X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Aanka29 Przyjaciółka
    Postów: 93 25

    Wysłany: 24 lutego 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że beta jest najlepsza. Wydasz raz pieniądze i masz pewność przede wszystkim, że to jest to. Oczywiście wiem, że nie każdy ma możliwość jej zrobienia bo nie wszędzie ją robią od ręki. Ale jeśli ktoś nawet musi gdzieś dojechać to warto poczekać kilka dni niż się nakręcać. Raz zrobiłam betę w dzień przed spodziewaną miesiączką ale to tylko z tego względu, że szliśmy z mężem na wesele i wolałam się upewnić czy mogę coś wypić.

    hchys65g1ies69s4.png[/url]
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 24 lutego 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie cos wam powiem ja od pół roku w kazdum cykli widziaam 2 kerseczki jeszcze przed @ za każym razem miałam objawy ciazowe i byłam na 100% pewna że sie udało i co i dupa przychodziła@ i był płacz . w styczniu straciłam prace przestalismy się starać tzn seksik był dosłownie 3 razy w 10 , 16 i 26 dc nie wiem kiedy była owu ale udało się jestem w 6 tc :) jeszcze nie byłam u lekarza wizyte mam na 8 marca rozmwaiałm tylko z położną i mówiła że kobiety same sobie robia nadzieję tym testowaniem przed @ robieniem bety i i umawianiem sie do lekarza w 4 tc to jest bez sensu jest wiele kobiet które mając pozytywne testy dostają @ kilka dni później i jest płacz gdyby nie robiły testów bety nawet by o tym nie wiedziały i było by ok mo połozna powiedziała tylko że jak ciaza ma sie utrzymac to sie utrzyma i 1 usg i wizyta w 6-8 tc jest najbardziej odpowiednia ale nie wcześniej dajmy sie maluszkowi tam zadomowić dbajmy o siebie jak mamy stresująca pracę idźcie do lekarza rodzinnego niech wam da l4 na przeziebienie i już ja mam ta sytuacje że nie muszę sie już stresować nie pracuje niestety :( ale teraz kropek jest najważniejszy :)
    Nawet nie wiem kiedy i jak to zrobiliśmy że sie udało brak myslenia o ciazy wręczprzeciwnie nie chcielismy teraz no ale jak przez tyle miesiecy sie nie udawało to teraz też sie nie uda a jednak udało sie i mam nadzieję że 8 marca w dzień kobiet bede mieć cudny prezent i usłysze bicie serduszka mojego Kropka :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Aanka29 Przyjaciółka
    Postów: 93 25

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Karola:-) w pełni się z Tobą zgadzam i z całego serca gratuluję Ci ciąży :-))i z doświadczenia również wiem, że koleżanki naokoło mnie które się bardzo starały zajść nie mogły a w momencie odpuszczenia sobie tematu zachodziły w ciążę. Więc coś na pewno w tym jest, że myślenie blokuje pewne sprawy

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

    hchys65g1ies69s4.png[/url]
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie duzo robi psychika trzeba czasami odpuscić a się wtedy udaję ja jeszcze bety nie robiłam i nie mam zamiaru po co mam sie stresowac wynikami czy za duza czy za mała a do tego robiąc ja 2 razy to jest jakieś 50 wole to wydac na córke lub na bobaska jakby nie patrzeć juz bym miała 2 paczki pieluch trzeba odkladac i na pażdziernika bedzie jak znalazł ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Kasiunia87 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 25 lutego 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc teraz ja wkraczam z pytaniem, podczytuje od dawna :) Dziś 10 DPO, o 3,30 w nocy obudzilam się i zrobiłam różowy test z rossmanna, wyszło coś takiego. O 7 rano zrobilam kolejny, niebieski i na nim nic. Nie wiem czy ta kreska daje na cokolwiek szanse? Nie chce się niepotrzebnie łudzić :( Kreska pojawiła się w regulaminowym czasie ale nie ma zdecydowanego koloru. http://www.fotosik.pl/zdjecie/02b7b683427c798d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to pozytyw. I nawet nie ma co dyskutować.
    Powtórz test za dwa dni.

  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest jasna różowa kreska ale jakoś tak daleko od testowej, na zdjęciu wydaje się jakby to było załamanie samej budowy testu.

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 25 lutego 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiunia87, nie ładuje się zdjęcie, chyba zostało usunięte.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiunia87,
    Dwie krechy jak nic. Betę z krwi jutro zrób:)
    Od 3 do 7 mogło się dostatecznie dużo hormonu nie zebrać w moczu.

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiunia87 wrote:
    No więc teraz ja wkraczam z pytaniem, podczytuje od dawna :) Dziś 10 DPO, o 3,30 w nocy obudzilam się i zrobiłam różowy test z rossmanna, wyszło coś takiego. O 7 rano zrobilam kolejny, niebieski i na nim nic. Nie wiem czy ta kreska daje na cokolwiek szanse? Nie chce się niepotrzebnie łudzić :( Kreska pojawiła się w regulaminowym czasie ale nie ma zdecydowanego koloru. http://www.fotosik.pl/zdjecie/02b7b683427c798d
    Kasiu, jak dla mnie na tym teście ta kreska jest za daleko od tej pierwszej mocnej, mi dziś rano na tym samym teście wyszła bladziocha dużo bliżej... Także nie nastawiaj się... Nie mówię tego absolutnie, żeby zrobić Ci przykrość, ale nie chce byś się rozczarowała... Choć Oczywiście życzę Ci z całego serduszka, żeby to był bladzioch, który z każdym dniem ciemnieje :)

    polkosia lubi tę wiadomość

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wianna wrote:
    Kasiu, jak dla mnie na tym teście ta kreska jest za daleko od tej pierwszej mocnej, mi dziś rano na tym samym teście wyszła bladziocha dużo bliżej... Także nie nastawiaj się... Nie mówię tego absolutnie, żeby zrobić Ci przykrość, ale nie chce byś się rozczarowała... Choć Oczywiście życzę Ci z całego serduszka, żeby to był bladzioch, który z każdym dniem ciemnieje :)
    Obydwie kreski są wyraźnie przesunięte, ale nie zmienia to faktu, że druga kreska jest widoczna!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Obydwie kreski są wyraźnie przesunięte, ale nie zmienia to faktu, że druga kreska jest widoczna!
    Ja miałam trzy kreski w zasadzie, bo jedna właśnie była jakby już taka na stałe, nie barwiła się wcale... Była zgrubieniem tego paska. I wydaje mi się, że właśnie ja tu widzimy... Ale ja w sumie tylko raz w życiu ten test robiłam, także niewiele mogę się udzielać, proponuję powtórzyć test tym samym, dla porównania odcienia kreski i innym, innej firmy :)

    No.reasons lubi tę wiadomość

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testów nie wiem ile już zrobiłam, a facelle tym bardziej:) chyba tylko z tych allegro zrobiłam więcej i rękę dałabym sobie uciąć, że to jest piękna druga kreseczka i trzeba na betę pędzić:)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oobys miała rację, bo wolimy czytać o kolejnych szczęściach niż widziec Ciebie bez ręki ;))

    cookiemonster, Sówka35 lubią tę wiadomość

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Kasiunia87 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za liczny odzew, jutro powtarzam test i jeśli będzie cień cienia idę na betę, choć nie nastawiam się na sukces, komplet objawów mam od 1cs więc na to nie zwracam uwagi bo psychika plata figle :)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 26 lutego 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiunia87 wrote:
    Dzięki dziewczyny za liczny odzew, jutro powtarzam test i jeśli będzie cień cienia idę na betę, choć nie nastawiam się na sukces, komplet objawów mam od 1cs więc na to nie zwracam uwagi bo psychika plata figle :)
    i co wyszło z tego testu??;)

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • Kasiunia87 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety negatyw, zrazilam się i na następne testowania w kolejnym cyklu jakieś inne wybiore, oby przyniosł mi szczęście :)

    No.reasons lubi tę wiadomość

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 26 lutego 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, nie wierzę, myślę, że to mogła być biochemiczna...bo druga kreska ewidentnie była.
    Przykro mi. I tak pozbyłabym się ręki..

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 26 lutego 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiunia87 wrote:
    Niestety negatyw, zrazilam się i na następne testowania w kolejnym cyklu jakieś inne wybiore, oby przyniosł mi szczęście :)
    ale negatywny test czy dostałąś @ bo testy moga sie mylić

    Gaduła lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Aanka29 Przyjaciółka
    Postów: 93 25

    Wysłany: 27 lutego 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu następnym razem to nie kup test innej firmy tylko zrób go najwcześniej w dzień spodziewanej miesiączki albo nawet kilka dni po :-) dobrze Ci radzę. Nawet jeśli byłaby wczesna biochemiczna to nie testując tak wcześnie nie wiedziałabyś o tym i się nie denerwowała tym niepotrzebnie. Moim zdaniem jeśli organizm jest zdrowy i płodny to STRES to jest najgorszy przeciwnik zajścia w ciąże.

    hchys65g1ies69s4.png[/url]
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ