X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Bóle brzucha małpowe a ciążowe
Odpowiedz

Bóle brzucha małpowe a ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 4 marca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...a teraz widze jednak że to jest jednak naprawde indywidualna sprawa...jedne z Was maja takie same bóle a inne kobietki zupełnie inne...ehh ;)

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • caro lina Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolało w kilka dni po ovu...uczucie jak na miesiączke...ból nasilał się z każdym dniem i czasami był makabryczny aż zemdlałam...tkliwość brzucha jest cały czas...a ból co jakiś czas

    Lina
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a mnie zastanawia jedno, wiem, że owulację miałam z lewego jajnika, od tego dnia mam ogólnie bóle jak na miesiączkę z przewagą jakby prawej pachwiny i prawego jajnika, jak to możliwe??

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • monisa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 17 maja 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, mam takie samo pytanie jak Tamka, u mnie owulacja ewidentnie z jajnika prawego a teraz (11dpo) bardzo częste bóle lewego, a czasem zakuje prawy :( miałyście tak?

    20090627640117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie cisza...narazie.

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 13 października 2015, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przy bólach okresowych zawsze mam tez bóle ud, nóg... czy na ciąże można miec podobnie?

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wynik testu ciążowego +. Do terminu spodziewanej miesiączki jeszcze ok.4 dni ( niech @ nie nadchodzi ! ). Od kilku dni mam bóle podbrzusza, podobne jak na okres może nieco słabsze.

  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bóle identyczne jak na miesiączkę dwa dni przed spodziewanym terminem i już myślalam że nadchodzi. Póżniej (kiedy już wiedziałam, że jestem w ciąży) też miałam takie bóle, nie do odróżnienia właściwie. Z tym, że raz był nawet mocniejszy niż zwykle, wtedy chyba się przeforsowałam po prostu.

    201811152844.png
  • Annahanna89 Koleżanka
    Postów: 36 52

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ból był prawie, ze identyczny - jeśli zna się swój organizm mysle, ze wyczuje się tą subtelna różnice w bólu - co prawda niewielka jednak różnica jest

    8p3osek2fbn19b8d.png
    1 cykl starań = ciąża :)
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ