnę, nie mogę czekać z powtarzaniem bo jak najszybciej muszę heparyne zacząć brać. mi z córka bardzo długo testy nie wychodzily aż poszłam do gina po tabletki na wywołanie okresu a tam już pęcherzyk był i to spory

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulli88 wrote:
    ja nie wytrzymałam dziś wedle testów ovu i objawów 10dpo . i coś mi tam mający. wyszło po minucie i już nie znika

    https://naforum.zapodaj.net/9e6fdc32904d.jpg.html

    widzi to ktoś poza mna?
    widzę <3

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Oliwa Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    W poniedzialek wczesnym popoludzniem zrobilam test ciazowy wyszedl wyrazny wczoraj slabsza druga kreska dzis zrobilam i jest taka sama czym to moze byc spowodowane? jak to mam rozumiec ?niewiem co myslec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2017, 08:57

    Oliwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwa wrote:
    W poniedzialek wczesnym popoludzniem zrobilam test ciazowy wyszedl wyrazny wczoraj slabsza druga kreska dzis zrobilam i jest taka sama czym to moze byc spowodowane? jak to mam rozumiec ?niewiem co myslec
    Nic, bo kolor to tylko kolor i bywa różnie z tymi testami. Nie rób sikancow - idź na betę:)

  • Oliwa Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Nic, bo kolor to tylko kolor i bywa różnie z tymi testami. Nie rób sikancow - idź na betę:)
    We wtorek lece do polski i odrazu pojde do lekarza

    Oliwa
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 27 września 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!
    Powiedzcie mi czy któraś miała taką sytuację (wiem, wiem, nie wolno odczytywać testów po czasie, ale tyle jest pięknych historii, że te odczytane po czasie były dzidziusiami)
    W 8dpo (za wcześnie, wiem, ale miałam przeczucia) 2 testy negatywne, po 12 godzinach widoczne drugie kreski. 9dpo kolejne dwa testy negatywne, po 12 godzinach widoczne drugie kreski. 10dpo bobo-test po 5 minutach cień cieni nacieniowszy- taki na prawdę na granicy zwida... przypuszczam, że po paru godzinach ściemnieje jak te poprzednie. Wiem, że po wyschnięciu testy kłamią, ale żeby aż 6 kłamało?? Masę testów w życiu zrobiłam i nigdy tak nie było...

    Ps. Nie mówcie, żebym poszła na betę, bo nie pójdę na razie. Jestem świeżo po cp, ze źle przyrastającą betą i takiego stresu jak czekanie na przyrost bety nie zniosę. To już wolę moje omamy:)

    Buźki dla Was, prosze podnieście jakoś na duchu bo dziś mam kryzys. :(

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 27 września 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa, dodam jeszcze ze cały czas wychodzą mi pięknie pozytywne owulacyjne- grube krechy jak nigdy! od 4 dni :)

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzało mi sie po paru godzinach ,wyciągać teściora z kubła.Wg moich statystyk .30 % wyciaganych z kubla miało druga kreske(bobotesty i facelle paskowy).Pamietaj że druga kreska w prawidłowym czasie nieważne czy cień cienia i bladzioch barwi sie na różowo ,i to można uznać jako dodatnie.A jeżeli wychodzi po godzinach druga szara to minus jest.Bo robi sie wtedy miejsce kontrolne.

  • Czarna_kawa Autorytet
    Postów: 1227 1347

    Wysłany: 27 września 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaAnna,'mnie wychodziły testy owulacyjne :) i milion bladziochow po czasie oczywiście (kreski różowe pamiętaj,nie szare) i...spójrz na mój suwaczek :) czekam na mała czarną :)

    201907041556.png
    201802112272.png
    02.2017 aniołek 7tyg[*]
    02.2018 córeczka<3
  • julkap Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 27 września 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny! Sledze Wasze wpisy od dłuższego juz czasu. Jestem tu nowa. Razem z mężem staramy się o dzidiusia od 7 miesięcy. Choruje na Hashimoto i niedoczynność tarczycy. Dzisiaj zrobilam test z południowego moczu (jestem 2 dni przed okresem, odczuwam wszystkie jego objawy tak jakby zaraz miał się pojawić). Po ok pol godziny pojawiła się bladziutka kreska - wrzucam zdjęcie https://naforum.zapodaj.net/491b7a6fd02e.jpg.html
    Czy tez ja widzicie?
    Temperatury przez cykl nie mierzylam, zmierzylam dziś "z ciekawości" i miałam 36,4 wiec podwyższona nie jest... Nie wiem co myśleć, rano powtorze test i jeśli wyjdzie dodatni, zrobię bhcg

    Pozdrawiam ciepło wszystkie Staraczki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2017, 15:29

    - hashimoto, niedoczynność tarczycy -

    staramy się :)
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 27 września 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2058191310e9.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9e8669f8b093.jpg

    Powyzej zdjecia moich dwoch testow... mam nadzieje ze dobrze wkleilam. Zdjecia zrobione oczywiscie po czasie, ale wczesniej imo bylo widac takiego bladzioszka ze nie wychodzil na zdjeciach...

    Jak myslicie?

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julkap wrote:
    Czesc Dziewczyny! Sledze Wasze wpisy od dłuższego juz czasu. Jestem tu nowa. Razem z mężem staramy się o dzidiusia od 7 miesięcy. Choruje na Hashimoto i niedoczynność tarczycy. Dzisiaj zrobilam test z południowego moczu (jestem 2 dni przed okresem, odczuwam wszystkie jego objawy tak jakby zaraz miał się pojawić). Po ok pol godziny pojawiła się bladziutka kreska - wrzucam zdjęcie https://naforum.zapodaj.net/491b7a6fd02e.jpg.html
    Czy tez ja widzicie?
    Temperatury przez cykl nie mierzylam, zmierzylam dziś "z ciekawości" i miałam 36,4 wiec podwyższona nie jest... Nie wiem co myśleć, rano powtorze test i jeśli wyjdzie dodatni, zrobię bhcg


    Pozdrawiam ciepło wszystkie Staraczki
    Widać, widać gratuluję :)

    Lena u Ciebie wg mnie i moich doświadczeń negatyw, a ile jesteś dpo?

  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 27 września 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero 10dpo... wiec wczesnie...:(

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 28 września 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa, 11dpo, nieporanny mocz i znowu druga kreska tym razem po 3 godzinach... oszaleje. Wiem ze sie nakrecam, ale ktora z nas tego nie przeszla?

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaAnna wrote:
    Aaaa, 11dpo, nieporanny mocz i znowu druga kreska tym razem po 3 godzinach... oszaleje. Wiem ze sie nakrecam, ale ktora z nas tego nie przeszla?
    Po co się dręczyć? Idz na bete.Bedziesz wiedzieć na bank.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam jeszcze testu który nie pokazał by drugiej kreski po kilku godzinach. Wczoraj również robiłam biel, aż razila po oczach, wyszłam z domu i bach druga jak bym widoczna gołym okiem. Od roku nie mam z tego ciąży... Niestety kreska musi wyjść od razu, choćby była najbledsza to dobry zwiastun. Wiem co czujesz, robiłam tak samo, ale przecież tylko sobie robiłam na złość, potem się męczyłam, ludziłam. To jest chyba najgorsze co możemy sobie robić.

  • Mart.a Koleżanka
    Postów: 45 6

    Wysłany: 28 września 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moim pozostawionym na noc też wyszła beta <0,1... spokijnie :)

  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 30 września 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałam zapytać co sądzicie o testach facelle ż Rossmanna.
    Facelle wyszedł mi tak i rano i po południu, natomiast żółty bobo test wyszedł negatywnie
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9efc50702105.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 17:37

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 30 września 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj ż kontrastem

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5fec7e0dd408.jpg

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ