X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna97 wrote:
    Dziewczyny, Wy znacie te magiczne sztuczki w sprawdzaniu testów, zmianie kontrastu zdjęcia, barw itd. Proszę o szczerzą odpowiedź: czy coś tu widzicie?

    https://zapodaj.net/7533bfff3ed5d.jpg.html
    Który dpo? Niestety nic nie widzę :/

    Anna97 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna97 wrote:
    Dziewczyny, Wy znacie te magiczne sztuczki w sprawdzaniu testów, zmianie kontrastu zdjęcia, barw itd. Proszę o szczerzą odpowiedź: czy coś tu widzicie?

    https://zapodaj.net/7533bfff3ed5d.jpg.html
    Ja coś tam widzę, ale koniecznie do powtórzenia :) z resztą ja chyba na każdym teście dojrzę cokolwiek

    Anna97 lubi tę wiadomość

  • Anna97 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, szczerze coś tam widzisz? Tak naprawdę to nawet mnie samej wydaje się, że to czysta biel dlatego prosiłam o Wasze szczere opinie utwierdzające mnie w tym :)

    I ucieło wiadomość a reszta brzmiała tak: trzymam gorąco kciuki za Twoją betę i szczęście :)

    Nadzieja73 dziękuję za szczerość!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 17:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna97 wrote:
    Luna, szczerze coś tam widzisz? Tak naprawdę to nawet mnie samej wydaje się, że to czysta biel dlatego prosiłam o Wasze szczere opinie utwierdzające mnie w tym :)

    I ucieło wiadomość a reszta brzmiała tak: trzymam gorąco kciuki za Twoją betę i szczęście :)

    Nadzieja73 dziękuję za szczerość!:)
    Nadal trzymam kciuki ,puki @ nie ma jest nadzieja ☺❤❤❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna97 wrote:
    Luna, szczerze coś tam widzisz? Tak naprawdę to nawet mnie samej wydaje się, że to czysta biel dlatego prosiłam o Wasze szczere opinie utwierdzające mnie w tym :)

    I ucieło wiadomość a reszta brzmiała tak: trzymam gorąco kciuki za Twoją betę i szczęście :)

    Nadzieja73 dziękuję za szczerość!:)
    Dziękuję. Kochana mi w tym cyklu na każdym teście wyszło "cos" niedługo się okaże, czy "cos" jest na rzeczy, czy faktycznie testy sikańce są do dupy.a ile dni po owulacji jesteś? Ja bym szybkę zdjęła żeby zobaczyć czy cień jest różowy. I oczywiście nie po czasie :)

  • Eli93 Znajoma
    Postów: 24 25

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikance nie są do dupy tylko trzeba umiec na nie patrzec i nie szukac na siłę czegos,czego nie ma. To ze jest kreska taka biała albo szara,tak jak u Ciebie Luna, to jest po prostu widoczne miejsce w ktorym doszloby do związania barwnika jakby bylo bhcg +. Dziewczyny, kreska nawet jesli jest blada to jest ewidentnie różowa i nie wyglada jak odbarwiony pasek. Ja tez bardzo się staram i mam juz za sobą zarowno dodatnie jak i ujemne testy. Przy xodatnim nie trzeba pytac sie 10 osób i miec wątpliwości. Nie piszę tego by komus odebrać nadzieję, tylko dlatego, ze mniej bólu przynosi pogodzenie sie z faktem niż rozczarowanie.

    JuicyB, aiwlys lubią tę wiadomość

  • Eli93 Znajoma
    Postów: 24 25

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie nie mowie,ze noe jestes w ciazy, bo moglo byc za wcześnie na test, ale test ewidentnie jest ujemny. Blada lreska nie bedzie blada kilka dni bo bhcg bardzo szybko rosnie. Jesli dzis jest blads to po 2-3 dniach na pewno bedzie bezdyskusyjnie widoczna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eli93 wrote:
    Sikance nie są do dupy tylko trzeba umiec na nie patrzec i nie szukac na siłę czegos,czego nie ma. To ze jest kreska taka biała albo szara,tak jak u Ciebie Luna, to jest po prostu widoczne miejsce w ktorym doszloby do związania barwnika jakby bylo bhcg +. Dziewczyny, kreska nawet jesli jest blada to jest ewidentnie różowa i nie wyglada jak odbarwiony pasek. Ja tez bardzo się staram i mam juz za sobą zarowno dodatnie jak i ujemne testy. Przy xodatnim nie trzeba pytac sie 10 osób i miec wątpliwości. Nie piszę tego by komus odebrać nadzieję, tylko dlatego, ze mniej bólu przynosi pogodzenie sie z faktem niż rozczarowanie.
    Ta kreska była różowa a nie szara. Widocznie mam pecha do testów, bo kolory rozróżniam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 15:45

  • Eli93 Znajoma
    Postów: 24 25

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie wiem, na tym zdj ktore wstawilas to pasek jest odbarwiony, a nie zabarwiony i test jest ewidentnie ujemny wiec to nie wina testu. Ale zyczę powodzenia w ciągu najblizszych dni,niewykluczone zd 2 kreska sie pojawi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę Luna, że zaznaczylas negatywny test z krwi na wykresie. Więc sama widzisz, że nie było powodu do oburzenia się. Nikt tu nikomu źle nie życzy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Widzę Luna, że zaznaczylas negatywny test z krwi na wykresie. Więc sama widzisz, że nie było powodu do oburzenia się. Nikt tu nikomu źle nie życzy.
    Widzę, że bardzo analizujesz moje starania o ciążę, cieszę się. Jak widać miałam wadliwy test który pokazał RÓŻOWA kreskę i nie był ewidentnie negatywny. takie rzeczy się zdarzają i to nie tylko mi. Tak więc to wina testu. Jak wszystkim wiadomo nie każdy aparat oddaje wiernie blade kreski. Przykre że muszę się tłumaczyć że moja kreska była różowa a nie szara odbarwiona. Poza tym resztą dziewczyn na styczniowym wątku je widziała bez trudu.
    Jak zapewne też wiecie zagniezdzenie ma miejsce do 12 dpo więc nie jest powiedziane że ciąży nie ma. Faktem jest że testy quix są gowniane i już. A oburzałam się na ton twojej wypowiedzi i wytykanie, że rozbieram testy. Sama wiesz że prawie wszystkie tu to robią. Szkoda że nie ma w tobie za grosz empatii, mam nadzieję że dla swoich dzieci ja masz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 18:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o Tym... https://zapodaj.net/f18cce11262d2.jpg.html
    Zwidy chyba ;)

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi041 wrote:
    A co myślicie o Tym... https://zapodaj.net/f18cce11262d2.jpg.html
    Zwidy chyba ;)

    Ja tam delikatną kreseczke widze.
    W regulaminowym czasie wyszła, czy dużo po?

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniej więcej w regulowanym ;) jutro powtórzę dla pewności :)
    Z resztą to dopiero 11 dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 12:26

  • Oluśka Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny !! :*
    Jestem tutaj nowa na forum. W skrócie o mnnie: mam 14 miesięczną córeczkę i staramy się z mężem o drugie dziecko. To dopiero mój 3 cykl starań natomiast goni mnie powrót do pracy ( 15 lutego) wolałabym nie szukać żłobka dla córki i nie wracać tylko po to żeby za chwilę zajść w ciążę. Dzisiaj jestem w 24 dc ale nie jestem pewna czy owu była tak jak powinna 01.01 czy jakieś 2-3 dni później. Oczywiście nie mogłam wytrzymać że zrobieniem testu do poniedziałku ( 15.01 powinnam dostać miesiączka). Niestety należę do tych niecierpliwych i zatestowalam już wczoraj ledwo było coś widać ale ja widziałam bladzioszka. Dzisiaj rano znowu zrobiłam test i też mi się wydaje że coś widzę ale już nieco wyraźniej jak wczoraj. Co o tym sądzicie ?
    Pierwsze zdjęcie zrobione chwilę po testowaniu :
    https://zapodaj.net/ba6ad349cd836.jpg.htmlg
    drugie zdjęcie po 10.minutach :
    https://zapodaj.net/dfcd29cc275a8.jpg.html

    Oluśka
  • Oluśka Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszym Lilu na samym końcu omyłkowo jest dopisane "g". Poniżej poprawny link:

    https://zapodaj.net/ba6ad349cd836.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2018, 08:34

    Oluśka
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluśka widać :) i to całkiem wyraźnie :) Gratulacje :)

    Oluśka lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bergo2 Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluśka wrote:
    hej dziewczyny !! :*
    Jestem tutaj nowa na forum. W skrócie o mnnie: mam 14 miesięczną córeczkę i staramy się z mężem o drugie dziecko. To dopiero mój 3 cykl starań natomiast goni mnie powrót do pracy ( 15 lutego) wolałabym nie szukać żłobka dla córki i nie wracać tylko po to żeby za chwilę zajść w ciążę. Dzisiaj jestem w 24 dc ale nie jestem pewna czy owu była tak jak powinna 01.01 czy jakieś 2-3 dni później. Oczywiście nie mogłam wytrzymać że zrobieniem testu do poniedziałku ( 15.01 powinnam dostać miesiączka). Niestety należę do tych niecierpliwych i zatestowalam już wczoraj ledwo było coś widać ale ja widziałam bladzioszka. Dzisiaj rano znowu zrobiłam test i też mi się wydaje że coś widzę ale już nieco wyraźniej jak wczoraj. Co o tym sądzicie ?
    Pierwsze zdjęcie zrobione chwilę po testowaniu :
    https://zapodaj.net/ba6ad349cd836.jpg.htmlg
    drugie zdjęcie po 10.minutach :
    https://zapodaj.net/dfcd29cc275a8.jpg.html
    Jest! Gratulacje :)

    Oluśka lubi tę wiadomość

  • Bergo2 Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi041 wrote:
    Mniej więcej w regulowanym ;) jutro powtórzę dla pewności :)
    Z resztą to dopiero 11 dpo
    Powtórzyłaś?

  • Bergo2 Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anula30 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/3e649815edb2.jpg.html
    Możliwa ciąża?
    No jaha! :)

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ