X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamte dwa cykle to miało być to a ten to do dupy jest:/

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie jest 8 dpo :) i tylko tydzień do @ juz nie jest źle. Ale właśnie to ten mój cykl spalony :/

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • i-feel-you Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatum - z pracy musiałam wziąć wolne, ale z tym nie było problemu, bo firmę prowadzę z Rodzicami... A wspomniał może Twój lekarz jaki jest najbardziej optymalny poziom prolaktyny? ;) Wyniki odbieram w poniedziałek :P

    innamorata88 - powtórzyłaś test??? :)

    Iśka79 - pięknie rośnie!!! Gratulacje raz jeszcze! :D

    Czincja - pryszcz nie pryszcz - kciuki zaciśnięte! :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Staram się uzupełniać 1 str ale nie nadążam czytać. Poza tym był okres, że rzucałyście się mięchem i odechciało mi się tu w ogóle wchodzić. ;)

    Uwagi jakieś do 1 str? coś pominęłam, coś źle uzupełniłam?

    U mnie zaznacz -

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna szatynka jakie wyniki testów? Nie uzupełnione to samo Ewela Crisspers Roza

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie wróciłam ze szpitala ... Diagnoza poronienie ;( chyba nigdy nie czułam takiego bólu w sercu jak teraz ;( moja mały Aniołek (*)

  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia1990 wrote:
    Dziewczyny to moje wczorajsze wyniki progesteron 12,58 ,
    estradiol 273,70 (norma f. lutealna 43,8---211)
    Co oznacza tak wysoki estradiol?
    Badanie robione 6 dpo.
    Mi lekarz powiedział, że estradiol hamuje owulacje. Nie wiem, jak jest w Twoim wypadku, ale po owulacji powinien spadać, a progesteron powinien przejmować rządy. Właśnie dlatego dostałam bromegon. Tylko u mnie progesteron wtedy wyszedł ciut wyższy 15,7.

    Ifeelyou mój gin twierdzi,ze najlepsza połowa normy. Zdaje się, że prolktyna u mnie w lab do 25,dlatego moje prawie 18 mu się nie podobało ;)

    Czincja oby ni spalony ;)

    szczęśliwa łac. beatum
  • Iśka79 Przyjaciółka
    Postów: 155 49

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa - tak bardzo mi przykro, nie wiem co powiedzieć :(

    2nn3gov3pka4krpz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Własnie wróciłam ze szpitala ... Diagnoza poronienie ;( chyba nigdy nie czułam takiego bólu w sercu jak teraz ;( moja mały Aniołek (*)
    Przykro mi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówią widocznie nie dane Nam było ... Ale jaka to próba dla Nas ma być??? Dlaczego najpierw dostajemy taki cud a potem jest nam on odbierany ??? Taki mały niewinny cud ;(

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa - tak bardzo mi przykro ;( Wiem co czujesz i jak bardzo trudny czas przed Tobą. Wierzę, że Bóg wynagrodzi Ci te trudne chwile. Twoje dzieciątko nie odeszło. Postanowiło tylko zmienić datę urodzenia i mam nadzieję, że szybko do Ciebie wróci :*

    panan12, AJA_S lubią tę wiadomość

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O przykro mi :(

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa tak bardzo mi przykro...

    Awf3p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ze Was mam i ze moge sie chociaż tutaj wyżalić. Nie lubię pokazywać ludzia mojego smutku i zawsze staram sie trzymać kamienna twarz... Tu chociaż moge powiedzieć jak bardzo ta sytuacja mnie przerosła ;(

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dołączam do Was. Jestem 3 dpo (potwierdzonej USG) także łapie się jeszcze na testowanie pod koniec czerwca, oby 4 cykl okazał się szczęśliwy mimo pcos....

    Agniechaaaa wiem, że pocieszyć się Ciebie nie da, ale nadmienię tylko, że moja przyjaciółka poroniła, po 2 miesiącach zaszła w ciążę ponownie i obecnie ma 4 miesięcznego zdrowego synka. Będzie dobrze...walczymy!!!

    i-feel-you, AJA_S lubią tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • i-feel-you Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa - bardzo mi przykro... Przytulam mocno... ❤️

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 3 testy wiem ze to bez sensu ale może sobie jutro siknę na jeden. Tak oo

    Iśka79 lubi tę wiadomość

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    Mam 3 testy wiem ze to bez sensu ale może sobie jutro siknę na jeden. Tak oo
    Tak o to mona sikac 10 dpo. W Twoim wypadku to do zagniezdzenia mogło jeszcze nie dojść. Bez sensu.

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde połowa mnie zlinczuje za to co napiszę :/ właśnie zerknęłam na swój opis i to mój 3 cs :/ według mojej podświadomości to aż 3 cykl, bo miało się udać za pierwszym razem. Tak właśnie za pierwszym robiłam dwie bety i 5 testów i do samego pierwszego dnia okresu nie mogłam w to uwierzyć :( że jak że nie możliwe przecież w pierwszej ciąży udało się za jednym strzałem ? Eh podziwiam was dziewczęta co się tyle starcie. Czuje w sercu że ten 3 cykl tez jest spalony, a może po prostu sobie to wmawiam żeby nie cierpieć bo tak bym chciała żeby się udało :( po tych cyklach myślę sobie, że jestem zła matka i dlatego bóg juz nie chce dać mi dziecka tylko musze na nie bardzo zapracować

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Agniechaaaa wiem, że pocieszyć się Ciebie nie da, ale nadmienię tylko, że moja przyjaciółka poroniła, po 2 miesiącach zaszła w ciążę ponownie i obecnie ma 4 miesięcznego zdrowego synka. Będzie dobrze...walczymy!!![/QUOTE]


    Narazie brak sił, odpuszczam ...

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ