X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 6 marca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta u ginekologa tak wczesnie? Nic sie nie pokaże tam brzuszku :) chyba, że wizyta z innej przyczyny. Mi lekarz mówił, że na usg COŚ widac przy wyniku bety powyżej 1500. 6-7 tydzień wg ostatniej miesiączki :)
    Ale trzymamy kciuki za Twojego bladziocha, żeby była ta kreseczka coraz ciemniejsza ;)

    aher, Vea, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 6 marca 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Z tymi moimi cyklami to jest roznie.raz 24,raz 26 a czasem i 27.Owulacja nie wiem kiedy dokladnie byla bo od poczatku cyklu temp.nie mierze(po paru miesiacach nieudanych prob dalam sobie spokoj).Jutro mam wizyte u ginekologa.Normalnie bede buczala ze szczescia jesli sie okarze ze to ciaza!Trzymajcie kciuki bo bardzo sie boje.Moze jednak cuda sie zdarzaja?

    Coś tam bardzo słabego widać, więc jest nadzieja, ale na usg na tym etapie lekarz nie zobaczy pęcherzyka. U mnie była dużo mocniejsza kreska, ciąża potwierdzona testem z krwi a na usg pęcherzyka póki co brak. Trzymam kciuki za pozytywny rozwój sytuacji :) Pozdrawiam

    Vea lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 6 marca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo dziewczyny za kciuki.Na wizyte umowilam sie juz ponad miesiec temu tak kontrolnie i sie poprostu tak zlozylo.Caly czas sie boje ze jednak @ przyjdzie:-(.Ginekolog jest w stanie stwierdzic przy badaniu czy faktycznie jest ciaza?

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 6 marca 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macica jeszcze nie będzie powiększona, na usg lekarz stwierdzi co najwyżej pogrubione endometrium.

    U mnie w ostatniej ciąży beta była w 24 dc 46,6 a 31 dc był widoczny malusieńki pęcherzyk w macicy, 3mm, nie wiem jakim cudem jak beta następnego dni była tylko 172, no ale było go ładnie widać.

    W pierwszej ciąży byłam na usg(z innego powodu) w 30dc i było tylko pogrubione endometrium, ale wtedy też owulację mogłam mieć 1 dzień później.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 6 marca 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzisiaj dziwne plamienie brązowawe... Dosłownie dwie większe krople, ale po wysiłku i trochę się zmartwiłam.
    Z testowaniem dałam sobie spokój i czekam do środy. Może jednak @ nie przyjdzie.
    Vea trzymam mocno kciuki, żeby kreseczka utyła :)

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 7 marca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Dziekuje bardzo dziewczyny za kciuki.Na wizyte umowilam sie juz ponad miesiec temu tak kontrolnie i sie poprostu tak zlozylo.Caly czas sie boje ze jednak @ przyjdzie:-(.Ginekolog jest w stanie stwierdzic przy badaniu czy faktycznie jest ciaza?
    Vea, ja też widzę bladziocha :) idź na betę, bedziesz miała pewność :) do gin najlepiej iść z wynikiem bety, ale ok 6-7 tygodnia. No, chyba że będziesz plamić to trzeba pędzić niezwłocznie :)
    Na moim przykładzie:
    Jakieś 3 dni przed spodziewaną @ dostałam plamienia (a później nawet krwawiłam), myślałam że to okres bo co miesiąc miałam takie 'zwiastuny'... ale obudziłam się w dzień spodziewanej miesiączki i po zmierzeniu temperatury okazało się że ona zamiast polecieć jeszcze mocniej w dół, to wybiła do góry :D poleciałam do wc i zrobiĺam test który 'czekał' na swój moment :) to był 13 dpo i wyszedł mega bladzioch. Ale widział go także mąż więc pojechałam na betę. Byłam raczej zrezygnowana bo w koncu ciągle plamiłam. Myślałam że pewnie test mnie oszukał. Ok 12 miałam wyniki bety. Nadal lekko plamiłam. A beta wskazywała na ciążę. .. po pracy pojechałam do ginki, bez usg bo i tak by nic nie widziała, ale dostałam Duphaston i plamienie ustało :) obecnie zaczęłam 5 msc!
    Także Vea, trzymam kciuki za powtórkę testu i koniecznie zrób betę :)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Asia_:)) Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 10 marca 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja już wariuję.. zrobiłam dziś rano test strumieniowy bobo (czułość 10 mlU/ml, czyli niby ten dokładniejszy) stwierdziłam po 5 min, że negatywny, choć jak wlepiłam gały to można było zauważyć jakby cień albo jego zarys (bez koloru). Nie wiem jak to opisać. Przed chwilą spojrzałam na ten test (leżał jakieś 6 godzin), a druga kreska jest cieniem ale już zauważalnym. Myślicie, że mogę mieć jakąś nadzieję? wiem, głupie pytania, ale staramy się już prawie 9 miesięcy i nie mam się za bardzo komu pożalić (z mężem to nie to samo).
    Dodam może że od jakichś 3 dni mam takie jakby bóle na miesiączkę chwilowe (Skurcze?). Owulacja była potwierdzona przez gina. Pęcherzyk pękł. Wariuję!


    b4061b7666cfb6739c7449be2dcb63df.png

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 12 marca 2016, 01:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, najgorsze są te dni przed terminem spodziewanej @ :) na test się nie patrzy po upływie 10 min bo wtedy człowiek niepotrzebnie się nakręca :) wiem, że to ciężkie!
    Wykres Twój wygląda bardzo ładnie! Sugeruję powtórzyć w sobotę test :) albo odpuścić i zrobić go we wtorek o ile @ nie przyjdzie (oby nie! :) )
    Niestety myślę że żadna z nas nic mądrzejszego niestety nie napisze...
    Głowa do góry i mocno trzymam kciuki :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2016, 01:54

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 16 marca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a tu?
    Jakiś cień cienia?
    Mam dziś 10dpo, test z popołudniowego moczu o czułości 25 mlU/ml
    http://naforum.zapodaj.net/16b0261a11c1.jpg.html

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    już prawie...

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja widzę tam kreseczkę. Pojawiła się w czasie przepisowym?

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo <3 na pewno nie dłużej niż 5-10 minut bo zdążyłam zrobić, stwierdzić że nic nie ma, napisać o tym, po czym od raz wstałam żeby go dokładnie obejrzeć w dobrym świetle i zobaczyłam :D

    już prawie...

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i ciemnieje mi kreska na teście owulacyjnym, robiłam wczoraj i kreska była jaśniejsza a dziś mam test pozytywny... nieeee wiem co myśleć...

    już prawie...

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie proszę jak to wygląda z waszego punktu widzenia bo ja już w tym momencie narobiłam sobie nadzieję... pierwsze dwa już wyblakłe bo 1 robiony 11 dni temu drugi po jakichś 2-3 dniach 3 wczoraj i 4 przed chwilą...
    Jakaś podwójna owulacja w 22 dniu cyklu czy jednak bejbi......?!
    http://zapodaj.net/6a36c278e8a6b.jpg.html

    już prawie...

  • Martek32 Przyjaciółka
    Postów: 157 45

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę, powiedzcie co sądzicie o tym... https://naforum.zapodaj.net/65922e70ae61.jpg.html

    3 wyszły mi bladziochy, jeden zupełnie bez drugiej kreseczki...

    p19uskjoanbl0vs1.png[/url]
    Mama wspaniałego pięciolatka.
    Starania o rodzeństwo od stycznia 2015.
    „Jeśli czegoś bardzo pragniesz wszechświat będzie ci sprzyjał”
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest, jest, nawet nie taki bladzioch bo się zaróżawia już :) który dzień przed @?
    Ja miałam z tego samego moczu na jednym tescie druga kreskę dość wyraźną i różowa, a na teście innego rodzaju bardzo, bardzo bladziocha ledwo co dostrzegalnego, a beta była już tego dnia 90 ;)
    Także powodzenia! ;)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Martek32 Przyjaciółka
    Postów: 157 45

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wianna, 3 dni po planowanej @... w zasadzie to trudno powiedzieć, bo w tym cyklu odpuściłam sobie pomiar temp i obserwacje... to mój pierwszy cykl bez stymulacji, i boję się, że przez to wszystko mi się poprzesuwało...już mam termin na hsg i laparoskopię i tak wyczekuję @, a tu takie coś... na betę mogę iść dopiero w piątek... nie chcę się nakręcać, ale trudno pozbierać myśli...


    test owu wyszedł pozytywny... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2016, 18:56

    p19uskjoanbl0vs1.png[/url]
    Mama wspaniałego pięciolatka.
    Starania o rodzeństwo od stycznia 2015.
    „Jeśli czegoś bardzo pragniesz wszechświat będzie ci sprzyjał”
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... To jak na 3 dzień po terminie @ powinno być dużo wyrazniejsza. Ale najlepiej zrób jeszcze kolejny test, może innej firmy i innego rodzaju :)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/0345dcd01f53c.jpg.html
    https://zapodaj.net/584d5ad5d8cb8.jpg.html
    To dwa osobne testy, czy jest tam coś? Idealnie te testy mi pasują do tego tematu-czy to bladzioch czy mój zwid?

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś widać, jednak ważne po jakim czasie ten zwid się pojawił. Jeśli po upływie wskazanego czasu mogły zajść reakcje chemiczne. Jeśli przed to jest nadzieja na pozytyw.

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aher wrote:
    coś widać, jednak ważne po jakim czasie ten zwid się pojawił. Jeśli po upływie wskazanego czasu mogły zajść reakcje chemiczne. Jeśli przed to jest nadzieja na pozytyw.
    Gdzieś po 1-2min, ale na jednym z tych testów (to dwa odrębne) zniknął gdzieś po 15-20min, a na drugim został. Też coś tam widzę, ale się zastanawiam, czemu z tego się nie ułożyła kreska normalna tylko takie dziwne coś.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ