Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Justyna.Optyk Koleżanka

Wysłany: 21 lutego 2019, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Minutę po wysłaniu Wam zdjęcia mojego testu położyłam test na świecącym telefonie. Zobaczyłam wtedy druga kreskę !
    Starałam się zrobić zdjęcie przy lampce, ale chyba mi nie wyszło :(
    Możecie to zobaczyć ?
    https://zapodaj.net/979153ee26569.jpg.html
    Dodam, że teraz robiony w 25 DC (nie z porannego moczu) a mam 26 dyniowe cykle...

• Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 21 lutego 2019, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna.Optyk wrote:
    Dziewczyny. Minutę po wysłaniu Wam zdjęcia mojego testu położyłam test na świecącym telefonie. Zobaczyłam wtedy druga kreskę !
    Starałam się zrobić zdjęcie przy lampce, ale chyba mi nie wyszło :(
    Możecie to zobaczyć ?
    https://zapodaj.net/979153ee26569.jpg.html
    Dodam, że teraz robiony w 25 DC (nie z porannego moczu) a mam 26 dyniowe cykle...
    No widać kreskę ja widzę i trzymam kciuki

• Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 21 lutego 2019, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna.Optyk wrote:
    Witam Was drogie kobiety.
    Na forum jestem nowa. Podziwiam Wasze testy. Niestety u mnie - zwidy :(

https://zapodaj.net/7b1628839501c.jpg.html

Trzymajcie się ciepło :(

Justyna
    A tu też coś widzę

Wysłany: 21 lutego 2019, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża, myślałam że to ja coś fiksuje... :) Ale jednak nie tylko ja coś widzę... Chyba jutro trzeba skoczyć na betę :)
    Jak u Ciebie ?

• aiidam Debiutantka

Wysłany: 21 lutego 2019, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia1990b wrote:
    O matko kochana tak mi przykro.... Ja dopiero jutro mam powtórkę. Trzymaj się kochana. A dostałaś dupka na podtrzymanie? Ja od poniedziałku po 3 dziennie.

Nie dostałam. Ale skoro beta była na tak niskim poziomie to chyba nic by nie dało. Już zresztą po, od rana krwawię.

zanik.zapal.tar.+anemia nied.+zjd

11.2017 - CP
    02.2019 - poronienie 5tc
  • Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 21 lutego 2019, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna.Optyk wrote:
    Róża, myślałam że to ja coś fiksuje... :) Ale jednak nie tylko ja coś widzę... Chyba jutro trzeba skoczyć na betę :)
    Jak u Ciebie ?
    Ja jak coś na betę w sobotę może! to będzie 13dpo albo poczekać jeszcze! Te czekanie najgorsze i rozczarowanie! Ja trzymam za Ciebie kciuki mocno

• Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 22 lutego 2019, 08:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Ja jak coś na betę w sobotę może! to będzie 13dpo albo poczekać jeszcze! Te czekanie najgorsze i rozczarowanie! Ja trzymam za Ciebie kciuki mocno
    Justynko jak tam się czujesz! U mnie dzisiaj temperatura wzrosła może dobry znak i ja robiłam test to jakby widać! W nocy i teraz brzuch mnie boli jak na @! Jutro zrobię betę! Tak się boję! Brzuch boli i plecy mocno a może to wredna @

Wysłany: 22 lutego 2019, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Justynko jak tam się czujesz! U mnie dzisiaj temperatura wzrosła może dobry znak i ja robiłam test to jakby widać! W nocy i teraz brzuch mnie boli jak na @! Jutro zrobię betę! Tak się boję! Brzuch boli i plecy mocno a może to wredna @

Różyczko, trzymam kciuki, żeby @ nie nadeszła !
    Ja dziś rano testowałam i nic, nawet bladziocha :( Włączałam latarkę w telefonie i dziś pod światło nic nie widać :( Czekam na @. Nie robię bety. Przynajmniej zawiodę się tylko raz (zamiast 2x: przy odbiorze wyników i przy nadejściu @)...
    Ale gdzies czytałam, że póki @ nie nadeszła, jest nadzieja. :)

• Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 22 lutego 2019, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna.Optyk wrote:
    Różyczko, trzymam kciuki, żeby @ nie nadeszła !
    Ja dziś rano testowałam i nic, nawet bladziocha :( Włączałam latarkę w telefonie i dziś pod światło nic nie widać :( Czekam na @. Nie robię bety. Przynajmniej zawiodę się tylko raz (zamiast 2x: przy odbiorze wyników i przy nadejściu @)...
    Ale gdzies czytałam, że póki @ nie nadeszła, jest nadzieja. :)
    Kochana nadzieja zawsze jest trzeba wierzyć! A ja tak się czuję że zaraz nadejdzie @ no zobaczymy poczekamy

Wysłany: 23 lutego 2019, 08:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

Czy to co widzę na teście jest normalne przy testach negatywnych ?
    @ jeszcze nie nadeszła a ja nie tyle widzę bladziocha co obrys paska testowego...
    IMG201902_qwsaqrp.jpg

• problemik Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2019, 17:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatyw. Kreska musi być różowa.

07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA.
    10.2019 Nowy rozdział w życiu ❤

Wysłany: 23 lutego 2019, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za opinie. Tak podejrzrwalam. Nigdy nie spotkałam się na teście z czymś podobnym, dlatego pytam. ;)

• Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 23 lutego 2019, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna.Optyk wrote:
    Dziewczyny,

Czy to co widzę na teście jest normalne przy testach negatywnych ?
    @ jeszcze nie nadeszła a ja nie tyle widzę bladziocha co obrys paska testowego...
    IMG201902_qwsaqrp.jpg
    Justynko może powtórz jeszcze! Te testy różne są! Mi test zwykły pokazał ledwo widoczną kreskę ale z ciekawości zrobiłam test owulacyjny i normalnie 2 grube kreski! Beta potwierdziła ciążę! Trzymam za Ciebie kciuki

• problemik Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2019, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża wrzuć zdjęcie tego testu jeśli masz.

Zdjęcie testu najlepiej zrobić do 5 minut od zrobienia. Nie doszukujcie się na siłę kręcąc nim, ani pod światło, bo może to być evap, który narobi nam bolesnych nadziei :(

Jeśli dziś nie wyszedł sprawdź jutro, może wtedy zobaczysz różowe dwie kreseczki :)

07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA.
    10.2019 Nowy rozdział w życiu ❤
  • Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 24 lutego 2019, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten jest pierwszy test który zrobiłam. https://zapodaj.net/7f6c96d7360bf.jpg.html

• Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 24 lutego 2019, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten jest owulacyjny bo zwykłych testów nie miałam i z ciekawości zrobiłam. https://zapodaj.net/14d90979ca364.jpg.html

• Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 24 lutego 2019, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta potwierdzona

• kryształek Znajoma

Wysłany: 24 lutego 2019, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój 9 dpo https://zapodaj.net/3fdce2511dd6f.jpg.html ml
    Test facelle. Nie wiem czy faktycznie przekłamuje i wykrył ciążę bez ciąży czy jest tak dobry że wykrył tak wczesną ciążę:( zrobiłam też 6 dpo (wiem że to głupota i jestem nienormalna) i nie było nawet cienia.

• Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 24 lutego 2019, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kryształek wrote:
    To mój 9 dpo https://zapodaj.net/3fdce2511dd6f.jpg.html ml
    Test facelle. Nie wiem czy faktycznie przekłamuje i wykrył ciążę bez ciąży czy jest tak dobry że wykrył tak wczesną ciążę:( zrobiłam też 6 dpo (wiem że to głupota i jestem nienormalna) i nie było nawet cienia.
    No tutaj widać kreskę

• kryształek Znajoma

Wysłany: 24 lutego 2019, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też widzę i była w przepisowym czasie ale pink test całkiem negatywny. Nie wiem teraz który przekłamuje i nie wiem czy iść na betę czy czekać do terminu miesiączki

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego