X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 27 lutego 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aanka29 wrote:
    Kasiu następnym razem to nie kup test innej firmy tylko zrób go najwcześniej w dzień spodziewanej miesiączki albo nawet kilka dni po :-) dobrze Ci radzę. Nawet jeśli byłaby wczesna biochemiczna to nie testując tak wcześnie nie wiedziałabyś o tym i się nie denerwowała tym niepotrzebnie. Moim zdaniem jeśli organizm jest zdrowy i płodny to STRES to jest najgorszy przeciwnik zajścia w ciąże.
    A ja nie do końca zgodzę się - z jednej strony jest tak, jak napisałaś, ale z drugiej strony taka informacja jest bardzo istotna dla lekarza. Przynajmniej wiadomo, że w ciążę się zachodzi, tylko jest jakaś inna przeszkoda. Druga sprawa - ja biorę luteinę i to sporo i mam powiedziane jasno, że muszę po 10 dniach od owu sprawdzić czy coś jest na rzeczy czy nie, żeby odstawić bądź kontynuować. :)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 27 lutego 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://images76.fotosik.pl/370/f445cfee6f306def.jpg
    hej ;) co myślicie jest czy go nie ma? zastanawiam sie czy łykac znowu luteine dwa dni temu odstawiłam i pojawiły sie plamienia......

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 27 lutego 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosska, no ja tam niestety nic nie widzę :-( być może dostaniesz @, a ile dni po owulacji jesteś?? bo może też być tak, że za wcześnie zrobiłaś...

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 27 lutego 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tam też niestety nic nie widzę, ale noszę soczewki więc może się nie liczyć :)
    ale może być też tak, że jest za wcześnie

    syy26iye928jhyb7.png
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 27 lutego 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosska, a
    ja, jak się tak odsunę od ekranu to chyba tam coś widzę..:)Pod tą kropką po LTD:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 20:42

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    od jakiegoś czasu od Ovufriend zaczynam dzień i go kończę. Przeczytałam już prawie wszystkie tagi na forum i niezmiernie ucieszyła mnie każda Wasza ciąża:)
    Staram się z mężem od 8 miesięcy o dziecko, na Ovufriend to mój pierwszy poważny cykl. Zeszły zakończył się ciążą biochemiczną. Teraz jem Duphaston. Dzisiaj zrobiłam test i wyszedł taki dziw... Czy ktoś może miał taki wynik? Jestem w 26 dc i 9 dpo.
    http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2edyv4m&s=9#.VtqpPUB3PDc

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widziałam nigdy takiego czegoś. Po jakim czasie było robione zdjęcie? Bo może po prostu jeszcze krople moczu nie wchłonęły się. A najlepiej powtórz test, choć to bardzo wcześnie, ja w 10 dpo miałam bardzo bladą kreskę, też ciąża biochemiczna, dlatego teraz nie chcę testować wczesniej niz w dniu @.

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie było robione jakieś 6-7 min po zakropieniu. W między czasie była taka chwila, że tło było całkowicie białe. Ehh, jutro powtórzę. Do 26 dc miałam jeść Duphaston i jeśli pojawi się ciąża to kontynuować. Boję się, że jak odstawię to będzie powtórka z zeszłego miesiąca...

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego miałaś przepisany Duphaston?
    Może rzeczywiście wadliwy był egzemplarz.

    Trzeba być dobrej myśli :)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 5 marca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jestem posiadaczką policystycznych jajników. To mój pierwszy cykl na "wspomagaczach". Clostilbegyt, Estrofem i teraz Duphaston. Miałam też monitorowany cykl i pęcherzyk pękł w 16 dc. Staram się być dobrej myśli, ale to trudne po ostatnich wydarzeniach. A ty jak sobie radzisz po stracie?

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy dzień to był dla mnie tragiczny, okropny ból brzucha, krwawienie, cały czas myślałam tylko o tym, czułam się winna temu, szukałam w swoich myślach, co zrobiłam nie tak... Ale już jest dobrze, okres się konczy, wiem, że mam przed sobą nowy, lepszy, kolejny cykl :)

    Trzymam kciuki za Twoje dwie kreskówki i daj znać jutro jak ponownie zatestujesz :)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 5 marca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam ogromnie i życzę z całego serca aby ten cykl okazał się szczęśliwy.
    I dziękuję za kciuki :)

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 5 marca 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna ja miałąm kiedys taki test był felerny niestety też się cieszyłam że może jednak się udało ale nic z tego nie było zrób kolejny test ale czekaj do dnia @ nie ma sensu rbić wcześniej i się nakręcać

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 5 marca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nakręcam się absolutnie, chociaż tonący brzytwy się chwyta i każda z nas świetnie to zna :)
    A myślicie, że jak w poniedziałek pójdę na betę to coś już wyjdzie?
    I co z tym Duphastonem? Gdzieś na forum czytałam, że mimo zażywania tego leku @ jak ma przyjść to i tak przyjdzie. Prawda to? Ktoś sprawdził?

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 5 marca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi lekarka mówiła jak brałam Duphaston i luteine że jak dojdzie do zapłodnienia to jest to po to by utrzymac ciażę a jak nie bedzie zapłodnienia to przyjdzie miesiączka ale teraz nie pamietam o który lek chodziło ;)

    ja bym na Twoim miejscu poczekała do dnia @ jeśli nie bedzie to test a dopiero na 2 dzień beta tylko tez dla mnei to jest troszkę dziwne jak dzwoniłam do położnej to kazała mi przyjść na pierwszą wizytę dopiero 8 marca a dzwoniłąm 2 tyg temu że testy wyszły pozytywnie mówiła że kobiety za wczesnie robią testy za szybko leca na bety do lekarza po co ? jak ciąża ma się utrzymać to sie utrzyma i w tym 7-8 tyg już będzie wszystko widać i lekarz bedzie wszytko wiedzieć ona nie rozumie dlaczego kobiety takszybko ida do lekarza że w 4-5 tyg i tak nic nie widać a każda ingerencja może spowodować krwawienia mówiła by dac zarodkowi dobrze sie tam zadomowić bo robienie bety testów dużo wcześniej jest bez sensu potem przychodzi @ i jest ból rozczarowanie i płacz i po co to ? ja mam pierwszą wizytę we wtorek nie robiłąm bety tylko 2 testy w sumie to 3 pierwszy 15 lutego w dniu @ której nie było a test pokazał cięka jak włos kreskę ( nie brałam tego do siebie ) kolejny test był 21 w niedziele i tu wyszłą blada kreseczka w poniedziałek zadzwoniłam do lekarza i zarejestrował mnie na 8 marca 3 dni później zrobiłąm kolejny test gdzie wyszły już 2 grube krechy

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 5 marca 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja cię podziwiam za anielską cierpliwość. Ja to najchętniej testowałabym co 2 godziny :)
    Luteinę na pewno trzeba odstawić, żeby @ przyszła. Drogą wykluczenia więc biorę Duphaston aż do dnia @ i wtedy robię test. Jeśli mnie nie skręci wcześniej...

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co od sierpnia ubiegłego roku staraliśmy się o rodzeństwo dla 4 letniej córki nie udawało się w styczniu miałam wrócic do pracy ale że nie miałabym z kim zostawić córki jak oboje z mężem mielibysmy na 14 zwolniłam się i tak na prawde przestalismy sie starać no a że przez taki czas nie wychodziło to doszlismy do wniosku że i tym razem się nie uda nie patrzyłam na dni płodne na śluz na nic kochaliśmy się dokładnie 3 razy w tym cyklu w 10, 16 i 26 dc nie wiem nawet kiedy ale udało sie jestem w ciązy z tego wszystkiego wychodzi że najlepiej nie myslec o ciazy o objawach my tak na prawde nie chcieliśmy teraz bo ja bez pracy ale życie pisze własne scenariusze i teraz mam nadzieję że wszystko z maluszkiem jest ok zyczę ci by @ nie przyszła ale nie myś o tym nie stresuj się zajmij się czymś i zatestuj w dniu @ :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Dziewczyny zerknijcie na moj test robiony w 23dc po poludniu.Dzisiaj jest moj 25dc temp.37,2.Moze jest nadzieja???
    f6aa221888958082med.jpg

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea widzę! Słabo, bo słabo, ale skoro ze zdjęcia, to już sukces :) Już Ci po cichu gratuluję. Jak długie masz cykle?

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    szczęśliwa łac. beatum
  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi moimi cyklami to jest roznie.raz 24,raz 26 a czasem i 27.Owulacja nie wiem kiedy dokladnie byla bo od poczatku cyklu temp.nie mierze(po paru miesiacach nieudanych prob dalam sobie spokoj).Jutro mam wizyte u ginekologa.Normalnie bede buczala ze szczescia jesli sie okarze ze to ciaza!Trzymajcie kciuki bo bardzo sie boje.Moze jednak cuda sie zdarzaja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 09:57

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ