X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • i-feel-you Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89, Emiliana, Modrzewiowa - dzięki - mam teraz pełne rozeznanie ;)

    beatum - jak się czujesz po bromergonie? Ja brałam 2 tabletki dziennie przez 14 dni. Prolaktyna ładnie się unormowała, ale czułam się fatalnie :)

    innamorata88 - a w którym dniu cyklu robiłaś progesteron? Na tym teście widzę cień cienia :P

    Lonia1990 - ja też dziś od badań zaczęłam - FSH, LH, Estriadol i Prolaktynę ;)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i-feel-you wrote:
    gosia89, Emiliana, Modrzewiowa - dzięki - mam teraz pełne rozeznanie ;)

    beatum - jak się czujesz po bromergonie? Ja brałam 2 tabletki dziennie przez 14 dni. Prolaktyna ładnie się unormowała, ale czułam się fatalnie :)

    innamorata88 - a w którym dniu cyklu robiłaś progesteron? Na tym teście widzę cień cienia :P

    Lonia1990 - ja też dziś od badań zaczęłam - FSH, LH, Estriadol i Prolaktynę ;)

    8-9 dpo - bieda straszna

    sunset06 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i-feel-you wrote:

    beatum - jak się czujesz po bromergonie? Ja brałam 2 tabletki dziennie przez 14 dni. Prolaktyna ładnie się unormowała, ale czułam się fatalnie :)

    innamorata88 - a w którym dniu cyklu robiłaś progesteron? Na tym teście widzę cień cienia :P
    Wiesz, ja biore tylko 0,5tabletki dziennie tzn. na noc. Podobno na początku właśnie stopniowo należy zwiększać, począwszy od 0,5 tabletki. Ale czuje się dobrze. Raz wzięłam rano, to mnie po 30min poty zaczęły oblewac. Tyle, że ja mam estradiol w górnej granicy normy, podobnie zresztą prolaktyne, wiec może dlatego jest ok. A Ty, źle znosisz?

    Innamorata nasi gola wczoraj nie strzelili, to Ty stwierdzilas, że poprawisz ? :P Powiem Ci, że odważna jesteś w 9dpo testować :D A swoją droga ja tam widzę druga kreseczke. Po jakim czasie się tam pojawiła? A duphaston bierzesz?

    szczęśliwa łac. beatum
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Mój progesteron niestety leży i kwiczy - 5,59
    Dzisiaj rano zatestowałam
    Test 25 - biel vizira
    z kolei pink test rossman takie dziwy
    https://zapodaj.net/b87cc2c21f225.jpg.html


    Ale przy tym progesteronie raczej szans na ciążę nie widzę. Jutro rano powtórzę z testem pepino.
    Kurde i co teraz? Jakiś progesteron powinnaś chyba dostać? A przy takim prog była owu?

  • i-feel-you Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatum - mi lekarz przepisał końską dawkę tego leku :P 2 tabletki dziennie (rano i wieczorem). Rzygałam jak młody kot, miałam drgawki, byłam bardzo osłabiona i spałam po kilka godzin w ciągu dnia :P Lek dostałam tylko na 2 tyg., więc stwierdziłam, że to przetrzymam... Prolaktyna spadła z ok. 39ng/ml na 17,6ng/ml. Dziś ją raz jeszcze zbadałam kontrolnie i liczę na to, że się utrzyma na tym poziomie... :D

    beatum lubi tę wiadomość

  • Iśka79 Przyjaciółka
    Postów: 155 49

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatum - ja właśnie testowałam 12dpo i wyszedł bladzioch, bardzo blady, ale dziewczyny tu na forum kazały wrzucić i też się dopatrzyły, 13dpo był juz konkretniejszy :D

    beatum lubi tę wiadomość

    2nn3gov3pka4krpz.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Kurde i co teraz? Jakiś progesteron powinnaś chyba dostać? A przy takim prog była owu?
    Owu na bank było - jutro powtórzę test i jak znów będzie pozytywny to polecę do apteki po duphaston na krzywą gębę :P receptę doniosę.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i-feel-you wrote:
    beatum - mi lekarz przepisał końską dawkę tego leku :P 2 tabletki dziennie (rano i wieczorem). Rzygałam jak młody kot, miałam drgawki, byłam bardzo osłabiona i spałam po kilka godzin w ciągu dnia :P Lek dostałam tylko na 2 tyg., więc stwierdziłam, że to przetrzymam... Prolaktyna spadła z ok. 39ng/ml na 17,6ng/ml. Dziś ją raz jeszcze zbadałam kontrolnie i liczę na to, że się utrzyma na tym poziomie... :D
    Po takich przejściach musi się utrzymać!

    i-feel-you lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślicie ze 13 dpo powinno coś pokazać ? Czy lepiej czekać jak @ się nie pojawi ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Dziewczyny myślicie ze 13 dpo powinno coś pokazać ? Czy lepiej czekać jak @ się nie pojawi ?
    Mi pokazało :) i ja jestem niecierpliwa ;)

    Iśka79 lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Dziewczyny myślicie ze 13 dpo powinno coś pokazać ? Czy lepiej czekać jak @ się nie pojawi ?

    ja pewnie bym poczekała... Ale to chyba tylko ja...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Dziewczyny myślicie ze 13 dpo powinno coś pokazać ? Czy lepiej czekać jak @ się nie pojawi ?


    Lepiej by było jeszcze poczekać jak @ masz dopiero na 21....
    ale ja bym pewnie już testowała :) tyle, że jeszcze cierpliwości sobie nie wypracowałam :D

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj nie. Myślę 13 dnia testowa .Czyli poniedziałek, dzień przed @

  • Iśka79 Przyjaciółka
    Postów: 155 49

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa - ja testowałam już 12 dpo :P ale u mnie faza lutealna trwa ok 12 dni, więc sobie pozwoliłam, bo już mnie mocno nosiło :P wyszło ledwie ledwie, powtórzyłam 13dpo i już nieźle widoczna kreska :D

    2nn3gov3pka4krpz.png
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Owu na bank było - jutro powtórzę test i jak znów będzie pozytywny to polecę do apteki po duphaston na krzywą gębę :P receptę doniosę.



    myslę że już dziś leć po duphaston -jest kreseczka a z niej piękna ciąża będzie :) mówię Ci :) <3

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Dziewczyny myślicie ze 13 dpo powinno coś pokazać ? Czy lepiej czekać jak @ się nie pojawi ?


    myślę że może być szansa na bladego bladzioszka jeśli ktoś się zainstalował :)u mnie w 10dpo było :)

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłam test facelle z Rossmanna. Jest na nim napisane żeby testować w dniu @.
    No zobaczymy czy wytrwam ; p

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo bo i tak cykl bezowulacyjny to z testowania mozna mnie skreslic bo i tak nie robilam testu :) powodzenia oby czerwiec byl dla wszystkich szczesliwy :*

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatum wrote:
    Lonia, Abby, ale fajnie :) Ja tez z tych niecierpliwych, ale z drugiej strony po co się stresować. Mój mąż ma urodziny w dniu ojca i tak sobie myślałam 23.06, ale to będzie 12dpo i w sumie jeszcze różnie może być. Także chyba wstrzymam się te kilka dni :)

    super prezent miał Twój teść na dzień ojca ;)

    beatum lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rok temu mój wujek miał ten sam :D
    coś wspaniałego..
    ja za to chciałabym mojemu w dzień ojca ogłosić ciążę.. no ale jakby to już ode mnie niezależne ;p

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ