X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • anula30 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie żadnych leków nie zażywam i torbieli też nie mam, będę czekać do środy

  • halinkap Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny.

    Jest to moj kolejny cykl staran. Na poczatku lutego udalo mi sie zajsc w ciaze przy czym ciaza przestala sie rozwijac ok. 6 tygodnia i doszlo do poronienia. W sierpniu mialam bezowulacyjny cykl. Pozniej odpuscilam, odstawilam metformax oraz kwas foliowy. Udalo sie, jednak byla to ciaza biochemiczna. Ze wzgledu iz udalo sie w pazdzierniku, stwierdzilam, ze moze jednak wrocic do monitorowania cyklu i ewentualnych lekow. W tym cyklu udala sie owulacja, jednak biore metformax i 2xdziennie duphaston. Bol piersi utrzymuje sie od ponad tygodnia. Niestety niepokoi mnie bol brzucha. Dr kazal po 10 dniach odstawic fupka i albo czekac na okres albo zrobic test i wrocic do brania duphastonu. Co sadzicie na temat zdjecia? Nie udalo mi sie bladziocha zlapac stad poczekalam az wyschnie. Drugi jest swiezy i niestety niewidoczny. Po paru h wyglada tak samo jak ten wczesniejszy. 14 dni od owulacji minie prawdopodobnie nd/pon.
    https://zapodaj.net/1d2ab38e621d0.jpg.html

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chcesz odstawić dupka to najlepiej zrob betę

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawiam mojego bladziocha 6/7 dpo, rozebrany - od razu po zrobieniu, drugie zdj jak wysechł. Co myślicie?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/474290d6b807.jpg

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ja bym poczekala. Po wyschnieciu testu się już nie ogląda. Jeśli baaardzo się niecierpluwisz to w piątek zrób betę :) trzymam kciuki


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :* wiem,że się nie ogląda, ale czasem to silniejsze ode mnie :D szczególnie że nawet mąż widział bladziocha tuz po zrobieniu. Poczekam parę dni i spróbuje znów. Byłam ciekawa czy takie kreski pojawiają się na każdym teście od razu po zrobieniu , w sensie że są fabryczne.

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna trochę wcześnie nawet jak na takiego bladziocha. Mi w zeszłym miesiacu też takie wychodziły i @ przyszła. Te testy to potrafią namącić w głowie :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Luna trochę wcześnie nawet jak na takiego bladziocha. Mi w zeszłym miesiacu też takie wychodziły i @ przyszła. Te testy to potrafią namącić w głowie :)
    Mi też, ale takie wychodziły koło terminu @. A owulację mogłam mieć szybciej, nie miałam monitoringu :) zobaczę za kilka dni

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby był to strzał w 10 :D śledzę rozwój sytuacji :)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zrobię pojutrze to dam tu znać. Tez quixa. Jak znów będę miała takie bladziochy a dostanę @ to przysięgam że nigdy już nie zrobię sikańca :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla potomności, 10 dpo bobo test
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0b58780897b3.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co rozbierać testy na części pierwsze?
    Chyba jestem ślepa.. życzę dwóch wyraźnych kresek. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Po co rozbierać testy na części pierwsze?
    Chyba jestem ślepa.. życzę dwóch wyraźnych kresek. ;)
    Nie wiem, może po to żeby zrobić wyraźne zdjęcie ? Ja z kolei nie wiem, po co pisać komuś takie złośliwe komentarze. 90% dziewczyn tutaj otwiera testy w nadziei , że coś zobaczy a ty się czepiasz. Mniej zgryźliwosci życzę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2017, 22:26

  • anula30 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bladzioch został potwierdzony u lekarza i jestem w ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 13:44

    Czrna 81, MOJE lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula gratulacje <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Nie wiem, może po to żeby zrobić wyraźne zdjęcie ? Ja z kolei nie wiem, po co pisać komuś takie złośliwe komentarze. 90% dziewczyn tutaj otwiera testy w nadziei , że coś zobaczy a ty się czepiasz. Mniej zgryźliwosci życzę
    Raczej robią to kobiety tylko po to żeby na siłę doszukiwać się kresek. Pierwszy test wrzucony z 6/7 dni po owulacji, kiedy do zagniezdzenia dochodzi między 6-12 dniu po owulacji i nie byłoby widać nawet bladej kreski w tym dpo. Jeśli faktycznie byłby to bladzioch to 10dpo kreska byłaby już wyraźna i różowa. Może dlatego nie ma sensu robić nadziei innym kobietom, żeby rozbieraly testy i szukania pod mikroskopem? Później większość kobiet jest załamana, bo nagle przychodzi okres.

  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Raczej robią to kobiety tylko po to żeby na siłę doszukiwać się kresek. Pierwszy test wrzucony z 6/7 dni po owulacji, kiedy do zagniezdzenia dochodzi między 6-12 dniu po owulacji i nie byłoby widać nawet bladej kreski w tym dpo. Jeśli faktycznie byłby to bladzioch to 10dpo kreska byłaby już wyraźna i różowa. Może dlatego nie ma sensu robić nadziei innym kobietom, żeby rozbieraly testy i szukania pod mikroskopem? Później większość kobiet jest załamana, bo nagle przychodzi okres.
    Ja robilam.10dpo i wcale nie byl taki wurazny byl dosc blady. Jak ktos czeka na upragniona ciaze to czasem troche zrozumienia. A Anula jesy w ciazy (MOJE GRATULACJE) wiec nawet ten 6/7 dpo cos wykrył

    Luna1993, mimi041 lubią tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Raczej robią to kobiety tylko po to żeby na siłę doszukiwać się kresek. Pierwszy test wrzucony z 6/7 dni po owulacji, kiedy do zagniezdzenia dochodzi między 6-12 dniu po owulacji i nie byłoby widać nawet bladej kreski w tym dpo. Jeśli faktycznie byłby to bladzioch to 10dpo kreska byłaby już wyraźna i różowa. Może dlatego nie ma sensu robić nadziei innym kobietom, żeby rozbieraly testy i szukania pod mikroskopem? Później większość kobiet jest załamana, bo nagle przychodzi okres.
    Słuchaj, to że tobie ciążę przychodzą z taką łatwością to super, ale jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to z łaski swojej zejdź ze mnie i zajmij się swoim ex. Nie każdy jest płodny jak królik. Ciekawi mnie, że przysrałaś się akurat do mnie, choć setki tu zdjęć rozebranych testów i to czasem 5 dpo. Widzę że już naprawdę Ci hormony buzują

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam Ci dziewczyno, że życzę ci upragnione ciąży,ale skoro już patrzysz na poprzednie posty to zobacz ile z nich zakończyło się płaczem, bo na siłę dziewczyny szukały kresek. Daleko szukać nie będziesz musiała. :)

    Key_b chodziło mi o to że jeśli w 6 dniu kreskę już tak widać to w 10 dniu powinna być kilkakrotnie bardziej widoczna, bo hormon hcg wzrasta o ponad 100% w ciągu 48h :)

  • Anna97 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Wy znacie te magiczne sztuczki w sprawdzaniu testów, zmianie kontrastu zdjęcia, barw itd. Proszę o szczerzą odpowiedź: czy coś tu widzicie?

    https://zapodaj.net/7533bfff3ed5d.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 10:14

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ