X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz panan od razu wiadomo, że to pozytyw. Na przyszłość nie będziesz mieć wątpliwości.

    U mnie pojawiały się słabe kreski na testach owulacyjnych, a od dwóch dni nic - śnieżnobiało. Wczoraj brak śluzu jakiegokolwiek. Mam nadzieję, że to efekt uboczny pobieranej cytologi. Chociaż pewnie szukam na siłę jakiegoś wytłumaczenia. Dziś 12 dc spadek temperatury do 36.50. Zobaczymy może będzie późna owulacja.

    AJA właśnie się ostatnio zastanawiałam gdzie się podziewasz :)

    No i najważniejsze Kamiliia Gratulacje. Świetna wiadomość :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 12:49

    kukumo, panan12, AJA_S lubią tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz drugi raz wyszedł taki pozytyw odkąd się staram :) wiesz różnie bywa z tymi cyklami mi dopiero plusik przyszedł 39 dc podobno taka uroda ( słowa lekarki i córki Rotzera ) że są nieregularne będziesz miała napewno kochana:* czasem wystarczy stres i już się obsuwa wszystko :(


    wszystko będzie dobrze jestem dobrej myśli ;)
    czasem potrzeba się czymś zająć odkąd chodzę na fitness i jem zdrowo wszystko się normuje ;)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan no właśnie powiem Ci, że ten cykl mam tak bardziej na luzie. Owszem mierze temperaturę, bardziej dla samokontroli i poznania organizmu. Śluz obserwuje, bo przeważnie jest go tyle, że nie sposób nie zauważyć. W tym cyklu wyjątkowo sucho, co też się rzuca w oczy. Testy owulacyjne mam od przyjaciółki, która jest w ciąży. Miała niezłych zapas, więc mi przekazała z dobrymi wiruskami :) Stresów nie mam, pracę mam mega nuuudną. Kiedyś to była wada, dziś jest zaleta :) Jak się w tym cyklu nie uda, to w następnym. Od początku lipca mam 5 tygodni urlopu i jedziemy z mężem pobiwakowac w ramach naszego wspólnego hobby. Własny namiot, swiezet powietrze służy serduszkowaniu, czego owocem jest masa dzieci poczeta na takich wyjazdach. Co roku któraś para płodzi potomka. Może i nam się uda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:39

    Awf3p2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przestałam cokolwiek obserwować... Mimo, że chętnie serduszkowałabym codziennie to trochę przerobiłam zalecenia lekarza i po @ do 7dc <3 kiedy najdzie ochota, potem celibat do 12dc i do 18dc co 2dzień po 18dc możemy puścić wodzę fantazji ;)

    Wiesiołka biorę chociaż gin wyraźnie powiedział, że mam go nie brać... I branie Inofemu wieczorem mi nie idzie... Wiecznie zapominam mimo ustawionych przypominajek :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywny, czy jeszcze nie?
    Nie wiem co zaznaczyć na wykresie

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8c8bbd96cea5.jpg

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ja przestałam cokolwiek obserwować... Mimo, że chętnie serduszkowałabym codziennie to trochę przerobiłam zalecenia lekarza i po @ do 7dc <3 kiedy najdzie ochota, potem celibat do 12dc i do 18dc co 2dzień po 18dc możemy puścić wodzę fantazji ;)

    Wiesiołka biorę chociaż gin wyraźnie powiedział, że mam go nie brać... I branie Inofemu wieczorem mi nie idzie... Wiecznie zapominam mimo ustawionych przypominajek :/


    A czemu nie brać wiesiołka? i czemu inofem wieczorem?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytyw :)

    Malwa30 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek no to masz konkretny zestaw :) bardzo dobrze bo się nie stresujesz kupnem tylko lecisz jeden za drugim :) no ja właśnie z mężem też się gdzieś wybieram w jego urodziny w następny weekend ale gdzie to niewiem pewnie zakupy kraków, góry niewiadomo co gdzie jak:) chcemy się oderwać i zapomnieć o wszystkich problemach, dla was to też bardzo dobry pomysł jeszcze jak macie wspólne hobby to taki wyjazd dobrze wam zrobi :)
    a jeśli chodzi o pomiary to mierzę że jak zajdę kiedyś w ciąże to żeby wyznaczyć dobrze date porodu kiedy współżycie itp tak suguerowała lekarka noi obliczyć długość fazy lutealnej i kiedy podać mi luteinę

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    A czemu nie brać wiesiołka? i czemu inofem wieczorem?

    Powiedział, że jeśli już mam coś brać to Miovarian, a jak chce to nawet 2x dziennie...

    Wiesiołek nie jest mi potrzebny bo uważa, że nie mam wcale problemu ze śluzem... Fakt przed 8ms wcale nie miałam z tym problemu... Zawsze dużo i książkowo...

    Inofem bo zakupiłam go wcześniej, przed wizytą... Ma podobny skład do Miovarianu. Nie posiada jedynie B12.

    Wieczorem dlatego, że rano biorę Miovarian.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inofem lub inofolic jest bardzo dobry i pomaga w zajściu w ciaże niewiem czemu akurat tamten a b12 zawsze mozna dokupic :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Powiedział, że jeśli już mam coś brać to Miovarian, a jak chce to nawet 2x dziennie...

    Wiesiołek nie jest mi potrzebny bo uważa, że nie mam wcale problemu ze śluzem... Fakt przed 8ms wcale nie miałam z tym problemu... Zawsze dużo i książkowo...

    Inofem bo zakupiłam go wcześniej, przed wizytą... Ma podobny skład do Miovarianu. Nie posiada jedynie B12.

    Wieczorem dlatego, że rano biorę Miovarian.


    Aaa ok, dzięki ;)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo Miovarian ma większą skuteczność... Inofem o 3ms dłuższą kurację, statycznie oczywiście. Jest ona oparta na długości stosowania preparatu, aż do momentu poczęcia.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    Pozytywny, czy jeszcze nie?
    Nie wiem co zaznaczyć na wykresie

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8c8bbd96cea5.jpg

    Pozytyw :)

    Awf3p2.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odczuwacie ból jajnika przy owu?
    I czy któraś z Was (prędzej te monitorowane) wiedzą ile czasu od tego bólu macie owu?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ale ile dni przed nie mam pojęcia... Jestem teraz na 8dc i ciągnie mnie w pachwinie... Więc według mnie to bardzo za wcześnie.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja już się pogubilam. Wydawało mi się ze2 dni temu miałam szczyt śluzu. Wczoraj już był gorszy. Bolał mnie bardzo jajnik (15dc).
    Dziś mam16 dc. Śluzu mało jednak jak badalam szyjke to tam było go sporo ciągnącego i nie wiem już czy to śluz plodny czy sperma z nocy.
    Cykle mam co 28 dni.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak zwykle sprawdzasz śluz?

    Z badaniem śluzu jest tak samo jak z temperaturą.

    Jeśli badałaś śluz zewnętrzny (na papierze) oznaczasz tylko ten śluz, ale jeśli zaraz po @ badałaś śluz wewnętrzny (przy szyjce) oznaczasz jego. Nie możesz brać pod uwagę śluzu przy szyjce, jeśli przez cały cykl badałaś ten na papierze...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajas, dzięki :)

  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek to gdzie Ty pracujesz że tak nudno? w dzisiejszych czasach to ludzie narzekają, że dużo pracy w pracy :P

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Dorciaa Koleżanka
    Postów: 86 12

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie kupujecie zioła ojca sroki?

    Córcia 2002r., Synek 2004 r., Aniołek 07.07.2010 r., (8 tc) [*], Synek 2012 r. Starania od 10.2015 r.

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ