X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Cień cienia testu ciążowego.
Odpowiedz

Cień cienia testu ciążowego.

Oceń ten wątek:
  • Niesia90 Autorytet
    Postów: 952 985

    Wysłany: 6 marca 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiastaxo wrote:
    Nie uwierzycie dziewczyny. 1 marca miałam betę 35, dzisiaj beta 26 :( jestem załamana nie wiem co myśleć, dziś 36 dzień zwykle miesiączkę mam w 30 dniu. Wczoraj test jeszcze był pozytywny.. dziś plamienie. Co myslicie?

    😞 raczej to już nie wróży nic dobrego. Bardzo mi przykro, ale raczej ronisz 😔

    Starania od 08.2016
    PCOS IO
    👩🏻🧔🏽‍♂️👦🏼🐈🐈‍⬛
    Syn 2016 ❤️
  • kasiastaxo Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 6 marca 2023, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia90 wrote:
    😞 raczej to już nie wróży nic dobrego. Bardzo mi przykro, ale raczej ronisz 😔

    Nie wierze ze mogą się nam przydarzać takie okropne rzeczy..

  • Niesia90 Autorytet
    Postów: 952 985

    Wysłany: 6 marca 2023, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiastaxo wrote:
    Niesia90 wrote:
    😞 raczej to już nie wróży nic dobrego. Bardzo mi przykro, ale raczej ronisz 😔

    Nie wierze ze mogą się nam przydarzać takie okropne rzeczy..
    Bardzo mi przykro 😔 nawet nie umiem sobie wyobrazić co kobieta wtedy czuje

    Starania od 08.2016
    PCOS IO
    👩🏻🧔🏽‍♂️👦🏼🐈🐈‍⬛
    Syn 2016 ❤️
  • kasiastaxo Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 6 marca 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia90 wrote:
    Bardzo mi przykro 😔 nawet nie umiem sobie wyobrazić co kobieta wtedy czuje

    Nie wierze ze to jest prawda, czuje pustkę..
    Przez 6 dni robiłam test, codziennie inny i każdy był pozytywny 😞

  • Fciak Ekspertka
    Postów: 154 111

    Wysłany: 6 marca 2023, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia90 i jak wyniki :)?

  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 6 marca 2023, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia90 wrote:
    Mi te z allegro nie wychodzą, piku w nich nie mam:/ podobno trzeba mieć do nich wysoki. Ja to prawie cały styczeń robiłam owulaki 😅

    Kończy mi się @ i zaraz i ja zabieram się za owulaki jak głupia. Wiesiołek również poszedł w ruch...
    Tylko , żeby mi mąż nie spasował. 😅

  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 6 marca 2023, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fciak wrote:
    Niesia90 i jak wyniki :)?
    Właśnie?
    Boję się marca; bo mam dużo wyjazdów służbowych. Wracam samymi wieczorami. A chciałabym znaleźć czas , na owulacyjne. Mam zamiar kupić zapas ciążowych. Dziś wywaliłam stare, ale już nie wiem, której firmy by były lepsze.

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 6 marca 2023, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiastaxo wrote:
    Niesia90 wrote:
    😞 raczej to już nie wróży nic dobrego. Bardzo mi przykro, ale raczej ronisz 😔

    Nie wierze ze mogą się nam przydarzać takie okropne rzeczy..
    Przykro mi :(

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 6 marca 2023, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia!! No halo, czekamy na wieści

  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 6 marca 2023, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że dobre!

  • kasiastaxo Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 7 marca 2023, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Przykro mi :(

    Byłam u gina i potwierdził cb. No trudno trzeba wziąć się w garść i działać dalej 😊 znaleść sobie jakieś zajęcia żeby głowa nie myślała. Mój mąż widzi w tym pozytyw, ze skoro coś się zaczęło dziać to w końcu się uda 😊 może i ma racje.
    Trzymam za was mocno kciuki dziewczyny 😊

    Niesia90, amani_96 lubią tę wiadomość

  • niemamnicku Ekspertka
    Postów: 189 339

    Wysłany: 7 marca 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiastaxo wrote:
    Byłam u gina i potwierdził cb. No trudno trzeba wziąć się w garść i działać dalej 😊 znaleść sobie jakieś zajęcia żeby głowa nie myślała. Mój mąż widzi w tym pozytyw, ze skoro coś się zaczęło dziać to w końcu się uda 😊 może i ma racje.
    Trzymam za was mocno kciuki dziewczyny 😊

    Masz bardzo mądrego męża! To prawda, jeśli już się udało to oznacza, że Twoje ciało jest gotowe na ciąże :)
    Po biochemicznej/wczesnym poronieniu dość szybko zachodzi się w kolejna ciąże.

    U nas pykło szybko jak włączyliśmy zioła ojca sroki (bardzo mi wyregulowały owulacje, była książkowa wręcz), conceive plus a mąż odstawił całkiem alko i zaczął brac fertilman.
    Jestem nudna, bo wszędzie o tym pisze, ale jak włączyliśmy to wszystko udało się w pierwszym cyklu, wiec wierze, że coś pomogło.

  • kasiastaxo Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 7 marca 2023, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niemamnicku wrote:
    Masz bardzo mądrego męża! To prawda, jeśli już się udało to oznacza, że Twoje ciało jest gotowe na ciąże :)
    Po biochemicznej/wczesnym poronieniu dość szybko zachodzi się w kolejna ciąże.

    U nas pykło szybko jak włączyliśmy zioła ojca sroki (bardzo mi wyregulowały owulacje, była książkowa wręcz), conceive plus a mąż odstawił całkiem alko i zaczął brac fertilman.
    Jestem nudna, bo wszędzie o tym pisze, ale jak włączyliśmy to wszystko udało się w pierwszym cyklu, wiec wierze, że coś pomogło.

    O warto spróbować 😊 czasami się czuje ze po prostu coś pomogło.

  • Niesia90 Autorytet
    Postów: 952 985

    Wysłany: 7 marca 2023, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dziewczyny że nie dałam tutaj odpowiedzi.
    Beta negatyw i niski progesteron.
    Nie polecam testów facelle, nawet dziś mi wyszedł cień w czasie ale już mi się nie chciało robić fotek.
    Jakby co to nie jestem załamana, przyjęłam to spokojnie chociaż spodziewałam się rozdarcia i płaczu. CB też nie mogła być bo wczoraj miałam dość mocna kreskę a beta negatywna. Czekam na @ mam nadzieję że dostanę ja tak za tydzień a nawet 1,5tyg to się wstrzelimy z mężem w starania jeszcze w marcu! Tak więc nie czekam na @, chociaż bola mnie cycki i podbrzusze dalej to wytrzymam 🤣

    Starania od 08.2016
    PCOS IO
    👩🏻🧔🏽‍♂️👦🏼🐈🐈‍⬛
    Syn 2016 ❤️
  • Niesia90 Autorytet
    Postów: 952 985

    Wysłany: 7 marca 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiastaxo wrote:
    Byłam u gina i potwierdził cb. No trudno trzeba wziąć się w garść i działać dalej 😊 znaleść sobie jakieś zajęcia żeby głowa nie myślała. Mój mąż widzi w tym pozytyw, ze skoro coś się zaczęło dziać to w końcu się uda 😊 może i ma racje.
    Trzymam za was mocno kciuki dziewczyny 😊
    Chciałam zacytować a polubiłam 🫣
    Jasne że się uda i to szybciej niż myślisz:)

    Starania od 08.2016
    PCOS IO
    👩🏻🧔🏽‍♂️👦🏼🐈🐈‍⬛
    Syn 2016 ❤️
  • Leikram Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 7 marca 2023, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny, potrzebuję porady, bo oszaleję.
    Staramy się z mężem piąty cykl, a to pierwszy, kiedy robiłam testy owu i wnikliwie siebie obserwowałam. Owulacja w 15 dniu testu, @ mam dostać 10.03, a więc za 3 dni. Wczoraj wykonałam test, wydał mi się negatywny, jednak po jakiejś chwili (dłuższej niż przewiduje producent) zauważyłam blady cień. Ewidentnie widoczny był na zdjęciu, kiedy pobawiłam się jasnością i kontrastem. Krecha była także widoczna pod światło. Zrobiłam drugi po południu, negatywny, ale uznałam mocz za nazbyt rozcieńczony. Test o takiej samej czułości co wczoraj wykonałam ponownie dziś, z porannego moczu i.... Nic. Ani cienia cienia, ani gołym okiem, ani na zdjęciu. Dziś czuję wyraźne skurcze w podbrzuszu,ale jestem już tak ogłupiała tym wszystkim, że ie potrafię określić czy to na @ czy nie. Jak myślicie, co się dzieje? Czy ten pierwszy test był tylko zabarwiony po czasie wskazanym przez producenta i niczego nie oznaczał? :(

    👩'92
    👨'88
    💒 04.06.22
    Starania od 11.2022.
    IO, macica dwurożna.

    19.12.23 ⏸

    Proszę zostań 🙏
  • Daria Z Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 7 marca 2023, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leikram wrote:
    Dzień dobry dziewczyny, potrzebuję porady, bo oszaleję.
    Staramy się z mężem piąty cykl, a to pierwszy, kiedy robiłam testy owu i wnikliwie siebie obserwowałam. Owulacja w 15 dniu testu, @ mam dostać 10.03, a więc za 3 dni. Wczoraj wykonałam test, wydał mi się negatywny, jednak po jakiejś chwili (dłuższej niż przewiduje producent) zauważyłam blady cień. Ewidentnie widoczny był na zdjęciu, kiedy pobawiłam się jasnością i kontrastem. Krecha była także widoczna pod światło. Zrobiłam drugi po południu, negatywny, ale uznałam mocz za nazbyt rozcieńczony. Test o takiej samej czułości co wczoraj wykonałam ponownie dziś, z porannego moczu i.... Nic. Ani cienia cienia, ani gołym okiem, ani na zdjęciu. Dziś czuję wyraźne skurcze w podbrzuszu,ale jestem już tak ogłupiała tym wszystkim, że ie potrafię określić czy to na @ czy nie. Jak myślicie, co się dzieje? Czy ten pierwszy test był tylko zabarwiony po czasie wskazanym przez producenta i niczego nie oznaczał? :(
    Mi po czasie na teście wyskoczyła taka krecha że bez problemu było ja widać a ciąży nie było. Po czasie test nie ważny, powtórz w dniu spodziewanej miesiączki albo i nawet kilka dni później 😉

  • Niesia90 Autorytet
    Postów: 952 985

    Wysłany: 7 marca 2023, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leikram wrote:
    Dzień dobry dziewczyny, potrzebuję porady, bo oszaleję.
    Staramy się z mężem piąty cykl, a to pierwszy, kiedy robiłam testy owu i wnikliwie siebie obserwowałam. Owulacja w 15 dniu testu, @ mam dostać 10.03, a więc za 3 dni. Wczoraj wykonałam test, wydał mi się negatywny, jednak po jakiejś chwili (dłuższej niż przewiduje producent) zauważyłam blady cień. Ewidentnie widoczny był na zdjęciu, kiedy pobawiłam się jasnością i kontrastem. Krecha była także widoczna pod światło. Zrobiłam drugi po południu, negatywny, ale uznałam mocz za nazbyt rozcieńczony. Test o takiej samej czułości co wczoraj wykonałam ponownie dziś, z porannego moczu i.... Nic. Ani cienia cienia, ani gołym okiem, ani na zdjęciu. Dziś czuję wyraźne skurcze w podbrzuszu,ale jestem już tak ogłupiała tym wszystkim, że ie potrafię określić czy to na @ czy nie. Jak myślicie, co się dzieje? Czy ten pierwszy test był tylko zabarwiony po czasie wskazanym przez producenta i niczego nie oznaczał? :(
    Testy po czasie nie są ważne, zaszły po prosty reakcje chemiczne. Jednak skoro @ dopiero za 3dni to jest nadal szansa :D

    Starania od 08.2016
    PCOS IO
    👩🏻🧔🏽‍♂️👦🏼🐈🐈‍⬛
    Syn 2016 ❤️
  • Leikram Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 7 marca 2023, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia90 wrote:
    Testy po czasie nie są ważne, zaszły po prosty reakcje chemiczne. Jednak skoro @ dopiero za 3dni to jest nadal szansa :D

    To naprawdę niehumanitarne, żeby tak się działo z testami, kiedy tak wiele z nas czeka na tę drugą kreskę, jak na zbawienie 😜 no nic, czekam zatem dalej, chociaż ten dzisiejszy ból w podbrzuszu prawdopodobnie niesie porażkę 😉

    👩'92
    👨'88
    💒 04.06.22
    Starania od 11.2022.
    IO, macica dwurożna.

    19.12.23 ⏸

    Proszę zostań 🙏
  • Niesia90 Autorytet
    Postów: 952 985

    Wysłany: 7 marca 2023, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leikram wrote:
    To naprawdę niehumanitarne, żeby tak się działo z testami, kiedy tak wiele z nas czeka na tę drugą kreskę, jak na zbawienie 😜 no nic, czekam zatem dalej, chociaż ten dzisiejszy ból w podbrzuszu prawdopodobnie niesie porażkę 😉
    Wiem coś o tym, moja pojawiała sie w czasie jednak wczoraj beta postawiła mnie do pionu. 🤷‍♀️

    Starania od 08.2016
    PCOS IO
    👩🏻🧔🏽‍♂️👦🏼🐈🐈‍⬛
    Syn 2016 ❤️
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ