X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 17 października 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi ja tu widze jakiegoś bledziocha :) zrób badanie krwi bo mi to wygląda na ciąże. Chyba że wyszło długo po czasie.

    Gabii95 lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • Gabii95 Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 17 października 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 Kreska się pokazała po dwóch minutach . Jutro rano biegnę na betę ;* Trzymajcie mocno kciuki proszę :*

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 17 października 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak po 2 min to widzę ciąże:)
    Jutro beta na potwierdzenie :)

    Gabii95 lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabii: ja również kreseczkę widzę :) Zrób bete, a później powtórka po 48h. Trzymam mocno kciuki :)

    Gabii95 lubi tę wiadomość

  • Gabii95 Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 18 października 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki byłam na badaniach dzisiaj . Wynik 80,640. Śni mi się czy jest we mnie małe życie ?????

    Helenka_mała, beatka_c, blue00 lubią tę wiadomość

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 18 października 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Gabi :)

    Gabii95 lubi tę wiadomość


    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, gratulacje :) Zrób jeszcze powtórkę po 48h :) Beta bardzo ładna :)

    Gabii95 lubi tę wiadomość

  • Gabii95 Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 19 października 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo kochane ;* jutro rano lecę na betę także proszę o dalsze trzymanie kciuków :)

  • Gabii95 Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 20 października 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam . Szkoda ,że moje szczęście trwało tak krótko . Środa - Beta 80,640 . W czwartek obudziły mnie dziwne skurcze nad ranem . Wieczorem poszłam do gina . Zobaczył dwa pęcherzyki . Ciąża mnoga po czym dodał że ,,tutaj jest chyba pcos" . Siedziałam na fotelu jak wryta . Po USG można stwierdzić pcos ? Dostałam zastrzyki na podtrzymanie i jakieś globulki dopochwowe , ale dzisiejsza beta mnie załamała . 91,230 . Już wypłakałam morze łez . Nadziei nie mam , że to się dobrze skończy . W niedzielę mam powtórzyć betę . Doktor powiedział , że póki Beta rośnie żeby tego nie skreślać . :( Mieć jakies nadzieję czy pomału przygotować się na koniec tej bajki :(?

  • Niecierpliwa123 Ekspertka
    Postów: 137 52

    Wysłany: 21 października 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi ja mysle ze lekarz ma racje. Spróbuj sie troszke udpokoic wiem ze to trudne ale stres teraz tym bardziej nie jest sprzymierzeńcem. Bedzie dobrze z calych sil trzymam kciuki!!!!

    xnw4flw15c030w8v.png
  • julkap Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 22 października 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) w zeszłym cyklu wrzucalam tutaj zdjęcie bladzioszka, który okazał się ciąża ale niestety doszło do samoistnego poronienia :( lekarz dal nam zielonego światło pod warunkiem dobrego samopoczucia, ale przytulalismy się tylko raz w ciagu tego cyklu. Nie nastawialam się na ciążę,jestem w 24 dniu cyklu, jakieś 10 dni po owulacji i zrobilam sobie test (z popołudniowego moczu - wiem ze bez sensu, ale z ciekawości chciałam sprawdzić). Wyszła bardzo blada kreseczka, oceńcie proszę czy tez ja widzicie, bo ja nie jestem obiektywna...
    https://naforum.zapodaj.net/9ef42d986f52.jpg.html

    - hashimoto, niedoczynność tarczycy -

    staramy się :)
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 22 października 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julkap
    Ja coś tam widzę, najlepiej udaj się na bete, będziesz mieć pewność ;)

    nadzieja73 lubi tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 22 października 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julkap ja coś tam widzę ;)

    Gabii95, trzymam kciuki, póki rośnie to trzeba mieć nadzieję :) Moja dr już widziała słabe przyrosty bety a ciąża się utrzymała. Także odpoczywaj i się nie martw na zapas :)

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 października 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julkap wrote:
    Hej dziewczyny :) w zeszłym cyklu wrzucalam tutaj zdjęcie bladzioszka, który okazał się ciąża ale niestety doszło do samoistnego poronienia :( lekarz dal nam zielonego światło pod warunkiem dobrego samopoczucia, ale przytulalismy się tylko raz w ciagu tego cyklu. Nie nastawialam się na ciążę,jestem w 24 dniu cyklu, jakieś 10 dni po owulacji i zrobilam sobie test (z popołudniowego moczu - wiem ze bez sensu, ale z ciekawości chciałam sprawdzić). Wyszła bardzo blada kreseczka, oceńcie proszę czy tez ja widzicie, bo ja nie jestem obiektywna...
    https://naforum.zapodaj.net/9ef42d986f52.jpg.html
    Widzę bladziocha. A jesteś pewna że beta spadła po poronieniu? Jeśli tak to nowa ciąża :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • julkap Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 22 października 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jestem pewna - ostatni wynik bety po poronieniu oznaczany 30 września wynosił 1.
    Jutro rano powtorze test i zrobię będę,ale bardzo się boje i niedowierzam..

    - hashimoto, niedoczynność tarczycy -

    staramy się :)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 października 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julkap wrote:
    Tak, jestem pewna - ostatni wynik bety po poronieniu oznaczany 30 września wynosił 1.
    Jutro rano powtorze test i zrobię będę,ale bardzo się boje i niedowierzam..
    To nie ma innej opcji :) trzymam kciuki za betę :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • julkap Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 23 października 2017, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje! Nawet nie wiecie jak podtrzymujecie na duchu :) zrobilam dziś drugi test - kreseczka dużo wyrazniejsza :)
    Nie chce mi się w to wierzyć, zwłaszcza ze czuje się okresowo.. Albo po prostu boje się uwierzyc, bo różnie to jeszcze może byc..

    - hashimoto, niedoczynność tarczycy -

    staramy się :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi: jeśli były 2 pęcherzyki to może być tak, że jeden zarodek obumarł, a drugi będzie rozwijał się prawidłowo i dlatego beta może przez chwilę słabo przyrastać. Najlepiej poczekać i sprawdzić po pewnym czasie znowu betę. Trzymam mocno kciuki :)

    julka: mam nadzieję, że u Ciebie tym razem będzie wszystko w porządku :* Wiem, że ciężko, ale lepiej nie martwić się na zapas :) A uczucie jakby miała nadejść @, jest normalne na tym etapie :)

  • Niecierpliwa123 Ekspertka
    Postów: 137 52

    Wysłany: 23 października 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Piatkowa beta wynosila 19. Dzisiaj powtorzylam i wyszla 108. Powiedzcie czy to dobrze? Dzisiaj jest (chyba) 13 dzien po prawdopodobnej owulacji. Czy beta nie jest za niska?

    xnw4flw15c030w8v.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 23 października 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutaj sprawdz: https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html


    age.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ